صدای معلم

170 نماینده مجلس در تله مافیای کنکور ؟!

شورای سنجش با تصویب تأثیر قطعی 60 درصدی سابقه تحصیلی، نمایندگان را از دام مافیا نجات دهد !

احمدحج فروش/ پژوهشگر حوزه تعلیم و تربیت

تأثیر قطعی 60 درصدی سابقه تحصیلی و تصمیم نمایندگان مجلس و مافیای کنکور

اعضای محترم شورای سنجش و پذیرش دانشجو

شما خوب می دانید که پس از مصوبه «تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در پذیرش دانشجو»، مافیای کنکور احساس خطر نمود و عوامل خود را بسیج کرد و با نقاب دروغین دانش آموز نخبه و خانواده  او، و با شعار مرگ بر خودش (مافیای کنکور) با همه قوا و با هیاهو و غوغا سالاری و سابقه تحصیلی هراسی و تماس های حضوری و تلفنی و پیامک های مکرر، بالاخره توانست نمایندگان مجلس را فریب دهد، تا نگذارند که یک گام کوچک در جهت تقویت سابقه تحصیلی و جذب استعدادهای برتر در رشته – دانشگاه های پر متقاضی برداشته شود.

اما اگر اعضای آن شورا در تجدید نظر، به جای تغییر به تأثیر مثبت؛ ضریب قطعی سابقه تحصیلی را در سال 98 به 60 درصد ارتقا دهند و برای سال 99 نیز از هم اکنون گام بعدی (افزایش ضریب تأثیر سابقه تحصیلی به 85 درصد) را بردارند؛ می توانند نظام تعلیم و تربیت را از ناکارآمدی نجات دهند و توسعه و پیشرفت همه جانبه علم و فناوری آینده  را از هم اکنون در کشور رقم بزنند.

 

فکر می کنید مافیائی که گردش مالی سالانه فراتر از10 هزار میلیاردی دارد، چند صد میلیون خرج کردن برای این که یک مصوبه رسمی را هوا کند برایش دشوار است؟  در پاسخ به این سئوال که چرا مافیای کنکور احساس خطر کرد، می توان گفت:

1- ساختار و محتوای آموزشگاه های کنکور از طرفی بر اساس تست – محوری و ترفند های تست زنی بنا شده و آمادگی برای کار بر روی سئوالات تشریحی ندارند؛ از سوی دیگر سئوالات تشریحی مثل سئوالات چهار گزینه ای ترفند پذیر نیست و آنها نمی توانند بدون درس خواندن عمیقِ دانش آموزان به آنها  قول بالا بردن معدل در امتحانات نهائی بدهند.

2- آموزشگاه های کنکور  پول های کلان از خانواده دانش آموزانی که معدل های پائین (9 تا 13) دارند، گرفته اند که آنها را با رتبه های بالا در کنکور 98 روی صندلی های پزشکی، مهندسی و حقوق بهترین دانشگاه های دولتی بنشانند؛ که با تصویب «تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی» قطعا می دانند که نمی توانند به قول خود عمل کنند.

3- اجرا شدن مصوبه «تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی» در سال 98، زمینه افزایش این ضریب را در سالهای 99 و 1400 تا 60 و 85 درصد فراهم می کند و مافیای کنکور را به وحشت انداخته است.

اعضای محترم شورای سنجش و پذیرش دانشجو،تصمیم امروز شما آینده کشور را رقم می زند.

شما می دانید 35 سال است که کنکور با ضریب 100 درصد علاوه بر این که سبب ناکارآمدی نظام تعلیم و تربیت شده، سایر نظامهای کشور را تضعیف کرده است. ما در این 35 سال فارغ التحصیلانی به جامعه تحویل داده ایم که جز تست زنی هنر دیگر ندارند. حالاکه پس از این مدت طولانی می خواهیدقانون را با تأخیر 11 ساله،آن هم در پائین ترین سطح و حداقل ممکن اجرا کنید و 30 عدد از 100 کنکورِ مخرب کم کنید، آیا درست است شما نیز مثل 170 نماینده مجلس فریب بخورید؟!

موضوع روش های سنجش و پذیرش دانشجو و کنکور در ایران، 17 سال است که جزو پژوهش های اینجانب است و به عنوان پر استناد ترین محقق در این موضوع، به این مصوبه اعتراض دارم، اما اعتراض من این است که بایستی در سال  98 ، ضریب تأثیر سابقه تحصیلی حد اقل 60 درصد باشد نه 30 درصد.

برای همین است که اسم این مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو را گذاشته ام: «کوهی دیگر موشی دیگر زائید، شورای سنجش و پذیرش دانشجو شق القمر کرد» که اتفاقا با همین عنوان یادداشتی در این باره در سایت الف، خبر آنلاین و صدای معلم منتشر شد.

اعضای محترم شورا، آیا می دانید چند نفر از دیپلمه های دارای معدل 9 و 10 و 11 تا 13 با کمک همان آموزشگاه هائی که شما از آن یاد کردید با دو پینگ ترفندهای کنکور و با حد اقل سواد علمی رتبه های بالای کنکور را کسب کرده اند و صندلی رشته های پزشکی و مهندسی دانشگاه های برتر کشور را ازبسیاری از دارندگان معدل های 18 و19 و 20 درشهر و روستا (که پول شهریه آن آموزشگاه ها را نداشته اند) غصب کرده اند؟

جُرم این گروهی که عمیق مطالعه کردن کتاب های درسی رسمی را بر تست زدن و تست زدن ترجیح داده اند و معدل بالا در امتحانات نهائی کسب کرده اند این بوده که به خاطر ضریب ناعادلانه 100 درصدی کنکور، رتبه های کمی پائین تر کسب کرده و از حق خود بازمانده اند.

تأثیر قطعی 60 درصدی سابقه تحصیلی و تصمیم نمایندگان مجلس و مافیای کنکور

با این که رئیس سازمان سنجش 11 سال است با تفسیرهای منفعت طلبانه خود از قانون در حال قانون گریزی و قانون ستیزی و گمراه کردن  اعضای شورای سنجش و پذیرش دانشجو و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است، شما سایر اعضای شورا می خواهید بازهم در قانون شکنی دبیر شورا شریک باشید؟!

آیا شما نمی دانید بر اساس قانون می بایست در سال 97 برای این که 85 درصد ظرفیت به سابقه تحصیلی اختصاص داده شود، باید ضریب تأثیر سابقه تحصیلی به 85 درصد افزایش و ضریب تأثیر کنکور به 15 درصد کاهش می یافت و نیافت؟

آیا شما نمی دانید تبصره 4 ماده 5 قانون (موضوع اختصاص 85 درصد ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور بر مبنای سابقه تحصیلی)  تا زمانی که ضریب تأثیر سابقه تحصیلی به 85 درصد افزایش نیابد تحقق ناپذیر است؟

آیا شما نمی دانید این ادعای رئیس سازمان سنجش که می گوید 85 درصد اکنون بدون کنکور جذب می شوند کذب محض است و قریب به اتفاق داوطلبان به خاطر ضریب 100 کنکور در کنکور شرکت می کنند و بدون کنکور وارد دانشگاه نمی شوند؟

تأثیر قطعی 60 درصدی سابقه تحصیلی و تصمیم نمایندگان مجلس و مافیای کنکور

وقتی همه داوطلبان در کنکور شرکت می کنند، 85 درصد ظرفیت کل دانشگاه ها (که بالغ بر یک میلیون نفر می شوند) که رئیس سازمان سنجش ادعا می کند بدون کنکور (تنها بر اساس سابقه تحصیلی) وارد دانشگاه ها می شوند این یک میلیون نفر دوم چه کسانی هستند؟

آیا شما از رئیس سازمان سنجش سئوال کرده اید، این یک میلیون نفر دوم که بدون کنکور به دانشگاه راه یافته اند (علاوه بر یک میلیون و 100 هزار نفر که امسال در کنکور شرکت کرده اند)، از کجا آمده اند، نکند یک میلیون دانشجوی خارجی هستند که هر سال بدون کنکور وارد دانشگاه های ما می شوند؟ از کدام کشورها ما هر سال بیش از یک میلیون نفر دانشجو جذب می کنیم؟ از افغانستان، عراق، یمن، سوریه، فلسطین، لبنان، آفریقا و شاید هم از سایر کرات آسمانی؟ با این که رئیس سازمان سنجش 11 سال است با تفسیرهای منفعت طلبانه خود از قانون در حال قانون گریزی و قانون ستیزی و گمراه کردن  اعضای شورای سنجش و پذیرش دانشجو و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است، شما سایر اعضای شورا می خواهید بازهم در قانون شکنی دبیر شورا شریک باشید؟!

آیا این کار صادقانه ای است که رئیس سازمان سنجش انجام می دهد و ظرفیت های بالقوه خالی دانشگاه ها را جذب شده بدون کنکور (بالفعل) قلمداد می کند؟

آیا نمی دانید نظر شما مبنی بر تأثیر مثبت نا خواسته با آنچه مافیای کنکور برای حفظ منافع خودشان می خواهند، مشترک است. آموزشگاه های کنکور هستند که نمی خواهند حتی 1 درصد از ضریب کنکور کاسته و به سابقه تحصیلی اختصاص داده شود. ما مافیای سابقه تحصیلی نداریم،  هرچه داریم مافیای کنکور است که برای لغو این مصوبه خود را به آب و آتش می زنند، هر روز تلفن های نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را مشغول می کنند، سازمان سنجش که عوامل مافیای کنکور را از خود می داند و به راحتی صورت جلسات اعضای شورای سنجش و پذیرش دانشجو را در اختیارشان می گذارد و حتی آن ها قبل از من و شما و نمایندگان  از آرای هر یک از اعضای آن شورا با خبر می شوند. اکنون نیز این مافیا از سادگی آقای دکتر احمد توکلی و عنوانِ:«دیده بان شفافیت وعدالت»سوء استفاده کرد و  با شعار مرگ بر مافیای کنکور، برای 170 نماینده تصمیم سازی نمود.

در سه سال قبل از انقلاب اسلامی (سال های 54 تا 56) که سابقه تحصیلی (تنها معدل سال آخر متوسطه) با ضریب تأثیر 5 (60 درصد) و کنکور با ضریب 2 (40 درصد) در پذیرش دانشجو نقش داشت و وزارت علوم پس از انقلاب با حذف تأثیر سابقه تحصیلی بزرگترین فاجعه را در نظام تعلیم و تربیت کشور آفرید  آنچه آنها در باره خوشحالی و پولدار شدن بیشتر آموزشگاه های کنکور بر اساس مصوبه 30 درصد قطعی می بافند دروغ محض است. چون اتفاقا آنها علاقه ای ندارند در زمینه سئوالات تشریحی کار کنند، زیرا سئوالات تشریحی ترفند ناپذیر است و آنها نمی توانند روی این سئوالات زیاد مانور دهند و به افراد در دام خود وعده معدل بالا بدهند. از این مهم تر آن که آنها به صاحبان معدل های زیر 10 و 11 تا 13 قول داده اند رتبه های دو سه و چهار رقمی کنکور برایشان خلق کنند و آنها را روی بهترین صندلی های پزشکی و مهندسی و حقوق بنشانند. برای همین است که هیاهو راه انداختند و عوامل خود را بسیج کرده اند که در نظر سنجی ها به عنوان دانش آموز ذینفع شرکت کنند و به ضریب تأثیر قطعی سابقه تحصیلی «نه» بگویند.

اما اگر شما ضریب تأثیر قطعی سابقه تحصیلی را به 60 و 85 درصد برسانید آن وقت آموزشگاه های کنکورمجبور می شوند رویکرد خود را از تست– محوری به توسعه سئوالات تشریحی (حتی توسعه سئوالات المپیادی و تیمز)تغییر دهند، این فعالیت به عکس تست-محوری که مخرب است، بسیار سازنده و در جهت توسعه علم و فناوری برای کشور مفید خواهد بود ولو این که پول این خدمات خود را بگیرند.

مافیای کنکور حتی عامل خود را که از درب راهش ندادند از پنجره دیده بان شفافیت و عدالت وارد جلسه مناظره روز جمعه (12/5/97) در شبکه یک سیما کرد؛ هر چند از این جلسه جز صدای کف زدن همراهان زیادی که با خود آورده بود چیزی جز بد نامی عاید مافیای کنکور نشد.

فکر می کنید مافیائی که گردش مالی سالانه فراتر از10 هزار میلیاردی دارد، چند صد میلیون خرج کردن برای این که یک مصوبه رسمی را هوا کند برایش دشوار است؟

آیا شما می دانید این مافیا امروز تا آنجا که ممکن است پول خرج می کند و با نام دانش آموز نخبه معدل بالا تا دانش آموز دارای معدل 7 (هفت تمام)که می خواهد با داشتن رتبه 4000 در کنکور بر روی صندلی رشته پزشکی یکی از دانشگاه های دولتی بنشیند، عوامل خود را در همه نظر سنجی ها علیه مصوبه جدید بسیج کرده است.

یکی از دانش آموزانی که پس از برنامه مناظره روز جمعه شبکه یک سیما سرگذشت زندگی خود را برایم تعریف کرد؛ نهایتا گفت با رتبه 4000 و تأثیر مثبت معدل می توانم در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهم اما حالا که تأثیر 30 درصدی معدل تصویب شده حتی در پائین ترین رشته های علوم تجربی هم قبول نمی شوم، پرسیدم چرا مگر معدل تو چند است؟ گفت معدلم 7 (هفت) است؛ شوکه شدم که چطور معدل 7 توانسته رتبه 4000 کسب کند. با این حال به او گفتم وقتی توانستی رتبه 4000 بیاوری مطمئنا اگر در ترمیم معدل شرکت کنی می توانی معدلت را از نو بسازی؛ به او گفتم بالاخره هر روشی برای سنجش و پذیرش دانشجو اعمال شود ممکن است گروهی سود و گروهی زیان ببینند، با این حال هنوز یک سال زمان باقی است و فرصت ها و راه های جبران برای همه گروه ها باز است.

البته مجلس شورای اسلامی بایستی بودجه مورد نیاز برای پرداخت شهریه آن دسته از دانش آموزانی که دارای معدل پائین هستند و می خواهند سال آینده در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنند و استطاعت مالی برای پرداخت شهریه ندارند را تأمین کند.

تأثیر قطعی 60 درصدی سابقه تحصیلی و تصمیم نمایندگان مجلس و مافیای کنکور

اعضای محترم شورا، هرچند اینجانب  نسبت به برخورد ضعیف آموزش و پرورش نسبت به قانون و مرعوب شدن در برابر کنکور و سازمان سنجش؛ انتقاد شدید دارم؛ با این حال معلمان شریف و درستکار در جریان امتحانات نهائی کم نیستند و این وزارتخانه سالم ترین دستگاه دولت است. ویژگی های استاندارد سئوالات تشریحی امتحانات نهائی (که می تواند سطوح مختلف یادگیری را در بر گیرد) بسیار بالاتر از سئوالات چهار گزینه ای کنکور است(که این سئوالات تنها سطح دانش حفظ کردنی را در بر می گیرد و مبتنی بر ترفند است و پاسخ بخشی از این سئوالات را می توان بدون خواندن سئوال تشخیص داد).

اگر بخواهید شما هم مثل سازمان سنجش و مافیای کنکور با انگ زدن به معلمان امین و درستکار آموزش و پرورش و شائبه لو رفتن سئوال و تقلب و نا امنی، سابقه تحصیلی هراسی کنید، باید عرض کنم، این شائبه ها در باره سازمان سنجش که فرایند کنکور در آن نظام مند تراست، احتمال وقوع بیشتری (هنگام اجرا و به ویژه هنگام ورود داده های پاسخ نامه ها به رایانه) دارد . حتما سابقه لو رفتن سئوالات کنکوررا به دفعات و در سطح وسیع فراموش نکرده اید.

بنابراین، بهتر است به جای ایجاد شائبه های نگران کننده مردم، به هر دو دستگاه اعتماد کنیم و تحت تأثیر منفعت طلبان (که می خواهند از آب گل آلود طعمه خود را ببلعند) قرار نگیریم. 

با این حال بنده که سال هایکی از موضوعات تحقیقات م کنکور و آسیب شناسی آن بوده، معتقدم،  آسیب های کنکور بر همه ارکان و اجزاء نظام جمهوری اسلامی ایران به قدری وسیع، هولناک و ناهنجار است، که پیامدهای منفی کاهش تأثیر آن (تا مرز 15 درصد) هرچه باشد، تأکید می کنم هرچه باشد(که البته بایستی با کمک مجلس و آموزش و پرورش به حد اقل برسد) تحمل پذیر است؛ زیرا ارزش دستاوردهای مثبت آن بسیار بیشتر از عوارض آن است. 

ضمنا پیشینه تاریخی کنکور نشان می دهد:

در سه سال قبل از انقلاب اسلامی (سال های 54 تا 56) که سابقه تحصیلی (تنها معدل سال آخر متوسطه) با ضریب تأثیر 5 (60 درصد) و کنکور با ضریب 2 (40 درصد) در پذیرش دانشجو نقش داشت و وزارت علوم پس از انقلاب با حذف تأثیر سابقه تحصیلی بزرگترین فاجعه را در نظام تعلیم و تربیت کشور آفرید.

به گفته بسیاری از استادان دانشگاه، فارغ التحصیلان آن سه سال و حتی دانشجویان ورودی سال های 93 و 94 (که ضریب تأثیر سابقه تحصیلی آنان به طور قطعی و به میزان 30 درصد اعمال شد)، با سواد تر و کارآمد تر از فارغ التحصیلان و ورودی های سال های دیگر بوده اند.

اعضای محترم شورا، توصیه 170 نماینده مجلس برای اجرای نشدن قانون در واقعپی گیری خواست مافیای کنکور است،تقاضا می کنم ضمن این که به این توصیه نه می گوئید مطابق قانون ضریب تأثیر قطعی سابقه تحصیلی را در سال 98 به 60 افزایش دهید تا از همان سال تحول کیفی را در مدارس و دانشگاه ها کاملا لمس نمائید. این  تقاضا مبتنی بر یافته های پژوهشی پژوهشگر نمونه رتبه اول کشور و پر استناد ترین در پژوهش های با موضوع روش های سنجش و پذیرش دانشجو و کنکور در ایران  است.

دو چکیده از یافته های پژوهشی خود را (هر کدام در یک صفحه) به پیوست تقدیم می کنم:

1-   چکیده پیشینه تاریخی 120 ساله سنجش و پذیرش دانشجو در ایران.

2-   چکیده روش های سنجش و پذیرش دانشجو در 58 کشور (از 5 قاره) جهان.

ارادتمند شما - حج فروش


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چهارشنبه, 17 مرداد 1397 15:47 خوانده شده: 2978 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +38 -1 --
مرضيه موحد 1397/05/17 - 16:37
اين از پشت كدوم كوه اومده
پاسخ + 0 0 --
ابولفضل 1397/05/17 - 17:39
.... در فروش کتابهای ترمیم معدل و همکاری که با موسسات دارن دارن حقیقت رو برعکس نشون میدن چجوری پیشرفت میکنیم
به این آقای حج فروش که تا حالا هیچ جای ایران ندیدیمش و یه دفعه ای میان کارشناس آموزش میشن ....
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/05/17 - 18:22
انشاا... بعد از رفتن ربیعی استیضاح بطحایی و...
پاسخ + +33 -1 --
فرهاد 1397/05/17 - 16:38
مافیا تویی که نظر۸۵%دانش اموزان برای تاثیر مثبت هیچ میپنداری
پاسخ + +35 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 16:40
لطفا دهان مبارک رو ببندید
پاسخ + 0 0 --
مرگ بر مافیای ترمیم 1397/05/17 - 17:47
نمیتونه آخه اونوقت ملت فکر میکنن لاله
پاسخ + +32 -1 --
حسن 1397/05/17 - 16:40
اخه
من کنکوریم امسال
تو چقدر ...
حداقل انسان باش قبلش تحقیق کن
پاسخ + +30 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 16:42
مافیا تویی که یکماه استرس و ناراحتی صدها هزار دانش آموز رو نمیبینی این جا که صدای معلم هست و معلمان در آون فراوان هستند آیا ورقه های نهایی سلیقه ای تصحیح نمیشود آیا شاهد لو رفتن سوالات نبوده آید که حرف از تاثیر قطعی چنین نمره هایی در آینده ما میزنید؟؟؟؟؟!!!!!
پاسخ + +31 0 --
احمد 1397/05/17 - 16:42
ببخشید شما از کجا میدونی من فقط هنر تست زنی دارم .اگه به هنر من شک داری مدرکت رو بیار و کن من هم رو میکنم ببینیم تو که تست نزدی با سواد تری یا من .جنابی که معلوم نیست ترمیم معدل برات چقدر آب خورده!!! اگه راست میگی پیامو حذف نکن بیا در مورد دانش حرف بزنیم البته.....
پاسخ + +31 0 --
سهراب 1397/05/17 - 16:42
اخه عزیز من اقای حج فروش عزیز اگه اونایی که شما میگید مخالف تاثیر قطعی معدل هستند مافیای کنکوراند واقعا پس خوبای کنکور کیا هستن با حرفی که شما ۹۰درصد دانش اموزان که طبق نظر سنجی هم سازمان سنجش هم صداوسیما هم،هم دسته مافیای کنکور اند اقای حج فروش برادر من اون مافیای کنکوری کا شما میگید که مخالف تاثیر قطعی معدل اند که تاثیر قطعی بیشتر به سوده اوناست چون هم میتونن کتاب های تشریحی برای ترمیم بنویسن هم کتاب واسه کنکور هم کلاس تقویتی کنکوری و نهایی چرا شما اینارو مافیا میدونی واقعا پس میزان رای مله یعنی چی وقتی شما میبینی ۹۰درصد با تاثیر قطعی مخالف اند کمیسیون اموزش مجلس مخالفه سازمان سنجش حتی شخص اقای خدایی مخالفه تاثیر قطعی هستن دیگه واقعا شما دنبال چی هستین الله اعلم
پاسخ + +26 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 16:43
چی میگییییی؟؟اخه این 60درصدو از کجا بیارن؟؟کلا 10درس نهاییه.چرا انقدر بی منطقین اخه!!!اینا نمیگن کنکور حذف نشه میگن راه درستشو پیدا کنین.اقای مثلا پژوهشگر
پاسخ + +27 0 --
ساناز 1397/05/17 - 16:44
اتفاقا حرفهای شما بسیارمضحک هستند چراکه با تاثیرقطعی همونطورکه مشاهده کردیم افرادی پکیج ترمیم معدل درکنار پکیج دروس کنکوری ارائه دادند شخصی مثل شما که میگوید معدل11دانشگاه میرود دربهترین رشته تحصیل میکند باید به امثال این افراد که همچون رستگار رحمانی نابغه هستند افتخارکرد فردی با داشتن پارتی میتوانند به سوالات نهایی دست پیداکند وبه عبارتی آنهارو بخرد که درسالهای گذشته وهمین کنکور97نیزشاهد لو رفتن سوالات امتحان نهایی بودیم آیا خنده دارنیست که امنیت سوالات کنکور را با سوالات امتحان نهایی که هرساله لو میروند یکسان میدانیم درضمن سازمان سنجش 87درصد از رشته ها را باسوابق تحصیلی انجام میدهد خوب است کمی مطالعه داشته باشید آقای ناشناخته
پاسخ + +25 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 16:44
هر چه قدر تاثیر قطعی معدل بیشتر بشه مافیای کنکور بیشتر میشه من میخوام بدونم خود شما معدل نهایی تون چند بود؟؟؟ اصلا تحصیلاتتان چقدر است؟؟؟ شما تا حالا چند بار سر کلاس بودین و تدریس کردین؟؟؟؟ چندبار دانش آموز رو به درس علاقه مند کردین؟؟؟؟ چند تا آدم با عرضه کار بلد تحویل جامه دادین؟؟؟؟ هیچی پس چطور در حوزه درس و معدل و کنکور نظر میدید؟؟؟ بهترین راه سنجش دانش آموز معدل است و نه تاثیر قطعی امید وارم یه روزی سر عقل بیاین من دانش آموز هیچ وقت از شما و امثال شما به خاطر سنگ اندازی هاتون نمیگذرم
پاسخ + +24 0 --
کوثر 1397/05/17 - 16:46
آقای حج فروش من واقعا نمیدونم به شما چی بگم؟اصلا واقعا شما کی هستین که به خودتون اجازه میدین راجع به چنین مسائلی اظهار نظر کنین؟این مسائل جزو مسائل مهم و حیاتی کشور هستن لطفا شما به کار خودتون برسین این مسائل رو بسپارین به صاحب نظران.ممنون
پاسخ + +26 0 --
محمد 1397/05/17 - 16:50
، بالاخره معلوم میشه با چه موسسه ای هستی، مردم پول غذا شب روزشونا ندارن بدن پول ترمیم از کجا بيارن هم که مثل پسر تو تو یهترین مدرسه ها نبودن که راحت نمره بيارن، ملت با بدبختی درس خوندن همین که بخوای امیدا از ما بچه ها بگیری یعنی خودکشی یه نسل. مهاجرت جوانا به خارج با این کار بهتر که نميشه بدتر میشه. دو جوابت میتونم واضح تر بگم که از حرفات میشه گفت که صندلی های دانشگاه را برای پولدار ها آماده میکنی بترس از اون دنیا. مرد باش. امید آین جوان بازی نکن، جهان نشون داده اونایی که معدل پایین یا احمق های در نظر تو که فکر میکنی لیاقت صندلی توی دانشگاه را ندارن بیشترشون توی تاریخ به درجات بالایی رسیدن
پاسخ + +21 0 --
محمد 1397/05/17 - 16:50
اخرتتو نفروش بدبخت من اگه تورو یه روزببینم.... واقعا .... تودلایلت بدبخت اینا چه چرتو پرتاییکه میگی ازکی تاحالا تو شدی کارشناس واقعا که یانمیفهمی یاخودتو داری میزنی به نفهمی امثال شما دارین ماروبدبخت میکنید صدوهفتاد تا نماینده خرشدن شمادانایی وداری جلو مافیارومیگیری ....توخودت مافیایی من سرپل صراط شخصا نمیزارم ازش رد شی برای این استرسایی که داری به ماوارد میکنی چون خودتم میدونی .... هیچ فایده ای نداره لطفا این پیغامو بدین....
پاسخ + +22 0 --
پوریا محمودی 1397/05/17 - 16:51
چی میگی شما؟حالتون خوبه ؟ بابت این چرندیات چقد پول گرفتی ؟
من دانش آموز ی که در محروم ترین مناطق و از کم تری امکانات اموزشی برخوردار بودم چرا باید با کسانی که تو بهترین امکانات اموزشی بودن تو یه گروه قرار داده بشم

تنها امید ماهای که از طریق اموزش از راه دور درس خوندیم کنکوره

چرا نمیفهمید چرا لغوش نمیکنید
پاسخ + +22 0 --
فاطمه 1397/05/17 - 16:51
حذف کنکور به چه قیمتی؟ به قیمت نا امید شدن هزاران جوان این کشور؟ کسایی مثل من که چندین سال قبل که حرفی از تاثیر معدل ب این صورت نبوده چرا الان باید چوب نمره امتحان نهایی بخوریم ؟ اونم امتحان نهایی که همه میدونن چقد تقلب صورت میگیره همین الان شما میتونی بری معدل بیست بخری بدون اینکه سر جلسه امتحان بری کنکور هر چقدرم ایراد داشته باشه 85درصد دانش آموزا اون نسبت به امتحان نهایی ترجح میدن . ما پول نداریم نمره بیست بخریم شمایی که میگی کسی که معدل کمی داره نباید بره پزشکی تهران شما میدونی سرطان چیه ؟ کسی که مادرش تو امتحانات نهایش درگیر یبماری سرطان بوده همه مسئولیت خونه رو دوشش بوده و آرامش نداشته چطور میتونسته برای اون امتحانای مزخرف بخونه الان که بعد چن ساله انگیزه و روحیه ام برگشته و میخوام برای تغییر آیندم تلاش کنم یکی مثه شما میاد اون نمره های کوفتی تو سرمون میکوبه الان باید هم استرس کنکور داشته باشیم و اینکه آخرین سالیه که نظام قدیم برگزار میشه هم استرس تاثیر معدل شما از مردم نیستی درد مردم نمیدونی اگه میدونستی ما رو هم در نظر میگرفتی .
پاسخ + +19 0 --
دانش اموز 1397/05/17 - 16:51
این اقا متاسفانه به اکثریت داشن اموزان تهمت میزنن ...
هر انسان با منطقی میفهمه که با لو رفتن امتحانات نهایی در چند سال اخیر و حضور پشت کنکوریایی با نمرات که ممکنه با تقلب بدست اومده باشه (هر سال نیم از داوبطلبان پشت کنکوری هستند) اجرای این قانون ناعداانه خواهد بود . این تنها یکی از ایرادات وارد هست .
پاسخ + +18 0 --
فاطمه 1397/05/17 - 16:52
ادامه..
.کنکور نباید به قیمت از دست رفتن امید و انگیزه این جوانان حذف بشه .به خدا همه اینا حق الناسه من یکی ازت نمیگذرم جنب حق فروش معلوم نیس برات چه منفعتی داره اصلا شما رتبه کنکور خودت چیه چه مدرک دانشگاهی داری؟کی هستی که درباره اینکه یکی معدل کمی داره بتونه با نتونه بره پرشکی تهران بخونه نظر میدی
خدا هم میگه اگه از گذشته ات پشیمونی بیا آیندت بساز من اون گذشته رو فراموش میکنم ولی شما به این حق از دانش آموزا میگیری ؟
باشه میخواید حذف کنید حذفش کنید ولی اول زیر ساختش فراهم کنید
ادمین اگه وجدانن داری ثبت کن لطفا
پاسخ + +17 0 --
محمد 1397/05/17 - 16:53
این اصلا معلمه؟چکارس؟یهوازکجاپیداش شدد مادانش اموزامافیانیستیم تویی که کوچکترین درکی نداری
پاسخ + +17 0 --
نازنین 1397/05/17 - 16:56
فقط و فقط بگین شما در چه رشته و دانشگاهی و با چه معدلی درس خوندین که اینطور نظر میدین؟
چی میخوای از جون ما؟؟؟
نفرین میلیون ها دانش آموز پشت سر خودت و خونوادته
پاسخ + +17 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 16:57
چطور روشون میشه این حرفا رو میزنن؟خجالتم چیز خوبیه
پاسخ + 0 0 --
مهرداد 1397/05/17 - 17:42
ایشون فرد بیسوادی هستند که هدفشون ماهی گرفتن از آب گل آلود هست
پاسخ + +20 0 --
علائی 1397/05/17 - 16:57
شماکه رشتتون مدیریت است تا حالا کجا بودین که بهمه تهمت مافیا میزنین؟این تاثیر مثبت خواسته ی دانش آموزان مملکت است سعی کنید اینو متوجه شوین جناب حج فروش
پاسخ + +18 0 --
Kian 1397/05/17 - 16:57
این آقای حج فروش یا خودشون با مافیا هستن و پول‌گرفتن و از تصویب این قانون سود میبرن یا ...هستن که نمیتونن مشکلاتی که این قانون به وجود میاره رو درک کنن
از این ۲ مورد خارج نیست
پاسخ + +18 0 --
Kian 1397/05/17 - 16:57
این آقای حج فروش یا خودشون با مافیا هستن و پول‌گرفتن و از تصویب این قانون سود میبرن یا ...که نمیتونن مشکلاتی که این قانون به وجود میاره رو درک کنن
از این ۲ مورد خارج نیست
پاسخ + +17 0 --
Kian 1397/05/17 - 16:57
این آقای حج فروش یا خودشون با مافیا هستن و پول‌گرفتن و از تصویب این قانون سود میبرن یا ...هستن که نمیتونن مشکلاتی که این قانون به وجود میاره رو درک کنن
از این ۲ مورد خارج نیست
پاسخ + +19 0 --
سراج 1397/05/17 - 16:59
سلام لطفا اطلاعات بیشتری از این اقای حج فروش بدید ایا شما هر کارشناسی که مطلبی بیان کنه تو سایتتون میزارین یا زیر این کاسه نیم کاسه هست
پاسخ + +16 0 --
بي نام 1397/05/17 - 16:59
خيلي محترمانه .... را وگرنه ما دانش اموزا...
پاسخ + +19 0 --
حمید 1397/05/17 - 16:59
باسلام
بنده با تمام وجود به اقای حج فروش میگم که ایشون خود خود خود مافیای کنکور و دلال آموزشی است
آخه نظر بیش از ۸۵% دانش آموزان ک مخالف تاثیر سوابق تحصیلی هستند رو نادیده میگیره چون خودش ضرر میکنه پکیج های امتحان نهایی که خودشون طراحی کردن فروش نمیره
اخه جناب حج فروش ینی این مطلب به این سادگی که با این مصوبه استرس دانش آموزان بیشتر میشه اینقدر سخته که شما نمیفهمید یا موضوع دیگری پشت پرده اظهارات شماست ؟؟؟؟
یه ضرب المثل هست که میگه وقتی منفعت توی نفهمیدن باشد هرکاری کنیم طرف نمیفهمد
و این ضرب المثل دقیقا وصف حال شماست آقای حج فروش
پاسخ + +20 0 --
زینب 1397/05/17 - 17:00
....آری نود درصد مافیا هستن!
شمای یک درصدی دلسوز وانسااااان!!!
پاسخ + +18 0 --
پریا 1397/05/17 - 17:02
من خودم سر جلسه امتحان نهایی شاهد بودم که مراقب چطور به بعضی از دانش آموزا تقلب میرسوند. میشه بکید از ناامید کردن ما چه سودی میبرید؟ اون پولی که بهتون قول دادن خوردن داره ؟
پاسخ + +20 0 --
امیرحسین 1397/05/17 - 17:02
مافیای کنکور تو و امثال تو هستید
که می خواهید هم از کنکور بخورید
هم از امتحان نهایی
تاثیر قطعی 30 درصدی یا بیشتر و تاثیر مثبت بیش از 30 درصد باعث 2 برابر شدن مافیای کنکور است
و ظلم بزرگی به ملت ایران هست
#ن_به_تاثیر_قعطی
پاسخ + +19 0 --
* 1397/05/17 - 17:03
این حج فروش نه در واقع حق فروش بلکه .... کدوم موسسه که پکیج ترمیم معدل داده بیرون و با لغو تاثیر قطعی منافعش به خطر افتاده به .... پول دادند که بیاد این حرفای بی منطق و اساس و کاملا مضحک رو که حتی خر هم متوجه مسخره بودنش میشه بزنه و بخواد اذهان عمومی رو منحرف کنه اما ذهی خیال باطل همیشه حق به حقدار میرسه . ١٧۵نماینده شریف صدای عدالت خواهی ما دانش اموزان رو شنیدند و با منطق و انسانیتی و عدالتی که داشتند خودشون متوجه شدند که این مصوبه چقدر ناعادلانه ست کمک کردند که حق ما دانش اموزان ضایع نشود حالا ما مافیا هستیم؟!!!! پس لابد امامان جمعه هم که مخالف تاثیر قطعی و ظالمانه هستند هم مافیا هستند!!!این سط کاملا معلوم که کی مافیاست و سودش در چیه ان شاالله خدا لعنت بکنه امثال حج فروش و بیشرف تر از اون رو که به قیمت نابودی اینده کلی دانش اموز میخواهند به پول های هنگفت برسند. لعنت الله علیهم
پاسخ + +21 0 --
khanbaba 1397/05/17 - 17:04
این حج فروش یعنی ...
پاسخ + +16 0 --
نازی 1397/05/17 - 17:05
متاسفم واست جناب حج فروش .اصلا شما کی هستی که چپ و راست بسته ی پیشنهادی میاری.اصلا من شک دارم سواد داشته باشی.ایندهی بچه های این مملکت بازیچه دست شماا نیست اینو بفهمید.شما بهتره برید تمیرین کنید تو لیوان خودتو اب بخورید بعد بیایین نظر بدین.اخه ادم چقد'میتونه وقیح باشه که به نماینده های مردم توهین کنه .اره همه بدن فقط تو خوبی.تو خود خود خود مافیاااایی.شما دوغتو بنوش.
پاسخ + +19 0 --
meysam 1397/05/17 - 17:05
این اقا خودش مافیای کنکوره,باید شفاف سازی بشه این اقا چه کارست ؟ حالم ازش به هم میخوره,مناظرشم دیدم ....
پاسخ + +21 0 --
هادی 1397/05/17 - 17:06
چی میگه این باز
بابا مافیا تویی تو مناظره مشخص شد که ازکجا اومدی
پاسخ + +19 0 --
زهرا 1397/05/17 - 17:06
آقای حج فروش تا کی میخوای به خزعبلاتت ادامه بدی؟ آقایی که ادعای پژوهشگری دارید، شما هنوز نفهمیدید که اول باید عدالت آموزشی برقرار بشه و به بچه ها از قبل اطلاع داده بشه و زیر ساختها فراهم بشه و بعد تاثیر معدل قطعی بشه؟
پاسخ + +18 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:08
مافیا تویی ما بچه هارو چی فرض کردی ؟تو فقط به فکر پولی و بست نه بچه ها (مافیای ترمیم معدل)
پاسخ + +19 0 --
sepehr 1397/05/17 - 17:09
تگه ازت تست هوش بگیرن فک نکن هوشت بالاتر از 80 بیاد
پاسخ + +7 0 --
هادی 1397/05/17 - 17:09
تو ذهنت بهتر از ۱۷۵ نماینده کار میکنه یعنی???
زیادی چرت وپرت میگی
جمع کن خودتو لطفا
پاسخ + +6 0 --
علی 1397/05/17 - 17:09
اگه راست میگی خودت بگو چه رشته ای و دانشگاهی درس خوندی به چند نفر درس دادی بعدش بیا بگو اعضای ما دانش آموزا و نماینده های مجلس مافیا هستن مافیا ت .... نمیتونی دو تا عدد داخل فرمول تاثیر معدل بزاری تا بفهمی واسه معدل بیست هم ضرر داره ....
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:10
.... مافیای ترمیم معدل
پاسخ + +7 0 --
علی هوشیار 1397/05/17 - 17:11
با سلام و احترام . لطفا دست اندر کاران سایت به شخصی که به نود در از مخالفان این قانون که از ملت شریف ایران هستند و صد و هفتادو خورده ای نماینده ملت به راحتی توهین می کنند مطلبی را منتشر نکنید چون واقعا ایشون و نظرشون در این حد نیست که انتشار داده بشه و بهتره هر برنامه که دعوت شدن واسشون آب قند بیارین تا سکته نکنن به خاطر از دست دادن منافعشون و پیروزی ما دانش آموزان مناطق محروم که نصف سال هم معلم نداشتیم
پاسخ + +6 0 --
مجید 1397/05/17 - 17:11
تو رو فقط خدا شفا میده فقط خدا
پاسخ + +6 0 --
.... 1397/05/17 - 17:12
آخه حج فروش تو خودت ی مافیایی که معلوم نیست ....
پاسخ + +5 0 --
فاطمه 1397/05/17 - 17:13
حق فروش حیا کن کنکوریو رها کن
پاسخ + +7 0 --
ریاضی 1397/05/17 - 17:13
سلام.صدای معلم بعید است از شخصی مطلبی چاپ کردن که به قول خودش سابقه ای در اموزش و پرورش ندارد.ایشان همانند مناظره ای که کمال بی ادبی خود را نشان داد،به همه فهماند بویی از تعلیم و صد البته از تربیت نبرده است.الان سال ۱۳۹۷ است نه دهه ۶۰ یا ۵۰.از کجا تغذیه می شود و چرا این مطالب را عنوان میکند ،مشخص نیست.بنده به عنوان یک معلم ریاضی که چند سالی است با کنکور و بچه های کنکوری سر و کار دارم (بدون اسم و رسم و پول گرفتن در شهری کوچک)،دقیقا متوجه ضرری که بچه های شهر و روستای کوچکم با مصوبه ی تاثیر قطعی می بینند می باشم.مگر مگر ممکن است شخصی بدون بنیه علمی فقط با راه تستی بر صندلی دانشگاه شریف بنشیند.....کنکور به خودی خود مشکل است اما بستر حذف ان برای رشته های پر طرفدار فراهم نیست.چندین مثال هست از بچه هایی که رتبه های خوب کنکور داشتند و الان هم جزءبهترینهای این سرزمین اند در رشته خود.به عنوان یک معلم انتظار دارم این نظر ثبت شود.
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:13
تو ساکت شو میدونی اگه ۳۰درصد قطعی شه دوتا مافیا ب وجود میاد هم ترمیم معدل هم کنکور فقط اونایی که با تقلب ۲۰شدن کنکور ومیبرن اونوقت اونا که معدلشون حتی ۱۹شده درگیر دوتا مافیا میشن
پاسخ + +7 0 --
حمید 1397/05/17 - 17:13
#حج_فروش_مافیای_کنکور
ایشالا که تمام این استرسا که به سه میلیون دانش آموز و خانواده هاشون توی این یک ماه وارد کردین بشه عذاب الهی براتون من نمیگذرم ازتون که اینهمه با روح و روان ما بازی کردین
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:14
لطفا اطلاعات کامل تری از این آقای حج فروش در سایت بگذارید...
پاسخ + +8 0 --
Fatemeh alipoor 1397/05/17 - 17:14
.....اخه اگه یکم علم آمار سرت میشد میفهمیدی با قانون تاثیر قطعی دارین اینده ی مارو دستی دستی آتیش میزنین...کیه که عاشق کنکور باشه؟اما حذف کنکور به چه قیمتی اخه؟...ان الباطل کان زهوقا...خدا وعده ی حق داده و خودش چراغ راهمونه...مطمئنم شر این ادما از سر بچه های این مملکت کنده میشه و مطمئن ترم که این قانون ظالمانه لغو میشه...
پاسخ + +4 -8 --
محمد 1397/05/17 - 17:14
مافیای کنکور عوامل خود را اجیر کردن که بیان کامنت بدن حرفای اقای حج فروش بسیار درست است
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/05/18 - 13:02
به چه حقی 90 درصد دانش آموزان مملکت و 175 نماینده ی مجلس رو مافیا خطاب میکنی؟ مافیا شمایید و اون آقای ....
پاسخ + +4 -8 --
محمد 1397/05/17 - 17:15
مافیای کنکور عوامل خود را اجیر کردن که بیان کامنت بدن حرفای اقای حج فروش بسیار درست است
پاسخ + 0 0 --
اشتباه کردم 1397/05/19 - 06:35
سایت صدای معلم من به اشتباه دستم خورد و نظر دروغ این اقای محمد را لایک کردم کاش سایت امکان اینو داشت لایکو پس بگیرم خیلی از این اتفاق ناراحت شدم دوستان بدونین من دستم به اشتباه خورد و نظر ایشون لایک شد
پاسخ + +6 -1 --
Hadi 1397/05/17 - 17:15
.... و تهمت به 85% دانش اموزان نزن افرادی مثل تو با تصمیمات احمقانه خودشون مملکت رو این وضع دراوردن
پاسخ + +10 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:15
چطور میتونی نظر سنجی صدا و سیما که حدود ۹۰درصد مخالف تاثیر قطعی بودن ونظر سنجی سازمان سنجش روکه بیش از ۸۵درصد داوطلبان بازم مخالف تاثیر قطعی هستند رو نادیده بگیرید ....
پاسخ + +5 0 --
عرفان 1397/05/17 - 17:15
....،چه برسه به نظراتش
پاسخ + +11 0 --
رضا 1397/05/17 - 17:16
سلام.اقای حج فروش معلوم میشه وقتت فقط به نوشتن مقاله صرف می کنی و اصلا با دانش اموزان سرکاری نداری.کی گفته کنکور فقط ترفند تست زنی است؟؟؟از سال 90 به اینور اگه واقعا درس ها را مفهومی نخونی اصلا نمیتونی تو کنکور موفق بشی ولو صد تا کلاس هم بری.ولی امتحانات نهایی کافیه ده دوره اخیرشو بخونی که فقط یک شب وقت میبره و 18 بگیری.برا همینه این همه معدل بیست داریم و این همه معدل بالای 19 داریم.شما اموزش پرورشی ها ضعف خودتونو گردن کنکور نندازید.شما میتونستید با برگزاری امتحانات نهایی در امنیت کامل و استاندارد و در سه سال حرفی برای گفتن اشته باشید و از پسش بر نیامدید و الان شدید منقد کنکور و طرفدار معدل.همین که اومدید تو مناظره همه شما را شناختند اگر صد تا مقاله ابدار هم بنویسید دیگه فایده ای ندارد و کسی شما را باور ندارد.
پاسخ + +6 0 --
حمید 1397/05/17 - 17:17
باید این شخص مشخص بشه که با چه انگیزه ای این حرفارو زده کیا پشت این قضیه هستند

#حج_فروش_مافیا_ی_ترمیم_معدل
پاسخ + +5 0 --
Rez 1397/05/17 - 17:18
هیچ کاری نمیتونی بکنی حج فروش آخر این ما هستیم نه پیروزیم..
پاسخ + +7 0 --
سید محمد 1397/05/17 - 17:18
بودن این مطلب روی این سایت توهین به ۸۵٪ دانش آموزان هست. این آقا به چه حقی درباره سرنوشت هزاران هزار داوطلب کنکور حرف میزنه؟ اون هم حرف هایی مخالف اکثریت اونها؟ من خودم شاهد تقلب بودم قبل از امتحان نهایی! حالا چطور قبول کنم که این امتحان تاثیر قطعی داشته باشه؟
پاسخ + +4 0 --
Hadi 1397/05/17 - 17:21
مدرک ایشون چی هستش ؟توی کدوم دانشگاه درس خوندن؟.... باید همه ی اینا شفاف سازی بشه
پاسخ + +6 0 --
علی 1397/05/17 - 17:23
از سایت صدای معلم میخام که مقاله های این اقا که .... و مطالبی کاملا دروغ در ان گنجانیده شده است را در سایت خود منتشر نکنند
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:23
.....
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:24
.....
پاسخ + +5 0 --
رضا کریمی 1397/05/17 - 17:24
سلام ....همه میدانند امکانات آموزشی نابرابر،تصحیح سلیقه ای اوراق امتحان نهایی و رعایت نشدن امنیت امتحانات چه بلایی بر سر دانش آموزان آورده است.آقای حج فروش سنگ کسانی را بر سینه میزند که منافع زیادی از این مصوبه نصیبشان خواهد شد.مصوبه ای که سر تا پا ایراد است و دلایل آن بر هر آدم بی سوادی هم مشخص و مبرهن است.این زمستان به پایان خواهد رسید و رو سیاهی برای زغال خواهد ماند.حج فروش ... میخواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند ولی نمیدانند که استخوان های این ماهی گلویشان را می برد.....
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:26
خاب ، خدایا هر جور صلاح من واین دانش اموزان هست رو برسون
پاسخ + +8 0 --
سهی 1397/05/17 - 17:26
جناب حج فروش دست از اینکاراهتون بردارید هم شما و هم تمام کسانی که موافق تاثیر قطعی معدل در کنکوراند مطمنن یقین دارم که میدونید این تاثیر چقد اسیب میزنه به ولله قسم ایت استرسی که من با تاثیر قطعی بهم وارد شده هیچوقت بهم وارد نشده بود شما داری با احساسات ۳میلیون دانش اموز بازی میکنی من شمارو به خدا واگذار میکنم
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:26
خدایا ............................
پاسخ + +6 0 --
amir 1397/05/17 - 17:29
اخه شما خیلی میفهمی باید ریئس جمهور شی
اصلا حرف هایی ک زدین نشون میده تحصیلات ابتدایی هم ندارین
پاسخ + +5 0 --
وحید 1397/05/17 - 17:30
.....
پاسخ + +6 0 --
علی 1397/05/17 - 17:31
تو که اینقد ترفند تستی ترفند تستی میکنی جون عزیزت یه ترفند تستی بیار ک بتونه بدونه قورت دادن کتاب زیست تستاشو به جواب برسونه؟؟؟؟؟ریاضی فیزیک هم اگه ترفندی داشته باشه ولی پایه رو نفهمیده باشی محاله سر تست حقه بزنی...بعدم الان اگه موسسات کنکوری هس اگه خدایی نکرده تاثیر معدل قطعی بشه هزاران موسسه ترمیمم معدل میاد
پاسخ + +5 0 --
علی 1397/05/17 - 17:31
.... واسه اینکه یه بچه که بخواد تست بزنه باید سه برابر مدرسه بخونه اون .... پیش هرکی که گفته این پیام بفرستی بگو ما دانش آموزا با اتحادی که داریم تاثیر معدل را مثبت میکنیم و بعد شفاف سازی میکنیم که شما ها چه کسانی هستید و به چه دلیلی به مسولان ما توحین کردید و بعد باید مجازاتش را بدهید
پاسخ + +8 0 --
نیما 1397/05/17 - 17:32
جناب حج فروش شما از صمیم قبلم ازت متنفرم، دعا میکنم توی زندگی هرگز روی خوشبختی رو نبینی چون داری بخاطر منافع شخصی خودت و هم پیاله های خودت سعی بر اجرای مصوبه ای دارید که جز تباهی آینده جوانان کشور هیچی سودی برای شما نداره. شما با چه جراتی خیلی راحت تمام دانش آموزان را مافیا قلمداد میکنی. ....
لطفا منتشر کنید ادمین
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:34
....
سنگ جلوی پای ما ننداز وقت نداریم حرف های تورو بشنویم
پاسخ + +6 0 --
محمد 1397/05/17 - 17:35
یه کلمه مافیا بهت گفتن یاد گرفتیا
تو اصن از کجا پاشدی اومدی؟؟ کی هستی؟ مدارکت رو پخش کن سابقت رو ...ببین ما کوتاه نمیایم این مصوبه لغو میشه و تو هم ناپدید میشی دیگه با ایشون نمیشه با زبون آدمیزاد حرف زد
به نماینده های مجلس توهین میکنی؟ پشتت کجا گرمه که اینجوری حرف میزنی؟
خوشم میاد هرکی موافق تاثیر قطعی ذره ....
پاسخ + +8 -1 --
زینب 1397/05/17 - 17:36
شما حق فروشی....
پاسخ + 0 0 --
مساله این است 1397/05/19 - 06:28
حج فروشند یا حق فروش؟
پاسخ + +6 0 --
محسن 1397/05/17 - 17:37
شما یا نمیخواین بفهمین یا خودتون رو زدین اون را یا شایدم از قبل قانون تاثیر قطعی سوابق و ترمیم معدل.... اونروز رفتم کنکور مدیر مدرسه حرف خوبی زد گفت اینو گذاشتن ازتون پول بگیریم. امسال شماها هستن که با نام پژوهشگر دارن مملکت رو به بیراهه میکشن. عرضه داری بیا توی یه برنامه تلویزیونی با یکی ۲ تا از ماها که داریم ضربه های ظالمانه امسال تورو میخوریم مناظره کن. شیرفهم شد یا بازم بگممممممم؟؟؟؟؟
پاسخ + +6 0 --
سمیرا 1397/05/17 - 17:37
آقای حج فروش لطفا مدرک تحصیلی و سابقه فعالیت آموزشی خودتون رو بگین تا شما رو بشناسیم چون حس خوبی نسبت به شما نداریم.به نظر من شما صلاحیت اظهار نظر در امور آموزشی رو ندارین پس لطفا سکوت کنین و شما را به خدا اجاز۷ دهید افراد اهل علم و باسواد در این زمینه نظر دهند مشکل بزرگ آموزش و پرورش اینه که افراد بیسواد صاحب نظر می باشند
پاسخ + +6 0 --
مریم 1397/05/17 - 17:38
آقای حج فروش نیازی نیست شما صحبت کنین ۸۷درصد جواب شما و امثال شما رو در روز مناظره دادند خاموش باشید لطفا
پاسخ + +7 -1 --
آیسان 1397/05/17 - 17:38
.... میگه با ترفند تست زنی میشه کنکور قبول شد نخیر آقا هیچکس نمیتونه فقط با ترفند تست زدن یاد بگیره کسی که پزشکی قبول میشه واقعا زحمت کشیده اول روش تشریحی رو یاد گرفته بعد تونسته ترفند
اجرا کنه برمیگردی میگی تست خوب نیست تشریحی خوبه آقای پژوهشگر تست میدونی ینی چی ینی اینکه انقد باهوش و اعتماد ب نفس و قابلیت داشته باشی که بتونی تو کم ترین بازه زمانی بهترین گزینه رو انتخاب کنی وقتی ینفر دکتر میشه باید چنین قابلیتی داشته باشه ک مریض بدحال میبینه قدرت اینو داشته باشه در آن واحد بهترین‌تصمیمو بگیره بعد شما میگی امتحانی ک کنکور سطحش از امتحان نهایی پایینه چون تستیه
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:40
این اقا باکدوم حقی درمورد آینده میلیون ها دانش اموز نظر بیجا میدن هر آدم بالغ و باکمترین سطح مدرک هم میتونه تشخیص بده که با قطعی شدن تاثیر معدل آینده میلیون هانفر به تباهی کشیده میشه این آقا.... که اینطوری چشمشونو رو آینده جوانای این مملکت بسته متاستفم برای این اقا که خودش معلوم نیست چ مدرکی و چه سطح سوادی داره که اینطوری درباره کنکور حرف میزنه کنکور مهارت تست زنیه؟؟؟؟معلومه این اقا خودش کنکور نداده و تو دانشگاه های بدون کنکور مدرک گرفته البته این خوشبینانس ک اونجا هم رفته باشن
پاسخ + +5 -1 --
مهرداد 1397/05/17 - 17:40
ممعلوم نیست این آقا از کجا پیداش شد خدا به داد مملکتی برسه که امثال ایشون صاحب نظر هستند.از صدای معلم خواهش می کنیم از این بعد وقتی خو استن مطلبی بگذارن سوابق کاری و مدرک تحصیلی اون فرد نویسنده مطلب رو هم‌بگذارن فکر می کنم این آقای حج فروش سیکل هم ندارند
پاسخ + +6 0 --
مهندس 1397/05/17 - 17:41
واقعا مشکلات مطرح شده انقدر فهمیدن ش سخت !!دو تا حالت داره اگر فهمدین فکر می کنین ما اشتباه می کنیم خوب پاسخ بدین !؟حالت دوم و محتمل اینکه بهتر از ما می دونین ولی چون منافعتون ایجاب می کنه این مطالب رو می نویسید ولی به شما هشدار میدم مطمعن باشید کار شما با ظالمان عالم مثل صدام هیچ تفاوتی نمی کند و عاقبت همه ی ظالمان چیزی جز جهنم نیست حالا یا این دنیا یا سرای آخرت
پاسخ + +8 0 --
اقای حج فروش دروغ گو 1397/05/17 - 17:43
.... سرنوشت ما رو به بازی گرفتی
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:43
مافیای کنکور شما و امثال شمایید که وقتی دارید میبینید منافعتون داره به خطر میفته با لغو این قانون٬از هیچ کاری دریغ نمیکنید٬آقای حج فروش که تا به جمعه قبل جز گمنام ها بودی و نمیدونم از کجا اومدی ٬شما ادعا کردی کسانی که با معدل پایین پزشکی قبول میشن ٬سرکلاسهای به خصوصی هنر تست زنی یاد میگیرن و از علمشون نیست٬من یک پیشنهاد به شما دارم :برای اثبات حرفتون شما هم بیاید در همین کلاسها شرکت کنید اگر قبول شرکت کنید ٬میخوام ببینم آیا قبول میشید باهنر تست زنی؟؟؟؟
پاسخ + +6 0 --
امید 1397/05/17 - 17:44
رسوا خواهید شد جناب حج فروش مطمئن باشید رسوا خواهید شد
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:45
حسبی الله و نعم الوکیل
پاسخ + +6 0 --
مرگ بر مافیای ترمیم 1397/05/17 - 17:46
نظرات رو میبینی یا باز خودتو زدی به .... مشخص کن از کجا آب میخوری ؟؟ چرا تو به تنهایی مصرّى که به ۸۵ درصد ظلم کنین؟؟ اگه قطعی بشه چقدر بهت میرسه؟؟ ....
پاسخ + +6 0 --
Hesam 1397/05/17 - 17:46
کسی ک با وقاحت تمام میاد میگه دانش آموزان و آینده سازان این مملکت مافیا هستند!....!از کجا و چه سازمانی؟!از کدوم انتشارات؟ک انقدر پیگیر منفعت خود هستید و به ما دانش آموزان میگی مافیا؟!تو کی هستی ک بیای تعیین کنی چه کسی استحقاق رفتن به دانشگاهو داره و چه کسی نه.دکتر رستگار رحمانی نمونه ی درخشانی برای اراجیف گویی تو در مورد کسانی ک با معدل پایین ۱۳ در رشته های عالی قبول می شوند
یک نصیحت دوستانه از سمت یه دانش آموز به یک مافیا،دست ازین حرکات خودمنفعت طلبانه بردار و میلیون ها لعنت و نفرین را به جان نخر برای مال بیشتر در دنیا!!
#حج_فروش_مافیا_ی_ترمیم_معدل
پاسخ + +7 -1 --
دبیر بازنشسته 1397/05/17 - 17:46
من دبیری هستم که دو سال پیش بازنشسته شدم و چند سال در حوزه های تصحیح اوراق نهایی حضور داشتم و خودم از نزدیک شاهدم که ورقه ها چگونه اصلاح می شوند البته نمی خواهم زحمت معلمان دلسوز و گرامی را زیر سوال ببرم ولی واقعا با این وضع حقوق معلمان و با این ضع اقتصادی انتظار دارید معلمان چکار کنند بارها شاهد خستگی معلمان بودم و گله داشتند که اصلاح سوالات تشریحی طاقت فرساست بارها خودم‌شاهد تخلف در حوزه تصحیح اوراق بوده ام .با این اوصاف تاثیر قطعی معدل بسیار ناعادلانه و غیر منطقی به نظرم‌می رسد
پاسخ + 0 0 --
صحبح است 1397/05/19 - 06:22
کلا اگر بحث تقلب را هم کنار بگذاریم اینطور نیست همه مصححین قصد بدی داشته اند اما بنا به منطق وقتی عامل انسانی دخیل باشه همراه خود خطای انسانی و سلیقه رو هم میاورد ...مصحح امتخان نهایی به من گفتن موقع تصحیح برگه تا 3-4 نمره اختلاف سلیقه بین دبیرا پیش می اومد
پاسخ + +7 -1 --
بی نام 1397/05/17 - 17:47
آقای حج فروش شما هیچ اطلاعاتی در زمینه کنکور ندارید ...و در برنامه مناظره هم فقط و فقط میخواستی با بلند کردن صدا حرفتون رو مهم جلوه بدید ....ودر ضمن شما در جایگاهی نیستید که تعیین کنید بین معدل 20 و معدل 11 باید معدل 20 وارد دانشگاه شود ....واقعا برای شما متاسفم ...خاطره ی خیلی بدی از خود در ذهن دانش آموزان و آینده سازان این کشور به جا گذاشتید . ....
پاسخ + +6 -1 --
مبینا 1397/05/17 - 17:48
مدیر محترم سایت شما نباید سخنان این ادم دروغگو ودلال رو در سایتتون قرار بدید این از اعتبار سایتتون کم میکنه و دیگه هیچ کس از سایتتون بازدید نمیکنه چون دیده اند که مصاحبه ها با همچین افراد بیسوادی ست و مطالب کاملا دروغین و مضحک است.
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 17:48
و...ما ثابت کردیم که یه دلیم و از هیچکی نمیترسیم شما ک دیگ عددی نیسی برادر من..... برو یه چند تا کتاب بخون به معلوماتت اضافه بشه...دوستانو نمیدونم ولی بنده نه تو نه اون اربابانتون ونه هرکی که تواین یه ماهه ترس وواهمه تو دلمون کاشت حلال نمیکنم...از خدا میخوام هدایت شما رو تو صف اول مصوباتش قرار بده...یاعلی مدد
لطفا پیاممو پخش کنین...با تشکر ازصدای معلم
پاسخ + +6 0 --
فاطمه 1397/05/17 - 17:52
اون کسی رو خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد...تو دقیقا مثال بارزشی
پاسخ + +7 0 --
محمدرضا 1397/05/17 - 17:53
اینطور که مشخصه مافیا شمایی!!
که با دلایل غیرمنطقی و توهین به نمایندگان ملت سعی داری این مصوبه ننگین رو اجرایی کنی!!
و یه سوال خود شما دانشجوی کدوم دانشگاه بودی؟
آیا رتبه برتری؟!!
پاسخ + +6 0 --
مهسا 1397/05/17 - 17:54
....
اگه براساس سابقه تحصیلی باشه که تو الان باید توروستاها باشی.
....
....
تو که یک مدرک ساده مدیریت داری ....دخالت نکن
پاسخ + +6 -1 --
علی 1397/05/17 - 17:55
شک ندارم خود شما آقای حج فروش از همین مافیاهای کنکور هستید.با این تاثیر قطعی درامد مافیا دو برابر میشه.بهترین راه همون تاثیر مثبته.
پاسخ + +8 0 --
علی 1397/05/17 - 17:55
والا شما خودتون جز مافیا هستید
پاسخ + +7 -1 --
علی 1397/05/17 - 17:56
میشه بگید رتبه کنکور و معدل خودتون و رشته تحصیلی خودتون چیه؟
پاسخ + +7 0 --
سعید 1397/05/17 - 17:56
خود شما دنبال ایجاد دو مافیا هستید یکی برای کنکرو یکی هم برای امتحانات نهایی
پاسخ + +8 0 --
الهه 1397/05/17 - 17:59
....ما هم خدا رو داریم و دکتر سبطی که نخبه کشور هم هستن،ازت نمیگذریم
پاسخ + +6 -1 --
Delafroz 1397/05/17 - 18:02
چه حرف مضحک و خنده داری
اخه تو دقیقا کی هستی که نظر میدی ؟؟؟
....
جناب حق فروش بیش از این با دم‌شیر بازی نکن جانم ...بشین سر جات و سکوت اختیار کن تا دانش آموزا سر جات ننشوندنت.
پاسخ + +7 0 --
Z.e 1397/05/17 - 18:08
جناب حق فروش...هدیت شما هنوز واسه ما مجهوله...واقعا کی هستین؟
مافیا خود خود خود شمایی و امثال تو
اگه خیلی به خودت اعتماد دادی بیا وسط
بگو ببینم کی هستی؟سطح سوادت
معدلت؟رتبه کنکورت؟سطح علمیت؟
پاسخ + +3 0 --
محمد 1397/05/17 - 18:09
لطفا ....
پاسخ + +5 0 --
علی 1397/05/17 - 18:09
.... کسی نمی گه شنا بلد نیستی پس با نظر 85درصد دانش اموزاد در نیفت
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 18:15
واقعا براتون متاسفم...
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 18:16
واقعا براتون متاسفم.باید با حال بیماری درس بخونی و صبح بری حوزه امتحانی و ببینی که سوالارو همه دارن تا اونوقت حال مارو درک کنی آقای حج فروش
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 18:17
اره همین فکرتون خوبه
شما بچه ها رو فراری میدین
روزی فرا میرسه که همه در دانشگاه های خارجه دارن تحصیل میکنن و هیچ نخبه ایی تو ایران نیست
کاری میکنید ادم از همه چی بیفته
عالی بود اقای حج فروش ....
پاسخ + 0 0 --
فرار از ایران 1397/05/19 - 06:17
باور بفرمائید اگر تمام مردم ایران شرایط مهاجرت به خارج از کشور را داشتند الان ایران خالی از سکنه شده بود داوطلبی دیگر باقی نمانده بود تا امثال حج فروشها با روح و روان او بازی کنند....ان وقت حتی در دانشگاه های تهران هم گنجشکی پر نمیزد...ان وقت دیگر کسی نمانده بود بخواهد کنکور بدهد..ان وقت جناب حج فروش هم به ارمانهای خودش میرسید کنکور حذف میشد
پاسخ + +4 0 --
علائی 1397/05/17 - 18:20
سلام ....
موسسه گاج خوب پول میده منم هستم!
بلدم ....
....
پاسخ + +6 0 --
رضا 1397/05/17 - 18:32
.... حج فروش کاری نکن به عاقبت حجاریان مبتلاشی عاقبت بازی با اینده بچه مردم =بازی با مرگ ازطرف بچه شهیاد کرمانشاه
پاسخ + +5 0 --
یادگار 1397/05/17 - 18:32
متاسفم برات واقعا اقای حج فروش
ما اصلا دلسوزی شما رو نمیخوایم و کارایی که به قول شما مافیای کنکور بدای ما انجام دادن فراتر از لطف بوده
ما دلسوزی شما رو نمیخوایم
اگه نفعی در این کار ندارین لطفا کنار بکشین
پاسخ + +5 0 --
یادگار 1397/05/17 - 18:32
متاسفم برات واقعا اقای حج فروش
ما اصلا دلسوزی شما رو نمیخوایم و کارایی که به قول شما مافیای کنکور بدای ما انجام دادن فراتر از لطف بوده
ما دلسوزی شما رو نمیخوایم
اگه نفعی در این کار ندارین لطفا کنار بکشین
پاسخ + +5 0 --
فاطمه 1397/05/17 - 18:35
جناب حج فروش جدا از شما تعجب مي كنم.واقعا باور دارید 170نماينده ی مجلس و بيشتر از 2میلیون دانش آموز فريب خورده هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
اين حجم از نفرت پراكنی و عصبانيت را متوجه نميشوم!!!از چه سرخورده شديد؟؟؟؟؟؟!!!!مي شود صادقانه جواب بدهيد كدام يك از منافعتان دارد به خطر مي افتد كه امروز مي اييد و به 87درصد دانش آموزان و 170 نماينده ی محترم توهین می كنید؟؟؟؟!!!چه چیز این قدر برایتان گران آمده است؟؟؟!!!#نه_به_تاثیر_قطعی_در_كنكور_سراسری_98
پاسخ + +6 0 --
امیر 1397/05/17 - 18:42
جناب ....

چقدر جالبه که ۱ نفر هم موافقت نیست و همه مافیان جز تو ... :)
پاسخ + +3 -3 --
امامی 1397/05/17 - 18:42
سلام دانش آموزان عزیز،
تصور نکنید همه ما معلمان مخالف کنکور و حامی
اثرگذاری معدل آن هم در حد 60 درصد هستیم . ما 18 نوع مدرسه داریم ، مناطق محروم آموزشی و اقتصادی و فرهنگی را داریم. چندگانگی در تمامی ابعاد جامعه ما موج می زند و دخالت 60 درصدی معدل برای ورود به دانشگاه اصلا عادلانه نیست.
اما این مهم باعث نمی شود شما به دبیر کارشناس پیش کسوت و نویسنده این یادداشت ، چنین بی احترامی کنید. هر کس می تواند با یک اصل موافق یا مخالف باشد و این حق نویسنده هست. اما مرجع قانونگذاری که ایشان نیستند. لطفا خشم خود را کنترل نمائید و منتظر بمانید . یک سال باقی است ما هم با نوشتن مطالبی گوناگون حامی دانش آموزان عزیز هستیم. انرژی خود را برای مطالعه بگذارید. در هر شرایطی رعایت ادب معرّف شخصیت خانوادگی افراد است. موفق باشید.
پاسخ + 0 0 --
امامی جان 1397/05/19 - 06:12
امامی جان ایشان دبیر نستند که گفتین دبیر کارشناس پیش کسوت!!!!میگن پژوهشگر تعلیم و تربیته اما تا روز مناظره تلویزیونی یک نفر از دانش اموزان و داوطلبان کنکور بی گناه این کشور نام ایشان را نشنیده بودند و با ایشان ارتباطی نداشته اند. ما در حیرت مانده ایم چرا کسی که فرسنگها از ما دور است و در بطن مسائل و مشکلات ما نیست اینطور غضبناک از ما به میانه میدان امده حسی که ما از ایشان پیدا کردیم جلادی بود که میخواهد امید جوانان را نبود کند و مانع موفقیت و رشد و پیشرفتشان باشد.طیق دیدگاه ایشان کسی که در گذشته معدل پایینی داشته تا اخر عمر باید محکوم شود یعنی در مخیله ایشان نمیگنجد انسانها هر لحظه که بخواهند میتوانند متحول بشوند یک دانش اموز صفر صفرم اگر بخواهد میتواند شروع به درس خواندن کند با یک برنامه ریزی یکساله یا دوساله در کنکور بهترین نتیجه را کسب کند.در ضمن کسی که مرتبا به بالای 85 درصد داوطلبان کنکور و معلم باسابقه و حق طلب انها توهین میکند و انها را مافیا میخواند جناب حج فروش میباشد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/05/19 - 20:20
حق با شماست. حتما روزی معلم بوده اند. تشکر دانش آموز عزیز . بنده دبیر بازنشسته ام.
پاسخ + +5 0 --
نسترن 1397/05/17 - 18:50
چگونه میتوانید خودرا پژوهشگر بنامید وقتی خودشما اطلاعات کافی از تاثیر قطعی وظالمانه سوابق ندارید.....
پاسخ + +5 -1 --
علی 1397/05/17 - 18:52
چرا نظرات یک انسان بیسواد که مشخص نیست مدرک تحصیلیش چیه و چکاره است رو میذارید تو سایتتون، بهتره نظرات افراد با سواد رو پوشش بدید، ....، همون روز که مناظره ی تلویزیونی رو دیدم اینو فهمیدم. وگرنه چه دلیلی داره با این حجم تقلب در امتحانات نهایی، پایین بودن سطح سوالات و عدم تمییز کامل دانش آموزان از هم و هزینه های بسیار زیاد ترمیم معدل و همچنین سود چند برابری موسسات آموزشی و خالی کردن جیب مردم و ظلم به مناطق محروم، طرف بیاد و از این مصوبه ی غیر کارشناسی شورای سنجش و پذیرش دانشجو دفاع کنه؟
پاسخ + +4 -1 --
سعید 1397/05/17 - 18:55
تاثیر قطعی معدل

ظلم آشکار در حق تمامی کنکوری های ۹۸ است


نمایندگان فهیم مجلس شورای اسلامی
به نمایندگی از ما دانش آموزان

نخواهند گذاشت ، این ظلم آشکار ، اجرا شود


به مصوبه غلط سازمان سنجش ، نه خواهیم گفت
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 19:10
مافیا تویی و امثال تو چطور ما دانش اموزای مظلوم که هنوز به جوونی نرسیدیم شدیم .... مبارز با فساد به خداوندی خدا قلبم داره درد میکنه یه بارم قفسه سینم درد میکرد اونقدر اخبارو پیگیر بودم چرا به ما فشار وارد میکنید خدارو خوش میاد ؟؟ من آیندم سر اینه چرا ازم میگیریدش شمایید که گند کشیدید به هرچی تاریخچه معلم های فهیم اینه انتهای کار شهدا که جونشونو دادن خانوادشونو سپردن به خدا تا این باسواد بیاد جایگاه داشته باشه به خداوندی خدا نمیگذرم ....
پاسخ + +4 0 --
رهگذر 1397/05/17 - 19:19
سلام
رسالت آموزش و پرورش تربیت صحیح و اصولی،تغییر نگرش مطلوب،آموزش مهارت های زندگی و... است آموزشهایی که تحت تأثیر کنکور ومافیای آن به فراموشی سپرده شده و تعلیم و تربیت در حد محفوظات و آموزش های چندگزینه ای تنزل یافته.قبل از سرزنش مافیای کنکور که 32 میلیارد هزینه تبلغیات یکی از موسسات آن در هنگام پخش مسابقات جام جهانی فوتبال بوده،این آموزش و پرورش است که باید در شیوه اجرای رسالت خود و نحوه ارزشیابی و تدوین کتب درسی خود تجدید نظر کند.
پاسخ + +6 -2 --
سمانه 1397/05/17 - 19:27
خدا رو صد هزار بار شکر در جایگاهی نیستی که تصمیم قطعی با شما باشه و گرنه میلیون ها دانش اموز رو بدبخت میکردی.من کار میکنم و همزمان درس میخونم به همین علت معدلم ۱۸.۹۰ شده تو چه کاره حسنی که بگی کسی ک معدلش پایینه حق رفتن به رشته های تاپ رو نداره؟؟!؟!؟خودت چی خوندی که پشت هم بسته میاری؟؟.... تو مناطره میگی اره برن ترمیم معدل؟؟این پولا برا تو چیزی نیس ما داریم زحمت میکشیم براش.هر وقت مدارک تحصیلیتو اوردی سوادتو اثبات کردی بعد بیا درباره اینکه کی حق نداره با چه معدلی بره دانشگاه صحبت کنیم.
پاسخ + +5 -1 --
بردیا 1397/05/17 - 19:29
به نظر میاد نگارنده مطلب تا به حال دفترچه سوالات کنکور سراسری را از نزدیک ندیده است که سوالات کنکور را سطحی و ترفندپذیر میداند. کسانی که با سوالات کنکور آشنایی دارند میدانند که برای پاسخگویی به آن ها باید به مفاهیم عمیق کتاب درسی تسلط کامل داشت و گاهی سوالات کنکور به حدی علمی و عمیق هستند که بین معلمان آن رشته نیر اختلاف نظر بوجود می آید. این در حالی است که سوالات امتحانات نهایی آموزش و پروش به حدی سطحی و تکراری است که دانش آموز میتواند با حل کردن سوالات سال های اخیر میتواند حداقل به نمره بالای 18 برسد.
پاسخ + +5 -1 --
Sh 1397/05/17 - 19:40
.... که به ۸۵درصد داوطلبان کنکور میگی مافیا اخه بی وجدان من از کجا پول ترمیم معدل بیارم ....و امثال تو از طرف دیگه آموزش و پرورش اومد برای ابتدایی ها نمره رو برداشت و گفت میخوایم دانش اموزان نمره محور نشن حالا چی شده معدل شده همه چیز شده معیار نخبگی
....
صدای معلم خواشا این نظر رو نشون بده مرد باش
پاسخ + +4 -1 --
Sh 1397/05/17 - 19:40
.... حج فروش که به ۸۵درصد داوطلبان کنکور میگی مافیا ... من از کجا پول ترمیم معدل بیارم.و و امثال تو از طرف دیگه آموزش و پرورش اومد برای ابتدایی ها نمره رو برداشت و گفت میخوایم دانش اموزان نمره محور نشن حالا چی شده معدل شده همه چیز شده معیار نخبگی
....
صدای معلم خواشا این نظر رو نشون بده مرد باش
پاسخ + +1 -4 --
کارشناس آموزش 1397/05/17 - 19:42
کاش این جوانان پر شور که از حمایت 170 نفری نمایندگان مجلس برخودار هستند این حق را هم برای یک نظر مخالف قائل بودند و به کسی که می خواهد نظر خود را اعلام کند توهین نمی کردند.
تا کنون اعتراضات خود را به وسیله افراد مختلف اعلام کرده اید و نظر یک پژوهشگر در برابر حامیان متعدد مخالف، کارساز نیست. بنابر این نباید نگران باشید. با این همه حمایت ها نهایتا شما موفق خواهید شد ضریب سابقه تحصیلی را به مثبت تغییر دهید و در هر صورت این گروه می توانند با ترمیم معدل خود ان شاءالله در رشته دلخواهشان ادامه تحصیل دهند.
پاسخ + +5 -1 --
Mehdi 1397/05/17 - 19:48
(قرآن ها را بر سر نیزه ها زده اند)
شما در لباس دلسوزانه ادعای محقق بودن میکنی ،نه علم داری نه عالمی نه محقق ،کسی که خود را به خواب زده نمی توان بیدار کرد ،حواستو جمع کن ما آنقدر زیادیم که تو به حساب نمییای ،توهینت به نمایندگان ماودکتر سبطی رو فراموش نمیکنیم،خسر الدنیا والخره
پاسخ + 0 0 --
نسترن 1397/05/18 - 11:05
خوب شد این مناظره برگزار شد تا ما پژوهشگری به اسم حج فروش_حق فروش_رو بشناسیم
پاسخ + +6 -1 --
علی 1397/05/17 - 19:48
ان کس که نداند که نداند که نداند درجهل مرکب ابدالدهربماند عزیزم توتااطلاع ثانوی ساکت باش واینوبدون که هیچکی نیستی که بتونی واسه یه میلیون نفرتصمیم بگیری پس ساکت واظهار نظر جدا خودداری کن
پاسخ + +1 -1 --
رضا 1397/05/17 - 19:49
سکوت شما نشانه شخصیت شماست .....
پاسخ + +5 0 --
مهدی 1397/05/17 - 19:50
کسی که خوابه رومیشه ازخواب بیدارکردولی کسیو که خودشو زده به خواب نه
پاسخ + +3 -1 --
Sh 1397/05/17 - 19:51
متاسفم برات صدای معلم به جای این که صدای دانش آموزان و معلمان باشی شدی صدای....
پاسخ + +3 0 --
Sh 1397/05/17 - 19:51
متاسفم برات صدای معلم به جای این که صدای دانش آموزان و معلمان باشی شدی ....
پاسخ + +4 -1 --
Sh 1397/05/17 - 19:52
متاسفم برات صدای معلم به جای این که صدای دانش آموزان و معلمان باشی شدی ....
پاسخ + +5 -1 --
بردیا 1397/05/17 - 20:10
اصلا بر فرض که مافیای کنکور عوامل خود را در نظرسنجی تلویزیونی بسیج کرده باشه، نظرسنجی رسمی سازمان سنجش که در روز کنکور از داوطلبان حاظر در جلسه کنکور انجام میشه چی ؟ داوطلبان هم مافیا هستن؟ مگر وزیر علوم نگفت که طبق آمار نظرسنجی رسمی سازمان سنجش ، 85 درصد دانش آموزان مخالف تاثیر قطعی معدل اند؟ وزیر علوم هم مافیا است؟ لابد همه مافیا هستن جز شما آقای حج فروش
پاسخ + +7 -1 --
بردیا 1397/05/17 - 20:14
بهترین توصیف از تاثیر قطعی معدل را امام جمعه محترم اسالم داشتند که گفتن ( تاثیر قطعی معدل ، "استعمار" دانش آموزان است ) . نکنه امامان جمعه هم مافیا هستند جناب آقای حج فروش؟؟
پاسخ + +6 0 --
حسن 1397/05/17 - 20:28
.... که بخواهد درباره این مسائل کلان حرف بزند.از سایت شما هم میخوام اول به طرف مقابل نگاه کنید و بعد حرف های اون را پخش کنید.
پاسخ + +5 -1 --
سید حسن 1397/05/17 - 20:28
اقای حج فروش شما اصلا صلاحیت اظهار نظر تو این حوزه رو دارین که اومدین به نفع مافیای کنکور صحبت میکنید اگه دارین لطف کنید مدرکتون رو نشون بدید.این جوری که ....در مورد نظام اموزشی کشور نظر بده.مافیا شمایی که داری از این مصوبه دفاع میکنی......خوشبختانه مردم و نماینده ها اگاهند و گول چنین حرف های منفعت طلبانه ای رو نمیخورن.
پاسخ + +4 0 --
مهدی حسینی 1397/05/17 - 20:30
....
از همینجا برای دست اندرکاران سایت صدای معلم اظهار تاسف میکنم که اجازه میدن هر مطلب بی پایه و بی اساسب رو سایتشون قرار بگیره. واقعا شما ناظر کیفی ندارین؟ سردبیر ندارین؟؟
حج فروش خودم به شخصه هزاربار نفرینت کردم خدا ایشالا جوابتو بده
پاسخ + +5 -1 --
سید حسن 1397/05/17 - 20:30
شما فک کنم خودتو خدا فرض کردی.که اومدی میگی نماینده ها نمیفهمن و شما میفهمی.عزیز من اکثر اون نماینده ها مدارک عالی دارن شما بگو ببینم مدرکت چیه؟ که داری میگی نمیفهمن
پاسخ + +6 -2 --
Amir 1397/05/17 - 20:42
من خودم سه سال پیش امتحان نهایی دادم؛ سر امتحان زیست شناسی دیدم مراقب جلسه ازمون معلم زیست سال اول مونه و چون منو میشناخت نزدیک چهار نمره بهم کمک کرد این یه نمونه کوچیک بود که کسی هم نفهمید حالا شما فرض کن بخوان نتیجه همچین ازمون ناسالمی رو ملاک ورود به دانشگاه قرار بدن چه ظلمی به دانش اموزا روا میشه. اقای حج فروش خواهش میکنم با این اظهار نظر های غیر کارشناسانه و سطحی؛ خودتون رو جلوی این همه دانش اموز که نگران آیندشونن قرا ندید و استرس اونا رو بیشتر نکنید
پاسخ + +7 0 --
حسن 1397/05/17 - 20:45
مگه.... حج فروش اصلا کارشناس هست!!!!!!!!....
پاسخ + +7 0 --
حسن 1397/05/17 - 20:46
تاسف برای سایت شما با اظهار نظر .... حج فروش.
پاسخ + +3 -1 --
صدای معلم 1397/05/17 - 20:49
با سلام

به همه مخاطبان و دوستان عزیز

آقای حج فروش مطلبی را نوشته است .

هر فردی نقدی دارد منطقی ، مستدل و به دور از فحاشی و توهین بیان کند .

( نظراتی که از این قاعده پیروی نکنند منتشر نمی شوند . )

اگر از دانش آموزان و یا معلمان محترم کسی قصد دارد جوابیه و یا نقدی مستدل و مستند بنویسد صدای معلم آن را مننشر می کند .

باید یاد بگیریم که چگونه گفت و گو کنیم و چگونه دیگران را قانع کنیم .


پایدار باشید .
پاسخ + +6 0 --
سپهر 1397/05/17 - 21:05
مافیا تو هستی که حق چند میلیون دانش اموز رو به خاطر منافع خودت پایمال میکنی!
وقتی تقلبات گسترده و لو رفتن سوالات نهایی و مشکل نبود معلمانی در سطح معلمان شهر های بزرگ در شهرستان ها چطوری میتونید بگید که تاثیر قطعی معدل به نفع دانش اموزاست؟؟؟
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:06
صدای معلم تصمیم گرفته با انتشار این مطلب صدای مافیا باشه؟!!
پاسخ + +6 0 --
Mahtab 1397/05/17 - 21:09
واقعا متاسفم برای شما که با اینده ما بازی میکنید
#نه_به_تاثیر_قطعی_معدل
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:12
پس با توجه به این مطلب نمایندگان مجلس و امامان حمعه هم جز مافیا هستن؟؟؟!!!
واقعا بی شرمی رو به انتها رسوندید با این نوشته ها
ما دانش اموزا حق بودن خودمون رو با نظرسنجی 87 درصدی به شما مافیا های کنکور که میخواین هم از کنکور بخورید هم از امتحان نهایی ثابت کردیم!
خجالت بکشید و با اینده و زندگی دانش اموزان این کشور بازی نکنید
پاسخ + +5 0 --
حجت 1397/05/17 - 21:14
اقای حج فروش ....
پاسخ + +4 -2 --
پارسا 1397/05/17 - 21:19
صدای معلم حرفه ای بودن خودش رو با انتشار این دروغ ها و تهمت ها و حرف های بی اساس اقای حج فروش زیر سوال برد
شما باید طرف ما دانش اموز ها باشید نه این مافیا
175 نماینده ی فهیم مجلس هم ناعدالتی این مصوبه رو درک کردن و به دنبال لغو اون هستن اونوقت صدای معلم این حرف های بی اساس رو منتشر میکنه؟
الان صدای معلم هم در برابر اینده ی میلیون ها دانش اموز مسئوله و باید جوابگوی این بی عدالتی باشه
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/17 - 21:30
سلام

در تکمیل مطالب قبلی عرض می کنیم :


1-این رسانه طرف کسی نیست .
معیار ما فقط " سخن " ، " استدلال " و " منطق کارشناسی " است .


2- برای صدای معلم هیچ فرد و جربانی تعیین تکلیف نمی کند ؛ نه آن 175 نماینده مجلس ، نه امامان جمعه و یا هر فرد و جریان دیگر .


3- درست است .
هر فردی باید در برابر سخن و عملش مسئول باشد و مسئولیت آن را بپذیرد .


4- دغدغه های شما قابل درک است اما کنکور و احصاء شغل وسیله ای برای تکمیل انسانیت و معیارهای اخلاقی .

پایدار باشید .
پاسخ + +6 0 --
ممد 1397/05/17 - 21:23
مافیا تویی ....
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:28
یاد اون شعره افتادم اقای حق فروش .....
...
فکر کنم جا افتاد مطلب براتون
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:32
از خدا بترس و با .... با اینده ی ما بازی نکن
پاسخ + +8 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:33
آقای حج فروش اگر ایمان به خدا داشته باشید حتما دست از تین کارهاتون برمیدارید و به موج عظیم استرس و نگرانی در میان دانش آموزان پایان میدید
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:34
خودتون تو این مطلب گفتین که او دانش اموزی که باش صحبت کردین با معدل 7 رتبه 4000 اورده!!!
وقتی اینقد تلاش کرده و خودش رو بالا کشیده حقشه که به دانشگاه بره و در یک رشته خوب تحصیل کنه اما شما با این مصوبه میخواید این حقو ازش بگیرید
شما حق تعداد زیادی از دانش اموزا رو زیر پا میذارید و فقط به نفع مافیا حرف میزنید
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:36
از صدای معلم انتظار داریم به حرف های ما دانش اموزا توجه کنه و رسالت خودشو که اگاهی بخشیدن به مردمه انجام بده نه اینکه با این دروغ ها و تهمت ها و توهین ها به دانش اموزان و نمایندگان و معلمان دلسوز مردم رو گمراه کنه
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:38
سلام"اخه چی بگم به تو حج فروش .... که این مصوبه ناعادلانه رو تصویب کنی؛۱ ماهه به ما خانوادها استرسی مضاعف وارد شده و تو هنور ....به ملت تحویل میدی؛باید به پلت و ما خانوادها جوابگو باشی؛
پاسخ + +4 -1 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:41
....نخبهای این مملکت و دانش اموران رو به مافیا میفروشی ....
پاسخ + +7 0 --
علیرضا 1397/05/17 - 21:43
لطفا با این حرف ها نگرانی و استرس ما دانش اموزها رو بیشتر نکنید
نه به تاثیر قطعی معدل در کنکور 98
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:44
اقای حج فروش واقعا براتون متاسفم...
پاسخ + +7 -1 --
محمدرضا 1397/05/17 - 21:45
لطفا از ما دانش اموزان حمایت کنید. 85 درصد دانش اموزان این مملکت مافیا نیستند . .... شما خودتون شاهد فروش سوالات نهایی و سلیقه ای نمره دادن مصحح ها رو دیدید. آیا این حق است که این نمرات ملاک سنجش باشد؟ ضمنا معدل 19 و نیم یک شهرستان از بیست تهران خیلی بیشتر ارزش داره با توجه به امکانات . حالا با این مصوبه ظالمانه یک دانش اموز با معدل خوب باید قید ارزوهاش رو بزنه . ضمنا این مصوبه گردن مافیای اصلی مثل حج فروش رو کلفت ت میکنه چون بازارشون علاوه بر کنکور به سمت ترمیم معدل هم میاد .
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 21:46
صدای معلم بجای سانسور کردن نطرات بچه ها بذار جرفشون رو بزنن الان من چند پیام دادم همش رو نصف و نیمه گذاشتین
#تاسف
پاسخ + +4 -3 --
رهگذر 1397/05/17 - 22:11
اکثر نظرات ارائه شده از فحوای کلام برمی آید که از طرف دانش اموزآن گرامی بیان شده .آنچه در آنها مشترک است نداشتن تحمل نظر مخالف و عدم نقد منطقی است.واین جای بسی شرمساری است برای نظام تعلیم وتربیت که در انجام وظایف و اهداف خود کوتاهی کرده.خروجی چنین دانش آموزانی از نظام تعلیم و تربیت با این سطح از ادب و تفکر و عدم قدرت بر کنترل هیجانات و ناتوانی در نقد سخن و عدم تحمل سخن مخالف جای بسی تأسف است.چنین افرادی با این اوصاف چه بسا فردا در پست مدیریت و مسئولیت قرار بگیرد.بدا به حال افراد جامعه آن روز.
پاسخ + 0 0 --
پویا 1397/05/17 - 22:20
سلام
این سخن مخالف نیست جناب توهینه همین که بچه ها با توهین جوابشو ندادن خودش کلیه مث این که شما در جریان اصلا " نیستین ارجاتون میدم به مناظره ی جمعه ی قبلی که ببینید ایشون چطوری به بقیه توهین کردن راستی نظراتو کامل بخون توش حرفای بسی تامل برانگیز زده شده جواب ان ها را بدهید
موفق باشید
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/17 - 22:22
سلام

دوست عزیز

رهگذر

حق با شماست .


متاسفانه این ها خروجی خانواده های ایرانی و نظام آموزشی ما هستند .


این نشان می دهد که هیچ یک از این دو نهاد به مسئولیت های تاریخی و ذاتی خویش عمل نکرده اند .

همچنین رسانه ها که از ماموریت های اصلی و ذاتی خویش دور افتاده اند ...


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 22:23
من نمیدونم تو دانش اموزی یا نه یا هرکی
ولی این نظر مخالف نیست که تو میگی این زورگویی
حق خوریه میخوای لال بمونم نگاه کنم دیگه چقدر با منطق بگیم
با هرکس باید مثل خودش باید رفتار کرد وقتی کسی چنین حماقتی میکنه و هی وقاحت نشون میده انتظار داری بگم اقای حاج بخش لطفا این کار رو نکن
واقعا متاسفم براتون مثل اینکه نمیدونین کجا و کی باید چه جوری و چه طور حرف زد
پاسخ + 0 0 --
مجید 1397/05/17 - 22:29
اوننقدر با منطق گفتیم که دارن رومون سوار میشن
پاسخ + 0 0 --
سمیرا 1397/05/17 - 22:37
باید به بچه ها حق داد انقد عصبانی باشن.....همه میدونن روی بچه هلی کنکوری چه فشاری هست حالا چند هفته هست که این فشار بخاطر معدل هزار برابر شده
پاسخ + 0 0 --
به رهگذر و صدای معلم 1397/05/19 - 07:17
نظام تعلیم و تربیت کجا بوده؟نظام تعلیم و تربیتی که پژوهشگرش اقای حج فروش و وزیرش اقای بطحایی باشه همون بهتر درش تخته بشه و نباشه
پاسخ + 0 0 --
به رهگذر و صدای معلم 1397/05/19 - 07:21
در سال 96 رسما در تلویزیون اعلام شد این قانون اشکال داره و قابل اجرا نیست در اسفند ماه اقای بطحایی گفت تا دوسال تغییری در تاثیر معدل ایجاد نمیشه اما یک شبه این قانون ایجاد شد یک ماهه خون این همه ادم و خانواده شون تو شیشه است ارامششون گرفته شده تحت تنش و استرس هستند 10 بار از وزیر اموزش و پروش درخواست شده بیاد توی تلویزیون با نماینده داوطلبان گفت و گو کنه جز بی اعتنایی نتیجه ای حاصل نشده !برو به وزیر اموزش و پرورشت احترام به این همه ادم و گفت و گو را اموزش بده
پاسخ + +10 -1 --
احسان 1397/05/17 - 22:34
این حج فروش عجب نابغه اییه
موندم چرا نرفته خارج ...
پاسخ + 0 0 --
مهسا 1397/05/17 - 22:36
خخخخ
دریافت شد
پاسخ + +9 -1 --
سمیرا 1397/05/17 - 22:35
انگار اون بچه های روستایی که با معدل پایین تونستن سال کنکور جبران کنن و آیندشون رو بسازن بدجور خار شدن رفتن تو چشم بعضیا
پاسخ + +7 -2 --
مریم 1397/05/17 - 22:40
اقای حج فروش هرجوری محسابه میکنم جور درنمیاد
فکر کنم بهتره رستگار رحمانی رو بیارید که معدل پایین رفت دانشگاه . مناظره کنید ببینید ایا هوش کمه ؟ بی هوشه ؟ یا کلا کله پوکه؟ یا
ولی هرچی باشه از شما باهوشه خخخخ
واقعا مسخره ست جز تاسف چیزی نیست که بگم حج فروش نابغه
کاش میشد این متن ها رو میدی لااقل میدونستی چه دست گلی داری به ما میدی خخخ
موفق باشید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/05/17 - 22:42
احسنت پویا
پاسخ + +7 0 --
سمیرا 1397/05/17 - 22:45
مطمئن هستم تا حالا یک بار هم سوالات کنکور رو ندیدی که اگ دیده بودی میفهمیدی با چندتا ترفند نمیشه پزشکی قبول شد و نیاز به مفهومی خوندن وتسلط کامل روی تمام دروس سه سال دبیرستان داره...ولی امتحان نهایی چی؟!فقط سوالات آبکی از یک سال تحصیلی هست:))
پاسخ + +7 -1 --
پویا 1397/05/18 - 00:13
سلام خدمت شما جناب حج فروش من به عنوان یک دانش اموز و شهروند ایرانی از شما میخواهم در یک رسانه ی ملی و پر مخاطب مناظره داشته باشیم من و شما اینجوری نمیشه که شما اییین همه حرف بی پایه و اساس که دوستان پاسختون را دادند بگید و بدون جواب بمانید
اگر مصمم هستید بسم الله من شمارا به مناظره دعوت میکنم
پاسخ + +7 -2 --
..... 1397/05/18 - 00:21
آقای حج فروش اگر ما دانش آموزان(وبه قول شما مافیا) نخوایم که شما در مورد کنکور و تاثیر سوابق تحصیلی و کلاََ این مسائل اظهار نظر کنی کی رو باید ببینیم اصلاََ این مسائل به شما چه ربطی داره؟
پاسخ + +6 -6 --
کارشناس آموزش 1397/05/18 - 05:49
فرض می کنیم اکثر این افرادی که اغلب کامنت های بی ادبانه گذاشته اند عوامل آموزشگاه های کنکور و کارکنان سازمان سنجش نیستند و دانش آموزان عصبانی هستند که معدل پائین و رتبه بالا دارند چرا امسال که تأثیر معدل مثبته رشته شونو انتخاب نمیکنن و به دانشگاه نمیرن؟ بالاخره قانون مملکت تا کی باید معطل بمونه به قول استاد حج فروش 11 ساله این قانون اجرا نمیشه . باید هر سال 20 تا 30 درصد از ضریب کنکور کم بشه و به ضریب سابقه تحصیلی اضافه بشه معلومه هر سال بخوان این قانون رو اجرا کنن عده ای مخالف اند. پس کی باید قانون اجرا بشه
بهتره بچه های معدل پائین که می خوان سال آینده برن دانشگاه از همین الآن درس بخونن (اکثرشون هم میگن امتحان نهائی ساده تر از کنکور ه) بنابراین میتونن به راحتی معدلشونو بالا ببرن.
پاسخ + 0 0 --
Sh 1397/05/18 - 12:32
اولا به شما ربطی ندلره چرا طرف امسال نمیره دانشگاه شاید طرف با معدل ۱۵امسال رتبه اش شده ۲۰۰۰منطقه ۳ ولی با این رتبه خوب هم نمیتونه دندانپزشکی بخونه و میخواد سال دیگه رتبه بهتر بیاره و ثانیا شما کی باشی اینقدر راحت برای مردم تعیین تکلیف میکنی
نه به آدم ....
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/05/19 - 05:42
11 ساله که تغییر نمی کنه خب معلومه چرا شما نمیدونی؟؟؟؟چون یازده ساله اموزش پرورش نتونسته امنیت سوالت را تضمین کنه و تعداد سوابق را بلا ببرد.یازده ساله همون ده درس با امنیت پایین داره برگزار میشه.چرا همون سال های اول کسی اعتراض نکرد چون همه گفتند احتمالا اموزش پرورش از عهده این کار بر می ایید همانند سازمان سنجش ولی دیدیم بعد از یازده سال هنوز نتوانسته یک ازمون عادلانه و با انیت و در سه سال برگزار کند.شما چطور انتظار دارید ما و خانواده های ما به اموزش پرورش اعتماد کنیم.مگه ما بد خودمونو می خواهیم مگه اقای خدایی پسر خاله ما هستند یا اموزشگاه های کنور ماله پدرمون هستند نخیر اقای محترم حقیقت اینه ما به کنکور با تمام عیب هایش بیشتر اعتماد داریم تا امتخانات نهایی
پاسخ + 0 0 --
استاد!استاد! 1397/05/19 - 07:28
کارشناس اموزشی!استا!استاد!راه ننداز..حج فروش استاد چی هستند که الکی این کلمه رو خیرات میکنی؟در این مملکت گویا بسیاری از ادمها عقده این عنواین رو دارن در حالی که اساتید واقعی دانشگاهی در رده های بالا هم کلمه معلم رو بیشتر از ان میپسندند.
پاسخ + 0 0 --
استاد!استاد! 1397/05/19 - 07:30
.زندگی خودمون هست مسئولیتش و انتخابش با خودمون هست دوست داریم هر چند سال که میخوایم پشت کنکور بمانیم تا به نتیجه دلخواهمان برسیم جای حج فروش تنگ شده؟شاید دوست داریم در 40 سالگی هم دوباره برگردیم و کنکور بدهیم.این قانون اشکال ریاضی داره هر موقع که بخوان اجراش کنند همین مسائل رو خواهد داشت.فرض کنیم کنکور رو همین الان حذف کردیم چند هزار بیست کدوم یکی بره پزشکی تهران بشینه درس بخونه؟
پاسخ + 0 0 --
استاد!استاد! 1397/05/19 - 07:33
وقتی ظرفیت برای رشته و دانشگاه خاص محدود هست و متقاضی زیاد طبیعتا تا زمانی که این شرایط هست باید یک ازمون رقابتی باشه که چند درصد برتر انتخاب بشن کنکور رو حذف کنیم یک اسم دیگه روش بزاریم باز هم همینه یک ازمونیه که سخته استرس داره!امتحان نهاییم قابلیت جداکنندگی نداره..شما و حج فروش هم فوضول بچه های معدل پایین نیستی که برای زندگیشون اظهار فضل کنی
پاسخ + 0 0 --
استاد!استاد! 1397/05/19 - 07:37
در ضمن ما یک عده ای نیستیم که مخالفیم ما اکثریتیم ما بالای 85 درصد داوطلبان کنکور هستیم اون کسانی که موافق این قانون هستند عده ی خیلی اندکی هستند مثل شما و اقای حج فروش و انگشت شمارهای دیگه.به استادت جناب حج فروش بگو برو به پژوهشهات ادامه بده نمیخواد شکنجه گر داوطلبان باشی
پاسخ + +1 -5 --
کارشناس آموزش 1397/05/18 - 05:50
ضمنا در باره 85 درصد افرادی که در نظرسنجی سازمان سنجش کنکور رو به سابقه ترجیح دادن جناب حج فروش در مناظره تلویزیونی خوب تشبیه کردن ضریب 100 کنکور عسله و ضریب صفر سابقه زهر ماره معلومه که بین عسل و زهر مار هر عاقلی عسل رو انتخاب میکنه بنابراین این نظرسنجی که امر بدیهی و از قبل معلوم را می خواد بسنجه از پایه و اساس باطله.
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/05/19 - 05:37
نظر سنجی خود سنجش را چه می گویی؟؟؟حتی اون زمان معدل قطعی هم نشده بود.ما دانش اموزان دلایل ریاضی و منطقی محکمی داریم که حتی 175 نماینده با شنیدن دلایل ما قانع شدند و نامه نوشتند شما چی دارید؟؟؟؟کو دلایل منطقیتون؟؟؟؟به حرف اقای حج فروش استناد می کنید؟؟؟؟این اقا را که همه در مناظره دیدند و حرفاش شنیدند و بیشنر جنبه فان داشت تا نظر
پاسخ + 0 0 --
حج فروش همچون زهر 1397/05/19 - 07:41
ما که اصلا این استدلالهای حج فروش شما را نفهمیدیم ضریب کنکور 100 است ضریب نهایی صفر است او عسل است این یکی کوفت و زهر مار است..یعنی می فرمایند امتحان سطحی نهایی رو ضریبش رو 85 درصد کنیم که تموم معدلها رو از گردونه کنکور حذف کنیم و فقط معدل بیستی ها بمونن بعد تازه این معدل بیستی ها بیان کنکوری که اینقدر عمیق و سنگین هست بخونن برای ضریب 15 درصد؟؟؟چقدر ما بدبختیم گیر شماها افتادیم.اصلا شما کی هستی بخوای واسه زندگی ما تصمیم بگیری؟
پاسخ + 0 0 --
پژوهشگر فسیل شده 1397/05/19 - 07:43
تمام جمعیت ایران و داوطلبان کنکور نفهم و نادان هستند!!اون هم در عصر ارتباطات و تکنولوژی که دانش اموز روستایی هم در جریان ریز اطلاعات هست.فقط یک دانای کل وجود داره ان هم استاد حج فروش ایشان هستند
پاسخ + +6 -3 --
زهرا 1397/05/18 - 05:52
قابل توجه ادمین صدای معلم، یک ماهه که بچه ها و مخالفین تاثیر قطعی معدل ایرادات و مشکلات ناشی از تاثیر قطعی رو با زبان منطق و با شیوه ای مودبانه و محترمانه به گوش مسوولین میرسونند که بالاخره شنیده شده ولی آقای حج فروش کاملا ناجوانمردانه بر این ظلم فاحش پافشاری میکنند، در مناظره جمعه که ایشون حضور داشتن حرفهایی که ایشون زدند بسیار اشتباه و توهین آمیز بود، ایشون سعی در آزار بچه ها دارند و به شدت واقعیتها رو وارونه جلوه میدهند
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/18 - 08:36
خانم زهرا

سلام

ما به مناظره ایشان کاری نداریم .

صدای معلم شعبه صدا و سیما هم نیست !

مسئول سخنان دیگران و از جمله آقای حج فروش هم نیستیم .


اگر نقدی مستدل و مستند دارید برای صدای معلم ارسال فرمایید .


پایدار باشید .
پاسخ + +6 -4 --
زهرا 1397/05/18 - 06:30
صدای معلم، در دروغ بودن پژوهشگری آقای حج فروش همین بس که سوالات کنکور را در پایین ترین سطح میبینند که می شود با ترفندهای تست زنی حل کرد و سوالات امتحان نهایی رو بسیار علمی و عمیق و با قابلیت رتبه بندی بالا میبینند، در صورتی که کاملا برعکسه ، سوالات نهایی همونطور به شیوه سالهای قبل حفظی و سطحی و آبکی باقی مونده و سوالات کنکور هر ساله به سمت مفهومی تر شدن داره پیش میره و هوشمندانه طراحی میشه که به هیچ وجه نمیشه با تکیه بر ترفند تستی به اونها جواب داد
پاسخ + +6 -4 --
زهرا 1397/05/18 - 06:32
یعنی واقعا ایشون اینقدر طراحان باهوش کنکور رو دست کم میگیرند؟ برای حل سوالات کنکور باید توانایی تشریح کردن و مرتبط کردن مباحث مختلف کتاب رو با هم داشت، مثلا شما واقعا فکر میکنید بدون عمیق خوانی و بدون ارتباط برقرار کردن بین مباحث سه کتاب زیست شناسی در کنکور میشود به سوالش جواب داد؟ یا بدون تشریحی کار کردن به سوالات فیزیک و ریاضی جواب داد؟ آقای حج فروش مافیای کنکور رو که در صدا سیما تبلیغ دروغ میکنند و میگوند با ترفندهای تستی معدل های پایین رو به رشته های تاپ بالاترین دانشگاهها میرسونند خیلی جدی گرفتند اینها همش دروغه و هیچ معدل پایینی بدون تلاش چندین ساله و بدون برطرف کردن نقاط ضعف درسیش نمیتونه کنکور قبول بشه، آقای حج فروش نود درصد حرفاشون بی پایه و اساسه.
پاسخ + +8 -4 --
علی 1397/05/18 - 08:23
سلام صدای معلم شما اگر واقعا بی طرف هستین چرا حرفهای کارشناسی مخالفان را منعکس نمیکنید، روک بگویم اگر چنانچه از این رویه یک سویه و همکاری با مافیا دست برندارید دانش آموزان این ممکلت دودمانتان را به تاراج می برند، دیگر صبر ملت لبریز شده خشم ملت را آزمایش نکنید، 24 ساعت مهلت دارید حرفای های کارشناسی مخالفان تصویب قطعی معدل را منعکس کنید وگرنه تنها چیزی که می‌توانم بگویم زودتر از این مملکت بروید ملت ایران دیگر ظلم نمی‌پذیرد جزای کار تان را می دهیم
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/18 - 08:41
سلام

آقای علی

تاکنون در محتوای اکثریت قریب به اتفاق نظرات سخنان و نقظه نظرات کارشناسی شده جز فحش و ناسزا و... مشاهده نشده است .


اتفاقا صدای معلم در مورد مافیای کنکور دیدگاه مستقل و کارشناسی شده دارد .


شما هم اگر نقدی دارید مستدل برای صدای معلم ارسال فرمایید .


دلایل قوی باید و معنوی
نه رگهای گردن به حجت قوی!


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/05/19 - 05:33
احتمالا شما همون علی هراتی هستید که تنها موافق تاثیر قطعی هست همانند اقای حج فروش.کاری پایینم زیا اومدی نظر مخالف دادی.کاری به نظرت دارم ولی خدا وکیلی بیا به ما هم بگو چه نونی برات داره که موافقی که ما هم به نون نوایی برسیم.
پاسخ + +8 -2 --
مریم 1397/05/18 - 08:29
مافیا تویی حج فروش
تویی که آخر پستی هستی تویی که فقط به فکر خودت هستی تویی که پای درد دل دانش اموزان ننشستی تو مافیایی سوالات امتحان نهایی همیشه لو میرن و از بدترین عیارهای سنجش هستند
انشالا به زودی این تاثیر لغو میشه تو هم روت سیاه میشه
خدایا شر افرادی مث تو از ایران کنده بشه امثال تو هستن که نمیزارن ایران رشد کنه
تو مافیایی حج فروش
85 درصد دانش اموزان و 175 نماینده محترم مجلس و خیلی کارشناسان و معلمان اشتباه میگن
فقط تویی که هیچی حالیت نیست راست میگی
پاسخ + +9 -3 --
سارا 1397/05/18 - 08:30
صدای معلم من از شما ناراحتم همه دیگه فهمیدن این حج فروش مافیاست بعد شما میاین باهاش مصاحبه می‌کنید
صدای حق باشید همیشه
یا علی
پاسخ + +10 -2 --
محمد 1397/05/18 - 10:14
جناب حج فروش
چیزی که دارید باهاش بازی میکنید اینده یک مشت جوان به خصوص جوانان مناطق محروم هست
اقای حج فروش
من کل زندگیم رو درس خوندم و الان هم مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارم
من خوب با مسائل کنکور و استرسش و اتفاقا امتحانات نهایی و استرسش اشنا هستم چون کل زندگیم تو این مسیر گذشته
تو را به خدا به خاطر عافیت طلبی دنیای چند روزه با سرنوشت مردم بازی نکنید
به فکر آخ تتون هم باشید
این دنیا مثل یک چشم به هم زدن میگذره و تمام میشه
پاسخ + +3 -9 --
احمد 1397/05/18 - 11:22
هجوم فله ای نظرات مخالف و گستاخانه و دور از ادب احتمال جهت دادن آنها از سوی همین مافیای کنکور را تقویت می کند.
کُلُّ اِناءٍ یَتَرَشَّحُ بِمَا فِیهِ
از کوزه همان برون تراود که در اوست
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/05/19 - 05:29
بله از دید شما و اقای حج فروش همه مافیا هستند به غیر از خودتون.حتما می خواهید بگویید اون 85 درصدی که سر جلسه کنکور هم رای مخالف دادند مافیا بوده اند اره؟؟؟؟احتمالا اومدند سر جلسه رای دادند و رفتند.
پاسخ + 0 0 --
پارانویا 1397/05/19 - 07:52
لطفا عینک پارانویایی خود را از چشمانتان بردارین اگر احتیاج به کمک دارین حتما هرچه سریع تر به روانشناس مراجعه کرده و در صدد درمان خود باشین.اینکه یک جامعه ای را شما مافیا میبینید افکار خطرناکی است.دوران مافیای خیالی تمام شده است.ما در عصر تکنولوژی و ارتباطات به سر میبریم اگاهی مردم بالا رفته و دیو خیالی نمیتونه از راه برسه مردم رو فریب بده..از دیدگاه پارانویای شما بالای 85 درصد داوطلبان سرجلسه کنکور هم مافیا بوده اند که مخالف این قانون بوده اند
پاسخ + +2 -9 --
كسرا 1397/05/18 - 11:48
با عرض سلام و خسته نباشيد

بايد عرض كنم بر خلاف تمام اين نظراتى كه در سايت قرار گرفته ، جناب حج فروش دقيق ترين و منظم ترين و صريح اللهجه ترين كارشناس آموزشي هستند و در تمان مطالب ايشان هيچ اشتباهى وجود ندارد. همه ميدانيم اين افرادى كه در سايت نظر داده اند از سمت چه كسانى و چه مافياهاى تحريك ميشوند.
اين مافيا كسانى هستند كه يازده سال است مانع اجراي قانون حذف كنكور ميشوند و الان هم كه دولت تصميم جدى براى حذف كنكور گرفته است اين افراد كمپين هاى دروغين تشكيل داده اند.
تمام اين افرادى كه نظر هاى كاملا نامحترمانه و به دور از هرگونه منطق بيان نموده اند عوامل و دست نشانده هاى آن فرد مافيا هستند
موفق باشيد
پاسخ + 0 0 --
Sh 1397/05/18 - 12:15
چند کلمه همـاز مادر عروس بشنویم ما ۸۷درصد دانش آموزان داریم میگیم نمیخوام حالا یه عده بر میگردن بهمون میگن مافیا
نه به مافیای ترمیم معدل
پاسخ + 0 0 --
Sh 1397/05/18 - 12:21
صدای معلم محترم ما قریب به یک ماه هستش که داریم با دلیل و منطق و علم آمار مخالفت میکنیم ولی در این مدت جز تهمت و بی محلی و سانسور صدای ما چیزی نصیب ما نشده
یکی بهمون میگه مافیا یکی میگه شما ها چه کاره هستید
یکی میگه بی سواد ..........
بابا ما خود ملت هستیم که از دست بی عدالتی یه عده سود جو کلافه شدیم
حالا شما هم سانسور کن مهم نیست
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/05/19 - 05:28
خیلی جالبه شما می گویید یازده ساله که مافیا نمی گذارند کنکور حذف شود.بیایید از یک زاویه دیگر به موضوع نگاه کنید از سال 85 که امتخانات نهایی به این شکل برگزار شده اموزش پروش وقت داشته تا هم امنیت امتحانات را برقرار کند و هم تعداد سوابق را بالا ببرد ولی توی یازده سال هیچ پیشرفتی که نداشته حتی عقبگرد نیز داشته.در سال 85 فقط سال سوم امتحانات نهایی برگزار می شده و سال 98 هم قراره فقط سال دوازدهم برگزار بشه.حتی امنیت در سال های گذشته بهتر بوده چون معدل زیاد مهم نبوده ولی الان بدتر شده و سال 95 و 96 که حتی اخبار سراسری نیز لو رفتن سوالات را اعلام کرد پس حرکت اموزش پرورش رو به عقب بوده است.چگونه یک میلیون دانش اموز و خاواده های انها که جمعیت زیادی را شامل می شوند می تواند اینده خود را دست اموزش پرورش بسپارند؟؟؟ایا اگر شما خود دانش اموز بودید یا فرزند شما دانش اموز بود حاضر به اینکار بودید؟؟؟مسلما خیر ولی الان که موافق هستی نشون میده نه دانش اوز هستید نه فرزند کنکور دارید پس راست حسینی اغلام کن که چه نفعی برات داره و از کجا خط می گیری؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
به وکیل حج فروش 1397/05/19 - 07:59
از کجا نتیجه گرفتین دقیق ترین و منظم ترین و صریح اللهجه ترین کارشناس اموزشی اقای حج فروش هستند؟ما که تا به حال اصلا نام ایشان را نشنیده بودیم در برنامه تلویزیونی برای اولین بار زیارتشان کردیم و رفتارهای عصبی و خشمگینشون رو یک ملت در تلویزیون دیدند.اشتباهات حرفهای ایشان هم بار گفته شده برین مطالعه بفرمائید.بعد گفتی همه میدانیم که افرادی اینجا نظر میزارن مافیا هستند.منظورت از همه کی هست؟لابد ارتباط نزدیک با مافیا داری که اینچیزارو میدونی.همه ی دنیا مافیان فقط حج فروش خوبه
پاسخ + +8 -2 --
Ahmad 1397/05/18 - 11:48
با سلام. جناب حج فروش لطفا مدرک تحصیلی تان را به ما نشان دهید بگویید در کدام دانشگاه درس خوانده اید ؟ چند تحقیق درست و حسابی و عقلانی در حوزه اموزش داشته اید ؟؟ این نظرات شما خنده دار است ایا از ترمیم معدل چیزی به شما میرسد؟؟ شاید! امتحانات نهایی به هیچ وجه قابل استناد نیستند. من دانش اموز دارم میگم تاثیر قطعی نمی خوام بعد شما میگی باید بشه۶۰ درصد!!!!
#تاسف
پاسخ + 0 0 --
Sh 1397/05/18 - 12:35
حج فروش رتبه کنکور شما چند بوده قشنگ معلومه کنکور حالت رو گرفته و با پارتی نون و نوایی برای خودت بهم زدی و به هیچ چیزی هم قانع نیستی و میخوای با ترمیم معدل میلیاردی بکشی بالا آقا ما مافیا نیستیم
اگه باور ندارید ما شما را به مناظره دعوت میکنم
پاسخ + +3 -9 --
محمد رضا 1397/05/18 - 12:05
درود بر شما جناب حج فروش كه حرف حق را زديد
إن شاءالله خداوند ما را از شر اين لات هاى مجازى و بى هويت كه كاملا حرف بدون منطق ميزنند نجات بدهد.
إن شاءالله روزى باعث و بانى اين حرف هاى نادرست عليه شما نابود شوند
پاسخ + 0 0 --
امید 1397/05/19 - 05:20
بله نزدیک به صد نفر اینجا کامنت گذاشتند لات مجازی هستند و یکنفر شما تنها حرف حق را میزنید. 175 نماینده دلایل منطقی و ریاضی دانشاموزان را شنیده اند و به دانش اموزان حق داده اند ولی باز حرف اقای حج فروش وجی منزل می باشد ؟؟؟؟؟اگر اقای حج فروش تو مناظره شرکت نمی کرد بچه ها بیشتر اورش می کردند ولی همه شخصیتش تو مناظره دیدند و بیشتر دستمایه طنز بچه ها شد.
پاسخ + 0 0 --
حق فروشان 1397/05/19 - 08:02
اری مردم ایران انسانهایی لات و بی هویتن .ان کسانی که همه پرسی سازمان سنجش سر جلسه کنکور را پرکردند لات و بی هویتن .خود سازمان سنجش هم که مافیاست پس چه کسی می ماند که سالم ترین منطقی ترین بر حق ترین است او کسی نیست جز حق فروش
پاسخ + +2 -7 --
محمد 1397/05/18 - 12:06
نظرات دور از ادب دانش اموزان در ذیل مطلب نمایش عریان دستاوردهای آموزش و پرورش حافظه محور است آموزش و پرورشی که به جای تمرکز بر تربیت انسان تمام همت خود را تحت تآثیر مافیایی کنکور بر تربیت پزشک و مهندس نهاده.
این عریانی بی اخلاقی را در خروجی ها قبلی آموزش و پرورش یعنی برخی نمایندگان در استیضاح وزیر کار هم قابل تأمل بود
پاسخ + 0 0 --
از مظاهر ادب: حجفروش 1397/05/19 - 08:10
اموزش و پرورشی که وزیرش اقای بطحایی باشد، که به خود اجازه دهد حرفهای متناقض بزند ،به مردم بی اعتنا باشد ،پاسخگو نباشد !پژوهشگرش هم فردی گم نام و عصبی و لجباز باشد!بهتر از این نمیشود.خداروشکر مدرسه که تمام شد، بچه ها از ان دیوانه خانه نجات پیدا میکنند و فرصت میکنند برای کنکور خود درسها را عمیق و مفهومی بخوانند اصلا تازه یادمیگیرند شیوه اصول درس خواندن و برنامه ریزی چیست؟این مدرسه و اموزش و پروش هیچ سودی که ندارد هیچ !فقط خسران است و خسران..
پاسخ + +2 -4 --
محمد 1397/05/18 - 12:06
نظرات دور از ادب دانش اموزان در ذیل مطلب نمایش عریان دستاوردهای آموزش و پرورش حافظه محور است آموزش و پرورشی که به جای تمرکز بر تربیت انسان تمام همت خود را تحت تآثیر مافیایی کنکور بر تربیت پزشک و مهندس نهاده.
این عریانی بی اخلاقی را در خروجی ها قبلی آموزش و پرورش یعنی نمایندگان در استیضاح وزیر کار هم قابل تأمل بود
پاسخ + +1 -9 --
على 1397/05/18 - 12:18
من در تاييد صحبت هاى جناب حج فروش بايد نكاتى را عرض كنم:
اين بهانه هايي كه عده اى ميگويند در امتحانات نهايى تقلب ميشود كاملا بيخود است چون اگر در نهايى تقلب ميشود در كنكور هم صد در صد تقلب ميشود (طبق گفته هاى رييس سنجش)

مورد دوم آن دسته از افرادى كه حرف از غير استاندارد بودن امتحانات نهايي ميزنند بايد بدانند كه طبق تمامى تحقيقات روانشناسي و آزمون سازى ،ميزان استاندارد بودن سوالات تشريحى صد در صد از سوالات تستى بيشتر است

دوستان مافياى كنكورى لطفا سكوت از روى شرم برگزينيد
پاسخ + +1 -10 --
على 1397/05/18 - 12:18
مورد سوم:كسانى كه ميگويند در امتحانات نهايي عدالت وجود ندارد گويا خبر ندارند كه بطن نام آزمون سراسرى ،آزمون پولداران است. شما تا پول كتاب خريدن آن هم به نرخ چندين ميليون نداشته باشيد، تا پول استاد پروازى و كلاس كنكور نداشته باشيد بسيار بعيد است رتبه ى زير شصت هزار كشورى أخذ كنيد. اما امتحانات نهايي تمام سوالات كاملا از متن كتاب درسي و حتى مثال هاي حل شده ى كتاب هاي درسيست پس نيازى هم به معلم آنچنانى ندارد. تنها خرجش هم خريد همان كتاب درسي است و دانلود يك يا دو نمونه سوْال نهايي از اينترنت است.
مورد چهارم:طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش تصحيح ورقه ها كاملا الكترونيكى خواهد بود و ديگر به صورت دستى و سليقه اى نخواهد بود.
مورد پنجم : طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش ضريب محروميت براى مناطق محروم اعمال خواهد شد.

دوستان مافياى كنكورى لطفا سكوت از روى شرم برگزينيد
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/05/18 - 13:16
جناب باسواد، لطف بفرمایید بگید رستگار رحمانی که از نوابغ کشور ما است چگونه رتبه 1 کنکور سراسری رو در دو رشته کسب کردن؟ آیا ایشون مشاور پروازی داشتن؟ یا انواع کتاب های کمک آموزشی که شما میفرمایید؟ شما میتونید دروغ بگید، ولی دانش آموزان عاقل اند و میدونن که تاثیر قطعی معدل بسیار ناعادلانه است، شما سطح سوادتون در حد همون آقای...
پاسخ + 0 0 --
امید 1397/05/19 - 05:16
شما که می گویید امتحانات نهایی را با فقط خواندن کتاب درسی می شود پاسخ داد با تعداد بالای معدل بیست چه می خواهید بکنید؟؟؟؟امتحانی که با خواندن کتاب در دو روز بشود بیست گرفت چگونه میتواند بچه های نخبه را جدا کند؟؟؟امتحانی که اگر یک نفر ضریب هوشی 90 داشته باشد بیست می گیرد و یک نفر ضریب هوشی 130 هم بیست بگیرد چگونه قابلیت تفکیک را دارد؟؟؟؟شما حرف از امنیت و نبود تقلب میزنید فکر می کنید با کی دارید صحبت می کنید ما خودمون دانش اموز هستیم و ده امتحان نهایی را داده ایم و تقلب گسترده را دیده ایم پس ما را گول نزنید انگار شما دانش اموز نیستید و تا حالا امتحان نهایی نداده اید که از جو ان خبر ندارید.
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:15
در کنکور یک فردی هر چند سال که بخواهد میتواند پشت کنکور بماند ضعفهای خود را جبران کند تا در نهایت به هدف خود برسد ،بعضی افراد به هر دلیلی شاید در 17 سالگی خود درس نخوانند اما چند سال بعد شاید بخواهند زندگی خود را تغییر دهند و به مسیر رشد و یادگیری برگردند این از حقوق اولیه انسانهای در هر جامعه ای است که فرصت و رشد یادگیری از انها گرفته نشود همیشه در برنامه های تلویزیونی افراد مسنی که به دانشگاه رفته اند را می اوردیم و این از افتخارات کشورمان بود که راه برای همه باز است
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:19
اما این قانون افراد نظام قدیم و پشت کنکوری ها را نادیده میگیرد، افرادی که در سالهای قبل امتحانات خود را داده اند و در ان زمان همچین قانونی وجود نداشته است ادمهای امروز همان ادمهای 17 ساله نیستند در دیدگاه حج فروش هم که اصلا نمیگنجد ادمها میتوانند هر لحظه که بخواهند تغییر کنند، او فکر میکند چون ادمی امروز معدلش 12 است تا اخر عمرش باید روی همین نقطه 12 بماند، دانشگاه در حد 12 کار و درامد در حد 12 کیفیت زندگی تا روز مرگ در حد 12..پژوهشگر اموزشی به جای اینکه حرفهایش بوی امید بدهد بوی انتقام میدهد
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:21
در قانون ترمیم معدل هم افراد فقط یکبار حق دارند در امتحان شرکت کنند ،و دران یکبار هم هر نمره ای غیر از بیست ضرر است و خارج شدن از دور رقابت برای رشته و دانشگاهای خاص است چون فقط چندین هزار بیست داریم،کنکور امتحان بد و استرس زایی است اما وضع قانونی که فرصت جبران برای افراد نمیگذارد صدمهای امتحان نهایی را تا حد تقدس بالا میبرد وضعیت خوب و بی استرسی میشود؟
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:24
بعد فرمودین در امتحان نهایی به راحتی و بدون امکانات میشود نمره خوبی گرفت،بله اینطوریه اما بعدا فکر میکنید شما فرد بسیار باهوشی هستین ؟فقط شما هستین که میتونین در امتحان نهایی بیست بگیرین؟فقط بالای 27 هزار نفر معدل بالای 19.75 داشتند که اگر این قانون تصویب بشه این رقم به تعداد خیلی بالاتری میرسه.اما بعدا این افراد را چطور از هم جدا کنیم؟چه کسی از این بیستها برود سر کلاس پزشکی تهران و بهشتی ،برق و کامپیوتر شریف،حقوق تهران بشیند؟
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:27
شما میدونید از سال 84 تا سال 97 امتحان نهایی با درجه سختی و اسونی متفاوت برگزار شده و تراز این ازمونها با هم متفاوت هستند و اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند؟اما کنکور یک امتحان واحد و در یک زمان برای همه است.هیچ وقت درصدهای داوطلب سال 97 را با سال قبلش یا سال 84 مقایسه نمیکنند چون هرسال شرایط خاص خود را دارد و این واضح و اشکار است که این قانون چه خطای بزرگی دارد
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:30
سطح سوالات کنکور انقدری بالاست که حتی رتبه های تک رقمی هم ،همه درسها را صد نمیزنند شاید ما در فلان سالی در یک درس حتی یک صد هم نداشته باشیم اما به علت سطح پایین بودن نهایی ما چند هزار بیست در هر درسی داریم ،وقتی کسی در کنکور در یک درسی درصد بالا میاورد و با درصد بالای خود اثبات میکند بر درسهای دبیرستان بیشتر از هر معدل بیستی مسلط است چرا دوباره درصد باارزش کنکور خود را با چند هزار بیست بی ارزش شریک شود و ترازش پایین بیاد و اسیب بخورد؟
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:33
ماهیت امتحان نهایی برای این است که فردی در حد قبولی نمره بیاورد و به پایه بالاتر برود ،اما کنکور برای جدا کردن چند درصد برتر است،2 امتحانی که ماهیت جدا از هم دارند را نمیشود با هم ترکیب کرد،همین الان هم 85 درصد رشته و دانشگاه ها عملا بدون کنکور است و هرکس که بخواهد راحت میتواند وارد ان دانشگاه ها شود اما این خود داوطلبانند که میخواهند کنکور بدهند و شانس ورود خود را برای رشته و دانشگاه خاص امتحان کند،در رشته تجربی رقابت بر سر رشته های پزشکی و در انسانی و ریاضی رقابت بر سر صندلی های تهران است
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:36
کنکور امتحان سخت و سنگینی است و همه ما میدانیم، برای ما داوطلبان راحت تر این است نه تنها کنکور نباشد که امتحان نهایی هم نباشد ،هرکس هر رشته و دانشگاهی خواست برود بشیند و بخواند،اما متاسفانه اینها فانتزی های ذهنی است در واقعیت امکانش نیست،ما در شرایط امروز راهی عادلانه تر و منطقی تر از کنکور نمی شناسیم برای همین است که اینقدر سرسخت از ان دفاع میکنیم والا دیوانه نبودیم ان را انتخاب کنیم راحت طلبی رو انتخاب میکردیم ،در جامعه ای که پارتی بازی و دروغ در ان به وفور پیدا میشود تنها نقطع قابل اعتماد ما همین ازمون است
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:38
حقیقت قابل انکار نیست،شما به شعور یک جامعه ای توهین میکنید بالای 85 درصد داوطلبان و خانواده های نگران انها را مافیا میخوانید ،لابد تمام دنیا نفهمن و فقط شما دانای کل هستین
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:40
بعضی از دلالان و معلم نماهای کنکور ادعا میکنند با روشهای عجیب و غریبی مثل مهندسی معکوس و حذف گزینه(یا همان رمالی و جادوگری)و روشهای تستی خاصی که فقط در انحصار انهاست میتوان در کنکور نتیجه گرفت،اینقدر این ادعاها سخیف و نخ نماست که بچه ها اعتنایی به این برنامه ها ندارند ،ان وقت خیلی عجیب است که پژوهشگر اموزشی یا وزیر اموزشی ادعاهای انها را تکرار میکنند و میگند بچه ها در کنکور با ترفند و بدون یادگیری مفاهیم نتیجه میگیرند
پاسخ + 0 0 --
نقایص این قانون 1397/05/19 - 08:44
از مسئولین سازمان و طراحان کنکور،سالم ترین و بهترین اساتید کنکور،بهترین مشاوران تحصیلی،رتبه های تک رقمی کنکور سوال کنید ایا امکانش هست کسی بدون درک عمیق مفاهیم و تسلط بالا با ترفند در کنکور نتیجه بگیرد؟؟؟رتبه های تک رقمی کنکور انقدر روی درسها مسلط هستند که بهتر از دبیران اموزش و پرورش میتوانند درسها را تدریس کنند،یک پژوهشگر اموزشی باید پژوهش کند و با منطق و استدلال و امار و ریاضیات صحبت کند نه اینکه برنامه های مافیا در تلویزیون رو نگاه کند و بر اساس صحبتهای انها مقاله ارائه دهد،این روزها تلویزیون از برنامه زندگی خیلی از ما حذف شده است ترجیح میدهیم وقتمان را مفیدتر استفاده کنیم
پاسخ + +3 -8 --
وحید 1397/05/18 - 12:24
اری به تاثیر قطعی معدل .... جناب حج فروش ممنون بابت این مقاله و این طرز تفکر و تشکر از شما که شاید به جرات میشه گفت به تنهاییی و شجاعانه در مقابل مافیای کنکور حرف حق رو میزنید ..همیشه میگن قانون خوب قرار نیست همه رو از خودش راضی کنه و از این هم بگذریم توی مناظره ایه که داشتید خودتون چه قشنگ عنوان کردید وقتی یه عده از روی منافع به بحثی رو عسل نشون میدن خواه نا خواه همه به طرف عسل میرن .... مافیای کنکور با نفوذی که توی رسانه ها داره بحث تاثیر قطعی معدل رو تلخ نشون داده و تاثیر قطعی معدل رو که در واقع روند حذف کنکور هست رو غیر عادلانه معرفی میکنه ...البته غیر عادلانه برای بحث مالی موسساتشون وگرنه عادلانه ترین قانون در بحث گزینش دانش اموزان برای ورود به موسسات عالی افزایش تاثیر قطعی معدل و حذف تدریجی کنکور هست .... دوستانی که کامنت مخالف میذارن رو به بررسی منطقی و دور از غرض ورزی این قانون دعوت میکنم
پاسخ + 0 0 --
Hadi 1397/05/18 - 15:30
معلومه تغییر رشته ای هستی و از این قانون حسابی سود میبری
پاسخ + 0 0 --
دانیال 1397/05/19 - 05:08
واقعا خنده دار است.عادلانه ترین روش!!!!! همه بچه ها با تقلب های فراوان و نمره فروشی در امتحانات نهایی سرکار داشتند بعد شما می گویید عادلانه ترین؟؟تو دوره ای از زمان کشورمون هستیم که اعتماد مردم نسبت به همه چی کم شده که بی دلیل هم نیست.شاید امید خانواده ها برای بچه های خودشون فقط ورود به دانشگاه در یکسری رشته خاص است.شما همین هم می خواهید از خانواده ها بگیرید و بدید دست ژن های خوب.کسانی که نمره می خرند و یا اشنایی در حوزه امتحانی دارند باید بروند در دانشگاه.اگر کنکور حذف شود که فاتحه همه خوانده است و بلایی که الان در استخدام ها وجود دارد و پارتی بازی و ژن خوب بیداد می کند در پذیرش دانشگاه ها هم خودش نشون خواهد داد.شما کشور های دیگر رامال میزنید و مقایسه می کنید چرا نمی گویید در کشور های دیگر مل امریکا اصل بر شایسته سالاری است حتی یک دانشجوی ایرانی در امریکا حقش خورده نمی شود چه برسد خود امریکایی ها.در ایران تا زیرساخت مناسب ایجاد نشود حذف کنکور امکان پذیر نست و اینقدر خانواده ها را در این اوضاع بد اقتصادی زجر ندهید که حقالناس است.
پاسخ + +2 -6 --
على 1397/05/18 - 12:34
من از صداي معلم در خواست ميكنم كامنت افرادى كه فقط ناشرا گفتن و بى ادبى كردن را براى رسيدن به هدفشون ياد گرفتند تاييد نكنيد.
فقط صحبت هاى منطقى و علمى و به دور از بى ادبى تاييد كنيد
آقاى حج فروش يكى از بزرگان اين مملكت هستند
پاسخ + 0 0 --
Mehdi 1397/05/18 - 14:24
دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
پاسخ + 0 0 --
بزرگان مملکت 1397/05/19 - 08:47
اوه اری این اقای حج فروش در زمره حافظ و سعدی و فردوسی قرار میگیرند از بس بزرگند! فقط متاسفانه این ادم بزرگ تا به حال گمنام بودند و در مناظره تلویزیونی به یکباره رو نمایی شدند،نسل جوان امروز ایران رو افسرده و نابود کنید،از ایران فراری دهید،تا حج فروشها جولان بدهند و به ارمانهای خود برسند
پاسخ + +10 -1 --
Sh 1397/05/18 - 12:47
صدای معلم کمترین دلیل ما
۱)دانش اموزی که تاثیر قطعی معدل ندارد مثلا دانش اموز رشته انسانی و موفق به کسب ۸۰درصدزیست شده ترازی معادل ۱۲۰۰۰به بالا را در زیست کسب میکند
۲)دانش اموز تجربی که زیست ۲۰شده و ۱۰۰درصد به کنکور پاسخ داده تراز نمره بیست او حدود ۹۵۰۰میشود چون تعداد کسانی که زیست بیست گرفته اند بسیار زیاده چون امتحانات نهایی هم ساده اس هم لو میره و از طرفی تراز۱۰۰ درصد زیست حدودا ۱۳۰۰۰ میشودحالا اگر شما ۹۵۰۰را در ۳۰درصد ضرب کنی و۱۳۰۰۰در ۷۰درصد ضرب کنی و حاصل دو ضرب را باوهم جمع کنی نتیجه میشود تراز ۱۱۹۵۰و این یعنی کسی که تجربی بوده و زیست ۲۰شده و درصد کنکورش هم ۱۰۰بوده از دانش اموز انسانی که درصد زیستش ۸۰ بوده رتبه بدتری کسب میکنه
این طرح مشکل ریاضی دارد این کمترین دلیل ماست اگه خواستین دلایل دیگه هم میگیم
پاسخ + +7 -1 --
زهرا 1397/05/18 - 13:07
ادمین محترم ، استدلال قوی می خواهید؟
رسالت آموزش و پرورش چیه ؟ اینکه یه سیستم نمره محور در مدارس به وجود بیاورند که دانش آموزان تمام تمرکزشان را روی نمره 20 بگذارند و با گرفتن نمره 19.75 ناله سر بدهند که وا مصیبتا 25 صدم از دستم در رفت، شما میدونید که ما در هر درس چند هزار نمره 20 داریم، اگر فرض کنیم که مثلا در درس ادبیات پنج هزار نمره بیست داشته باشیم یعنی این تعداد از اون کسی که نمره 19.75 گرفته است جلوترند و این در نمره کنکور او مشکل ایجاد میکنه، چطور وقتی که هنوز سوالات نهایی نمیتونه خوب بچه ها رو رتبه بندی کنه حرف از تاثیر قطعی معدل میزنند؟
پاسخ + +3 -8 --
محمد 1397/05/18 - 13:33
به عنوان یک کنکوری که در متن ماجرا قرار دارم تمام این سازماندهی عده ای که 4000نفر از جمعیت یک میلیون کنکوری ها هستند را شخص ه س سهام دار دو موسسه کنکور انجام میدهد حالا هم فراخوان داده که عواملش به اقی حج فروش حمله کنند
پاسخ + 0 0 --
Mehdi 1397/05/18 - 14:17
عزیز دل
۸۷ درصد شرکت کنندگان کنکور ۹۷ در برگه نظر سنجی که قبل ازمون گرفته شده مخالف تاثیر قطعی معدل بودند،۸۷درصد یک ملیون میشه چقدر؟
پاسخ + +8 -1 --
Mehdi 1397/05/18 - 13:52
رئیس جمهور در مصاحبه تلوزیونی که ۲شب پیش پخش شد فرمودند که:(ما باید در همه زمینه ها نظر مردم را بپرسیم مثل بیشتر کشورها ی اروپایی).مضافا اینکه اساس حکومت ما مردم سالاری دینی هست بله مردم سالاری .حالا ما مردم این با استناد به چندین نظر سنجی ورای گیری این مصوبه ناعادلانه را نمی خواهیم
پاسخ + +3 -9 --
محمد 1397/05/18 - 13:53
اقای حج فروش پزوهشگر برتر کشور هستند این کامنت ها هم اکثرا هدایت شده هستند
پاسخ + 0 0 --
Hadi 1397/05/18 - 15:24
مدرک ؟
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/05/19 - 04:57
اره از دیدگاه شما و اقای حج فروش سازمان سنجش، بیش از 175 نماینده مجلس،85 درصد دانش اموزان طبق نظر سنجی سازمان سنجش، 87درصد رای گیری صدا و سیما،کسانی که اینجا نظر خود را نوشتند و ... همه هدایت شده و مافیا هستند و تنها نظر کارشناسی و صحیح اقای حج فروش می باشند.برادر من اقای حج فروش منه دانش اموز اگه نظرم بگم حقی گردنم نیست چون باید با همین روش انتخابی وارد دانشگاه بشم ولی شما به عنوان کارشناس نظرتون حق الناس است پس دست از حجاجت بردارید و به جای اصرار ورزیدن روی حرف خود بروید و از نظر ریاضی روش های خود را بررسی کنید و اشکالات ان را بیابید همچنین بین دانش اموزان بروید و دردشون بپرسید نه اینکه انها را هدایت شده و مافیا بنامید.
پاسخ + +9 -1 --
Mehdi 1397/05/18 - 14:11
خواهران و برادران بزرگوار
منحرف نشوید ،ما خواستار قطعی مناظره دکتر سبطی و آقای بطهایی هستیم ،و در آنجا دلایل منطقی و قانونی خود را ارائه خواهیم کرد ،نگذارید این حج فروش بیش از اندازه بزرگ شود
پاسخ + 0 0 --
آرزو داودی 1397/05/24 - 00:59
واقعا جای تاسف دارد که حرف یک کارشناس و محقق را مسخره میکنید و پشت یک پزشک عمومی که هیچ تخصصی در این خصوص دارد و با داشتن دو انتشارات نجومی دار فقط بکر جیب خودش بوده و هست فریب میخورید. اون و امثال اون بچه هاشون را پول امثال شماها میفرستند خارج و با فروش چند برگ بعنوان همایش که ده سال تغییر نکرده و پر از غلط است به ریش همگان میخندند. تو رو خدا فقط اندکی هوشیار باشید و به انگیزه های این کاسبان دقت کنید.
پاسخ + +8 -1 --
محمد 1397/05/18 - 14:24
شما میگویید که سه سال قبل انقلاب ضریب تاثیر معدل ۶۰% است و کنکور ۴۰% اولا این اشتباهه ضریب تاثیر معدل ۷۰% بود ینی ۵/۷ و ضرییب کنکور ۳۰% یعنی ۲/۷ این یک
۳_ به گفته ی ریییس سازمان سنجش ما هفده هزار معدل بیست داریم با این حساب و با تاثیر قطعی معدل تا ۸۵% به گفته ی شما ایا میتوانیم این دانش اموزان را برای هفت هزار صندلی پرمتقاضی تفکیک کنیم؟؟؟ معدل های نوزده و نیم ها هم که به نظر شما حق نفس کشیدن هم ندارند باز هم مرسی از محاسبات منطقیتان
۵_ اموزش و پرورش لیاقت برگزاری یه ازمون درست و حسابی نداره نمونش همین ازمون چند وقت پیش استعداد های درخشان که سوالاش مال هشتاد سال پیشه و تو هر سایتی پیدا میشد بعد اون وخ شما از استاندارد بودن ازمون های نهایی صحبت میکنین؟
پاسخ + +3 -5 --
محمد 1397/05/18 - 20:14
این اقای سبطحی همان دانش آموخته پزشکی تهران است که ادب فارسی را در جهت مال و منال به خصلت طبابت خود تشریح و شرحه شرحه کرده و روح و لطافت حاکم بر ادبیات را دستمایه مال اندوزی نموده وقالبی بدون روح تحویل داده .آنکه از قبل مافیای کنکور بیش از طبابت کاسبی کرده
پاسخ + 0 0 --
قلمبه سلمبه 1397/05/19 - 08:52
اوه اری این دکتر سبطی روح و لطافت حاکم بر ادبیات رو دستمایه کرده!!!خخخخخخ،مثلا با این کلمات قلمبه و سلمبه الان شما خیلی ادیب شدین؟اقای سبطی یک معلم باسواد و خبره هستند،کتابهای اموزشی ادبیاتشون فوق العاده هست اتفاقا سبک اموزشیشون ترفند تستی نیست!!!و همیشه هدف تدریسشون بالا بردن درک ادبی و سواد اموزشی هست.در ضمن گلم نسل امروز بسیار هشیارن دانش اموزش روستاهم میتونه وارد سایتهای انتشارات بشه و کتابهای کنکور رو ورق بزنه و مقایسه کنه و کتاب مورد نظرش رو انتخاب کنه
پاسخ + 0 0 --
قلمبه سلمبه 1397/05/19 - 08:55
و از بقیه رتبه های خوب پرس و جو کنه چه کتابی مناسبه؟پس این داستانها که کسی بتونه بقیه رو فریب بده وجود نداره با وجود انواع اقسام شبکه های اجتماعی و اینترنت،دکتر سبطی علاوه بر اینکه در حیطه تخصصیش معلم بسیار خوبی هستند،یک انسان مسئول و حق طلبی هستند،ادم بی تفاوت نیستند،در ارتباط مستقیم با شاگرداشون هستند،مثل پژوهشگر اموزشیتون نیستند که تو عمرش ارتباط مستقیم با داوطلبان نداشتند،اقای سبطی در بطن مسائل شاگرداشون هستند
پاسخ + 0 0 --
قلمبه سلمبه 1397/05/19 - 08:57
وقتی میبینند داره به حق فرزندان کشورش ظلم میشه پاشو رو پاش نمی اندازه به کلاس و درسش ادامه بده ،میاد وسط میدان تهمت و افترا از حقوق داوطلبان اسیب خورده دفاع میکنه،اما از انجایی که در دنیای وارونه ای زندگی میکنیم به ااقای سبطی تهمت میزنند تو مافیا هستی !اما انسانی که در راه حق میجنگند شجاعه،باکی نداره،اقای کاتب نماینده مجلس میگه مافیا به صورت قانونی در تلویزیون فعالیت میکنه و قصوری شامل حال صدا وسیما و مسئولین نیست
پاسخ + 0 0 --
قلمبه سلمبه 1397/05/19 - 08:58
ان وقت بالای 85 درصد داوطلبان کنکور،یک معلم دلسوز و دغدغه مند مافیا نامید میشود،وقتی جای حق با باطل ،ظالم با مظلوم عوض بشه ،اینطوریا میشه
پاسخ + 0 0 --
!!! 1397/05/20 - 11:20
باز خوبه میدونی دکتر سبطی یک پزشک هستند ؛ ایشون هیچ احتیاجی به پول مافیا کنکور ندارند !!!! این وسط جناب حج فروش چه سودی میبره ؟!!
پاسخ + +3 0 --
مناظره تلویزیونی 1397/05/19 - 09:05
میگن کنکور تو یک جلسه چند ساعته است اما ارزیابی باید از سوابق تحصیلی و مستمر باشه..
پاسخ + 0 0 --
مناظره تلویزیونی 1397/05/21 - 12:07
میگن کنکور تو یک جلسه چند ساعته است اما ارزیابی باید از سوابق تحصلی و مستمر باشه.. میگیم الانم شما سوابق ندارین سابقه دارین در ضمن کنکور نتیجه مطالعه توی یک پروسه بلند مدته اونی که یک شبه توش نتیجه میگیرن امتحانه.حج فروش میگه عیب نداره سابقه ام باشه قبل انقلابم همینطور بود با معدل یکسال میرفتن دانشگاه‼️ میگن میخوایم مافیای کنکور رو با این قانون جمع کنیم . میگیم کم که نمیشه هیچی کارشون دوبل هم میشه ..هم نهایی هم کنکور..حج فروش میگه عیب نداره موسسات برن سمت تشرریحی فضا سالم میشه‼️ میگن دلشون به حال بچه ها میسوزه ،همش باید تست بزنن ،ارامش ندارن، کنکور به اونا استرس وارد میکنه ،عدالت اموزشی نداره.. میگیم با قانون شما که از چاله افتادیم تو چاه،یک ماهه خودمون و خانواده مون شب و روز نداریم.. معدلمون بیست نباشه به هر دلیلی مثل نبود امکانات در نقاط محروم ، مشکلات زندگی، جوانی و خامی، اشتباهات کوچیک سرجلسه امتحان، سلیقه مصحح. .. دیگه کارمون تمومه ،زندگیمون نابود شده است. حج فروش میره تو نقش جلاد اموزشی با بغض و کینه میگه دانشگاه جای معدل بالاهاست یا معدل پایینا
پاسخ + 0 0 --
مناظره تلویزیونی 1397/05/21 - 12:08
میگیم چند هزار معدل بیست داریم چطور میخواین اینهمه ادم رو از هم تمیز بدیم میگه عیب نداره ضریب نهایی رو میکنیم 85 درصد کنکور رو میکنیم 15 درصد این یکی اینقدر منطق توش قوی بود تمام حضار به سکوتی عمیق فرو رفتند ‼️ میگیم اموزش و پروش سوالاش فسیل شده است طرح سوال تیزهوشان رو بهش سپردیم فاجعه افرید. اونوقت ما چطور اعتماد کنیم بحث ورود به دانشگاه های خاص که خیلی حساستر و در مقیاس بزرگتریه بهش بسپریم ..حج فروش میگه :من نماینده اموزش و پرورش نیستم جواب اینو نمیدم..اما در دفاع از عمیق بودن امتحان نهایی سنگ تموم میزاره و مطمئنه که خیلی امتحان استاندارد و با کیفیتیه ‼️
پاسخ + +6 0 --
به صدای معلم 1397/05/19 - 09:47
در سال 96 در مصاحبه رسمی که در تلویزیون پخش شد اقای خدایی گفتند قانون تاثیر قطعی معدل یک قانون اشتباه است و قابل اجرا نیست چون در صورت اجرا برای معدل 19.25 هم نتیجه منفی دارد و رتبه او 17 هزار خواهد شد چون ما 17 هزار نفر داریم که نمره ای بالاتر از او دارند .
پاسخ + +6 -1 --
به صدای معلم 1397/05/19 - 09:48
حال مسئولین این قانون غلط رو دوباره از قبر بیرون اورده اند.وزیر اموزش و پرورش در اسفند ماه گفته بود تاثیر معدل تا دوسال تغییری نخواهد کرد اما ابتدای تابستان که خواستیم با امید و انگیزه شروع به درس خواندن کنیم یک روز از خواب بیدار شدیم دیدیم دوباره این قانون غلط به جریان افتاده و تمام برنامه ریزی های زندگی ما بهم خورد.در تلویزیون مشاوران شبانه روز برای ما از برنامه ریزی بلند مدت میگند به نظر مسئولین هم باید یک دوره کلاسهای برنامه ریزی بلند مدت بروند وقتی در کشوری زندگی میکنیم که برای فردای خودمون نمیتونیم برنامه بریزیم هر ان ممکنه اتفاق و قانونی تصویب بشه که همه زندگی ما را بهم بزند.چطور میشه انتظار داشت این همه جوان ارام و منطقی باشند؟
پاسخ + +6 -1 --
به صدای معلم 1397/05/19 - 09:48
اون هم در شرایطی که فضای جامعه به اندازه کافی در تنش و التهابه مردم مشکلات اقتصادی دارند و این جوان بی گناه علاوه بر صد مشکل شخصی و خانوادگی باید درس هم بخواند زمانش مهم است احتیاج به ذهن ارام دارد.اما هر روز که از خواب بیدار میشود باید مصاحبه و خبرهای ضد و نقیض بخواند.10 بار در تلویزیون از وزیر اموزش و پروش در خواست شد بیان و به سوالات نماینده ما پاسخ بدهند اما به روی خودشان نیاوردند .هرچه گفتند بابا در کنکور 98 فقط دانش اموزان شرکت نمیکنند نصف داوطلبان کنکور هر سال فارغ التحصیلان هستند در زمان داوطلبان نظام قدیم همچین قانونی وجود نداشته اما ایشان حضور داوطلبان فارغ التحصیل را مکررا در مصاحبه های خود انکار کردند.در چنین فضایی چطور انتظار منطق و استدلال دارین؟انتظار دارین 6 ماه با همچین نامسئولین لجبازی به گفتمان بشینیم ؟بعد از اینکه زندگیمان رفت اینده مان نابود شد شروع به درس خواندن کنیم
پاسخ + +6 0 --
مافیا 1397/05/19 - 09:53
مافیا تویی گلم بقیه اداتو در میارن
پاسخ + +9 -1 --
سهی 1397/05/19 - 11:14
والا مافیای کنکور فقط کسایی هستن که موافق تاثیر قطعی معدل اند من جمله جناب حج فروش با تشکر
پاسخ + +9 -1 --
مصطفی 1397/05/19 - 12:32
من به اعنوان یک دانش آموز تمام انتقادات حج فروش را نقد کردم و ایشان به اعنوان کسی که حرفش را همش عوض میکند اعتباری ندارید مثال یک‌جا میگه مافیا سراغ سوال تسریحی نمیره یک جا میگه بره بهتره و اگر حتی پول بگیره یک جا میگه مافیا از تشریحی پول بدست نمیاره یک جا میگه اشکال نداره هزینه خدمات تشریحی بگیره
پاسخ + +4 -2 --
مصطفی 1397/05/19 - 12:32
لطفا فایل پی دی اف که برایتان فرستادم نشر دهید
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/19 - 12:45
سلام
آقای مصطفی

ضمن تشکر از نقد و نظر شما .


1- پاسخ شما از طریق ای میل داده شده است .

2- جهت یادآوری :
انتشار مطالب در صدای معلم ضوابطی دارد . در بخش " تماس با ما " مطالعه فرمایید .

به عنوان مثال ؛ متن باید در فرمت " ورد " ارسال شود . متن های پی دی اف منتشر نمی شوند .
متن ها نباید محاوره ای باشند .


3- اصلاحات را انجام دهید .
در خدمت شما هستیم .

پایدار باشید .
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/05/19 - 21:05
حج فروش تو زیاد میدونی باید حذف شی :)))
#نه_به_تاثیر_قطعی_معدل
پاسخ + +3 -3 --
امید 1397/05/20 - 10:48
به نظر می‌رسد حذف کنکور چندان هم آسان نباشد،‌ صنعت و اقتصاد کنکور بسیار گسترش یافته است و با نفوذ به بخش‌های مختلف و حتی برنامه‌های صدا و سیما به صورت مستقیم و غیرمستقیم در امور مداخله می‌کند و اجازه تغییر در وضع موجود را نمی‌دهد و خانواده‌ها نیز به امید قبولی فرزندشان در کنکور همچنان باید زیر بار هزینه‌های میلیونی این مؤسسات سرخم کنند.
پاسخ + +5 -1 --
!!! 1397/05/20 - 11:10
نظرات همگی قابل احترام است. اما این سطحی نگری از باب چیست ؟!
چه کسی در سالهای اخیر بخصوص سالهای ۹۶ و ۹۷ تضمین کرد که سوالات نهایی لو نرفت ؟! فراموش کرده اید وزیر محترم اعتراف نمودند که سوالات دین و زندگی سال ۹۷ لو رفته بود ؟! آیا تضمین میکنید تمام نمرات اخذ شده به حق است ؟! سری به حوزه های امتحانی زده اید که چگونه روابط را فدای حق میکنند ؟! شما که دم از حذف مافیای کنکور میزنید با اعمال تاثیر قطعی معدل که همه دوست خواهند داشت به هر روشی بیست بگیرند .... پاسخگووی مافیای نمره خواهید بود ؟! شما میگویید باید با نظام کشورهای پیشرفته تغییر کنیم ببخشید که کشورهای پیشرفته نمره ندارند و هرکس به سراغ استعداد خودش میرود... وجدان شما کجا رفته که یک نظام قدیم بی خبر از این قانون بوده و در شرایطی که آخرین شانس خود را برای ورود به دانشگاه تجربه خواهد کرد هم ترمیم معدل دهد و هم برای کنکور بخواند ؟!!! کدام سوالات کنکوری شما با روش تشریحی حل میشود ؟!۱ آقای حج فروش شما اگر واقعا طرفدار حق هستید فکری به حال وضعیت دانش آموزان کنید که همگی بیماری بنام پزشک شدند گرفته اند
پاسخ + +4 -1 --
علیرضا 1397/05/20 - 11:12
ببخشید جناب حج فروش ؛ امثال رستگار رحمانی هم میلیون میلیون هزینه کردند ؟! چرا فکر میکنید همه یک جور هستند به ولاه با یه خانواده متوسط با حقوق کارمندی هستیم و پول اضافی برای ترمیم معدل یا موسسات کنکوری نداریم
پاسخ + +4 0 --
... 1397/05/20 - 11:14
ببخشید جناب حج فروش اونوخ نظر شما درباره کسایی مثل ادیسون و انیشتین که نمرات جالبی نداشتند و امروز زندگی ما بر پایه کارهای اونا میچرخه چیه ؟!
پاسخ + +4 0 --
!!! 1397/05/20 - 11:15
قانون تاثیر قطعی معدل مدرسه ها را رشوه خانه و نتاسفانه برخی معلمان را (برخی) رشوه گیر خواهد کرد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/05/20 - 11:23
تمومش کنید این بازی رو !! چطور میتونید جوانان کشور رو ناامید کنید ... ما پول باد آورده نداریم بدی به موسسات کنکوری
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/05/20 - 11:25
این نظام آموزشی سرتا پا اشتباهههههه لطفا امثال حج فروش بدترش نکنند .... تا نظام قدیم داریم این قانون غیرقابل اجراست ...
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/20 - 12:02
آقای به اصطلاح پژوهشگر بر اساس گفته دکتر خدایی که از اخبار بیست و سی منتشر شد طرف با معدل نوزده و بیست و پنج صدم و رتبه هزار و پونصد هم در صورت اجرای این مصوبه ضرر می کنه مافیا شمایی نه هشتاد وپنج درصد دانش آموزان لطفا بی شعور نباشیم
پاسخ + +6 -1 --
سهیل 1397/05/20 - 12:41
برات متاسفم حج فروش تو خودت مافیای کنکوری هر ادم عاقل دیگه ای بود تا حالا میفهمید اما تو منافعت در نفهمیدنه
پاسخ + +5 -1 --
نیلوفر 1397/05/20 - 15:48
تاثیر قطعی معدل رو باطل کنید با سرنوشت دانش اموزا بازی نکنین
پاسخ + +4 -2 --
فریبا 1397/05/21 - 10:22
امیدوارم روزی جواب این همه استرسی که به ما دانش آموزان وارد کردید را بدید.
نه به تاثیر قطعی معدل
پاسخ + +1 -1 --
محمد 1397/05/21 - 23:20
وزارت اطلاعات باید ریشه مافیایی را در این کشور ودر هر حوزه ای بخشکاند. زیبنده کشور اسلامی و امام زمان عج نیست که سودجویان و مفسدان به آسانی در آن جولان دهند .
پاسخ + 0 -1 --
رهگذر 1397/05/21 - 23:36
مردم اندر حسرت فهم درست
آنچه می گویم به قدر فهم توست
هرچی گفتیم که مجاب نشدید چرا که
با سیه دل چه سود گفتن وعظ
نرود میخ آهنین درسنگ
خفته را می شود بیدار کرد اما آنکه خود را به خواب زده نه
ای پزشکان و مهندسان و وکیلان پولکی بعد از این انچه شرط بلاغ بود را گفتیم برای مطالعه بیشتر می توانید عناوین مقالات و مطالب زیر را جستجو کنید
التماس تفکر

فیلم افشای پشت‌پرده مافیای کنکور در حالا خورشید
بررسی مافیای کنکور در مستند "قمار چهارگزینه ای
مافیای کنکور با گردش مالی میلیاردی
مافیای ٨هزار‌میلیاردی کنکور
آشفته‌بازار تجارت کنکور
نبود نظارت بر مافیای کنکور بیداد می‌کند
مافیای کنکور به دنبال تغییر قانون حذف کنکور
پشت‌پرده‌هایی از مافیای کنکور که دود از سرتان بلند می‌کند
پاسخ + +1 -2 --
رهگذر 1397/05/21 - 23:38
ادامه
درآمد میلیاردی صداوسیما از مافیای کنکور
افشاگری نفرات برتر کنکور از سوء استفاده مافیای آموزشی
مافیای کنکور کوتاه نمی‌آید
مافیای کنکور با اظطراب فرزندانمان دلالی می کند
مافیای کنکور بزرگ ترین سد در برابر حذف این آزمون بزرگ است
مافياي كنكور مانع جدي انحلال سازمان سنجش
نفوذ گسترده مافیای کنکور در سیستم آموزشی کشور
مافیای کنکور معادلات آموزش و پرورش را به هم ریخته است
,دودوتا چهارتای مافیای کنکور
مچ‌اندازی با مافیای کنکور
مافیای کنکور در موسسات رقم می خورد نه سازمان سنجش
مافیای کنکور بلای جان حذف کنکور
پشت پرده‌هایی از مافیای کنکور در «اردوهای نوروزی»
مافیا، سومین ‌ضلع سخت کنکور
بازار فروش مافیای کنکور در یک قدمی دانش آموزان!
....
....
پاسخ + 0 -7 --
محقوظ 1397/05/22 - 11:41
اگز کنکور حذف شود و 100 در100 معدل متوسطه تاثیز گذار باشد بسیاری از مشکلات از جمله مافیای کنکور از بین خواهد رفت
پاسخ + 0 -3 --
رهگذر 1397/05/22 - 17:07
با عرض پوزش
مافیای کنکور با اضطراب فرزندانمان دلالی می کند

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

" کیفیت آموزش " را در شبکه شاد و برنامه های تلویزیون چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور