صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

رییس دانشگاه در در مقام سخن و بیان در تریبون‌های مختلف از حفظ کرامت و شان مدرسان و پیشکسوتان و صاحبان اصلی تربیت معلم بسیار می‌گوید اما کاملا روشن است که در عمل و در سپردن مسئولیت‌های کلیدی دانشگاه اعتقادی به مدرسان ندارد !

آقای خنیفر ! چه پاسخی به مدرسان دانشگاه و اعضای هیات علمی آن دارید؟

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه زیر توسط یکی از مدرسان دانشگاه فرهنگیان برای صدای معلم ارسال شده است .

در گزارش پیشین صدای معلم به مناسبت آغاز سال تحصیلی و آیین استقبال از نو دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان به موضوع تصدی چند جایگاه توسط معاون فرهنگی این دانشگاه اشاره شده بود . ( این جا )

« صدای معلم » آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان دانشگاه فرهنگیان اعلام می کند .

انتقاد از چند شغله بودن علی محمدی معاون فرهنگی و مدیر کل ریاست دانشگاه فرهنگیان


در بند د ماده ۵ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ اولین شرط برای تصدی معاونت دانشگاه‌ها؛ عضویت هیات علمی با سابقه ۵ سال در وضعیت هیات علمی مقرر شده‌ است.

در دانشگاه فرهنگیان اما در کنار همه قانون‌گریزی‌های مدیران حال و گذشته؛ موضوع واجد شرایط بودن معاونان دانشگاه یک قانون‌شکنی آشکار است.

به صورت مشخص اکنون دو معاون فرهنگی و نظارت دانشگاه،  فاقد شرایط اولیه انتصاب به عنوان معاون دانشگاه هستند. البته که زمان سرپرستی آنها هم طی شده است.

معاون نظارت فعلی دانشگاه، از کارکنان دفتر وزیر در آموزش و پرورش بوده‌اند که پس از برکناری دکتر فانی به لطف و مرحمت رییس قبلی دانشگاه به دانشگاه فرهنگیان منتقل و مدیر کل شد و در این دوره هم در پی معامله سیاسی رییس فعلی دانشگاه بدون هیچ هیچ‌یک از شرایط انتصاب ردای معاونت پوشید.

داستان معاون فرهنگی دانشگاه اما جالب‌تر است. ایشان که از کارکنان آموزشکده‌های فنی بوده‌اند به لطف حمایت آقای داود محمدی نماینده قمی مجلس (نام خانوادگی یکسان و قمی بودن هر دو اتفاقی است ) از رییس فعلی دانشگاه در فرایند انتصاب و به عنوان سهمیه  کفراشی رییس سابق حراست وزارت آموزش و پروش به دانشگاه منتقل و مدیرکل حوزه ریاست شد و در این مدت تلاش زیادی کرد به تاسی از مدیر قبلی حوزه ریاست، رییس دانشگاه را در اختیار خود گرفته و همه قدرت را قبضه و خود را رییس در سایه دانشگاه جا بزند.

انتقاد از چند شغله بودن علی محمدی معاون فرهنگی و مدیر کل ریاست دانشگاه فرهنگیان

 البته با حضور دکتر زیویار و مشی مردمی و ارتباطات و شخصیت او، ایشان همیشه در حاشیه قرار گرفته. چاره باند سیاسی حامی اما در سپردن همزمان معاونت فرهنگی به ایشان دیده شد و ایشان همزمان دو پست مهم و کلیدی دانشگاه را اشغال کرد در حالی که هنوز چند ماه از انتقالش به دانشگاه نگذشته است.

این واقعا نشان از بی اعتنایی و بی احترامی رییس دانشگاه به مدرسان و اعضای هیات علمی دانشگاه دارد.

اگر چه رییس دانشگاه در در مقام سخن و بیان در تریبون‌های مختلف از حفظ کرامت و شان مدرسان و پیشکسوتان و صاحبان اصلی تربیت معلم بسیار می‌گوید اما کاملا روشن است که در عمل و در سپردن مسئولیت‌های کلیدی دانشگاه اعتقادی به مدرسان ندارد.

نمونه بارز معاونت فرهنگی و مدیران کل آن است.

واقعا این سوال جای طرح دارد که از بین مدرسان و اعضای هیات علمی دانشگاه فردی واجد شرایط انتصاب به عنوان معاون فرهنگی یا مدیران کل این حوزه وجود نداشته است؟

دانشگاه فرهنگیان به سرزمینی اشغالی و بی دفاع تبدیل شده که هر کس از راه می‌رسد خود را صاحب آن دانسته و به دنبال جمع‌آوری غنیمت است.

فردی بیرونی که همزمان معاون فرهنگی دانشگاه و مدیر کل حوزه ریاست است به این مناصب نیز اکتفا نکرده و با اعمال نفوذ از هیات امنا مصوبه تبدیل وضعیت خود از کارمند به هیات علمی را هم گرفته است.

جالب و البته باعث تاسف است که در جلسه اخیر هیات امنا که برای طرح مشکل مدرسان دانشگاه علیرغم دعوت از نمایندگان آنها و قول حتمی رییس دانشگاه مبنی بر طرح موضوع؛ به دلیل کمبود زمان تنها چند جمله کلی و مبهم رد و بدل شده و هیچ تصمیم روشنی هم اتخاذ نشده، وقت کافی برای طرح و تصویب تبدیل وضعیت ایشان وجود داشته است.

فردی که اندکی از حضور او در دانشگاه می‌گذرد همزمان معاون فرهنگی و مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه را در اختیار دارد و با استفاده از سهمیه مدرسان دانشگاه فرهنگیان و بدون طی هیچ یک از مراحل اداری تبدیل وضعیت (مانند شرکت در فراخوان،‌ اعلام نیاز، مصاحبه علمی و بررسی مدارک پژوهشی و...) به سادگی به هیات علمی هم تبدیل می‌شود....

انتقاد از چند شغله بودن علی محمدی معاون فرهنگی و مدیر کل ریاست دانشگاه فرهنگیان

واقعا برخی غنایم این حضرات از خوان دانشگاه فرهنگیان از غنایم نادرشاه در فتح هندوستان هم بیشتر است.

ظاهرا در دانشگاه ابتدا به خواص پست مخصوص هیات علمی داده‌ شده آنگاه خودشان هم باور می‌کنند که اینها هیات علمی هستند و فرایند تبدیل وضعیت آنها به سرعت برق و باد انجام می‌شود.(ماجرای تبدیل وضعیت غیرقانونی مدیر کل برنامه ریزی درسی دانشگاه درباره معاون فرهنگی و احیانا دیگران در حال تکرار است...)

آقای دکتر خنیغر چه پاسخی به مدرسان دانشگاه دارید؟

واقعا اعضای هیات جذب و هیات امنا دانشگاه چه پاسخی در برابر این سوءاستفاده‌ها از موقعیت اداری سودجویان دارند؟


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 12 مهر 1397 ساعت 12:52 خوانده شده: 1125 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -3 --
کارشناس اداره کل 1397/07/12 - 13:49
به داد ما در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانها برسید...رویکردهای دولت احمدی نژاد در این اداره کل احیاء شده...به دنبال پرونده سازی برای نیروهای اصلاح طلب هستند،حراست به رئیس اداره میگه یه چیزی بنویسید بذاریم تو پرونده اش بفرستیمش سرکلاس حالش جا بیاد!!وااای خدای من این ثمره ی خون دل خود ما برای روی کار آمدن دولت تدبیر وامیده؟!آقای فولادوند به فریاد برسید...آقایان حراست وزارتخانه به فریاد برسید...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/12 - 20:30
مقصر اصلی رییس جمهور هست که به هنگام انتخاب شدن
اصول گرایان را کنار نگذلشتند و با اعتماد خود بدانها ، جوانه
درگیری و ناهمکاری و دشمنی امروزی را باعث شده اند.
حق خود را نادیده گرفتند و حق مردم را خدشه دار کرده اند.
پاسخ + +6 -36 --
ناشناس 1397/07/12 - 13:56
دانشگاه فرهنگیان یک عنصر بیهوده و هزینه بردار است و باید از دوش آموزش و پرورش برداشته شود.جذب معلم از بین این همه فارغ التحصیل ارشد و دکتری که هیچ هزینه ای برای آ.پ ندارد باید صورت گیرد. دانشگاه من درآوردی فرهنگیان فقط برای عده خاصی، منفعت دارد.
پاسخ + 0 0 --
حسین پاکدل 1397/07/12 - 22:57
هر نظام آموزشی موفقی حتما نظام جدب تربیت و نگهداشت معلم هم باید داشته باشد.
دانشگاه تربیت معلم(فرهنگیان)،‌می‌تواند مرجع علمی و پژوهشی تدویت گفتمان ملی تربیت معلم باشد.
عملکرد نادرست مدیران فعلی و قبلی دانشگاه نباید اصل و اساس تربیت معلم را دچار خدشه کند.
پاسخ + +6 -6 --
Agent of Change 2 1397/07/12 - 15:51
لطفا به اساتید برجسته تمام دانشگاه های کشور و بویژه به سیاست گذاران آموزشی و روش شناس ها هم بفرمایید تشریف بیاورند در بحث شرکت کنند تا در حضور همکاران و دانشجویان شان روش تدریس من را با روشهای تدریس امپریالیستی آنها که از فلاسفه غربی قرض گرفته اند و در ایران رایج کرده اند از زوایای متفاوت مقایسه و بررسی کنیم. معتقد هستم بعد از دیدن ویدیو و کتب و مقالات مربوطه من اگر صداقت داشته باشند برخلاف گروه تلگرام اساتید دانشگاه تهران و گروه اساتید دانشگاه آزاد که من را "حذف" کردند "قطعا" از من که کاری بی نظیر نه تنها در ایران که در خاور میانه ارایه داده ام دعوت خواهند کرد تا در یک همایش ملی به ارایه تیوری ها و روش تدریس بی نظیر خودم حتی در سطح بین المللی بپردازم و آن را به عنوان تنها راه نجات ایران و ایرانیان به همگان معرفی کنم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/12 - 16:24
شما باید در کار و دانش تدریس کنی تا اقایان بتوانند در دانشگاه پشت تریبون با افتابه حاضر شوند اقای خسینی. من مطمئنم روزی مردم ایران قدردان شما خواهند بود. ان روز دیر نیست که افتابه بدستها از پشت تریبونهای فرمایشی بزر انداخته شوند و ارزششان از دستمال کاغذی مصرف شده هم کمتر باشد.
پاسخ + 0 0 --
Agent of Change 1397/07/12 - 17:03
امروز که میرفتم مدرسه راهنمایی ابن سینا الفبای زبان به کلاس هفتم ی ها درس بدم از خداوند گله کردم که به چه جرمی من را در اعماق جنگلهای جهل و تاریکی در سرزمینی با حاکمانی که افکار و باورها و مرام های قرون وسطایی دارند خلق کرده است؟! از خداوند پرسیدم که واقعا نمی شد من را در سرزمینی با حاکمانی متمدن و علم دوست و عالم پرور خلق می کرد؟!
پاسخ + +54 0 --
مدرس 1397/07/12 - 16:26
این جناب معاون فرهنگی همانطور که در مطلب نوشته شده، غنائم زیادی کسب کرده و هنوز اشتهای سیری ناپذیری دارد،
علاوه بر آن میل زیادی به خودنمایی هم دارد،
میشه گفت یه چیزی تو مایه های " آقای دوربینی"
توی همین مطلب، عکسی که گرفته شده نشون میده چقدر از جلوی دوربین بودن ذوق کرده.
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/07/12 - 20:35
احسنت
پاسخ + +41 -1 --
ناشناس 1397/07/12 - 17:08
دانشگاه فرهنگیان فقط پاتوق نورچشمی هاست. ولله قسم چند تا مصداق بارز آن را می شناسم و برایم مسجل است. این حاکمان کثیف شور همه چیز رو در آوردند.
پاسخ + 0 0 --
احمدی 1397/07/12 - 22:54
همکار محترم
کاش مانند صدای معلم با شجاعت و مسئولیت‌شناسی این تخلفات را بیان می‌کردید. سکوت افراد مطلع تایید رفتار نادرست مدیران است.
پاسخ + +49 0 --
اجاقی 1397/07/12 - 22:25
از جناب پورسلیمان بابت شجاعت، استقلال رای و کمک به برقراری عدالت و قانون‌گرایی صمیمانه سپاسگزارم.
زشتی باطل را اگر نتوان نابود کرد، اما می‌توان رسوا کرد تا خود را بجای حق جا نزند.
درود بر شما که واقعا صدای معلم هستید.
پاسخ + +34 0 --
ناشناس 1397/07/13 - 15:55
این معاون فرهنگی به پشت گرمی برادرشان در مجلس که عضو لیست امید!!!! هستند و انجمن به اصطلاح اسلامی معلمان در حال تحمیل یک چهره خام و بی خاصیت و فاقد ویژگی های حداقلی مدیریت به دانشگاه فرهنگیان استان آ.شرقی است. اگر اصلاح طلبها دنبال حضور در مدیریتها هستند چرا خود را برای مهره های ضعیف هزینه می کنند؟ در حالی که اصلاح طلبان استان در حال تلاش برای عزل پاشایی مدیرکل تبریز هستند چرا با لابی گری و حمایت مستقیم معاون فرهنگی دانشگاه همشهری و مهره پاشایی را به رییس جدید آدربایجان تحمیل می کنند؟ آیا از این ماجرا خبر ندارند یا درباره پاشایی دروغ می گویند؟
واقعا چرا به جایگاه تعلیم و تربیت به این راحتی جسارت می شود؟
پاسخ + 0 0 --
رضایی 1397/07/14 - 09:04
عزیزم همون اولش دروغه خدا تا آخرش رحم کنه . داداشش نیست فامیلیش شبیه همه
پاسخ + +26 0 --
اربابی 1397/07/13 - 19:51
متاسفانه مدیران فعلی دانشگاه هیچ توجهی به قوانین و آیین‌نامه‌ها ندارند و همه چیز را فدای ماندن خود در قدرت کرده‌اند. با ایک نامه نماینده مجلس یا یکی از مدیران وزارتی هر کار خلاف قانونی را به راحتی انجام می‌دهند و اصلا به صلاح دانشگاه و کیفیت آموزش توجهی ندارند.
هر کس از راه برسد و با یک توصیه نماینده مجلس باید مدرس شده و به کلاس دانشجوها برود و اصلا نظرات تخصصی گروه‌های آموزشی دانشگاه هم برایشان اهمیتی ندارد. مدیرا پردیس‌ها هم از ترس پست و مقامشان هیچ مقاومتی نمی کنند.
متاسفانه قانون و کیفیت آموزش فدای قدرت طلبی حضرات شده است.
پاسخ + +27 0 --
مهدی جوهری 1397/07/13 - 20:16
واقعا این جمله اشغال دانشگاه و تقسیم غنایم درباره این مدیران وارداتی به دانشگاه کاملا درست و واقعی گفته شده است.
پاسخ + +7 0 --
سیروس 1397/07/14 - 00:49
وضعیت دانشگاه فرهنگیان بندرعباس به مراتب خرابتره! اولا مدیر این دانشگاه به توصیه یکی از نمایندگان مجلس،نزدیک ۸سال هست که مدیر هست! وایشان تمام دوستان واقوام خودش رو مدرس واستاد کرده! حتی به دانشجویان دوره دکترا(ترم امتحان جامع)درس نداده ولی به فوق لیسانس ها که از اقوام و دوستان سفارش شده هستند تدریس داده،هیچ کس هم رسیدگی نمیکنه!
پاسخ + +5 0 --
سیروس 1397/07/14 - 00:54
فساد اداری در دانشگاه های هرمزگان،علیدالخصوص دانشگاه فرهنگیان بندرعباس بیداد میکنه! رییس دانشگاه فرهنگیان(پسران) مدیریت پردیس خواهران رو هم به خانمش داده وهر دو نزدیک ۸سال هست که هر چی دوست واشنا دارند اوردند داخل دانشگاه ولی به فرهنگیان با مدرک دکترا هیچ تدریسی نمیدن!
پاسخ + +18 0 --
دارایی 1397/07/14 - 01:24
آقای پور سلیمان از شما بخاطر توجه به دانشگاه مهم فرهنگیان ممنونیم.
آقای خنیفر به نطرم خودش آدم خوبیه ولی به نظرم از سرنوشت مهرمحمدی عبرت گرفته و متاسفانه مجبور شده دانشگاه را به یک شرکت سهامی تبدیل کنه و به هر نماینده و حزب و گروهی یک باجی بدهد.
معاون فرهنگی و رییس دفتر و حراست سهم انجمن اسلامی معلمان و داود محمدی، معاون پژوهشی سهم حاجی بابایی، معاون آموزشی سهم دکتر مقیمی، معاون مالی و دانشجویی سهم اصولگراها، معاون نظارت و رییس استان تهران و رییس شرافت و ... سهم زینی وند و حزب اعتدال و توسعه و مدیرکل برنامه ریزی درسی و مدیرکل برنامه ریزی فرهنگی و دبیر هیات امنا و کلی پست ریز و درشت در سازمان مرکزی ..... سهم رنجبرزاده البته نهاد رهبری هم در همه جا حاضر است و در همه امور حاکم و ناظر
جالب است که سابقه خدمت همه این افراد در تربیت معلم اندک بوده و واقعا افراد متخصص و با تجربه تربیت معلم نقشی در مدیریت دانشگاه ندارند.
پاسخ + +9 -13 --
رضایی 1397/07/15 - 08:52
یعنی عاشق این یه تیکه مقاله ام (( البته با حضور دکتر زیویار و مشی مردمی و ارتباطات و شخصیت او، ایشان (محمدی) همیشه در حاشیه قرار گرفته... ))
قشنگ و خیلی آماتوری داره میگه کی این متن و نوشته و از کدوم بانده .
جمع کنید بابا . همتون کاسب هستید. الکی به اسم استاد دانشگاه واسه دانشگاه دل می سوزونید و دیگران رو خراب می کنید.
پاسخ + 0 0 --
کاوه 1397/07/16 - 04:19
از کشف خارق‌العاده شما ممنونیم.
صرفنظر از نویسنده و انگیزه‌های او، بهتر است به این ادعاها پاسخ داده شود و جلوی این تخلفات گرفته شود.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/19 - 22:22
با سلام
بسیاری از اعضای هیات علمی و مدرسان دانشگاه فرهنگیان خودشان در دوره های مختلف از رانت استفاده کرده و جذب دانشگاه شده اند.
می توان با کمی بررسی این امر را روشن کنید. بنده مدتها بعنوان حق التدریس درس داده ام و وضعیت مدرسان هیات علمی و سطح علمی و تحصیلیشان را از نزدیک رصد کرده ام.
البته در 3 سال اخیر تغییرات مثبتی در ایت خصوص رخ داده است.
پاسخ + +15 -1 --
رهگذر 1397/07/16 - 12:11
به نظر می رسد برای جلوگیری از این موارد یک یا تنی چند از دانشگاه فرهنگیان از سازمان بازرسی کل کشور تقاضای برسی روند هیت علمی شدن ایشان را داشته باشند در این صورت اگر کارناحقی صورت گرفته حتما برخورد می شود و از تکرار چنین روندهایی جلوگیری می شود واقعیت این است که تیم اقای خنیفر یک تیم آکادمیک نیست و قدرت اداره دانشگاه را ندارد
پاسخ + 0 0 --
رضایی 1397/07/16 - 16:01
چگونه می‌توان این موارد را به سازمان بازرسی منعکس کرد؟
راه‌های ارتباطی با این سازمان یا دیگر مراجع نظارتی بویژه بخش های نظارتی وزارت علوم چیست؟
ممنون از راهنمایی شما
پاسخ + +12 0 --
م ف 1397/07/16 - 16:31
به عنوان یک عضو هیئت علمی پیمانی که از طریق فرایند جدب وزارت علوم و عبور از هفت خان، حدود سه سال است در این دانشگاه مشغول به کار هستم؛ شجاعت و صراحت نویسنده این متن را تحسین می کنم.
متاسفانه فضای مدیریتی دراین دانشگاه خیلی با ضوابط و معیارهای دانشگاهی، فاصله دارد و اعضای هیئت علمی و گروه‌های آموزشی اصلا استقلال، جایگاه و احترامی که باید را ندارند.
شاید دلیل اصلی همین باشد که افرادی که خودشان هیئت علمی نیستند در جایگاه مدیریتی قرار گرفته‌اند که باید برای اعضای هئت علمی تصمیم گیری کنند.
متاسفانه نگاه برخی مدیران در سازمان مرکزی دانشگاه به پردیس‌ها و مراکز، ارباب و رعیتی است که فکر می‌کنند هر چه امر می کنند باید سریعا اطاعت شود و اعضا و گروه‌ها هیچ استقلال رای حق مخالفتی نباید داشته باشند.
اعضای هیئت علمی قدیمی دانشگاه و مدرسان پیشکسوت هم با شعارهای عوام فریبانه و موضوع تطبیق وضعیت و اصلاح حقوق و مزایا سرگرم شده اند تا به این اشکالات و سوءاستفاده ها اعتراضی نکنند.

با تشکر از سایت صدای معلم امیدوارم منتشر کنید.
پاسخ + +9 0 --
ابوطالبی 1397/07/16 - 21:43
این دانشگاه مورد توجه و عنایت مقام معظم رهبری است و ایشان با حضور و سخنرانی در دانشگاه این اهمیت را عملا نشان دادند.
با کمال تاسف یرخی مدیران به جای قدرشناسی و استفاده از فرصت خدمت در این دانشگاه راهبردی و آینده ساز، فقط به فکر مطامع مادی و نامشروع خود و به قول نویسنده جمع‌آوری غنیمت هستند.
همین جناب معاون فرهنگی بهتر است به جای آنکه هنوز از راه نرسیده به فکر هیئت علمی کردن خود باشد، کمی هم به اوضاع فرهنگی نابسامان دانشگاه و وضعیت امکانات مورد نیاز این دانشجویان مستعد و علاقه‌مند و محروم برسد.
آنچه در گذشته تربیت معلم را از دانشگاه‌ها متمایز می‌ساخت فضای فرهنگی شادابی بود که در اثر توجه و هزینه مدیران فهیم و از خودگذشته ایجادشده بود.
پاسخ + +7 0 --
رضا رحیم‌پور 1397/07/18 - 03:34
واقعا اوضاع فرهنگی این دانشگاه نامساعد و به هم ریخته است، در سال‌های اخیر میانگین عمر مدیریتی معاونان فرهنگی حدود یکسال بوده و همین باعث شده این معاونت دچار روزمرگی و بی‌برنامگی و محل جولان فرصت طلبان باشد
اکنون ابتکار عمل این معاونت مهم، محدود به تنها برگزاری چند مسابقه و جشنواره بی محتوا و تکراری شده است
متاسفانه از گذشته تاکنون هیچ یک از مدرسان و اعضای هیات علمی دانشگاه در این معاونت به کار گرفته نشده‌ و این معاونت همیشه عرصه تازه‌واردین و بی تجربه‌ها و افراد بیرونی بوده است.
این معاونت را مدیران دانشگاه هرگز یک معاونت مهم و تخصصی نمی‌دانسته‌اند
اکنون هم سرپرست معاونت و دو مدیر کل جدید دقیقا به همان روال نادرست گذشته منصوب شده‌اند.
اگر واقعا تربیت معلم اصیل برای دکتر خنیفر اهمیت دارد باید دو معاونت راهبردی آموزشی و فرهنگی را جدی تر بگیرد. اما متاسفانه هر دو معاونت حال و روز خوشی ندارند.
پاسخ + +8 0 --
رضا رحیم‌پور 1397/07/18 - 03:35
ادامه نظر قبل:

اکنون که مشخص شده سرپرست فعلی معاونت فرهنگی شرایط قانونی ادامه کار به عنوان معاون دانشگاه را ندارد، انتظار از آقای دکتر خنیفر انتصاب معاونی متخصص و دارای شرایط از بین اعضای هیات علمی دانشگاه است.
امیدواریم ایشان به قانون احترام گذاشته و در برابر آن تمکین کنند.
پاسخ + +7 0 --
مسلم عباد - مدرس 1397/07/18 - 23:05
سلام
تنها راه نجات دانشگاه و پیشرفت آن بیرون راندن این افراد از دانشگاه است. اگر دانشگاه به نیروهای داخلی خود اعتماد کند موفق خواهد بود والا این مدیران عاریتی فقط به فکر خودشان هستند نه دانشگاه ، از جمله آقای زیویار، محمدی و....
وضعیت دانشگاه فرهنگیان استان تهران بمراتب بدتراز سازمان است و سازمان از بابت امتیاز مدیریتی که به مدیر استان داده داتما در حال باجگیری و هل دادن اشتباهاتش به سمت استان است. خدا به دادمان برسد.
پاسخ + 0 0 --
مدرس 1397/07/18 - 23:54
درود بر شما.
حرف آخر همین است. دعوای طرفداران زیویار و محمدی هم جنگ زرگری است.
تنها راه نجات دانشگاه تربیت معلم اعتماد به نیروهای متخصص و داخلی این دانشگاه است.
پاسخ + +10 0 --
بی کار الدوله 1397/07/19 - 22:26
توی دانشگاه فرهنگیان یه مشت آدم بیکار نشستن که تقریباً هیچ کاری ندارن، این باعث شده که چندتا چندتا توی اتاق ها جمع بشن و مثل خانم هایی که توی کوچه سبزی پاک میکنن راجع به همه چی حرف بزنن جز کار اداری .
اکثر معاونان و مدیران کل هم یا توی جلسه هستن یا دنبال جور کردن تدریس شون توی این پردیس و اون مرکز، هر کسی هم میخواد بیاد توی دانشگاه، همه بیکارهای پول مفت بگیر به جونش میفتن و تا میتونن تلاش میکنن کسی وارد نشه، خدا خودش به آخر عاقبت این دانشگاه کمک کنه که انتظار تربیت معلم خوب از اون داریم
الان هم به جون هم افتادن از بیکاری و بی عاری

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

کدام یک از طرح های وزارت آموزش و پرورش در طی سال گذشته را بیشتر پسندیدید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور