صدای معلم

" « صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش دعوت می کند تا کمی هم در مورد نحوه حضور و سرکار رفتن مدیران آن کشورها برای خدمت رسانی به مردم توضیح داده و افکار عمومی را آگاهی بخشد "

حناچی با دوچرخه می‌آید!

محمد درویش

گروه گزارش/

چندی است « سیدمحمد بطحایی » در مورد شیوه های نشستن و استقرار دانش آموزان و معلمان در کلاس درس مطالبق الگوی کشورهای توسعه یافته داد سخن می دهد .

« صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش دعوت می کند تا کمی هم در مورد نحوه حضور و سرکار رفتن مدیران آن کشورها برای خدمت رسانی به مردم توضیح داده و افکار عمومی را آگاهی بخشد .

« صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش و همه نیروهای ستادی و اداری دعوت می کند تا در جهت جامه عمل بخشیدن به فرمول " بهره وری " واقعی و همانند کشورهایی مانند ژاپن ،  هلند و... نیز به پیروی از شهردار تهران هر روز با " دوچرخه " در محل کار خود حاضر شوند .

 

تردد پیروز حناچی با دوچرخه

از شهرداری تهران خبر می‌رسد که عصر امروز - ۵آذر ۹۷ - در نخستین جلسه شورای مدیران به ریاست شهردار جدید تهران، ایشان از همه همکاران، مدیران، معاونین و شهرداران مناطق خواست تا ضمن پیوستنِ عملی به پویش مردمی سه‌شنبه‌های بدون خودرو، فردا با مترو، اتوبوس یا دوچرخه به محل کار خود بیایند.

همچنین خبر می‌رسد شهرداری تهران به کارمندانی که با دوچرخه در محل کار خود تردد کنند، هرماه پاداشی معادل ۴۰هزار تومان درنظر می‌گیرد.

خوشحالم که سرانجام تهران صاحب شهرداری شد که شبیه حرف‌های زیبایش زندگی می‌کند، بدون شعار.

یادم هست که چقدر از  محمدباقر قالیباف خواهش کردیم تا برای یکبار هم شده با  دوچرخه تردد کند؛ اما او که ادعا می‌کرد حامی منافع ۹۶درصد است، هرگز حاضر نشد خودرو دولتی خود را کنار نهد و حمایت از  ساده‌زیستی،  اقتصادمقاومتی و  آسمان آبی را عملاً به مردم تهران و کارمندان تحت امرش نشان دهد.

درخواستی که نجفی و افشانی هم اجابت نکردند! اما  پیروز حناچی نشان داد که صدای مردم را می‌شنود و آمده است تا واقعاً مشکل ترافیک، آلودگی هوا و کم‌تحرکی تهرانی‌ها را یک جا حل کند.

کانال محمد درویش

تردد پیروز حناچی با دوچرخه و نحوه سر کار رفتن وزیر آموزش و پرورش


تردد پیروز حناچی با دوچرخه

سه شنبه, 06 آذر 1397 01:38 خوانده شده: 374 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 0 --
شاکی 1397/09/06 - 08:25
با دوچرخه که قاعدتاً نمیان سرکار اما احتمالاً جناب نظری یک عکس از وزیر و خودشون با دوچرخه توئیت میکنه و خبرنگاران برخوردار از کارت هدیه های روابط عمومی وزارتخانه هم خبرش رو کار می کنند که وزیر آموزش و پرورش و جناب مرتضی نظری با دوچرخه به محل کار رفتند!!ماهم که خوابیم!!کاش به جای این همه نمایش و شو زمینه ی نهادینه شدن یکسری امور از جمله فرهنگ نقد و نقادی و بهره گیری از نظرات منتقدین واقعی و شفاف سازی بسیاری از امور که منجر به کاهش تخلفات میشد را فراهم می نمودند!!
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/09/06 - 21:22
باعث تاسف است عدم صدور حکم این متخصص دردشناس بخاطر اختلافات سیاسی جناحی و...
کاش ایشان شهردار تهران شود
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/09/06 - 21:23
قابل توجه سید محمدبطحایی و معاونان متخصصش
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1397/09/06 - 11:28
جناب حناچی ، مراقب باشید سرما نخورید یا ریزگردها در شُش هایتان جایگزین نشود. یا پهلوان لب گودید !!!
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/09/06 - 13:27
زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با موضوع آخرین وضعیت صدور حکم پیروز حناچی شهردار منتخب تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران و حناچی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه درخصوص عدم صدور حکم حناچی توسط وزیر کشور، بحث و تبادل نظر شد و هر یک از اعضا نظرات و مطالب خود را مطرح کردند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در این جلسه در خصوص اظهارات وزیر کشور نیز در جلسه بحث شد چرا که وزیر کشور اعلام کرده است که ابهاماتی در خصوص صدور حکم آقای حناچی وجود دارد و باید این ابهامات برطرف شود.
نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که آیا این ابهامات مربوط می‌شود به حضور برادر حناچی در گروهک منافقین، بیان کرد: در این زمینه وزیر کشور هیچ صحبتی بیان نکرده است و تنها به این کلمه بسنده کرده که ابهاماتی در این زمینه وجود دارد و در واقع در خصوص این ابهامات توضیح بیشتری نداده است.
http://tn.ai/1885275 هفتم آذر 97

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

سند تحول بنیادین در نسخه فعلی تا چه میزان در حل چالش های آموزش و پرورش ایران موثر است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور