چاپ کردن این صفحه

نقدی بر " مسعود پزشکیان نماد نگاه پوپولیستی به آموزش و پرورش و دخالت های مستقیم در مبادلات مدیریتی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی "

بیرق ها را برافراشته نگهداریم

جواد لطف اله پور

گروه رسانه/

چندی پیش مطلبی با عنوان : "

آقای پزشکیان لازم است چند صباحی تدریس نهج البلاغه را رها کرده و نسبت به سخنان مولای متقیان(ع) غور و تعمق نمایند !

مسعود پزشکیان نماد نگاه پوپولیستی به آموزش و پرورش و دخالت های مستقیم در مبادلات مدیریتی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ؟!

به قلم داود محمدي در صدای معلم منتشر گردید . ( این جا )

« جواد لطف اله پور » نقدی بر این مطلب نگاشته است .

ضمن تشکر و قدردانی عین پاسخ مننشر می گردد .

نقدی بر مسعود پزشکیان نماد نگاه پوپولیستی به آموزش و پرورش و دخالت های مستقیم در مبادلات مدیریتی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

انتشار مطلبی تحت عنوان" مسعود پزشکیان نماد پوپولیستی ..." مرا سخت نگران نمود .چون احساس می کنم دارند بیرق ها را سرنگون می کنند ، علم ها را می شکنند ، پرچم ها را نماد پوپولیستی می دانند تا اگر بتوانند در روزگار سخت و سرد و سهمگین بمانند .

فاصله سالهای 88 تا 92 را مجددا  تکرار نمایند .هیچ زبانی و هیچ بیانی از هیچ تریبونی ندای حق طلبی سر ندهد .

در آن روزگار که صدای جغد نمی آمد به گوش و شهر چون مزار آباد بی تپش بود و همه چون "مرغکان سرشان به زیر بال ها " بود و "کاسه پست گدائی ها "  پیش رقیبان می بردند ، تنها صدای رهایی بخش ، صدای علی وار مسعود پزشکیان بود ؛ همو که کلاس تدریس نهج البلاغه اش را از سال ها قبل از انقلاب راه انداخت و همو که یکی از موسسان پای کار انجمن آگاهی دانشگاه تبریز بود . حال ما را چه شده است ؟ به کدامین درد بی درمان دچار آمده اید ؟ که علم های آزادگی و عزت را یک به یک سرنگون می کنند ، راستی را متهم به دروغ می کنند ، حنجره هایی که کار هزاران شمشیر را می کنند با شمشیر "پوپولیستی " که نماد و لقب و علم بالغلبه به رئیس دولت های نهم و دهم بود .

اینکه به حنجره زیبا و زبان گویا و نماینده نمایاننده 269600 نفر تبریز با چسب لایتچسبک  می چسبانند .

مسعود پزشکیان ، مصطفی و مختار ،  فرزند فاضل امام خمینی به وزارت و صدارت بود ،چگونه در زیر لوای این سید عزیز به یارانش تهمت و افترا می زنند و یاران چه آسوده تماشاگرند .

دوستان ، اگر این مطالب مورد تایید شماست ،بسم الله شرح  و نشر دهید ؛اگر نه مورد تایید نیست ،بدانید این قافله وادیهای حرمان زیادی را در پیش دارد .

نگذارید پیش قراولان را به اسم  و رسم های زشت و نازیبا بر خاک افکنند .پزشکیان علم و نماد عزت ماست . زبان گویای ملت ماست . پیامبراسلام می فرمایند دروغگویی گناهش از قتل و زنا بیشتر و والاتر است .

از دوست ارجمندم جناب آقای محمدی  هم تقاضا دارم در میدان دشمن بازی نکند .با هیچ دلیلی نمی توان  و نباید علم ها را شکست . پزشکیان هم داناست و هم توانا و هم افتخار نمایندگی و نمایانندگی  را با خود دارد . زبان صادق و بیان شفاف و صریح را متهم به دروغ نکنید .به لقمان حکمت آموختن خطاست،  جانم خطاست .پافشاری بر خطا جفاست ، جانم  جفاست .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

نقدی بر مسعود پزشکیان نماد نگاه پوپولیستی به آموزش و پرورش و دخالت های مستقیم در مبادلات مدیریتی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

چهارشنبه, 07 آذر 1397 17:46 خوانده شده: 835 دفعه

در همین زمینه بخوانید: