صدای معلم

" نگاهی به دوران مدیریت آن شخص بیندازیم، دو دو تا چهار تایی کنیم و ببینیم آن مدیر در طی دوران مدیریت خودش چه کارهای مثبتی برای شهرمان انجام داده است "

کارنامه ی شهاب روزبهانی مدیر آموزش و پرورش بروجرد مثبت بود

فرهاد داودوندی

کارنامه ی شهاب روزبهانی مدیر آموزش و پرورش بروجرد
 
همیشه معتقدم نباید روز اول به هیچ مدیری به خاطر قبول مسوولیت تبریک گفت!
ما چه می دانیم؟ شاید آن شخص که در روز اول برایش بنر می زنیم و تبریک می فرستیم، مدیر ناتوانی باشد، پس بهتر است بگذاریم روز آخر که می خواهد مسوولیت را تحویل بدهد، نگاهی به دوران مدیریت آن شخص بیندازیم، دو دو تا چهار تایی کنیم و ببینیم آن مدیر در طی دوران مدیریت خودش چه کارهای مثبتی برای شهرمان انجام داده است!
 
و اما....
تا ساعاتی دیگر آقای شهاب روزبهانی ریاست محترم اداره آموزش و پرورش بروجرد جای خود را به مسوول محترم دیگری تحویل خواهد داد تا در سنگر دیگری به آموزش و پرورش جوانان این شهر خدمت کند .
 
همان گونه که در اول عرایضم نوشتم، معتقدم که در روز آخر مدیریت، در صورتی که آن شخص مدیر توانمندی بوده باید به وی تبریک گفت.
به همین خاطر است که به عنوان یک شهروند بروجردی به جناب آقای شهاب روزبهانی به خاطر مسوولیتی که در اداره آموزش و پرورش داشت تبریک می گویم.
 
اگر در کارنامه ایشان فقط و فقط بازسازی دبیرستان امام (ره) هم بود همین کافی بود که کارنامه موفقی از خود به جا بگذارد تا جایی که دبیرستان مخروبه ای را که تحویل گرفته بود با یک بازسازی اساسی در حضور وزیر آموزش پرورش به گونه ای تحویل دانش آموزان شهرمان داد که بسیار آبرومندانه شده است.
 
 کارنامه ی شهاب روزبهانی مدیر آموزش و پرورش بروجرد
در یک نگاه مختصر، کارنامه آقای شهاب روزبهانی مثبت بود
 
ارتقاء آموزش و پرورش بروجرد از رتبه آخر به رتبه اول در استان لرستان، افتتاح دبیرستان شبانه روزی دخترانه، بازسازی عالی دبیرستان مخروبه امام (ره)، جوانگرایی، فعالیت های ورزشی بی وقفه، ساختن سالن کشتی، فعالیت های میدانی در سطح مدارس شهر و روستا و ...... باعث گردیده که اینک و در روز آخر مدیریت به آقای شهاب روزبهانی به خاطر انتصاب شان در تاریخ 10 فروردین 1396 به ریاست اداره آموزش و پرورش بروجرد در حدود 600 روز قبل تبریک بگویم و برایش آرزوی موفقیت روز افزون داشته باشم.
والسلام.
وبلاگ فرهاد داودوندی

کارنامه ی شهاب روزبهانی مدیر آموزش و پرورش بروجرد
پنج شنبه, 08 آذر 1397 12:17 خوانده شده: 363 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
صمد مومن نژاد 1397/09/08 - 14:41
کارنامه مدیران نواحی یک و دوشهرری هم منفیه اما سیستم ستادی کاری با نظرات من و شما و منتقدین نداره!!فقط هرجا که بتونند میان یه شو اجرا میکنند و یه شعاری میدن و میرن یه نمایشگاه دستاوردهای یکساله یا واکنش تئویتری و از این دست کارا...فرهنگیان ناحیه یک شهرری بارها خواستار واگذاری مدیریت این ناحیه را نیروهای شایسته و توانمند شناخته شده را داده اند اما سیستم انتصاباتش رو با انجمن اسلامی معلمان شهرری هماهنگ نمود!!
پاسخ
سعید 1397/09/08 - 16:50
در این آموزش و پرورش هیچ روزنه امیدی وجود ندارد وقتی رضا زینی وند مدیر کل جدید آموزش و پرورش لرستان آمد همه منتظر بودند تا ببینند مدیر کل جدید چه اندیشه و راهبردی دارد و به کدام جهت چرخش دارد . متاسفانه اولین انتصاب ایشان عزل مدیر ناحیه یک خرم آباد بود که به گواهی همه افراد مطلع و صاحبنظر از بقیه مدیران سرآمد تر بود و انتصاب های بعدی هم نه تنها تبدیل به احسن نبود بلکه از میان سیاسیون شناسنامه دار ناکارآمدی بود که نزد معلمان هیچ مقبولیتی نداشتند و کارنامه آنها نه تنها روشن نبود بلکه تیره هم بود . حالا شهاب هم از این قافله است که قربانی ناکارآمدی مدیر کل غیر بومی و سیاسی آموزش و پرورش لرستان می شود . بیچاره فرزندان سرزمین من که روز به روز نحیف تر از سیاست های گلادیاتورهای سیاسی آموزش و پرورش می شوند
پاسخ + 0 0 --
گودرزی 1397/09/08 - 22:16
باسلام اولا باید تشکر کنم ازهمه عزیزانی که مسئولیت می پذیرند. ولی باید درادامه عرض کنم از چه روی هرکس که مسئولیت میگیرد درابتدا با مظلومیت تمام خود را رودربایست و مجبور مکلف و غیره درپذیرش پست میداند ولی وقتی این بار امانت قرار است از او گرفته شود اینهمه فریاد وامصیبتا سرداده می شود؟ الان یک ماه است روابط عمومی آموزش و پرورش بروجرد و کانالهای تلگرامی وابسته آتش تهیه می ریزند که چه نشسته اید وا آموزش و پرورشا و ا شهاب روزبهانیا و..... نه عزیزان هیچ خبری نیست خدمتگزاری می رود خدمتگزاری می آید . پس لطفا دوستان رسانه ای به مسایل مهمتر بپردازند.
پاسخ + 0 0 --
گودرزی 1397/09/08 - 22:19
ادامه نظرقبلی
عزیزان اگر آقای روزبهانی توانمند است بگذارید ازاین توانمندی در مدارس استفاده شود. حتما که نباید رییس یا معاون یا کارشناس اداره بود همه ما معلمیم و باید به جایگاه اصلی خود یعنی مدارس برگردیم. پس لطفا بس کنید اینهمه هیاهو برای کسانی که خود را شیفتگان خدمت میدانند نه تشنگان قدرت کمی تامل برانگیز است.
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1397/09/08 - 22:21
دوستان عزیز انگونه هم که میگویند نیست. بنده کاری به شخص شهاب روزبهانی ندارم اما عملکرد معاونین اداره قابل تامل است . ضمن اینکه مدارس بسیار مشکل دارند ومی توان متنی بسیار طولانی با مستندات بیان کرد. پس آقایان رسانه های وابسته لطفا یک طرفه قضاوت نکنید.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/09/08 - 22:28
آقای داودوندی قبل ازتعریف و تمجید بفرمایید که چگونه محاسبه کردید که از تاریخ 10 فروردین 96 تا الان که 8آذر 97 است از نظر شما (ششصد روز است)؟؟؟؟؟
خوانندگان محتترم لطفا به آخرین سطر زیر عکس توجه فرمایند. دم خروس که میگن اینه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/08 - 22:32
باتشکر از مدیر کل محترم بخاطر این تغییر که مدتهاست مورد انتظار است لازم است آقای روزبهانی در خصوص عملکرد جناحی و همچنین عملکرد معاون پشتیبانی اداره که صحنه گردان اصلی همه مشکلات بود و معاون آموزش متوسطه مرد همیشه غایب دراتاق کارش بوده پاسخ دهد.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

سند تحول بنیادین در نسخه فعلی تا چه میزان در حل چالش های آموزش و پرورش ایران موثر است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور