صدای معلم

"مساله دیگر که هم قابل تامل و هم جای تاسف است در نطر گرفتن فرم تعهدی است که تنها نشان از یک نوع برده داری است که هر کسی مشمول این تعهد گردد هیچ ادعایی در هیچ زمینه ای ندارد "

دانشگاه فرهنگیان تبریز از رفتارهای یک جانبه و استثمارگرانه پرهیز کند !

هنرآموز پردیس علامه امینی دانشگاه فرهنگیان تبریز

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط یک هنرآموز دوره مهارت آموزی در پردیس علامه امینی دانشگاه فرهنگیان تبریز برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

انتقاد یک هنرآموز از دانشگاه فرهنگیان تبریز و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

امروز همه امیدهایم بسیار کمرنگ تر شد زمانی که اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به صورت ناجوانمردانه سعی در استفاده ابزاری و غیر اخلاقی از ما مهارت آموزان می نمود.
به عنوان یک دانش آموخته روان شناسی بعد از طی مراحل تقریبا سخت آزمون و مصاحبه وارد جریان  دوره مهارت آموزی در پردیس علامه امینی دانشگاه فرهنگیان تبریز شدم؛ هر چند در مراحل آغاز کار لطف خاصی توسط آموزش و پرورش استان از نظر خدمات رفاهی نشدیم اما برخورد مسئول مرکز دکتر محمودی انصافا شایسته تقدیر می باشد.

در طی ساعات مهارت آموزی تلاش می نمودم از کلاس ها و تجربیات اساتید حداکثر استفاده را بنمایم که در جلسه ای سخنان معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آذربایجان شرقی که فردی کم تجربه به نظر می آمد همه امیدهایم را کم اثر کرد. جریان امر را می نویسم خودتان قضاوت کنید که ما را چه فرض کرده اند.
معاون پژوهش گفتند که ما یک طرحی داریم که شما بعد از چند روز به جای یک روز کارآموزی چهار روز در شهر و منطقه مورد نظرتان تدریس کنید؛ اما در مقابلش قراره به ما چه مزایایی بدهند. حق الزحمه نیست...... بیمه نیست ...‌‌‌‌...‌ سابقه کار لحاظ نمی شود ....‌‌‌‌ هیچ حمایتی لحاظ نمی شود و فقط یک بسته تشویقی داریم آن هم ارائه چند ساعت کلاس آموزش ضمن خدمت و یک وعده سرخرمن که کمک می کنیم که در همان شهر مورد نظر بمانید که این وعده با هیچ منطقی هم سازگار نیست.
مساله دیگر که هم قابل تامل و هم جای تاسف است در نطر گرفتن فرم تعهدی است که تنها نشان از یک نوع برده داری است که هر کسی مشمول این تعهد گردد هیچ ادعایی در هیچ زمینه ای ندارد.
باید تاسف خورد به سیستمی که چنین با کارکنانش به خصوص نیروهای تازه ورودش این چنین برخورد می نماید تا کمبود کلاس هایش را از طریق روش های غیراخلاقی پر کتد و در آخر دوباره اشاره می کنم که من دیگر امیدی به این سیستم ندارم و گویا مسیرم را اشتباهی انتخاب کرده ام.

انتقاد یک هنرآموز از دانشگاه فرهنگیان تبریز و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انتقاد یک هنرآموز از دانشگاه فرهنگیان تبریز و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

جمعه, 09 آذر 1397 21:20 خوانده شده: 667 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
مرتضوی 1397/09/09 - 22:59
معاون پژوهشی که سابقه یک سال مدیریت مدرسه را هم نداشته باشد و به خاطر معیوب بودن سیستم اداری این پست را تصاحب نماید معلوم است که چنین تصمیم های خام و بی اساس را بگیرد و در همین ابتدای راه همه آرمانهای این نو معلمان را بر سرشان خراب کند و متاسفانه پاشایی با انتصاباتش اموزش و پرورش استلن را به نابودی می کشاند
پاسخ + +3 0 --
شهبازی 1397/09/10 - 00:40
همکار گرامی تازه اول کار هستید.ما سالهاست در این چرخه ی معیوب له شدیم وهی نوشتیم واعتراض کردیم ،امان از گوش شنوا.
پاسخ + +5 0 --
شاکی 1397/09/10 - 08:20
از وضعیت دانشگاه فرهنگیان شهید مفتح شهرری که وضعیتتان بدتر نیست که برخی افراد تندرو که کلکسیونی از بی اخلاقی ها را از دو دهه پیش در کارنامه دارند هنوز زمامدار امور هستند و فقط جاشون عوض میشه در دولت های مختلف...!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/10 - 13:32
همکار عزیز فقط پردیس شهید مفتح نیست که استبدادی دارد اداره میشود. در پردیس......مسئولینش تهدید به پرونده سازی،انگ و برچسب و عدم استخدام و..... بیان کرده و می کنند.معلوم نیست چرا خنیفر سکوت کرده و چنین چیزهایی را نمی بیند.مگر در این کشور مسئولینش پاسخگو نیستند.اصلاً اعتقادی به تکریم و احترام به مردم دارند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/10 - 13:25
دانشگاه فرهنگیان توسط بعضا افراد نالایق و فاسد دارد اداره می شود . متاسفانه مسئولین سازمان مرکزی و سایر نهاد ها اصلاً به این انتقاد ها توجهی ندارند .نظر و خواسته های افراد جامعه هیچ است هیچ هیچ در این کشور.مدیرانی زمام ما را به دست گرفته اند که به هیچ رسانه و جایی پاسخگو نیستند و در صحبت هایشان دم از قانون و قانونگرایی می کنند.
#حامیان-دانشگاه- فرهنگیان-نظاره گر-و-ساکت باشید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 19:31
مهمترین فساد، محدودیت سن و سال در جذب دانشجوست

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور