صدای معلم

" در کشوری که همه رسانه های اصول گرا و اصلاح طلب فقط و فقط در فکر بزرگ کردن مشکلات آموزش و پرورش برای بهره گیری جهت منافع سیاسی و غیر سیاسی خود هستند باید قدر این رسانه مستقل را دانست زیرا جنس این رسانه فقط فقط از جنس معلم است و دیگر هیچ "

شکایت از صدای معلم ؛ رسانه ای که تاوان استقلال خود را می پردازد !

بهرام یعقوبی / دبیر ناحیه سه تبریز

گروه رسانه/

همان گونه که پیش تر نیز آمد ( این جا ) ؛ « مهدی بهرامی اقدم » روحانی و موسس مدرسه قرآن و عترت بناب از مدیر صدای معلم به اتهام " نشر اکاذیب در فضای مجازی " شکایت کرده است .

« صدای معلم » پیش تر و در دفعات متعدد نسبت به ادامه چنین روندی در برخورد با معلمان منتقد به « سیدمحمد بطحایی » وزیر آموزش و پرورش هشدار داده بود .

بخشی از کارنامه « سید محمد بطحایی » وزیر آموزش و پرورش در مورد " معلمان منتقد " :

در  وزارت بطحایی مدیر آموزش و پرورش بناب از معلمان شکایت کرد .

در وزارت بطحایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از معلمان منتقد شکایت کرد .

در وزارت بطحایی مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان از سایت عصر خبر شکایت کرد . ( این جا )

مدیر کل آموزش و پرورش قم هم در ردیف شکات قرار گرفته است .

اخیرا هم مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز به صف شکایت کنندگان پیوسته است .

یکی از نکات قابل توجه ، قابل تامل و البته قابل تحسین در وزارت فانی و دانش آشتیانی سعه صدر بالا  و تحمل مخالفان و منتقدان نسبت به سیاست ها و عملکردهای وزارت آموزش و پرورش بود .

اما گویی « سید محمد بطحایی » دارد در این زمینه رکورد می زند .

شاید بتوان پایه گذار چنین فضایی را در وزارت یک ساله بطحایی ، « علی اللهیار ترکمن » دانست .... ( این جا )

« صدای معلم » از مسئولیت شناسی آقای بهرام یعقوبی تشکر و قدردانی می کند .

« صدای معلم » از همه همکاران و دوستانی که در این مدت حمایت های بی دریغ خود را نسبت به رسانه خودشان ابراز داشته اند تشکر و قدردانی می کند .

شکایت از صدای معلم رسانه مستقل معلمان در این وانفسای بی تحرکی، بی خیالی و بی خبری معلمان کشور از وضعیت شغلی خویش و دخالت بی حد و حصر نهادهای بیرون از آموزش و پرورش، این فقط رسانه مجازی "صدای معلم" است که با دستان خالی و با کوهی عظیم از مشکلات کوچک و بزرگ -- و با درگیر شدن درگلادیاتوری بی پایانی که در آن حریفان تا بن دندان مسلح به جنگ یک سرباز رفته اند— پنجه در پنجه حریفان انداخته است.

این رسانه که تنها با هزینه شخصی و بسیار محدود جناب آقای پور سلیمان ایجاد شده است رفته رفته جایگاه خود را در میان معلمان کشور بازیافته است.هر چند تا رسیدن به نقطه مطلوب راه بسیار طولانی و بسیار سخت وجود دارد،اما مطالب منتشره در این سایت به وسیله معلمان سراسر کشور نشان از جایگاه بی بدیل این رسانه در بین معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان و حتی اولیای دانش آموزان دارد.

این جایگاه بسیار مهم و ممتاز که با دستان خالی و هزینه بسیار محدود به دست آمده است قدرت طلبان اقتدار گرا را به طمع انداخته است تا با شیوه های گوناگون به جنگ این رسانه رفته و امیدوارند تا با استفاده از خود معلمان یا دانش آموزان درب این رسانه مستقل را تخته کنند تا راحت تر بتوانند بر اسب سرکش خودشان بتازنند.

نفوذ این رسانه به حدی گسترش یافته است که در ایران به این بزرگی کوچکترین مسله آموزش و پرورش کشور را مطلع می شود و در کمترین زمان ممکن نسبت به انتشار آن اقدام می کند.

این دستاورد بزرگ که با کمک معلمان این کشور ایجاد شده است،نهادهای اقتدارگرای دولتی و غیر دولتی را به تکاپو انداخته است.زیرا آنها با داشتن تمام ویژگی های یک رسانه اعم از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و پول و منابع انسانی از رسیدن به جایگاهی که "صدای معلم" به آن دست یافته است ناتوانند.از سوی دیگر همزمان با این ناتوانی، رقیب بسیار پرقدرت و بسیار پر نفوذی را در جلوی خود می بینند که توان رقابت با آن را در خود نمی بینند.اما اینها هرگز خود را بازنده این میدان نمی دانند.

اگر در چارجوب قاعده بازی رسانه ای کار را می بازند اقدام به بر هم زدن این قاعده بازی می کنند.

البته در این برهم زدن قاعده بازی همه توان خود را اعم از نهادهای دولتی و غیر دولتی، گروههای فشار، نمایندگان مجلس و ....به کار می گیرند.

معلمان این کشور دریافته اند که اگر قرار است رسانه ای مسایل و مشکلات آنها را بدون حب و بغض منتشر کرده و پیگیری نماید،این رسانه فقط و فقط "صدای معلم" است که البته قدرت و نفوذ خود را از همین مخاطبان خود می گیرد.

شکایت از صدای معلم رسانه مستقل معلمان

اگر چه هنوز درصدی از معلمان کشور با این رسانه ارتباط برقرار نکرده اند اما قراین و شواهد نشان می دهد که نسبت به سالهای اولیه ایجاد این رسانه، مخاطبان آن بسیار گسترش یافته اند. این جایگاه بسیار مهم و ممتاز که با دستان خالی و هزینه بسیار محدود به دست آمده است قدرت طلبان اقتدار گرا را به طمع انداخته است تا با شیوه های گوناگون به جنگ این رسانه رفته و امیدوارند تا با استفاده از خود معلمان یا دانش آموزان درب این رسانه مستقل را تخته کنند تا راحت تر بتوانند بر اسب سرکش خودشان بتازنند

نگارنده از معلمان سراسر کشور دعوت می نماید که با حمایتهای مادی و غیر مادی خود این رسانه برای پیگیری مسایل و مشکلات حوزه خودشان یاری بکنند.

این رسانه مال تک تک معلمان این کشور است.

در کشوری که همه رسانه های اصول گرا و اصلاح طلب فقط و فقط در فکر بزرگ کردن مشکلات آموزش و پرورش برای بهره گیری جهت منافع سیاسی و غیر سیاسی خود هستند باید قدر این رسانه مستقل را دانست زیرا جنس این رسانه فقط فقط از جنس معلم است و دیگر هیچ.

پس حمایتهای بی دریغ خودتان را به این رسانه ارزانی بدارید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شکایت از صدای معلم رسانه مستقل معلمان

شنبه, 15 دی 1397 22:38 خوانده شده: 349 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 0 --
میرزانویس فرفره 1397/10/16 - 00:20
شکایت آی شکایت / شکایت شد یه آیت
که شاید هم کش آید / در این بحر جهالت

شکایت یک تجارت
تجارت هم شکایت

شکایت هی شکایت
کف آید بی کفایت

شکایت بی عدالت
تو را بینم قیامت

غرامت با برائت
کثافت با ملاحت

شهادت بی شهامت
قضاوت بی ذکاوت

شکایت با صلابت
قضاوت با کسالت

عبادت بی طهارت
اهانت بی تلاوت

موبایل بهر بلاغت
شکایت هی شکایت
دو چشم بی بصارت
حماقت در بلاغت

پیاپی کن شکایت
که آسان شد بلاغت

شکایت در امامت
نیابت در رسالت

فصاحت یا فضاحت
رفاقت یا رقابت

نجابت شد ملامت
صداقت هم ندامت

شکایت در قرابت
شفاعت در غرابت

عداوت بی قناعت
شجاعت با جسارت

شکایت هی شکایت
خباثت شد سرایت

ندامت یا اسارت
نهایت رو زیارت

صراحت بی لطافت
دیانت با وهامت

ذلالت در ظلالت
رذالت با ضلالت

شکایت کن شکایت
حکایت کن حکایت
پاسخ + 0 0 --
بی خطشه 1397/10/16 - 05:37
رقابت در شکایت
رفاقت در شفاعت

فضاحت در فصاحت
غرابت در قرابت
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/10/16 - 09:14
واقعا خبر نامیدکننده تاسف و تاثر انگیزی است عدم تحمل یک رسانه منتقد در ا.پ توسط....
کاش مدیران ارشد در عمل به معلمان توجه داشتند نه فقط در حرف و...
پاسخ + +2 0 --
سیری 1397/10/16 - 00:26
و متأسفانه در دوره ی آقای فولادوند در اداره کل شهرستان های استان تهران رئیس انجمن اولیاء ومربیان که همشهری ایشان بود اضافه کار کارشناس این انجمن را به جرم نوشتن و ارسال مطلب برای صدای معلم به مدت حدود یک سال قطع ومصادره نمود و هیچ ترتیب اثری هم داده نشد و تاکنون اعاده ی حقی هم صورت نگرفته است...و حضور این فرد مستبد که همواره مشغول مدح وثنای فولادوند بود همچنان ادامه دارد و حق تضییع شده هم هنوز اعاده نشده!!!!!!!
پاسخ + +1 0 --
همکار 1397/10/16 - 10:32
سلام . درود فراوان بر انسان های آزاده که از هرچه رنگ تعلق پذیرد آزادند. جناب آقای یعقوبی الحق والانصاف که گل گفتید فی الحال بجای تجمع و راهپیمائی و فرستادن چند نفر عزیز بر زندان که بی حرمتی به معلمان را به دنبال دارد، در مقابل این زیاده خواهان که بنام دین و قرآن و شهدا و مقدسات آموزش و پرورش یک کشور را گروگان گرفته و به محل چراگاه نفسانیات خود و اعوان وانصارشان بدل کرده اند و سرنوشت فرزندان ملت را فدای نفسانیات سیری ناپذیر خود کرده اند و در روز روش اقدام به خفه کردن صدای منتقدان می کنند؛ برمعلمان سراسر کشور واجب است که بیدار شوند و با قلم فرسائی و حضور خود در این دنیای مجازی قرن حاضر صدای خود را به گوش مسئولین برسانند و بدانند که این گرسنگی کشیدن تاوان خواب چند صباح قبل است که وقتی در خواب بودند یک عده در حال طراحی نقشه برای چاپیدن این وزاتخانه بودند. و باید بدانند که تا انسان هست نفس هست و نفس هزاران است و عقل تنها و تا خواب غفلت هست، زیاده خواهان در حال طراحی نقشه برای به اسارت گرفتن عقل و.... هستند
پاسخ + +1 0 --
همکار ناحیه1ری 1397/10/16 - 12:03
با سلام...تقاضا دارم نسبت به وضعیت اسفناک ناحیه یک ری رسیدگی شود و با انتصاب مدیری توانمند و جوان از جنس ری1 از جنس اصلاحات با یک اقدام مدبرانه امید را به این ناحیه بازگردانید...انتصاب یوسف بهارلو بعنوان معاون پشتیبانی گامی صحیح در جهت جوانگرایی و میدان دادن به جوانان اعتدالگرا و اصلاح طلب واقعی بود که امیدواریم به دیگر جوانان شایسته نیز بر اساس شناخت این فرصت داده شود...5سال است که در انتظار اتفاقات خوب در این ناحیه هستیم!!!
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1397/10/16 - 14:10
خبر آمد خبری در راه است.
و دیری نمی پاید که دوران بقا چو باد صحرا می گذرد-تلخی و خوشی و زشت و زیبا می گذرد - می پندارد ستمگر که جفا بر خون شهدا کرد - بر گردن او بمان و بر ما بگذشت. دوران پاشاخان با کاخ باشگاه فرهنگیانش و اعوان و انصارش هم پایان خواهد یافت.
پاسخ + +1 0 --
کاکتوس 1397/10/16 - 12:07
مجلس از صحبت های بطحایی قانع شد خاک بر سر این مجلس
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/16 - 13:23
در غیر این صورت ، استیضاح را لغو نمی کرد.
همگی سر و ته یک کرباسند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/16 - 13:33
در آن زمان که وضع معلم خوب بود و دیگر کارمندان به وضع معلم غبطه می خوردند. این معلم قدر خود را ندانست انقلاب کرد و حالا مسند نشینان می دانند که چه کار کنند که وی دوباره طغیان نکند. با فقیر نگه داشتن معلم جلوی طغیان دوباره ی وی را می گیرند و در این دوره و زمانه معلمان و دانش آموزان فقط به یک درد می خورند و آن سیاهی لشگر بودن در روزهایی که رانت خواران اسم آن روزها را یوم الله گذاشته اند و درست هم می گویند اگر آن یوم الله ها نبودند حضرات نمی توانستند این گونه ...
پاسخ + 0 0 --
کاکتوس 1397/10/16 - 13:45
البته ما که استقلالی در این سایت ندیدیم مقالات شهسوارزاده در دفلع از دولت موید غیر مستقل بودن این سایت است امروز مجلس اوج حقارت و ذلیل بودن خود را با رای به بطحایی نشان داد این نماینده ها نماینده هایی وابسته رانت خوارند که به دنبال منافع حزبی و سیاسی خود هستند امسال اخرین سال این مجلس است که بنا به پیش بینی و عمق فراوان نارضایتی ها هیچ کدام یک از اعضای اصلاح طلب مجلس فعلی مطلقا رای نخواهد اورد
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1397/10/16 - 19:14
جناب کاکتوس محترم
استقلال صدای معلم نیاز به دلیل وبرهان ندارد ومبرهن است
همین که نظرات مخالف وتوهین آمیز منتشر می شود خودگویای استقلال این رسانه است
خدمت شما عرض می کنم نه دردولت فعلی ونه در دولت های قبلی ارزش واعتباری برای آ.پ قائل نبودند واین وزارت خانه همیشه مهجور بوده است پس با تغییر دولت ها واین دولت وآن دولت کردن یک امید کاذب درخود ایجاد می کنیم وزمان را ازدست می دهیم
فقط با اتحاد فرهنگیان وعدم بردگی کردن آنان شاهدتغییراوضاع وتحولات بزرگ خواهیم بود امیدوارم این روز را ببینم
پاسخ + 0 0 --
همشهری 1397/10/16 - 13:49
از هرچه گفته اند شنیدیم و دیده ایم. از هرگونه رانت خواری،دزدی، حق کشی، سوء استفاده از اعتقادات پاک مردم و حتی ظلم به کودکان معصوم همه اطلاع دارند. برادر و خواهرم اگر می خواهی تحولی ایجاد کنی و کاری کنی کارستان باید بدانی که به عمل کار برآید به سخندانی نه. گوش حضرات از این نوشته ها پر است و اگر روزها و ماه ها بنویسی در نظر ایشان پشیزی نمی ارزد. باید ظرحی نو دراندازی و کاری کنی کارستان.و آن میسر نمی شود مگر با راستی و درستی. شمارا به جان عزیزانتان گرارش دروغ ندهید. والله بالله و تاالله این آموزش و پرورش را گند بر داشته و بدرد لای جرز دیوار هم نمی خورد اما تنها چیزی که به آن بقا و دوام می بخشد پر کردن دروغین ریزنمرات صد در صد قبولی است و از ماست که برماست. و توی معلم اگر خودت را باور کنی قلم تو معجزه ها می کند. سوء تفاهم نشود قصدم حق کشی کودکان معصوم نیست بلکه قصدم بیدار شدن است که اجازه ندهید این افراد بی لیاقتی و بی عرضگی شان را با قلم تو توجیه کنند
پاسخ + +1 0 --
نصیر 1397/10/16 - 14:02
از وقتی قلم معلم به ناراستی چرخید همه ی ارزش ها با بی ارزشی ها جابجا شدند.
در چندسال اوایل خدمتم که راست و درست و نمره ارزش داشت به معلمی خود افتخار می کردم و هم جامعه و هم دانش آموزان نیمچه ارزشی برایمان قائل بودند. خدا را گواه می گیرم که تقریباً از سالهای 73 و 74 به این ور که عده ای افراد غیر متخصص کرسی های مدیریتی آموزش و پرورش را قبضه کردند و چون نمی توانستند کاری از پیش ببرند با هزار دوز و کلک معلمان را توجیه به پر کردن دروغین ریزنمرات کردند و معلمان نفهمیدند که با این کار گور خودشان را می کنن از آن دوران به این ور یواش یواش معلمی ارزش خود را از دست داد و همه به چشم تمسخر به آن نگاه کردند و اعتماد به نفس معلمان در جامعه شدیداً آسیب دید. و این دقیقاً از ماست که برماست و حالا حی بگو بع بع حسنک کجائی من گرسنه ام .
پاسخ + 0 0 --
غیر معلم 1397/10/16 - 15:06
یادش بخیر سریال سال 73 تا کنون! چگونه می‌توان سریال توهّمات را در چند سطر بیان کرد؟

توهّم در جذب نیرو آن سال‌ها نیز بود و اکنون نیز هست! فقط شکل وهم تغییر یافته! در مواردی از وهم خارج شدند ولی به مواردی دیگر گرفتارتر شدند! و اکنون دچار دو گرفتاری هستند که اسناد چشم انداز و تحول بنیادین و 50 ساله بعدی آنها را نجات نخواهد داد! مگر برخی خلق و خوی‌ها چون زالو صفتی و بقای بر وهم ناچیز یا نابود شود.
بدون شرح آن دو گرفتاری این است یکی دریافت ثمرات آنتروپی وهم قدیم و دیگری اصرار بر وهم فعلی!

س دقیقاً از شما و آنهاست که بر ماست!
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1397/10/16 - 17:04
من "می توانم" "ثابت کنم" حداقل ...- در خدمت عملیاتی کردن اهداف آنها هستند. وارد کانال من بشید. سرچ کنید "کانال تلگرام دکتر سید محمد حسن حسینی" و یا


http://t.me/drsmhhosseini73

همکاران محترم "خواهشا" صدای مظلومیت من و خانواده ام رو حداقل به اعضای کمیسیون قضایی مجلس برسانید. امیدوارم مقالات شماره 89 تا 103 من در وبلاگم رو بخونن تا بفمن که این کشور در سیطره چنگیز خان مغول هست:

http://beyondelt.blogfa.com/

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد مدارس سمپاد ( تیزهوشان) به کدام گزینه نزدیک تر است؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور