صدای معلم

" به جای تحلیل دلایل عدم پاسخگویی عمادی رئیس سنجش آموزش و پرورش و سرپرست متوسطه وزارتخانه به سئوالات دانشجو معلمان و رسانۀ صدای معلم و یا قطع میکرون و پاک کردن ضبط صوت شخصی و حرفه ای مدیر سایت صدای معلم ، شما به اهمیت وجود دانشگاه شهید رجایی در تربیت معلمان فنی و حرفه ای اشاره می نمائید ! "

تغییر نام روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، تاکتیک سیاسی است یا رویکردی برای فراموشی آنچه که در آن اتفاق افتاده است ؟!

مینو امامی/ همکار صدای معلم

گروه گزارش/

دوشنبه 26 آذرماه به دعوت مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نشستی با حضور دانشجو معلمان در محل سالن علامه جعفری این دانشگاه و عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش و سرپرست آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید . ( این جا )

در این گزارش آمده بود :

" در پایان این نشست مدیر صدای معلم درخواست وقت برای 5 دقیقه صحبت از مجری مراسم کرد .

پورسلیمان از وضعیت فرهنگی و جو شدید امنیتی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی انتقاد کرده و گفت :" من در پردیس شهدای مکه حضور  پیدا کردم . سخنران آقای ابراهیم سحرخیز بود . با این که مجری بسیج دانشجویی بود اما به راحتی انتقادات خود را بیان کردم .انتقادات من به مراتب صریح تر بود اما کسی  به من تذکری نداد .

این جا به من می گویند اگر می خواهی به عنوان خبرنگار حضور پیدا کنید باید مجوز بگیرید .

آقای یزدانی مسئول کمیته انضباطی دانشگاه و نیز معاون فرهنگی موکدا به من دائما تذکر می دهند که آیا شما مجوز ورود به این دانشگاه را دارید ؟

آیا اصلا مجوز برای ضبط حرف ها را دارید ....
حتی موقع ورود به این دانشگاه برخوردهای شدید و موهنی با من صورت گرفت .

مدیر صدای معلم در ادامه وضعیت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به " پادگان " تشبیه کرده و از انفعال وزیر آموزش و پرورش و مسئولان این دانشگاه انتقاد کرد .مسئول کمیته انضباطی و معاونت فرهنگی دانشگاه خطاب به مدیر صدای معلم گفتند که شما دانشجو نیستید و نمی توانید به صحبت کردن ادامه دهید .

پس از آن که سخنان مدیر صدای معلم نیمه تمام ماند در مراجعت به جایگاه خویش متوجه شد که ضبط خبرنگاری که روی سن قرار داده بود نیست .

پس از اعتراض مدیر صدای معلم عنوان شد که کسی از این قضیه خبر ندارد و همه این ها در حالی بود که عبدالرسول عمادی تنها نظاره گر این صحنه ها بود و حتی لبخندی بر لبان وی نقش بسته بود .
پس از حدود 5 ساعت توقف در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی سرانجام ضبط خبرنگاری مدیر صدای معلم عودت داده شد در حالی که فایل مراسم پاک شده بود .علی رغم دعوت کتبی مجمع اسلامی دانشگاه ، « عظمتی » در این نشست حضور نیافت ."

علی رغم گذشت بیش از یک ماه هنوز نه مسئولان دانشگاه شهید رجایی و نه وزارت آموزش و پرورش واکنشی به این موضوع نشان نداده اند .

حتی در نشست رسانه ای سازمان نهضت سواد آموزی ، مدیر صدای معلم نسبت به این موضوع اعتراض کرده و خواهان تعیین تکلیف جایگاه رسانه و خبرنگار در آموزش و پرورش و ارکان آن شد . ( این جا )

 جایگاه روابط عمومی در آموزش و پرورش و اجزا و ارکان آن مشخص نیست .

« امیرعلی نعمت اللهی  قائم‌مقام و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌ و پرورش در نشست با اعضای هیات علمی این دانشگاه بر ضرورت رویکرد علمی به مسائل آموزش‌ و پرورش تاکید کرده است.

به نظر می رسد " رسانه "  با مفهوم علمی و جهانی آن در آموزش و پرورش ما جایگاه چندانی ندارد و متاسفانه بیشتر آن ها نقش " روابط عمومی " را بر عهده گرفته اند .

آیا نعمت اللهی با " نگاه حقوقی " به مسائل آموزش و پرورش خواهد توانست"  رویکرد علمی " را در روابط عمومی های آموزش و پرورش تعریف و تببین کند ؟

آیا " پاسخ گویی " در ادبیات سازمانی مسئولان وزارت آموزش و پرورش نهادینه خواهد شد ؟

تغییر نام روابط عمومی در آموزش و پرورش

امیرعلی نعمت اللهی قائم‌ مقام و رئیس مرکز امور هماهنگی ، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌ و پرورش ، در دیدار با جمعی از اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه شهید رجایی با اشاره به ‌ضرورت رویکرد علمی به مسائل آموزش‌ و پرورش اظهار کرد : دانشگاه شهید رجایی اصلی ‌ترین دانشگاه وزارت آموزش‌ و پرورش در تربیت نیروی انسانی فنی برای هنرستان‌ های کشور است به همین علت لازم است در شرایطی که آموزش‌ و پرورش با کمبود نیروی انسانی خصوصاً در رشته‌های فنی مواجه است، این دانشگاه تقویت شود و از تمام پتانسیل‌های آن برای تربیت نیروی متخصص استفاده شود. وی تأکید کرد : لازم است تا اساتید این دانشگاه با نگاه و رویکرد علمی به مسائل آموزش‌ و پرورش توجه کنند و طرح‌های پژوهشی آموزش‌ و پرورش را پشتیبانی و در اجرای برنامه ‌ها به آموزش‌ و پرورش کمک کنند. (1)

با توجه به رشتۀ تحصیلی و تخصص حرفه ای قائم‌ مقام و رئیس مرکز امور هماهنگی و ارتباطات وزارت آموزش‌ و پرورش و یا همان روابط عمومی سابق ، این گفته ها یک حرکت هوشمندانه و زیرکانه ای از سوی نعمت اللهی ، جهت مقابله با تأثیرات سوء جلسه دوشنبه 26 آذرماه که به دعوت مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نشستی با حضور دانشجو معلمان در محل سالن علامه جعفری این دانشگاه و عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش و سرپرست آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار گردیده بود. یعنی به جای تحلیل دلایل عدم پاسخگویی عمادی رئیس سنجش آموزش و پرورش و سرپرست متوسطه وزارتخانه به سئوالات دانشجو معلمان و رسانۀ صدای معلم و یا قطع میکرون و پاک کردن ضبط صوت شخصی و حرفه ای مدیر سایت صدای معلم ، شما به اهمیت وجود دانشگاه شهید رجایی در تربیت معلمان فنی و حرفه ای اشاره می نمائید !

تغییر نام روابط عمومی در آموزش و پرورش

اگر این مرکز واقعا برای وزارتخانه دارای این درجه اهمیت و اعتبار است که اولین گفت و گوی خود را بدان اختصاص می دهید، پس چنین برخوردهای غیرفرهنگی چگونه از ذهن و خاطرۀ همان دانشجو معلمان زُدوده خواهد شد؟! یا از تاریخ باور معلمان و مدیر سایت صدای معلم ؟
جملۀ ارزشمندی از ولتر در مورد خطاهای بشری وجود دارد : " خطاهای بشری اول رهگذر ، بعد میهمان و چندی نمی گذرد که صاحبخانه می شوند."

آری ؛ جناب نعمت اللهی ! امید است به شعور اجتماعی معلمان و توانمندی های آنان احترام گذارده و همراهی شایسته برای آنان باشید. با ما صادق باشید و شفاف سخن بگوئید. حقیقت تلخ برای ما قابل تحمل تر از دروغ زیرکانه و سیاست آلوده است
شما با عنوان روابط عمومی و یا نام تغییر یافتۀ جدید سِمت خود می توانستید به تحلیل موضوع بپردازید و رفتارهای ناشایست غیرفرهنگی رخ داده شده در آن جلسه مشهور را با تفهیم اتهام ویژه و برخاسته از توانایی های کارشناسی تخصص خویش و یا با احساس مسئولیت در منصب جدید تان ، پیگیر باشید. برخی حرکات ناپسند خصوصا در عرصۀ فرهنگی ، هم فراموش نمی شوند و هم اثرات تخریبی خود را از دست نمی دهند. لذا اجازه ندهیم خطاهای سیاسی صاحبخانه شوند و امری عادی شمرده شوند.
هر زیر مجموعه ای به طور طبیعی از روابط عمومی سازمان متبوع خود، انتظارِ عملکردیِ بیشتری از رئیس و مدیر آن سازمان دارد. تغییر نام روابط عمومی به رئیس مرکز امور هماهنگی و ارتباطات ، چیزی از انتظارات ما فرهنگیان نمی کاهد. ارائه راه حلی عادلانه و منطقی و عقلانی برای غم نامۀ فرهنگی در روز 26 آذر 97 ، تنها عنصری سازنده برای همکاری متقابل شما با ما فرهنگیان است. عمده عاملی که باعث می شود درک مشترک و یا زبان مشترک برای تفهیم مسایل در این جامعه بالاخص در وزارت آموزش و پرورش ، وجود نداشته باشد ، همین حرکات ظریف سیاست آلوده است که موجب بیزاری و گریز نیز می گردد. دانشگاه شهید رجایی قبل از آن که به دلیل تربیت نیروی متخصص برای مدارس فنی و حرفه ای اهمیت داشته باشد ، به دلیل تربیت انسانهایی متعالی برای تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم اهمیت دارد. لذا به جای استفادۀ ابزاری از وجود آنها ، به پرورش انسانهایی با شعور و فهم و درایت بپردازیم که حریم آزادی و امنیت شغلی آنان هم پاس داشته شود و هم شهامت پرورش افرادی آزاد اندیش را داشته باشند.

تغییر نام روابط عمومی در آموزش و پرورش

« مرتضی نظری » در روابط عمومی آموزش و پرورش ، همیشه از این جهت که پاسخگوی هیچ خبر و گزارش و... نبود مورد مذمت ما معلمان قرار می گرفت. شخصیت اجتماعی ایشان فقط از این منظر برای ما آشنا و غیر قابل تحمل بود اما با دستگیری معاون خود ، آخرین تیر او خاتمه بخش موقعیت شغلی اش گردید و با اِبراز دخالت نمایندگان در آموزش و پرورش ، نشان داد که اجازۀ سخن گفتن نداشته است و امروز تصور می کنم از سوی وزیر ، آوردن فردی که کارشناس رشتۀ حقوق است برای دانستن شرایط راه و چاه در چنین رخدادهایی است . در صورتی که ایشان معاون حقوقی برای چنین اموری دارند و می بایست برای این سِمت فردی را که در حوزۀ ارتباطات تحصیل کرده است انتخاب می کردند.
كارشناس‌ روابط‌ عمومی‌ از يك‌ سو وظيفه‌ آگاه‌ كردن‌ ، خبر دادن‌ و مطّلع‌ كردن‌ مردم‌ از مقاصد مديريت‌ سازمان‌ را بر دوش‌ دارد و از سويی ديگر مسؤوليت‌ ارائه‌ مشورت‌های‌ كارشناسانه‌ با مديريت‌ مؤسسه‌ در مورد طرز تفكر مردم‌ و گروه‌های‌ مورد توجه‌ آن‌ حوزه‌ و تجزيه‌ و تحليل‌ افكار عمومی و بررسی‌ جامعه‌ شناختی‌ گرايش‌ها و طرز تفكرهای‌ مردم‌ را برعهده‌ دارد. هر چند عدم جایگزینی صحیح تخصص ها در جامعۀ ما معضلی ناشناخته نیست ، اما انتظار می رود در پست های حسّاس و کلیدی با رعایت تناسب تخصص ها ، در پیشبرد اهداف سازمانی بیشتر بکوشیم.

تغییر نام روابط عمومی در آموزش و پرورش

روی این اصل من معلم می اندیشم تغییر نام روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، تاکتیک سیاسی است یا رویکردی برای فراموشی آنچه که در آن اتفاق افتاده است ؟! یعنی فراموشی دستگیری و مرخصی اجباری و یا برکناری بهرامی معاون نظری و نهایت برکناری خود نظری!
و آیا شرح وظایف فعلی همان موارد سابق روابط عمومی است و یا چیزهایی از آن کاسته و یا بر آن افزوده شده است ؟

امروز من دبیر بازنشسته نیز به همراه تمامی شاغلین وزارتخانه ، از حضرتعالی انتظار همراهی و همدلی در جهت حل و فصل امور و مشکلات همه جانبه آموزش و پرورش را دارم. شما می بایست بیشتر از وزیر و معاونان ایشان با ما سخن بگوئید ، شفاف سازی کنید و به مطالبات بر حق مان پاسخگو باشید. نقد کنید و نقدها را با اندیشه نه توان موقعیت شغلی خود پاسخ دهید. اگر شما در کنار ما واسطه ای شایسته با وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان کشوری باشید ، امید که مشکلی بوجود نیاید و گرنه اگر فقط در کنار وزیر و دیگر رجل سیاسی ، باشید ما همچنان در تنهایی خود بیشترین مطالبه گر و کمترین بهره مند خواهیم بود.
معلمان در طول خدمت خود با بیش از هزاران شخصیت دانش آموزی و همکار و مسئول و اولیا و...... درگیر بوده اند و بیش از هزاران اوراق امتحانی را اصلاح کرده اند و خط های خوانا و ناخوانای بسیاری را خوانده اند، لذا امید است به شعور اجتماعی معلمان و توانمندی های آنان احترام گذارده و همراهی شایسته برای آنان باشید. با ما صادق باشید و شفاف سخن بگوئید. حقیقت تلخ برای ما قابل تحمل تر از دروغ زیرکانه و سیاست آلوده است. به امید ایجاد تحولات بنیادی و اساسی در آموزش و پرورش کشور.

گزارش خبری صدای معلم : " لازم است تا اساتید دانشگاه شهید رجایی با نگاه و رویکرد علمی به مسائل آموزش‌ و پرورش توجه کنند."
چهارشنبه ، 26 دی 1397.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکشنبه, 30 دی 1397 22:14 خوانده شده: 1175 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 0 --
شریفی 1397/11/01 - 06:46
اگر این ورارتخانه عملکرد شفاف ، صحیح و قابل دفاعی داشت حتما اتفاقاتی که در طی یکسال گذشته در روابط عمومی افتاده را اطلاع رسانی و با افکار عمومی معلمان به صدق ، راستی و احترام برخورد می کرد اما متاسفانه با ادغام آن در دفتر وزارتی و عدم شفاف سازی مسایل ضمن توهین به شعور مخاطبان آموزش و پرورش ،صورت مساله را پاک کرد و برای همیشه اتفاقات افتاده در دوران مدیریت مرتضی نظری را پنهان ساخت و صرفا با عزل ایشان و ادغام این واحد با دفتر وزارتی و تغییر نام این مرکز ،همه مسایل پیش آمده را محرمانه نگه داشت و به حاشیه راند .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/01 - 12:07
سلام
با شما موافقم.
ما فقط وقتی حق و حقوق خود را می خواهیم زیادی هستیم اما در چنین مواردی که حق اطلاع رسانی شفاف از سوس مسئولان را داریم ، انگار نه انگار که طرف حساب شان معلمان هستند!!!! جسارتا همانند قشری بیسواد و جاهل با ما معامله می کنند. تشکر
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/01 - 12:22
از سوی مسئولان
پاسخ + +4 0 --
گودرزی 1397/11/01 - 07:02
تغییر نام روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، فراری به جلو است برای سر پوش گذاشتن بر آن مسایلی که در این مرکز با مدیریت آقای نظری اتفاق افتاده است ؟! آقای بطحایی باید از بابت انتصاب غلط فردی ناکارامد در این حوزه که باعث این مسایل شده و عدم شفاف سازی موضوع و این ادغام نابجا برای گم کردن سر نخ ها ، پوزش بخواهد و با معرفی عاملان آن به واحد تخلفات اداری برابر قانون و مقررات برخورد نماتد .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/01 - 12:12
سلام
همکار محترم موافقم.
با تغییر نام یک واحدی که در تمامی سازمانها نامش روابط عمومی است نمی توان افکار عمومی را به انحراف کشاند. عمده درد ما در این وزارتخانه عدم جایگزینی صحیح تخصص هاست. منی که جامعه شناسی خوانده ام حق انجام فعالیت فنی و یا پزشکی را ندارم. این جسارت در رشته های علوم وجود ندارد یا کمتر مشاهده می شود اما در رشته های علوم انسانی اکثر افراد آچار فرانسه اند.
در حسرت هستم که به کسی موقعیت شغلی پیشنهاد شود و ایشان با جسارت و آگاهانه از آن اجتناب ورزد. کاش این همه می فهمیدیم. تشکر
پاسخ + +3 0 --
معلم 1397/11/01 - 07:05
تغییر نام روابط عمومی به مرکز امور هماهنگی و ارتباطات ، چیزی از انتظارات ما فرهنگیان نمی کاهد.« مرتضی نظری » در روابط عمومی آموزش و پرورش ، همیشه از این جهت که پاسخگوی هیچ خبر و گزارش و... نبود مورد مذمت ما معلمان قرار می گرفت. شخصیت اجتماعی ایشان فقط از این منظر برای ما آشنا و غیر قابل تحمل بود.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/01 - 12:23
سلام
دلیل تکرار جملات متن را متوجه نشدم ؟ تشکر
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/11/02 - 05:07
خانم امامی دلیل تکرار جملات متن مقاله ، تاکید مجدد بر نکته ای کلیدی است که شما به خوبی به آن اشاره فرمودید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/02 - 07:16
سلام همکار معلم محترم ،

از شما برای دقت نظرتان سپاسگزارم.
پاسخ + +3 0 --
غفرانی 1397/11/01 - 08:54
صدای معلم عزیز و وزین
سلام
خیلی خیلی ممنون از روشنگریهای شما . شما بفرمایید با این خودشیفتگی حضرات وزارت چه کنیم ؟؟؟؟
لینک زیر را مشاهده فرمایید و لذت برید از این همه خودستایی:

http://medu.ir/fa/media-archive/image/40254?ocode=100010876

به این میگن روابط عمومی ؟؟؟!!!
خدایی صدای معلم عزیز نمیخاین یک تحلیلی روی این جلسه بکنید؟ هدف چیه ؟ آلبوم شخصیه آقای نعمت الهی یا روابط عمومی ؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/01 - 12:02
سلام
همکار محترم ، آلبوم عکس آقای نعمت اللهی را
مشاهده کردم . وقتی معنا وجود ندارد تظاهرات
ظاهری غالب می گردد. آنقدر مسایل ریز و درشت
در گذشتۀ متصل به حال در آموزش و پرورش وجود
دارد که ایشان اگر بخواهند آنها را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند، فرصت سرخاراندن نمی یابند چه رسد به
ژست مناسب گرفتن برای عکسبرداری. عمده مشکل وزارت آموزش و پرورش نداشتن روابط عمومی بوده ، هست و خواهد بود. یک حقوق دان وظیفه دارد مشکلات حقوقی سازمان را رتق و فتق نماید، حداقل انتخاب مدرک درست بود قدری شاهد دلسوزی و همراهی می شدیم. یادداشتی در دست نوشتن دارم با عنوان چرایی تثبیت مشکلات در آموزش و پرورش. تشکر
پاسخ + 0 0 --
کارشناس 1397/11/02 - 05:27
خانم امامی گرامی ، روابط عمومی یک سازمان برآیند تمام فعل و انفعالات ، کنش و واکنش های یک سازمان است یعنی روابط عمومی آیینه تمام نمای وضعیت یک سازمان است و اگر سازمانی رو به انحراف از وظایف اصلی و قانونی خود است و این انحراف در روابط عمومی نمایان می شود باید سازمان اصلاح شود تا روابط عمومی بتواند به درستی در خایگاه خود قرار گیرد و ماموریت خود را انجام دهد . پروفسور نطقی پدر روابط عمومی ایران می گوید : هر روابط عمومی ای سزاوار مسوولان سازمانی است که آن را مدیریت می کنند . این وضعیت فعلی نتیجه نگاه و عملکرد بطحایی و نظام مدیریتی این وزارتخانه است .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/02 - 07:20
سلام
کارشناس محترم ،
به نظر می رسد روابط عمومی قلب یک سازمان است و اگر پمپاژ مناسب و مساعد داشته باشد کل پیکر وزارتخانه بیمه خواهد شد. من یقین دارم که خیلی از مشکلات سطحی و عمقی آموزش و پرورش ، به دلیل نداشتن این قلب،طی چهار دهه گذشته بوده است. عزت و آبروی هر سازمانی ، روابط عمومی آن سازمان است. اما چرا چنین بی انصافی با وزارتخانه ای که پرمخاطب ترین است عقلم قد نمی دهد . حبّ و بغضی وجود دارد ، عمدی در کار است ، غفلت و سهل انگاری است ، باز نمی دانم. عامل موفقیت هر سازمان برقراری ارتباط سالم و مؤثر است. سپاس
پاسخ + 0 0 --
ناظر 1397/11/02 - 19:55
دوست ارجمند اگر لینکی که فرستادید آلبوم شخصی هست پس این چیه؟

http://www.medu.ir/fa/news/item/780043/%d8%af%d8%b1-%d9%82%d8%a7%d8%a8-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1?ocode=100010876

خدا را شکر گه خانم مهاجرانی هم بعد آن افتضاح مدرک تحصیلی همچنان از حزب توسعه و اعتدال هستند
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/03 - 05:31
سلام ناظر مجترم،
مسولان بی تقصیرند، ما برای آنها
طاقچه بالا می گذاریم و خاص و متمایز
بودن را به آنها مشتبه می سازیم حتی
در ساده ترین رفتار یعنی نحوه ی
سلام کردن. افراط ملت آنها را از خود
بی خود ساخته است. تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/05 - 09:08
خانم فاطمه مهاجرانی پس از بر ملا شدن مساله مدرک تحصیلیشان و دروغهایی که در برنامه حالا خورشید گفتند ( اعلام کردند 2 مدرک دکترا دارند در صورتیکه فوق لیسانس هستند) در تاریخ 2 بهمن تعداد زیادی از عکسهای خود را در سایت
http://www.medu.ir/fa/news/item/780043/%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1?ocode=100010876
بار گذاری کردند.
معنی این کار جیست؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/05 - 09:30
سلام ناشناس محترم ،

به نظر شما ظرف و مظروف ،
با هم هماهنگ نیستند ؟!!!
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/11/02 - 05:11
عرض سلام،دیروزبعدمدتهاکه هربارحضوری وتلفنی خواستارملاقات آقای صیدلوشدم وهمکارانشان گفتن ملاقات مردمی ندارن وبنده روبرای پیگیری شکایتم به بازرسی عملکردارجاع دادن،سرزده رفتم اداره کل ومتوجه شدم ایشون ملاقات مردمی دارن،ولی وقتی بنده خواستم فقط چنددقیقهایشون روببینم گفتن امکانش نیست وبایدتقاضایم روکتبی بنویسم،البته زیرنامه نوشتن به حراست مراجعه کنم برای پیگیری کارم
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/11/02 - 05:26
ادامه مطلب،بنده عکاس رودردفترایشان دیدم وامروزدرسایت اداره کل عکسهاوخبر ملاقات مردمی ایشون رودیدم،البته بنده وقت ملاقات نداشتم وفقط خواستم درحدچنددقیقه ایشون روببینم، حتی دروزارتخانه مسئولین ارشدراحتتروقت ملاقات میدهند،امیدوارم هرمسئولی هدفش خدمت رسانی باشدورعایت عدالت دربرخوردها،بنده الآن اقدام میکنم تابتونم برای جلسه بعدوقت ملاقات بگیرم چون اعلام شده این ملاقاتهابه صورت مرتب برگزارمیشود.باتشکرازسایت صدای معلم که جایی برای رسیدن حرف مابه گوش مسئولین هست وسپاس ازخانم امامی برای مطالب مفیدی که مینویسند.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/11/02 - 07:23
سلام سرکار خانم رئیسی ،

با حفظ آرامش و رعایت سلیقۀ جناب آقای صیدلو ،
در جهت رزرو نوبت قبلی ، امید است که عدالت
رعایت شود. از لطف سرکار سپاسگزارم.در پناه حق.
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/11/02 - 07:47
باسلام وتشکرازدقت نظرشما،حق باشماهست بیشترگله مندشدم که چراهرباروقت ملاقات خواستم مسئولین دفترشون طفره رفتن،امیدوارم لااقل فرداحراست جواب قابل قبولی داشته باشدبرای نامه بنده،بازهم سپاسگزارم وبرایتان آرزوی سلامتی وموفقیت دارم.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور