صدای معلم

" انتقاد از گزارش صدای معلم "

مدیر آموزش و پرورش هریس از جنس معلمان هستند

حامد نحوی / آموزگار دبستان خلیج فارس هریس

گروه استان ها و شهرستان ها/

در پی درج گزارش صدای معلم با عنوان :

"  در وزارت بطحایی چه خبر است ؟ از امنیت فرهنگی چه خبر ؟!
شکایت علیه فرهنگیان منتقد این بار در هریس آذربایجان شرقی ! "

آقای حامد نحوی مطلبی را در نقد این مطلب برای این رسانه ارسال کرده اند .

« صدای معلم » ضمن تشکر و قدردانی از این همکار محترم و در جهت تاسیس و تثبیت دکترین صدای معلم که همان فرهنگ گفت و گو و تفکر نقادی است آن را منتشر می کند .

  مدیریت محترم آموزش و پرورش هریس از جنس معلمان هستند سلام و عرض ادب
پیرو مطلبی که در رابطه با مدیریت محترم آموزش و پرورش هریس منتشر کرده اید ، مطالبی را خدمتتان عارض هستم : به والله به خدای احد و واحد قسم این مطالب از اساس کذب است .
چه رعبی ؟ چه تهدیدی ؟
چه کسی دهان منتقدان را بسته است ؟
شکایت‌ با‌ عنوان‌ توهین‌خانوادگیست.
ارتباطی‌ به‌ حوزه‌ کاری‌ نداشته‌ و‌ ندارد.

در آموزش و پرورش هریس با مدیریت جناب آقای سامپور نه رعبی هست نه تهدیدی .
کاملا هم فضای دوستانه و صمیمی بین تمامی همکاران و مدیریت برقرار است .
اگر از اداره ای یا فردی انتقاد نشود نه آن اداره پیشرفت می کند نه فرد ، پس باید انتقاد بکنیم اما انتقاد سازنده  .

آقای سامپور ۳ ماه هست رئیس شده اند . در این ۳ ماه خیلی هم کارهای مثبت داشتند  و طوری می گویند دهان منتقدان با رعب بستند که انگار ۵ ساله رئیس هستند و هیچ کاری انجام ندادند .
آقای سامپور تنها مدیری هستند که ۲۹ سال سابقه معلمی و مدیریت داشته اند و از جنس معلمان هستند و از بدنه ی آموزش و پرورش ، بنابراین بهتر می توانند مشکلات قشر معلمان را برطرف سازند .
در این ۳ ماه در تمامی جلسات شورای معلمان مدارس و روستاها از نزدیک حضور داشته اند و پیگیر حل مشکلات شان می باشند .
معلمانی که ۲۹ سال سابقه تدریس در کلاس داشته و درس می دادند را به معاونت مدارس گمارده اند تا در سال آخر بازنشستگی از مزایای آن بهره مند گردند و چندین مورد دیگر .

مدیریت محترم آموزش و پرورش هریس از جنس معلمان هستند

در رابطه با این شکایت هم :

دوست بزرگوارم جناب آقای سامپور در حوزه اداری شان اصلا شکایتی مطرح نکرده اند که عنوان شده دهان منتقدان با شکایت بستند . نه اصلا این طور نیست ، شکایت آقای سامپور از خانم احمدیان یک شکایت شخصی است و عنوان اتهام  توهین‌ خانوادگی می باشد .
بهتر است این گونه موارد که اشاره به شکایات شخصی و مسائل شخصی می باشد را نشر ندهیم .
خانم احمدیان احترام همکار بودن را هم نگه نمی دارند و به خود بنده هم توهین هایی را نثار کرده اند و اصلا خویشتن داری نمی کنند و این رسم همشهری بودن و احترام و ... نیست .
به والله این توهین های شخصی و این مطالب که نشر می دهید به دور از  انصاف است .
 خدایی هم هست .
شخصی که از خودش مطمئن هست و می داند که خطایی را مرتکب نشده است چرا باید دست به دامان سایت ها و اشخاص برای پادرمیانی بشود ؟
مگر می شود از شخصی بدون دلایل کافی شکایتی را مطرح کرد ؟
شکایت علیه فرهنگیان منتقد هم که این سایت نوشته و معلمان را از لحاظ نگارشی جمع بسته از اساس کذب هست ، شکایت از فرهنگی که توهین های شخصی و خانوادگی داشته است.
 زود‌ قضاوت‌ نکنیم .
 خدایی‌ هست.
زنده باشید و سلامت .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چهارشنبه, 10 بهمن 1397 22:57 خوانده شده: 772 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
نگم بهتره 1397/11/10 - 19:17
من خودم در گروه هاي مجازي و تلگرامي شاهد توهين و اهانت هاي شما به اين خانم بودم وقتي با توهين و تحقيرهاي ....نتوانستيد دهان ايشان را ببنديد دست به دامن شكايت شديد در ضمن او همكار شما بود و بهتر بود اختلافات در داخل مجموعه ي خودتان كه اگر غيرت داشتيد آن را همچون خانواده قبول مي كرديد حل مي نموديد ، سامپور فقط .... و بس و ...اين را حتي بچه هاي دبستاني هم در استان مي دانند چه كسي را گول مي زني آقاي نحوي؟!
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:17
اگر بنده توهینی کرده ام تو را به حضرت عباس قسم یکی از توهین های مرا در همین جا نشر دهید ، اختلافات مربوط به حوزه اداری نیستید که در این مجموعه حل شود ، دقت کنید به واژه ی توهین خانوادگی آقای به ظاهر باغیرت .
اگر شرف دارید گفته های خودتان را ثابت کنید ، از قدیم گفتن مزد و حرفش .
بسم الله ...
خجالت بکشید از افترا گفتنتان که پایانی ندارد .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:23
اگر شرف داشتی مثل من نام خودت و هویتت را ذکر میکردی ، وقتی حرف حق میگویی نباید از احدی بترسی ، حرف حق زده ام از احدی هم جز خدای لایزال نمیترسم ، اگر گفته هایتان مدرک دارد و میتوانید ثابت کنید بسم الله به هویت معلوم در همین جا نشر دهید .
دوست من میدانم نمیتوانی موفقیت ها را تحمل کنی حداقل این را تحمل کن حرف حق زده ام چون برایتان تلخ است نتوانستی تحمل کنی ، منطقی بنویس تا پاسختان را بدهم ، یاوه گویی نکنید با مدرک حرف بزنید .
پاسخ + 0 0 --
کامران 1397/11/11 - 09:54
راست می گی نحوی جان منم جای تو بودم و زبان به تعریف و تمجید و دعاگویی رئیس می گشودم حتما آذر س خونه و کد ملی و پرسنلی و شماره شناسنامه خودم رو هم برای کارها و اتفاقات بعدی می نوشتم
پاسخ + +3 0 --
علی 1397/11/10 - 19:54
شما از جنس همان معلمانی هستید که بدنبال موقعیت اداری بوده هستید شما بعنوان .... بوده و ماه هاست علیه خانم احمدیان با اکانت های مختلف در گروه هریس علیه این خانم سخن پراکنی کرده و در گروه های مختلف بدنبال سر پوش گذاشتن بر اشتباهات نماینده می باشید یقین بدانید عاقبت این تملق گویی را خواهید چشید و ما آن روز این اتفاق را به گوش همه خواهیم رساند
پاسخ + 0 0 --
معلم هریسی 1397/11/10 - 20:08
جناب نحوی شما به عنوان یک آموزگار تازه وارد از کجا چنین اطلاعاتی را از اداره ، طرز مدیریت اداره و ارتباطات و اختلافات اداری و شخصی مسئول اداره و خام احمدیان داری. مگر شما سخنگوی آقای سامپور هستید که البته تا به حال این سخنگویی را به اثبات رسانده اید . در ثانی شما مطلب خودتان را بگویید و از زبان سایر معلمان و فرهنگیان حق ندارید اظهار نظر بفرمایید . این گند را نماینده محترم به بار آورده همه به این موضوع واقفند و شما سعی نکنید به خاطر گرفتن رانت و وعده ای مسائل نهاد تعلیم و تربیت منطقه را وارونه جلوه دهید .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:13
بنده اگر دنبال موقعیت اداری بودم خیلی وقت پیش به آن میرسیدم به آقای سامپور هم در این زمینه احتیاجی نداشتم‌.
جنابعالی را به خدای واحد قسم میدهم تا ثابت کنید که من با اکانت نامعلومی به خانم احمدیان توهین کرده باشم ، در پیشگاه خداوند به این اتهاماتتان پاسخ خواهید داد ، از خدا بترسید اگر ذره ای شرف دارید .
بسم الله اگر از طرف من توهینی نسبت به خانم احمدیان صورت گرفته در همین جا نشر دهید .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:24
با مدرک و دلیل منطقی صحبت کنید و از یاوه گویی پرهیز کنید ؛ اگر توهین کرده ام نشر دهید . بسم الله

حرف حق تلخ است دوست من .
برقرار باشید انشالله
پاسخ + +3 0 --
حبیب 1397/11/10 - 19:59
آقای نحوی شما خودتان .... لطفا توضیح دهید مقالات .... را از کجا کپی و به همین مقالات تشویق شدید . آیا بهتر شما کسی نبود توسط سامپور تقدیر شود ما معلمان قول نزنید
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:11
اگر مرد هستید اگر شرف دارید ثابت کنید که مقالات من کپی هستند ، بسم الله . ثابت کنید اگر شرف دارید .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/10 - 22:26
برای این گفته هایتان دلیل و مدرک دارید ؟؟ یا فقط یاوه گویی میکنید ؟
اگر دلیل و سندی دارید نشر دهید اگر دلیلی ندارد بی جهت خودتان را خسته نکنید که من راه موفقیت خویش را در پی گرفته ام و خواهم پیمود به کوری چشم حسودان و دشمنان که نمیتوانند یک تقدیر را تحمل کنند . از تنگ نظریتان دست بردارید و برای موفقیت خود تلاشی انجام دهید .
حرف حق تلخ است دوست من

سرزنده و سلامت باشید انشالله
پاسخ + +4 0 --
ضیاء 1397/11/10 - 20:04
هنری سویچ لندر سیاح ،نویسنده کتابی دارد با عنوان "اوضاع سیاسی اجتماعی ایران در آستانه مشروطیت" ،وی ایرانی ها مردمانی با فرهنگ بزرگ و اخلاق مدار معرفی کرده و در پایان وصف زیبا هشداری تامل برانگیز دارد که نویسنده بیان میدارد که آرا آرام این فرهنگ در حال رخت بر بستن از جامعه ایرانی است.
متاسفانه ،.امروز اخلاق مداری گوهر کمیاب جامعه ماست ،بی مهابا تهمت میزنیم و دیوار حرمت ها را فرو می ریزیم ،بنده نه هریسی هستم و نه آذربایجانی، اما به وجود این هم وطنان عزیزم افتخار میکنم و بر این باورم .هرچند توجه به درد دل آن همکار محترمه باید گوش داد و از نظر فکری و روحی باید اقناع گردد ،اما باور این مساله برای مدیری با چند ماه سابقه اجرایی با توجه به حجم سنگین مشکلات و گرفتاری های آ.پ.و هزار درد بی درمان آن مدیر آنقدر فرصت داشته باشد که مشغول پرونده سازی برای همکاران باشد.ای کاش نظامی که وظیفه اش تربیت نسلی مومن ،اخلاق مدار و در یک کلام انسان است ،به این وضعیت دچار نمی شد که عناصر اصلی آن که خود باید سرلوحه اخلاق انسانی باشد اینگونه در از اخلاق به یکدیگر بتازند.
پاسخ + +5 0 --
عبادی 1397/11/10 - 20:21
به معلم بودنت شک می کنم چون یک معلم واقعی چاپلوسی ازش بر نمی آید هرچند شما را نمی شناسم اما از این که با نام معلم آمده ای و از شکایت علیه یک خانم مدیر مدرسه دفاع می کنی برای تو و معلمین متأسفم، حتماً سامپور مأمور کرده شما رو ، ولی شکایت از همکاری که به واسطه ی همکار بودن حکم عضوی از خانواده رو داره به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و سعی شما جهت دفاع از این کار نسنجیده رییستون بی فایده هست افکار عمومی را نمی توانی گول بزنی همکار محترم ، من مانده ام با چه حسابی آقای پاشایی منطقه ی پر تنشی مثل هریس را به دست رییس بی تدبیر و انتقام جویی مثل ایشان سپرده است کسی که یک اختلاف با همکار را نتواند حل کند و دست به دامن کلانتری و دادگاه شود آن مجموعه را چطور اداره خواهد کرد !!!
پاسخ + 0 0 --
محمدي 1397/11/11 - 06:21
دوسه نفر همكار مدح گو را معاون مدرسه دادن ولي مخالفين از جمله آقاي مقربي را با كوله باري از تجارب ارزشمند در پست كارشناس ارزيابي اداره بركنار كرد ، مدير موفق آن نيست كه سركوب و بركنار و تخريب كند ، آن كسي بهش ميشه گفت موفق كه مخالفش را بنوازد و باخود همراه و همدل كند
پاسخ + 0 0 --
کامران 1397/11/11 - 10:01
متاسفانه بدعت شکایت از همکار از شهر بناب و توسط مدیر با لیاقت آموزش و پرورش آقای داود اسد زاده پایه گذاری شد که در ادامه مدیر کل محترم آقای پاشایی این رویه را ادامه دادند و حالا به کل سیستم آموزشی کشور سرایت نموده است از این بابت باید به به آقای داود اسدزاده و جناب آقای پاشایی تبریک گفت
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/11 - 14:11
جنابتان که میگویید نمیشناسید و حوزه کاریتان هریس نیست شما چرا دخالت میکنید ، خوب متوجه نشده اید دلیل اتهام و شکایت توهین خانوادگیست به جنابتان اگر ان همه توهین میشید ..... برقرار باشید انشالله
پاسخ + 0 0 --
یاشار 1397/11/12 - 06:15
سلام برادر جان قرار نیست ما از هریس باشیم یا نباشیم به عنوان یک شهروند و فعال حوزه فرهنگی و مطابق قانون حق اظهار نظر برای همه محفوظ است ولی صد البته با تاسف باید گفت که هر اتفاقی هم افتاده باشد در شان یک رئیس اداره نیست که بر علیه زیر دستان خود در مراجع قضایی اقامه دعوا کند آن هم بر علیه یک همکار فرهنگی خانم این قضایا نشان دهنده عدم وجود تحمل سخن مخالف و نگاه دیکتاتور مآبانه به مجموعه تحت مدیریت خود می باشد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/14 - 18:17
چقدر عالي گفتيد جناب عبادي ، واقعا لذت بردم احسنت به بيان شيوا و شعور والاي شما
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/11/11 - 04:48
من نمی دانم در شهر هریس چه اتفاقی افتاده است ولی متن این نوشته معلم عزیز را که می خوانم بیشتر متنی احساسی و مدح گونه می باشد نیز متن نوشته دارای ایرادات دستوری بوده و غالب جمله بندی ها صحیح نیست خوب است به عنوان یک معلم در نوشته های خود بیشتر دقت کنند چرا که این نوشته ها معیاری برای میزان سواد معلمان جامعه محسوب می شود. خوب است حمایتی هم اگر می شود توام با استدلال و منطق بوده و بدور و حمد و ثنا گویی و مدح باشد
پاسخ + +5 0 --
هما 1397/11/11 - 04:49
کسی که قسم می خورد دروغ گوی محض است.
پاسخ + +5 0 --
کاظمی 1397/11/11 - 04:58
سلام بعضی وقت ها دفاع نکردن بهتر از دفاع بد است و این مسئله را به ذهن متبادر می گند که احیانا در روزهای پیش رو نگارنده محترم صاحب پست و موقعیتی در آموزش و پرورش منطقه خواهند شد
پاسخ + +4 0 --
رامین 1397/11/11 - 05:29
مدير آموزش و پرورش هريس مستبد نيستند؟ آقاي نحوي در همين سه ماه چندين نامه توصيه و تذكر با بهانه هاي واهي عليه اين خانم منتشر كرده اند ؟! بنده از همكاران ايشان در مدرسه هستم ....
پاسخ + +3 0 --
محمدي 1397/11/11 - 06:18
خانم احمديان از بااخلاق ترين و توانمندترين مديران منطقه ي ما هستند كه به گوهر حجب و هنر آراسته هستند فرزند بنده چند سالي هست كه تحت مديريت ايشان در كمال رضايت و در مدرسه اي آرام و شاد تحصيل مي كند چنين وصله هايي به ايشان كه از خانواده اي اصيل هستند نمي چسبد جناب نحوي ، در ثاني هرجا انتقادي از آقاي سامپور ميشه شما سريع ظاهر شده و به تملق و چاپلوسي سينه سپر مي كنيد توصيه من به شما اين هست كه دفاع غلط بالاترين تخريب هست در ضمن ناتواني ايشان از حل مسئله اي عادي و كشاندن پاي يك خانم همكار زحمتكش و موفق به مراجع قضايي چيزي نيست كه بتوانيد با اتهامات الكي توجيه نماييد
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/11 - 08:04
سلام انتقادی که سازنده نباشد انتقاد نیست تخریب است .
تملق و چاپلوسی !!!! چرا حرف حق به مذاقتان خوش نمیاید .؟
توصیه من هم به شما این است که ندانسته در مسئله ای ورود نکنید ،
چرا برای رد اتهام خود دست به دامن سایت ها و کانال ها و اشخاص شده اند ؟؟ اگر تخلفی ندارند این همه هیاهو لازم نیست بنظرم .

انشالله موضوع هم حل خواهد شد .
پاسخ + +4 0 --
مهدی 1397/11/11 - 08:59
آخه من موندم معلم ها با این شرایط اقتصادی چطور هی بسته اینترنت میخرن و توی شبکه های مجازی کامنت میذارن و بحث و جدل میکنن با همدیگه؟؟؟؟؟
پاسخ + +5 0 --
سميه احساني 1397/11/11 - 09:00
آقاي نحوي ! خواهرزاده گرامي رييس رفاه معلم استان ، در خصوص ثروت بادآورده برخي مسئولين به خصوص در رفاه استان هم نقد بنويسيد بد نيست اگر نمي نويسيد بنده دست به قلم شوم
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/11 - 11:37
بسم الله ...
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/11 - 11:40
بفرمایید استفاده کنیم شما در اتهام زدن و افترا گفتن ید طولایی دارید ، دست به قلم شوید تا از افترا گفتن هایتان استفاده کنیم ، از تهمت های ناتمامتان ما را بی بهره نسازید .
#آخرت‌ را هم از یاد نبرید و همچنین #خدا را .

بفرمایید بسم الله.
پاسخ + +4 0 --
مهدي پور 1397/11/11 - 16:37
تو اول بگو با كيان دوستي من آنگه بگويم كه تو كيستي
دوست صميمي و عزيزدل مدير آ . پ هريس جناب نحوي بزرگوار هستند از بيانات گرانقدرشان مستفيذ گشتيم و به حال منطقه اي تأسف مي خوريم كه رييسش ديدگاه هايي همچون ايشان دارد و ميزان سعه صدرش دقيقا همين قدر هست همه در هريس مي دانند كه حامد نحوي سخنگوي آقاي سامپور هست
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:39
قضاوت و پیش‌داوری درباره
یک شخص،
مشخص نمی‌کند
او کیست؛
مشخص می‌کند
شما کیستید...!
پاسخ + +3 0 --
سميه احساني 1397/11/11 - 17:38
افترا مي زنم ؟....در رفاه معلم به كنار برادرانشان رو در خانه معلم هريس چطور استخدام كردن ؟ يه نقد در اين مورد بنويسين لطفا
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:36
از ثروت رفاه معلم بنویسید .
در ثانی برادرشان استخدام جایی نشده اند ایشان ۵ سال شرکتی در اهر مشغول بودند و اخیرا به هریس انتقالی گرفتند و شرکتی کار میکنند .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:49
در پاسخ جنابتان عرض کنم که آقای عبداللهی نماینده هستند و خواهند بود و آقای سامپور رئیس هستند و میمانند . منتظر قلم سرشار از تهمت جنابتان در مورد ثروت هستیم . به خدا واگذارتان میکنم اگر دروغی در این مورد بنویسید . بفرمایید
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:55
انسان ها برای اینکه خود
قضاوت نشوند
در قضاوت دیگران عجله میکنند
قضاوت کردن کار سختی است .
اگر استغفرالله خدا را بالای سر خود نمیبینید هی تهمت بزنید و بنویسید.
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1397/11/11 - 18:56
مدیر اداره و مسوولی که یکی از معلمان به خصوص معلم خواهر را به دادگاه و پلیس فتا بکشاند لیاقت مدیریت بر اداره فرهنگ را ندارد باید توسط مدیر کل و وزیر برکنار شود٬ در بناب هم چنین رویه ای را مدیر قبلی اداره در پیش گرفت و از همکاران و معلمان خواهر شکایت کرد آخر هم به چاهی که در استخدام مربیان فامیل و سفارشی داشت افتاد و آبرومندانه برکنار و چون آموزش و پرورش نتوانست از ظرفیت او در حراج اماکن آموزشی به بخش خصوصی و ... استفاده کند وزارت علوم با شناسایی عواملی برای ارایه خدمات علمی ایشان اورا شناسایی و به دانشگاه بناب منتقل تا فرزندان تمام ایرانیان در دانشگاه از خدمات و نظریه هایلوکس بهره‌مند شوند.
پاسخ + 0 0 --
سميه احساني 1397/11/11 - 19:35
قطعابا پايان دوره نمايندگي جناب عبدالهي به عنوان بزرگترين حامي رييس آموزش و پرورش هريس اين اتفاق تا كمتر از يك سال ديگر خواهد افتاد و شاهد بركناري اين مدير مستبد و بي درايت خواهيم بود منتها همچنان منتظر نقد سخنگوي ايشان آقاي نحوي در مورد نحوه ثروتمند شدن دايي بزرگوارشان و نيز نحوه استخدام دايي هاي ديگرشان در خانه معلم هريس هستيم
پاسخ + +6 0 --
یاشار 1397/11/12 - 06:25
رنگ رخسار خبر می دهد از سر درون
آقای نحوی عزیز از شیوه بیان و قلم شما مشخص است که هنوز برای شما خیلی زود است که در این وادی قدم بردارید بهتر بود یک فرد کارکشته و با تجربه زحمت طرفداری از رئیس تان را می کشید اینجوری خیلی آبرومندانه تر بود
بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
صوفی نشود صافی تا درنکشد جامی
گر پیر مناجات است ور رند خراباتی
هر کس قلمی رفته‌ست بر وی به سرانجامی
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:41
انشالله اگر توان تحمل را داشته باشید قدم هم خواهیم برداشت
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 07:45
و این را هم خدمتتان عرض کنم که فعلا نمیتوانید نحوی را در قالب یک معلم در شهر هریس تحمل کنید و من نگرانم تنگ نظریتان کار دستتان بدهد چه برسد به اینکه در این وادی قدم بردارم که انشالله زمانیکه ساعت به وقتم لیاقتم کوک شد در این وادی هم قدم خواهم برداشت ، منتظر باشید و مواظب خود .
پاسخ + +5 0 --
سميه احساني 1397/11/12 - 08:30
ديدي آقاي نحوي هنوز خام هستي و سطح سوادت پايين هست ؟ نيروهاي شركتي شمول نقل و انتقالات نمي شوند فقط رسمي ها مي توانند انتقالي بگيرند در ثاني در هريس افرادزيادي مستحق تر از ايشان بودند ، برادر ايشان بر اساس كدام آگهي و اعلام جذب شدند؟! درآمد خانه معلم در شهري با وسعت كم مثل هريس كفاف حقوق ايشان را مي دهد يا بار مالي اضافه به آ .پ شهرستان از طرف مدير رفاه معلم استان تحميل شده؟!
ازبس با بچه هاي ابتدايي سروكله زدي همكار محترم ، خيال مي كني ماها همه بچه ايم وراحت هرچيزي را باور مي كنيم !
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 09:57
ثابت کنید که ایشان نیروی رسمی اداره هریس هستند .
شرف دارید ثابت کنید .
پاسخ + +5 0 --
سميه احساني 1397/11/12 - 08:39
در ضمن به عنوان يك همكار هم استاني كه چندين سال در هريس خدمت كرده ام به شما و دوست صميمي تان جناب سامپور رييس آ پ ، توصيه مي كنم قدري آستانه تحملتان را بالا ببريد ، بنده نگران وضعيت سلامتي شما هم شدم عصبانيت زياد سلامتي را با خطر جدي مواجه مي كند
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 09:58
شما مواظب سلامتی خودتان باشید که حسادت چشمانتان را کور نکند .
پاسخ + +4 0 --
معلم دگراندیش 1397/11/12 - 09:16
کسی که تدبیر حل کردن یک اختلاف با همکار خود را نداشته باشد و با نهایت بی انصافی یک همکار خانم را به مراجع قضایی بسپارد از جنس معلمان نیست نگارنده نه چندان محترمی که آمدی و سعی داری این کار رییست را موجه جلوه بدهی ، برو به همان رییست بگو معلم سعه صدر دارد و قدرت تحمل انتقادش زبانزد تمامی مشاغل در جامعه هست شما ازجنس ما نیستی بلکه از جنس دیکتاتورهای زمان طاغوت هستید که از راه نرسیده می خواهی زیردستانت را خورد کنی...
عنوان هرچه هم باشد .... گذشت می کردی و پای یک خانم را به کلانتری باز نمی کردی لطفاً خودت را از ما و از جنس ما جدا کن
ضمناً کسی که نه بر اساس لیاقت بلکه براساس تحمیل نماینده مجلس رییس شده باشد از این بیشتر از او انتظار نمی رود
پاسخ + +3 0 --
معلم هریسی 1397/11/12 - 09:26
جناب معلم تازه وارد نحوی از لفظ بسم الله بسم الله برای اثبات دروغگویی هایتان استفاده نکنید شما و آن رئیس تان همه مقدسات را به پای چند روز میز و ریاست قربانی می کنید . همگان در هریس خام احمدیان و خانواده ایشان را به نجابت و عفت می شناسند و ...
مگر شماها نبودید که .... و انواع تهمت ها و دروغ ها را نثار رئیس قبلب کردید تا او را از میدان به در کنید خودتان بر کرسی ریاست لعنتی بنشینید .
جناب نحوی من یک معلم هستم و کاری هم به سیاست و باند بازی ندارم ولی دیگر بس کنید و نگذارید دهان های بسته وا شود و ناگفته هایی بیان گردد که آبرو برای شما و رئیس تان نماند .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 10:17
پاسخ جنابعالی سکوت است ، امیدوارم جواب خود را گرفته باشید .
سلامت و پاینده باشید انشالله
پاسخ + +3 0 --
معلم 1397/11/12 - 09:32
جناب نحوی از بسم الله بسم الله دم نزنید و به جای آن توضیح دهید که چگونه دایی بزرگوار شما که چندی قبل معلمی ساده در روستا بود و از لحاظ خانواده بسیار در سطح پایین بود چگونه اینک ....فقط ماشینی که سوار می شود معادل تمام دارایی حدود 50 نفر معلم می باشد .
لطفا بس کنید . اهل فرهنگ و اندیشه در دستگاه تعلیم و تربیت هریس خوب می دانند که شما، ارافیان شما و رئیس شما چگونه افرادی هستند .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 09:56
چندی قبل شما برمیگردد به ۲۵ سال پیش ، ایشان حق ندارند پیشرفت کنند ؟؟؟
حسادت و تنگ نظری امثال جنابتان هریس را به این روز نهاده است .
به فکر پیشرفت خود باشید نه به فکر قیمت ماشین شخص دیگر .
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 10:00
هیچ کس اونقدر بی گناه نیست
که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه
پس سکوت لطفا...
پاسخ + +2 -2 --
حامد نحوی 1397/11/12 - 10:04
دعواهای شخصی جاش توی این شبکه ها و سایت ها نیست. معلومه که ....، هم اینترنت مفت دارین.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1397/11/12 - 19:43
بسم الله الرحمن الرحیم ........قابل توجه مسولان محترم وزارت اموزش وپرورش انهایی که این مطالب را می خوانند ومی بینند مسولان استان اش ...دیگر بس است دیگر بیسش هست در شرایطی که مردم بد بخت ما با هزراران فلاکت فرزندان خودشان را برای اموزش وتربیت به مدارس می فرستند دیدن این جر وبحث ها دل هر انسانی را به درد می اورد دیگر بس هست خواهشا شکایت از همکار ویا محجور کردن افراد به بهانه اغراض ونیز وارد شذن یک نفر اموزگار با دو سال سابقه اقای نحوی به عنوان محرک قضیه مشخص هست که دال بر چه می باشد دیگر بس هست برای نجات تعلیم وتربیت بهتر هست در اسرع وقت یک نفر مدیر شاخص ونیز پر لیاقت به شهر ستان هریس معرفی گردد تا مردم عزیز ما بیش از این اسیب نبینداز وزیر محترم واز مدیر کل اموزش وپرورش وهمه کسانی که دل به منطقه می سوزانند در خواست می شود اگر به ضرر خودشان هم از ناحیه نماینده مجلس این منطقه باشد این در خواست را انجام دهند تا ما شاهد ارامش در منظقه در سیسر تعلیم وتربیت باشیم ضمنا از اقای نحوی هم در خواست می شود که به کلاس خود بیشتر توجه کنند ودر کلاس درسی به جای وارد شدن در مس
پاسخ + 0 0 --
محمد عابديني 1397/11/12 - 20:08
جناب آقاي بطحايي وزير محترم از محضرتان استدعا داريم صداي ما فرهنگيان هريس رو بشنويد و به دادمان برسيد مدير آموزش و پرورشي كه پاي يك خانم فرهنگي جوان را به محاكم قضايي بكشاند به درد اين منطقه نمي خورد ، كسي كه از راه نرسيده دوستان و فاميل خود را در پست هاي مديريت و معاونت مدرسه بگمارد به درد اين منطقه مظلوم نمي خورد ، مديري كه تنها امتيازش رياست در ستاد نماينده و بعد از انتخابات رياست در دفتر نماينده هست و به اندازه چند سطر سواد و رزومه كاري ندارد لايق مديريت بر آموزش و پرورش منطقه ما نمي باشد كسي كه با اهرم حامد نحوي منتقدانش را به هر بهانه اي تهديد كند و دهانشان را با زدن تهمت هاي كثيف ببندد لياقت مديريت بر فرهنگيان فهيم و كاركشته ي هريس را ندارد ، ما را دريابيد آقاي وزير و بر ترس خود از نماينده غلبه كنيد
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/11/13 - 11:50
ایشان همان کسی هست که در کمتر از یک ماه انتصابش پسر عموی خود را به نام اکبر سام پور به عنوان مدیر دبیرستان شهید مدنی انتصاب کردند حالا سه نفر ما در اموزش وپرورش هریس از طایفه سام پور را داریم اقای قنبر سام پور معاون ورزشی وامور تربیتی اداره اموزش وپرورش هریس اقای اکبر سام پور مدیر جدید الانتصاب دبیرستان شهید مدنی شهر هریس وخود اقای منصور سام پور به عنوان مدیر وریس اموزش وپرورش اقای نحوی عزیز حتما شما اینها را هم می خواهید تکذیب کنید پس منتظر جوابت هستیم
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/13 - 14:20
چون فرمودین منتظر هستین پاسخ میدم : آقای اکبر سامپور چندین سال هست در مدرسه شهید مدنی معاون هستند و ایشان بهتر به امورات مدرسه آشنا هستند و بهترین گزینه برای مدیریت بعد از خروج آقای سامپور از مدیریت مدرسه بودند پس از هوا به مدیریت مدرسه منصوب نشدند که ایراد بگیرید .
آقای قنبر سامپور هم حدود ۴ سالی میشه معاون پرورشی هستند زمان دکتر بالازاده هم معاون پرورشی اداره بودند پس این مورد هم ارتباطی به مدیریت جدید اداره ندارند .
سوالی هست در خدمتتون هستم .
پاسخ + +1 0 --
هریس 1397/11/13 - 13:09
این اموزگار چه می گوید جایش از جای گرم میاد برو بابا برو به فکر مال وکسبه خود باش برو اگر به سن ما برسی ان وقت می بینی که جوانی ات را در کجا صرف کرده ای با ان حقوق ریزی که می گیری میایی از ریس وروسا حمایت می کنی جای تعجبه برو برو درست را بده ومواظب خدا ناکرده تنبیه بد نی بچه ها باش که به گیر می افتی اعصابت را محکم نگه دار وبه الف وب وج ومیم در ابتدایی فکر کن برو گلم برو عزیز نو گلم
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/13 - 14:17
انگار از شغل شریف خود بدجور ناراضی هستید ، نگران درآمد من نباش عزیز دل ، آموزش و پرورش بنگاه نیست برادر من ، هر موقع در درس دادن مشکل داشتم میام از شما کمک میگیرم و اینکه شما خودت مواظب باش بچه های مردم رو تنبیه نکنی من از این کارا نمیکنم که توصیه هم میکنین ، رابطه عاطفی با دانش آموزان در پایه ابتدایی مهم ترین شرط هس نه تنبیه ،
مواظب باشین گیر نیفتین .
ایام به کام .
پاسخ + 0 0 --
هریس 1397/11/13 - 18:22
با تشکر از اقای نحوی کارشناس بر جسته که خخخخخخخ جواب ها را می دهد عجب زمانه ای شده والله چه بگم فقط این را بگم که خدا به فریاد ما برسه
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/11/13 - 19:08
این جوجه کیه هی می پره وسط و دست به دست می شه ( ال دوش میسن اله دوشن اویناداللار ٬ ال قووالی کیکی هردن بیر سس چیخیر سن نن )
پاسخ + 0 0 --
حامد نحوی 1397/11/13 - 22:31
مواظب این ادبیاتتون باشین یه وقت جایی لازمتون میشه حیفه اینجا استفاده کنین تموم میشه یه وقت .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور