صدای معلم

" یکی از شیوه های مطلوب اداره بر اساس حکمرانی شایسته، مشارکت جهت تصمیم سازی و تصمیم گیری است امری که معمولاً در سیستم های اداری متمرکز -به ویژه به تصمیم سازی - چندان مورد توجه نیست "

«مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری» در شهرستان های استان تهران

رفیق مصطفایی/ مسئول کمیته حقوقی سازمان معلمان ایران- دانش آموخته حقوق عمومی

ایجاد هیات اندیشه ورز معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

در روزهایی که آموزش و پرورش به نحوی با چالش هایی متعددی مواجه است، به دور از قیل و قال های خبری، در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و در راستای تحقق آرمان ها و اندیشه های اصول حکمرانی مطلوب در زمینه های مختلف اجرایی و اداری؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آن اداره کل، در پی تحقق و فراهم نمودن زمینه مشارکت حداکثری کارشناسان اداری، معاونین پشتیبانی مناطق و متخصصین حوزه های مختلف اداری، مالی و حقوقی جهت بهبود شرایط و علمی نمودن اعمال حقوقی و تصمیمات اداری و مالی، روز چهارشنبه 10 بهمن، نخستین گام برای اجرایی نمودن ایجاد هیات اندیشه ورز را برداشت، امری که می تواند در حدود وظایف و اختیارات، گامی مثبت حتی در جهت تحقق مصادیق حقوق رفاهی جامعه هدف یعنی دانش آموزان و معلمان باشد.

ایجاد هیات اندیشه ورز معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

از جمله وظایف این نهاد به عنوان نهادی مشورتی در تصمیم سازی و تصمیم گیری، تبیین چالش های مالی، اداری، حقوقی و نیز مصادیق مربوط به ساماندهی نیروی انسانی از یک طرف و نیز بررسی فضاهای آموزشی است تا بتواند بر حسب اختیارات، نسبت به رفع مشکلات در حوزه اجرایی مربوطه اقدام نماید.

آن چه مسلم است یکی از شیوه های مطلوب اداره بر اساس حکمرانی شایسته، مشارکت جهت تصمیم سازی و تصمیم گیری است امری که معمولاً در سیستم های اداری متمرکز -به ویژه به تصمیم سازی - چندان مورد توجه نیست و لذا ضمن آن که موجبات خطا و اشتباه را افزایش می دهد باعث می شود سایر اصول حکمرانی مطلوب هم مورد چالش قرار گیرد به عنوان مثال اصولی مانند شفافیت و پاسخگویی را نیز تضعیف می کند.

در واقع مشارکت در تصمیم‌ سازی در شاخه‌های مختلف من جمله امور اجرایی و اداری و در‌ یک فضای شفاف بـا تـوجه به علایق پشت پرده مـی‌تواند منجر‌ به توسعه و امنیت گردد و شـهروندان‌ نـیز‌ اطـلاعات لازم را برای مشارکت مؤثر در فرآیند دموکراسی خواهند داشت. بنابراین شناسایی این حق برای بهبود وضعیت اداره نهاد اجرای ذی ربط و تقویت‌ دموکراسی‌ و کاهش‌ اعمال ضد و نقیض امری ضروری است که به خوبی در طول دوران چند ماهه انتصاب مدیر کل جدید آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با مشارکت حداکثری تشکل های صنفی و سیاسی تحقق یافته است.

ایجاد هیات اندیشه ورز معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

بنابراین مشارکت به عنوان یک اصل اساسی در گسترش سرمایه اجتماعی و  افزایش سطح همکاری های عمومی و کاهش هزینه های دولت، امری بسیار حیاتی به حساب می آید تا جایی که سازمان ملل مشارکت را کلید سنگ بنای حکمرانی خوب می داند که یا  از طریق مستقیم یا از طریق نهادهای مشروع یا نمایندگان اعمال می گردد. از دید این نهاد مشارکت می بایست آگاهانه و سازمان یافته باشد امری که به خوبی سنگ بنای آن برای نخستین بار همگام با نهاد متناظر آن در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تحقق یافته است.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکشنبه, 14 بهمن 1397 18:09 خوانده شده: 523 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
مادردانش آموز 1397/11/14 - 14:16
جناب آقای مصطفایی سلام،چهارشنبه ۳بهمن ماه بنده حضوری دفترشمابودم،بابت شکایتم ازمدیرومشاورمدرسه فرزندم وانتقال غیرقانونی اونها،مشکل بنده روباسعه صدرشنیدیدوقرارشدپیگیری کنیدولی خبری نشدممنون میشم پاسخگوی ظلمی که دراداره کل شهرستانهابه فرزندبنده شدباشید.
پاسخ + +4 -3 --
مجتبایی دوست 1397/11/14 - 16:27
باسلام...
1)مشارکت حداکثری را تعریف کنید و متر و معیار آن را مشخص کنید لطفا...!!
2)اندیشه ورزان شاخص عضو هیأت مذکور را مشخصاً با سوابق اجتماعی فرهنگی ایشان معرفی کنید لطفاً شفاف!!
3)چگونه وبراساس چه متر ومعیاری عنوان اندیشه ورز را در مورد افراد مدکور بهکار برده اید...!!
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/15 - 06:12
جناب مجتبایی دوست...با سلام...فرمایشات شما کاملاً منطقی است اما با حضور مدیرکل ارزشمند و یوسف بهارلوی کاربلد انشاا...اتفاقات خوبی خواهد افتاد و شاید عزیزان زمان بیشتری جهت تحقق اتفاقات خوب نیاز دارند.
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1397/11/15 - 19:46
متن رو ظاهرا نخوندید....نگفتن عملکرد عالی دارن...نوشتن می تونه امیدوار کننده باشه....چرا ما ایرانی ها حاضر نیستیم نیمه پر لیوان رو ببینیم
پاسخ + +6 -1 --
مجتبایی دوست 1397/11/14 - 16:32
مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری!!؟چون الان شما ارتقاء پیدا نموده اید و از جایگاه یک کارشناس اداره به جایگاه رئیس اداره حقوقی منصوب شده اید( که قطعاً شایستگی آنرا داشته اید،مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری محقق شده است؟!اگر این شرایط برای همه ی نخبگان و صاحب نظران فراهم شود فرمایش شما صحیح است که متأسفانه جز شما و یوسف بهارلو که با شایستگی در جای خود قرار گرفته اید،شاهد حضور افراد موثر در تصمیم سازی ها وتصمیم گیری ها نبوده ایم و قاعدتاً اندیشه ورزی مورد اشاره ی شما هم در آن مقیاس محقق نشده است...
پاسخ + 0 0 --
راحله 1397/11/15 - 05:43
شما متر ومعیارتان برای شایستگی امثال مصطفایی چیست؟
دراین چندماه مشخص شده دردروان صیدلو دراداره کل شهرستان ها یک باند ب اصالت و بی ریشه که حاضرند برای پست و مقام تن به هر چیزی بدهند حاکمند و صیدلو هم چون اساسا ادم تنبلی است و فقط به فکر شد خودش است می خواهد به آن ها همه چیز را تفویض کند .
پاسخ + +7 0 --
مجتبایی دوست 1397/11/14 - 16:39
محبوبیت و مورد احترام بودن مدیرکل محترم و انتصاب افرادی همچون یوسف بهارلو و شما از اقدامات خوب مدیرکل معزز بوده است اما بطور قطع توقعات و انتظارات محقق نشده ی بسیاری از ادوار گذشته وجود دارد که شاید هنوز برای قضاوت در مورد عملکرد زود باشد...وباید به مدیرکل صاحب اندیشه و صاحب قلم فرصت داد...هرچند فرصت ها همچون ابر میگذرند و در آینده تأسف برخی از اقدامات انجام نشده را خواهیم داشت!!
پاسخ + 0 0 --
راحله 1397/11/15 - 05:45
با چه متر و معیاری صیدلو محبوب است؟ چون ایشان را دوست دارید محبوب است؟
با این حساب بنده عرض میکنم صیدلو نامحبوب ترین مدیر کل است؟
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/15 - 07:53
جناب راحله!!همین که آقای صیدلو در گذشته و در دوران آقای کمرئی و فولادوند یگانه حامی اصحاب اندیشه و قلم بود و همواره به شایستگی ها و توانمندی های افراد احاطه داشت و احترام میگذاشت و افرادی که از ایشان حمایت میکنند منطقی و اهل تعامل هستندو اینکه در بسیاری از مناسبات بدور از تشریفات زائد عمل می کنندموید محبوبیت ایشان است البته قطعاً انتظارات برآورده نشده ای وجود دارد که باید فرصت داد و شاید برای قضاوت در مورد عملکرد ایشان اینک زود است...!!بهر روی محبوبیت ایشان بدلیل رویه گذشته ی ایشان است.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/11/15 - 18:05
تو همین مدت کم با نحوه برخورد خودشون و اطرافیانشون ثابت کردن که چقدر رفتار اخلاقی براشون مهمه
پاسخ + 0 0 --
رحمت 1397/11/15 - 20:26
بی متر و معیار صحبت کردم یعنی همین که وقتی ما راضی هستیم پس همه راضی ان . بهتر است هر کسی از سمت خودش صحبت کند .
درمورد اخلاقی بودن هم بهتر است به عملکرد ها توجه شود . مثلا رفتار بی اخلاق با شخصی مثل شهباز بیگی نمونه بارز بی اخلاقی است. اگر شهباز بیگی ناکارآمد هم بود باز شایسته رفتار خلاف اخلاق با وی نبود . نمونه های دیگری از بی اخلاقی هم وجود دارد .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 06:55
آقای رحمت خان!!به آقای شهباز بیگی چه ب یاحترامی صورت گرفته؟!اینکه به یک نفر بگن آقا خسته نباشید دیگه زحمت نمیدیم...اجازه بدین یک نفر که از شما از هرجهت شایسته تره و شما جای ایشان را بهردلیل گرفته اید درجای خودش قرار بگیره!!بی اخلاقیه؟!؟آقای شهبازبیگی بعنوان معاون توسعه مدیریت هیچ امکان و فرصتی جهت بهبود مدیریت در سطوح ستادی ایجاد ننمودند!!در زمان ایشان اضافه کار برخی از مدیران شوم و ناشایست اداره کل اضافه کار افراد منتقد و صاحب نظر که برای اصلاحات و اعتدال هزینه ها داده اند را به مدت حدود یک سال قطع نمودند که تاکنون هم اعاده نشده است!!
پاسخ + 0 0 --
vplj 1397/11/16 - 10:02
شما به مطلب دقت کنید
هر مدیری حق دارد معاونین و زیرمجموعه خود را انتخاب کند ولی نیازی نیست افراد را محترمانه بدرقه کنیم؟
نیاز نیست اول به دیگران نگویی شما ماندگارید و بعد از راههای دیگر متوجه تغیر خودش بشود ؟
نیاز نیست حداقل برای فردی که تغییر کرده تودیع برگزار کنیم؟
اشکال افرادی مثل شهباز بیگی این بود که حامی نداشتند وگرنه 100 تا مدیرکل هم نمی توانست تغییرش دهد .
پاسخ + +6 0 --
پروانه 1397/11/14 - 17:23
لازمه ی همسوشدن همسود شدن است جناب رفیق!! وهمسود شدن فقط معنای مالی ندارد بلکه این است که هر فرد در هر سازمان متناسب با توانمندی ها و استعدادهای خودش امکان نقش آفرینی داشته باشد...که هنوز این اتفاق آنگونه که انتظار میرفت محقق نشده...پس زمانی که زمینه ی جهت مشارکت افراد سازمان در تصمیم سازی هاو تصمیم گیری ها وجود ندارد،نمیتوان صرفاً شعار داد...
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1397/11/15 - 19:52
خانم پروانه این بنده خداها تازه دو ماهه اومدن...همین کارها می تونه قدم های مثبتی باشه ....
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 06:57
فرصت بدهید ...آقایان صیدلو و بهارلو را با شاخصه هایی همچون معرفت و انصاف می شناسند...آب رفته را به جوی برمی گردانند...زود نباید قضاوت کرد...این کاملاً صحیح است که انتظارات هنوز محقق نشده اما اندکی صبر سحر نزدیک است!!
پاسخ + +5 0 --
شاکی 1397/11/14 - 18:44
جناب رفیق با سلام،شما بعنوان مسوول کمیته ی حقوقی سازمان معلمان به نظرم ابتدا یک ساز و کاری در سازمان ایجاد کنید که افراد بصورت مدنی در هرم مرکزی سازمان قرار بگیرند اینکه یک تعدادی مدیر و معاون یا کارمند اداری بیایند بر اساس منافع و مصالحی که دارندبعنوان مثال مدیران و کارکنان اداره کهریزک بیایند به صورت مشخص به معاون و بازرسی اداره رأی بدهند که در واقع همون مسیر انجمن اسلامی معلمانه!!و چندان مدنی نیست و امکان مشارکت نخبگان و افراد شایسته را فراهم نمی کند،در حوزه ی تصمیم سازی و تصمیم گیری در اداره کل شهرستان ها هم که باید منطقی و بدور از شعار عمل شود...خداراشکر مدیرکل محترم و معاون توسعه مدیریت موافق نقد و بررسی هستند...اگر اراده ای بر تغییر هست باید شرایط و لوازمش تأمین شود!!تا زمانی که سنگ ها بسته هستند و سگها رها که کار خاصی نمی شود کرد!!باید زمینه جهت ورود صاحب نظران ونخبگان در حوزههای تصمیم سازی وتصمیم گیری فراهم شود.
پاسخ + +1 -5 --
محمد علی 1397/11/15 - 05:32
جالبه صدای معلم درزمان فولادوند تریبون مخالفینش بود وحالا که صیدلو اومده تبدیل به تریبون دفاع ازصیدلو شده
اگر اتفاقی که چندهفته پیش در سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی در اداره کل شهرستان ها درزمان فولادوند بود صدای معلم زمین وزمان را به هم میبافت .
صدای معلم به طورکل حامی سرسخت هرکسی است که دربرابر انجمن اسلامی معلمان باشد
کمی به خودتان بیایید
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/11/15 - 06:00
سلام

آقای محمدعلی

1- آقای مصطفایی یادداشتی را ارسال کرده است .

شما هم اگر نقدی بر ایشان دارید ارسال فرمایید تا مننشر شود .

باید سعی کنیم با مسائل " واقع بینانه " و " غیر غریزی " و مبتنی بر " عقلانیت " برخورد کنیم .


2- در مورد مذکور این رسانه گزارشی در دست ندارد .

اگر شما مستند گزارش کنید ما هم منتشر می کنیم .


3- خوشبختانه صدای معلم نه وامدار و نه بدهکار کسی است و بر اساس فلسفه " رسانه " عمل می کند .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/15 - 06:10
فولادوند که حتی برای اعضای موثر انجمن اسلامی معلمان حتی یک حکم هم نزد در صورتی که 40روز از استعلام اطلاعات بگذره و جواب نیاد مطابق قانون میتونست حکم بزنه...در دوره ی فولادوند بود که یک سال اضافه کار همکاران صاحب قلم و اندیشه بدلیل انعکاس مطلب آنها در صدای معلم قطع شد و به حساب کارشناسان دیگر واریز شد که تاکنون هم اعاده نشده است...در زمان فولادوند هم شایسته سالاری محقق نشد و افراد شایسته و صاحب ایده و صاحب نظر بدلیل اولویت پخمه ها بر نخبه ها در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها مشارکت نداشتند و همان مسیر محافظه کارانه ی گذشته دنبال شد...دردورهی فولادوند هم عوامل دلبسته به جریان دلواپسان که تنها پاچه ی افراد موثر و صاحب اندیشه را میگیرند و از دوره ی یزدیخواه و رحیم زمانی در برخی ادارات باقی مانده بودند همچنان به بقای خویش ادامه دادند...بسه دیگه فولادوند حتی کوچکترین فرصتی به نخبگان و افراد توانمند همراه و حامی دولت نداد!!
پاسخ + 0 0 --
شاکی2 1397/11/15 - 06:53
آقای شاکی اول مطلب را بخوان و بعد حمله کن.
اگربا حمله به فولادوند دلت خنک میشود تادلت میخواهد حمله کن ولی زیرکانه جهت حرف را عوض نکن.
این کامنت دفاع از فواادوند نبود انتقاد از صدای معلم بود
بسه دیگه
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/11/15 - 18:07
صدای معلم جایگاه خودش رو بین معلمها بدست آورده و اینقدر درست کار کرده که هیج انگی بهش نمی جسبه
پاسخ + +4 -4 --
قربانی پور 1397/11/15 - 05:35
اگه حرف زدن بلد نیستید سکوت کردن که بلدید
به جز اینکه فولادوند رفته و صیدلو اومده چه اتفاقی در اداره کل افتاده ؟ فقط افراد بی مایه و بی ریشه ای که خودشان را اویزان سازمان معلمان کرده اند و سابقه فعالیت سیاسیشان به یکسال نمی رسد پس گرفته اند
این یاداشت مصداق خودگوییم و خود خندیم هست
پاسخ + 0 0 --
حامی 1397/11/15 - 17:51
سلام آقای قربانی.
بجای پرداختن به متن و مطلب، توهین کردن و بکار بردن کلمات ناپسند فقط می تونه قدرت و حقانیت طرف مقابل رو ثابت کنه.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/11/15 - 18:08
فکر کنم متن رو نخوندی و فقط چشاتو بستی و دهن رو به فحش باز کردی..... چرا نمیخایم باد بگیریم
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1397/11/15 - 19:55
بی مایه!!! بی ریشه!!! ای کاش همون طور که خانم یا آقای حامی گفتن بجای توهین به متن نگا می کردید...ولی افسوس که ما ایرانی ها انصاف نداریم...الان این بنده خدا با تخصصی که دارن مطلبی در جهت بیان شروع یک کار خوب نوشتن ....و اینجوری نوشتن جز خالی کردن حسادت چیزی نمی تونه باشه
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/11/15 - 20:06
جناب قربانی
بنظرم اول کسی که باید حرف زدن رو یاد بگیرد خود شمائید. اتفاق در اداره کل رو شما ندیده و نخواهی دید. چون کسی که معلوم است اتفاق را در سود دهی خود می بیند قطع یقین بدانید برای افراد سودجویی مثل شما چه این باشد و چه آن تفاوتی نخواهد داشت . سازمان معلمان جولانگاه اندیشه هاست نه تجربه ها ، پس بزرگوار سکوت کن که اگر سکوت نکنی بیشتر صدای طبل توخالی خود را نمایان میکنی.
پاسخ + 0 0 --
رحمت 1397/11/15 - 20:29
خیلی مشخص است چه اتفاقی افتاده؟
یک نفر که خودش به پست ومقامی رسیده و حالا در وصف خوبی های خودش دارد قلم فرسایی می کند .
خیلی واضح بگویند چه اتفاقی افتاده که حالا برای خودشان نوشابه بازکرده اند .
پاسخ + 0 0 --
محمد علی 1397/11/15 - 20:30
این متن خنده داری است که نشان می دهد یک نفر که حای بلد نیست درست بنویسد حالا از ذوق زدگی اصلا فراموش کرده وضیح دهد چه اتفاقی افتاده و فقط از خودشان تعریف کرده است .
پاسخ + 0 0 --
سعید 1397/11/15 - 20:32
طبل تو خالی؟؟؟؟؟؟؟
بهتر است مدعیانی که خودشان را متفکر می دانند طبل تو پرشان را نشان دهند . این متن نشانه بارز طبل توخالی بودن افرادی است که هیچ سابقه سیاسی جز آویزان شدن به این و آن برای کسب پست و مقام ندارند .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 2 1397/11/15 - 20:47
من همم عتقدم هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و درادارده کل شهرستان ها اسامی درحال عوض شدن است . مدیرکل جدید علاقه دارد خود ارمتفاوت نشان دهد ولی بهتدریج چهره جدید خودرانشان میدهد
افرادی مثل نویسنده این یاداشت بازیچه ای بیش نیستند و آینده نشان میدهد که قربانی خواهند شد .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/15 - 20:48
این مدعیان اتفاق در دوران مدیرکل جدید واضح بگند گه چه اتفاقی افتاده ؟
اینکه بگی اتفاق را نخواهی دید که نر نیست؟شما که اینقدر منطقی و باادبی توضیح بده چه اتفاقی افتاده
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 07:04
آقای سعید...مشکل این افراد آویزان فقدان عزت نفس است...کاش یک مجال و عرصه ای فراهم میشد که هرکس انتقاد دارد شفاف می اومد وسط میدان و سوابق اجتماعی و فرهنگی و مدنی خودش رو عرضه می کرد...الان هر ننه قمری مدعیه...یه قاعده ی جالبی وجود داره که اتفاقاً حراست و دلواپسان روی طبلهای توخالی اصلاً حساسیت ندارند و هر حساسیتی روی افراد موثر و تأثیرگذاره و افرادی که واقعاً هم اندیشمند هستند و هم حرف برای گفتن دارند و جالب تر اینکه اینگونه افراد معمولاً در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها جایی ندارند...و عرصه برای همین افراد آویزان این و آن فراهمه و قاعدتاً از کوزه همان برون تراود که دروست!!
پاسخ + +3 -4 --
روستایی 1397/11/15 - 05:38
شما فکرکنم نمیدونید هیات اندیشه ورز چیه
دقیقا چه کاری کردید که اینقدر تعریف می کنید از خودتون؟
حتما اعضای سازمان معلمان دورهم نشستید حال کردید که بدون هیچ سابقهو فقط به خاطر منفعت طلبی های شخصی سازمان معلمان را گرفته اید و امثال نقی ئی و داوری را دور زده اید
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1397/11/15 - 19:57
تو این متن نویسنده از خودش تعریف کرده!؟!؟!
از یک نهاد مشورتی زیر مجموعه معاونت مالی حرف زده...
ظاهرا فقط خواستید یه چیزی بنویسید که تحقیر کنید!
پاسخ + 0 0 --
سعید 1397/11/15 - 20:33
نویسنده از یک جلسه عادی یک اقدام مهم ساخته و فقط خواسته از کارشان تعریف کند
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 07:08
حساب یوسف بهارلو رو از این نوشتار جدا کنید لطفاً...یوسف بهارلو سالهاست کار مالی رو از کف شروع کرده و پله پله ارتقاء پیدا کرده و انصافاً هرجایی هم که بوده هوای بچه های اصلاح طلب و اعتدالگرا را داشته و منطقی و منصفانه عمل نموده...الان هم حتماً یه کم سرش شلوغه وگرنه امثال جناب صیدلو ،محسن بهارلو ،یوسف بهارلو ثابت شده اند و تازه به دوران رسیده نیستند...
پاسخ + +4 -4 --
راحله 1397/11/15 - 05:41
رفیق مصطقایی ساده ترین اصول حرف زدن را نمی داند و فکرکرده چون چهارکلمه حقوق خوانده فقط خودش بلد است حرف بزند .از معلمان کهریزک بپرسید که چه بلایی بر سرمعلمان میاورد که خود شیرینی کند .
پاسخ + 0 0 --
عباس 1397/11/15 - 19:44
بنده از معلمان کهریزک جز ذکر خیر از ایشان نشنید ه ام متاسفانه این رسم فلک باشد که به قول ابن سینا در شهر چو من یکی وان هم کافر پس در همه شهر یک مسلمان نبود خودم به شخصه دیدم و شنیدم که چطور مخلصانه خدمت کردند از خداوند بزرگ توفیق روز افزون برایشان طلب می کنم انسان شریف و باسوادی هستند
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/11/15 - 19:48
جناب راحله
حضرتعالی که دم از حرف زدن اصولی رو دارید آیا خود تامل در گفتار خود کرده اید؟ شما به صراحت با نقض تمامی اصول اخلاقی در تخریب دیگران میکنید بدون آنکه متوجه رفتار خود باشید.
این را بدانید مصطفایی حقوقدان است و آشنا به تمام مسائل حقوقی و اداری ،آن بلایی که شما از آن دفاع میکنید بلا نبوده بلکه مبارزه یک عدالت خواه در برابر فساد اداری ، البته از گفتارتان پیداست که خود از شمشیر عدالت همچون مصطفائی ها در امان نبوده اید.
پاسخ + 0 0 --
سرسخت 1397/11/15 - 20:37
هرکسی میتواند ادعا کندخیلی ادم خوبی است . بهتر است از خودمان تعریف نکنیم. ادم های بی ظرفیت وقتی در جایگاه بززرگتراز خودشان قرار می گیرند توان هضمش را ندارند . برخوردهای زشت و بی ادبانه ، خود شیرینی وتلاش برای زیرپاگذاشتن اخلاق و حقوق دیگران نشانه بارز این است که افراد چه مایه ای دارند .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 07:13
در مورد اشخاص به نظرم بهتر است با حب و بغض صحبت نکنیم...ایشان انتخاب آقای صیدلو هستند پس حتماً انسان شایسته و محترمی هستند،هرچند در مورد ایشان شنیده ام که اهل سانسور هستند و مخالف مطالب منتقدان اهل قلم هستند و در انتشار و انعکاس مطالب انتقادی در ارتباط با ظرفیت های مدنی اعمال نظر کرده اند برای اینکه دردسر ایجاد نشود...اما انسان مودب و موقر و متین و قابل احترامی هستند و البته هرکس ممکن است نقدی بر وی وارد باشد که بهتر است در یک فضای دوستانه و توأم با احترام و گفتمان دوطرفه مطرح شود.ایشان انسان متواضع و با دانشی هستند.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 07:21
اتفاقاً یکی از دلایل احترام خود من به ایشان مخالفانشان در کهریزک هستند...برخی مخالفان ایشان را بالغ بر دو دهه است که می شناختم اما تزویر و ریای آنها برایم مکتوم بود تا این اواخر که متوجه منفعت طلبی و رانت جویی و...آنها شدم....و ایشان را تحسین نمودم بابت ایستادن در مقابل ایشان البته انتظار داشته و دارم که با هماهنگی مدیرکل محترم امکان تداوم حضور آنها در نواحی ری1 و ری2 را نیز مسدود نمایند تا فضا و فرصت برای شایستگان و نخبگان ری 1و 2جهت ادای خدمت در موطن خود فراهم شود!!
پاسخ + +3 -5 --
مسعود 1397/11/15 - 05:47
اقا یکی به این اقای بی سواد پرمدعا بگه هیات اندیشه ورز یک چیز دیگه است . چرا درباره چیزی که نمیدونی حرف می زنی
پاسخ + +3 -5 --
مشارکت و اندیشه ورزی 1397/11/15 - 06:05
در اداره کل شهرستان ها مشارکت و اندیشه رزی به شدت افزایش پیدا کرده است ازجمله:
1)مدیرکل محترم تاکید دارد نه اصلاح طلب است و نه اصولگرا و جلوی اصلاح طلبان اصلاح طلب است و جلوی اصولگراها اصولگرا (این یعنی معنای واقعی اندیشه ورزی)
2) مدیرکل محترم با باج دادن بهنماینده به این سمت رسید و به شدت مشغول مشارکت دادن (باج دادن آن هاست)
3)معاون پرورشی که دلال گرفتن امضا از نماینده تندروی رباط کریم بوده به شدت بر قدرتش افزوده شده و پسرعمه وی که پایداری چی است به پست مهم کارشناس مسئل شوراها منصوب شده .
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/11/15 - 18:13
یادداشت در مورد چی بوده!!! و جواب چ ربطی داره؟؟؟ مدیر کل اصلاح طلب رو اصول گرا خوندی...باج دادن و ...از خصوصیات مدیر کل ...
پاسخ + 0 0 --
مشارکت واندیشه ورزی 1397/11/15 - 20:38
یاداشت در باره مشارکت و اندیشه ورزی دراداره کل بوده واین جواب هم درهمین مورد است . بهتر است کمی دقت کنی پسرجان.
پاسخ + +3 -5 --
مشارکت و اندیشه ورزی 1397/11/15 - 06:10
4) آقای ر که رابط دریافت امضای حسینی نقوری بوده این روزها دیگر تحمل ریاست ه گ را ندارد وبی تاب است که پست بالاتری به وی داده شود .اقای ر اصولگرای افراطی است .
5)خانم ح که به شدت در اداره کل نا محبوب و ....... است به عنوان سرپرست معاونتمنصوب شده درحالیکه در دوران مدیرکل قبلی به دلیل برخی موارد عزل شده بود و اگر وی برای این خانم پرونده می ساخت هم اکنون باید منتظر حکم هیات تخلفات بود . این خانم که دارای رفت و امد خانوادگی با یزدیخواه و زمانی بوده وتمام تلاشش کسب پست است ودراین را از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند. درمورد وی چرا هیچ تحقیق از سوی سازمان های نظارتی انجام نمی شود ؟این خانم مدعی است رابط دریافت موافقت محمودی نمایده شهریار بوده و دخترش در دفتر محمودی مشغول است .درحالیکه اصلا یک قدم برای محمودی برنداشته و با همین بازیها خود را به وی نزدیک کرده .
پاسخ + 0 0 --
شریک قافله 1397/11/15 - 08:01
صحبت "ننه حسن"رو نکنید که خط قرمز سازمان معلمانه...حراست با انتصاب ننه حسن باید کمیته مقابله با مفاسد مالی و اداری را تعطیل کنه و کلاهش رو بگذاره بالاتر...!!!!!!
پاسخ + +3 -5 --
مشارکت و اندیشه ورزی 1397/11/15 - 06:13
6)مشارکت و اندیشه ورزی در مورد یک باند که در پشت پرده عهده دار پیشبرد امور هستند رواج دارد و اینها درحال تلاشند که قدرت خود را تثبیت کنند و هر کسی را که خوششان نمی آید از اداره کل بیرون کنند.
7)مدیرکل محترم به عنوان رئیس حزب اعتدال و توسعه و شاخه فرهنگیان آن به شدت در حال مشارکت و اندیشه ورزی به سبک اقای نوبخت و واعظی است . یعنی مثل آن ها که با رای اصلاح طلبان بدبخت بالا آمدن و حالا خودشان را خیلی بالاتر از همه میدانند . این سبک مشارکت یعنی در ظاره از قدرت دیگران استفاده کنیم وبعد که منافعمان رابه دست اوردیم ولشان کنیم .
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/11/15 - 18:15
جالبه یه جا گفتی اصول گراست یه جا می گی اعتدالیه و یه جا گفتی اصول گرا....آقا آخرش یه چیزی بگو ضد و نقیض نباشه
پاسخ + 0 0 --
مشارکت واندیشه ورزی 1397/11/15 - 20:41
انقدر فشاراومده که کامل مطلب را نخوانده
درکمنت اول گفته شده مدیرکل می گوید نه اصلاح طلب است و اوصولگرا ولی جلوی اصلاح طلب ها خود را اصلاح طلب نشان میدهد و جلوی اصولگراها اصولگرا
بعد مدیرکل رئیس حزب اعتدال وتوسعه است و با فشارهای بی وقفه نوبخت و واعظی و زینی وند مدیرکل شده و روال اهالی اعتدال و توسعه همین طور است .
ضد و نقیش رویه انهایی است که با نردبان اصلاح طلب ها بالا امده اند و حالا شروع کرده اند به شکستن آن نردبان
پاسخ + +4 -4 --
محمد علی 1397/11/15 - 06:20
وقتی کامنت های منتقد رو حذف میکنید نشانه بارزه سو گیری شماست
پاسخ + +2 -3 --
رها 1397/11/15 - 07:10
میشه لطف کنید مشارکت حداکثری تشکلهای سیاسی و صنفی در طول دوران مدیرکل جدید را توضیح دهید؟
پاسخ + 0 0 --
مشارکت واندیشه ورزی 1397/11/15 - 20:41
فردی که جواب داده اصلا یه کامنتهای اینطوری جواب نداده چون اصلا جوابی ندارد که بدهد .
پاسخ + +1 -6 --
امیر 1397/11/15 - 10:28
از ابتا تا انتهاب مطلب را چند بار خواندم و اصلا مشخص نیست حلا چه اقدامی صورت گرفته که اینقدر ایشان را ذوق زده کرده .بهتر بود نویسنده محترم به عنوان ((دانش آموخته حقوق عمومی)) اول کمی نگارش بخواند و در موقع نوشتن با صبر رخورد کند و سعی کند مطلب را روشن کند . آفرین پسر خوب .
پاسخ + 0 0 --
هدیه طباطبایی 1397/11/15 - 14:02
ما فرهنگیان ناحیه یک ری بعد از گذشتبیش از۵سال از روی کار امدن دولت تدبیر و امید رنگ تحول را در این ناحیه ندیده ایم،این چه مشارکتی در تصمیم سازی و تصمیم گیری است،سیطره ی انجمن اسلامی معلمان بر این منطقه و حتی ارتقای نیروهای وابسته به اردوگاه دلواپسان در حراست و معاونت پرورشی از نتایج مدیریت در این۵سال گذشته بوده و هردفعه هم صحبت تغییر و تحول میشه عوامل مجمع فرهنگیان دندون تیز میکنند که حتی از نیروهای رانده شده از کهریزک هستند،پس کی قرار است به نیروهای هزینه داده اصلاح طلب و اعتدالگرای این ناحیه که در تمام نهادهای اجتماعی فرهنگی شهرری شناخته شده هستند و بدلیل فضای غالب در این سالهای اخیر علی رغم تمام شایستگی ها مورد اجحاف قرار گرفته اند اعتمادکنند،آقای صیدلو،آقای بهارلو واقعا در ارتباط با ری یک در این۵سال گذشته نیرویی مستقل که همراه و همگام شما باشد و بتواند آب رفته را به جوی برگرداند و توانمندی مدیریت این ناحیه را داشته باشد،شناسایی ننموده اید؟!
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1397/11/15 - 19:43
برادر نباید چیزی هم متوجه شده باشی چون اون بنده خدا تخصصی نوشته و شما فقط خواستی توهین کنی
پاسخ + 0 0 --
مشارکت واندیشه ورزی 1397/11/15 - 20:42
میشه لطف کنید این متن تخصصی را تحلیل کنید؟
بافتن مطالب که دلیل بر تخصصی بودن نیست.
این چه تخصصی است؟ تخصص در بافتن آسمان و زمین ؟؟
پاسخ + +5 0 --
حامی 1397/11/15 - 17:57
ممنون از صدای معلم که هر یادداشتی رو منتشر می کنه و این رسالت یه رسانه مستقله
پاسخ + +6 0 --
حامی 1397/11/15 - 17:59
صدای معلم تو سالهای گذشته نشون داده کی هست و چی می نویسه و جی منتشر می کنه پس توهین و نقدها نمی تونه منطقی باشه
پاسخ + +4 0 --
محمد 1397/11/15 - 19:41
۱_ از صدای معلم بخاطر انتشار این مطلب علمی خوب تشکر کرد ۲_ کلی بد و بیراه و نظرهای غیر منصفانه در مورد مدیر کل صیدلو نوشته شده که جای تعجب داره!! نه قومیت گرایی که کرده مثله بعضی مدیران کل دیگه نه فقط از یک طرف شهرستان ها نیرو آورده اداره کل ۳_ از نیروهای جوان استفاده کرده ۴_ از افرادی استفاده کرده که تمام رده های کاری و اداری رو طی کردن. البته خب اینجا ایرانه و هر کی بخواد درست کار کنه و اخلاقی کار کنه با توهین و هجمه مواجه می شه
پاسخ + +3 0 --
کریمی 1397/11/15 - 20:11
یادداشت عالی بود. حداقلش این بوده که تو این آشفته بازار اموزش و پرورش که سروسامانی نداره یه اداره ای پیدا شده و خلاقیت بخرج داده. با این وضعیت حتی اگر به نتیجه هم نرسه کار پسندیده ای بوده
پاسخ + 0 0 --
مشارکت واندیشه ورزی 1397/11/15 - 20:44
میشه بگید این خلاقیت چی بوده؟
پاسخ + +2 -2 --
منطق 1397/11/15 - 20:26
سلام .سپاس از صدای معلم
من چندین ماه است که از طریق فصای مجانی با نگارش و قلم آقای مصطفایی آشنا شدم . ایشان نشان دادند که آگاهی کاملی به دانش سیاسی و حقوقی دارند . درود بر ایشان و قلم توانمندشان .

کاملا مشخصه که نقدها بر ایشان کاملا مقرضانه و از روی دشمنی است . ایشان نشان داده که فردیست با دانش و سوادی بالاتر از آموزش و پرورش .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/15 - 20:50
مغرضانه
انقدر نوشتی یادت رفته که میخوای ازخودت تعریف کنی درست بنویسی
پاسخ + +2 -1 --
منطق 1397/11/15 - 20:44
سلام .سپاس از صدای معلم
من چندین ماه است که از طریق فضای مجازی با نگارش و قلم آقای مصطفایی آشنا شدم . ایشان نشان دادند که آگاهی کاملی به دانش سیاسی و حقوقی دارند . درود بر ایشان و قلم توانمندشان .

کاملا مشخصه که نقدها بر ایشان کاملا مقرضانه و از روی دشمنی است . ایشان نشان داده که فردیست با دانش و سوادی بالاتر از آموزش و پرورش .
پاسخ + 0 -3 --
ناشناس 1397/11/15 - 20:53
من شناختی ازنویسنده ندارم ولی متن مشکل دارد و اساسا مشخص نیست که چه اتفاقی افتاده .
حداقل باید توضیح داده میشد که چه اتفاق جدید و خلاقانه ای بوده وبعد درمقام تعریف وتمجید برمی آمدند .
پاسخ + +1 -3 --
ناشناس 1397/11/15 - 20:57
به نظرم رفتارهای نادرستی دراداره کل درحال شکل گیری است:
1)باند گرایی
2) انفعال مطلق دربرابر نمایندگان
3)ساخت و پاخت کامل برای ماندن حتی با اصولگرایان افراطی
4)استفاده از نیروهای چاپلوس و متملق به عنوان جوانگرایی .
5)زیرپا گذاشتن اصول اخلاقی وحرفه ای
پاسخ + +1 -3 --
ناشناس 1397/11/16 - 02:30
ما خیلی خوبیم. از دقتی با باج دادن به نماینده ها و خواهش و تمنا ادلره کل را فتح کردیم همه چیز خوب و عالی شده.
مشارکت بالا رفته،اندیشه ورزی می کنیم و میخواهیم همه چیز را درست کنیم
ما جز خیر انجام نمیدیم. ما عالی هستیم.
تورو خدا التماس می کنم از ما تعریف کنید.
پاسخ + +3 0 --
رفیق مصطفایی 1397/11/16 - 11:45
سلام و احترام. خدمت شما دوستان نازنین و بزرگواری که به هر شکل ممکنی بنده یا نوشته را مورد نقد و حتی گاها تحقیر قرار دادید، نهایت تشکر و قدردانی را دارم و دست تک تک شما را می بوسم. دوستان بزرگوار بنده از آنجایی که باور قلبی به آزادی بیان دارم نیازی نمی بینم این متنها را نبینم و یا بنا بر اصل پاسخگویی خود را پاسخگو ندانم لذا ضمن بیان زنده باد منتقد و مخالف من سعی می کنم در دو بند پاسخگوی انتقادات و حتی تحقیرها باشم: ۱_ در مورد این که بنده که فرموده شده فردی بی لیاقت، ناتوان، بی اخلاق هستم باید عرض کنم از دو حالت خارج نیست یا این فرضیه نادرست هست یا درست؛ اگر درست باشد سعی می کنم اصلاح کنم و اگر خودم احساس می کنم واقعا بداخلاق نیستم و یا حداقل توانایی دارم نیاز به اثبات در پست جدید دارم لذا امیدوارم این فرصت داده شود که بتوانم خلاف مصادیق تحقیرآمیز به بنده را ثابت کنم. ۲_
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 19:10
با سلام واحترام...
1)پاسخ دادن شما قابل احترام است...
2)برادر خوبم،جای آن داشت که باور قلبی به آزادی بیان خیلی خوبست اما جای آن داشت که این باور را در عمل و در برخی برنگاه ها هم اثبات می نمودید و مطالب نقادانه و اندیشه ورزانه ی دستان و همفکران اهل قلم خود را در موضع مسوولیت فیلتر نمینمودین!!
3)شخضاً با تحقیر و توهین و بی اخلاقی مخالفم و اعتقاد و باور حقیر این است که شما فرد لایقی هستید چون انتخاب مدیرکل لایقی همچون جناب صیدلوی فرزانه هستید.
4)تواضع و ادب و متانت شما قابل احترام است.
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/11/16 - 19:29
لطفادریکی ازاین جلسات هیات اندیشه ورزپاسخ قانع کننده ای برای ظلمی که دراداره کل به فرزندبنده شدباشید،چرااداره ری واداره کل سعی درپنهان کردن تخلفات ثابت شده مدیرمدرسه فرزندم دارند،بنده هفته قبل حضوری ودیروزتلفنی باشماصحبت کردم،باتشکر
پاسخ + 0 0 --
محمود 1397/11/16 - 19:43
صیدلوی فرزانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاچه خواری تا کجا؟
پاسخ + +3 0 --
رفیق مصطفایی 1397/11/16 - 11:53
۲_ اما در مورد متن که انتقاداتی وارد شده بود عرض کنم که بنده مطالب، یادداشت ها و مقالاتی در کنار نگارش کتاب حقوق اساسی را در طول سالهای گذشته نوشتم که همواره در پی برداشتن قدم های حداقلی برای ایجاد نظامی دموکراتیک و انسانی در جامعه و اداره بودم. و این یادداشت هم در راستای یکی از مفاهیم ارزشمند روز دنیا یعنی اصل حکمرانی مطلوب بوده و این که این موارد حداقلی که می تواند امیدی برای تغییر در این سیستم بیمار باشد را باید غنیمت شمرد. و لذا به هیچ عنوان هدف تعریف و تمجید از بار منفی نبوده بلکه جنبه مثبت و نیمه لیوان پر لیوان نگاه شده و این که همین شروع های مثبت را باید غنیمت شمرد. تا شاید آینده بهتری را بتوان رقم زد. مجدد از شما دوستان محترم حتی شما بزرگوارانی که تحقیر کردید متشکرم و از آقای پورسلیمان هم پوزش میخام که موجبات بیان ایرادات ناروایی به شما شدم.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 19:18
5)قدم برداشتن و اقدام و عمل همان حلقه ی مفقوده است...ما بیشتر شعار می دهیم اما اگر ده درصد شعارهایمان را عملی کنیم اتفاقات خوبی می افتد برادر!!
6)درود برشما که بیماری سیستم را می پذیرید...این گام مهمی است!!پذیرش اشکال!!
7)علی رغم اینکه به جناب صیدلو محبوب و یوسف بهارلوی عزیز و انتخاب شما که انتخاب جناب صیدلو هستید احترام باید گذاشت،جای آن دارد که انتقادات منطقی وبه دور از توهین و تحقیر مورد توجه قرار بگیرد...
8)بعنوان مثال فرآیند مجمع عمومی سازمان معلمان نیاز به آسیب شناسی جدی و واکاوی اساسی دارد و فیلتر نمودن آثار و اندیشه های نخبگان و افراد صاحب نظر...نتایج مطلوبی در عرصه ی مدنی ندارد!!
پاسخ + 0 0 --
محمود 1397/11/16 - 20:01
صیدلوی محبوب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکرکنم بعضی ها برای پست و مقام اینقدر مجیز گویی می کنند .
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 21:42
آقا/خانم محمود...من قبل از اینکه آقای صیدلو مدیرکل شوند خیلی راحت تر و صمیمانه تر باهاشون ارتباط داشتم والا از ترس این حرف وحدیث ها که امثال شما در میارن از زمان مدیرکلی ایشان پا طرف دفتر ایشان نگذاشتم که مبادا افرادی همچون شما چنین فکری بکنند...ضمناً امثال حقیر که در از ادوار گذشته با اینکه از بسیاری از مدیران مناطق تابعه توانمندی و شایستگی هامون بیشتر بوده و هست اما همیشه مافیای زد و بند و تشکل ها گوی سبقت رو از شایستگی ربود اند و الان هم چیزی به پایان دولت تدبیر وامید نمونده...ما هم به خاکستر نشینی و فراموش شدن عادت کرده ایم!!پس لطفاً آتش توپخونه اتون رو بگیرین طرف اونایی که مسوول هستند...چون من فقط دوست و رفیق آقایان صیدلو و بهارلو هستم و رفاقتم هم قائم به این پست و سمت ها نیست...خودشون رو دوست دارم چه با پست چه بی پست!!
پاسخ + 0 0 --
رفیق مصطفایی 1397/11/16 - 11:53
ادامه مطلب متاسفانه ارسال نمی شود و خطا می دهد.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/11/16 - 19:24
در مجموع این مطلب شما فارغ از اینکه از جهت محتوایی حرفی برای گفتن داشت یا نداشت...همچون تب که نشانگر بیماری است...در مباحث مطرح شده در پیام های همکاران تلنگرهای جدی و قابل تأملی داشت که گذشته از توهین و تحقیرها (که حداقل برای حقیر تازگی ندارد و پس از هر مطلب وحرکتی سنگ خورده ام!!)؛باید پیام ها را مورد تحلیل و بررسی جدی قرار دادتا به یک ارزیابی دقیق از وضعیت موجود رسید...چون با هیچ جلسه ی نقد و انتقادی این نقدها استخراج نمی شود!!چون ما در جامعه ای نقابدار زندگی میکنیم!!
پاسخ + +2 0 --
تقی زاده 1397/11/16 - 11:56
همین فضایی که جهت نقد وضعیت اداره کل پیوست این مطلب بوجود آمده،شفاف ترین و نقدترین و بدون تملق ترین پیام ها و مطالبی هست که از وضعیت موجود شخص مدیرکل و معاونت پشتیبانی میتوانند دریافت کنند و چکیده ی آن هم همین است که اتفاقاتی که مورد انتظار بوده است هنوز حادث نشده است و انتظار همکاران این است که وضعیت موجود تغییرکند و در عمل امکان مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری افراد بخصوص اقلیت صاحب نظر و صاحب قلم در مناسبات فراهم شود و تغییرات عینی محقق شود.
پاسخ + +1 -4 --
سجاد 1397/11/16 - 14:40
رفتارهای افراد نمونه بارز شخصیت آنهاست،خیلی افراد ادای با شخصیت بودن در میاورند ولی اخیرا اتفاق های جالبی در اداره کل شهرستان ها رخ داده است که به یک نمونه اشاره میشود:
فردی که اخیرا به عنوان رئیس اداره حقوقی اداره کل منصوب شده تلاش کرد به نوعی برای خودش دفتر ومنشی داشته باشد ،در حالیکه در عرف اداره فقط مدیرکل و معاونانش دارای مسئول دفتر هستند. این فرد با تحمیل هزینه بر اداره کل سعی کرد برای خودش یک دفتر مستقل داشته باشد.
به نظر شما این فرد ندید بدید و تازه به دوران رسیده نیست؟
متاسفانه این افراد در دورو بر مدیرکل جدید بال وپر گرفته اند و دم از مشارکت در تصمیم گیری و تصمیم سازی می زنند.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/11/16 - 19:16
حالا که جناب اقای مصطفایی قصد پاسخگویی دارد وتلاش دارد چهره ای مثبت از خود نشان دهد خوب است در جهت شفاف سازی به موارد زیر نیز پاسخ دهند:
1) برنامه باندی که سازمان معلمان شهرستان های تهران را به دست گرفته اند و با زمینه چینی و برنامه ریزی این جریان به شورای مرکزی سازمان فوق رسیده اند برای این فعالیت چیست؟ درحالیکه برخی افراد این جمع مثل (ی ب ) فرد محافظه کاری است یا خانم ح منفعت طلب است ؟ واین جمع با راهنمایی شخص آقای صیدلو این برنامه را پیگیری می نماید قرار است چه استفاده ای از سازمانمعلمان بنماید؟ جریان شما چه قدر به سازمان معلمان پایبند و چقدر به دنبال اغراض شخصی خود می باشد؟
2) ماجرای محفل نه نفره که به صورت مرتب جلسه می گذارد و مشغول برنامه ریزی برای اداره کل می باشد چیست؟ این ها قرار است چه برنامه ای برای اداره کل پیاده کنند؟ آیا یک تصفیه حساب با دیگران به ویژه اصلاح طلبان اداره کل در پیش است؟
3) قرار است آقای صیدلو تا کجا دربرابر نمایندگان باج بدهد؟قرار است چه امتیازاتی داده شود؟ و این امتیاز دادن تا کجا ادامه دارد؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/11/16 - 19:17
4) چگونه است که افراد دارای مشکلات مالی در اطراف آقای صیدلو حضور فراوان دارند .مثلا خانم(( ح ))یا آقای ((ح ع م)) که قبلا به دلیل مسائل مالی رد صلاحیت شده است .
5) آیا اقای صیدلو همانگونه که درزمان ریاست اداره ارزیابی عملکرد ،اداره فوق را به طور کامل تعطیل کرده بود و به دنبال ارتقای خود بود در حال حاضر هم قرار است اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ها را تعطیل نماید و به فکر ارتقای خود به مقام بالا تر باشد؟
6) درنهایت آقای صیدلو اصلاح طلب است یا اصولگرا؟ چرا در دوران ایشان اصولگراها در اداره کل قدرت فراوانی پیدا کرده اند؟ چرا در مراسم معارفه خود را نه اصلاح طلب دانست نه اصولگرا و درجمع اصلاح طلب ها خودش را اصلاح طلب می داند و در جمع اصولگراها اصولگرا؟
7) آیا آقای صیدلو حاضر است سخنرانی خود در جلسه حزب اعتدال و توسعه علیه اصلاح طلبان را منتشرکند
خوش باشید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور