صدای معلم

بهتر نبود به جای شکایت از یک سایت فرهنگی ، طی یادداشتی مفصل در همین سایت از اول ، ردّ ادّعا می کردید و به قانونی بودن فرآیندِ انجام شده توسط خودتان ، اشاره می کردید؟

آقای روحانی محترم ! سرگذشت و سرنوشت صدای معلم برای ما فرهنگیان ، حائز اهمیت است !

گروه استان ها و شهرستان ها/

متعاقب شکایت « مهدی بهرامی اقدم » روحانی بنابی از صدای معلم ده ها نفر از نویسندگان ، همکاران و مخاطبان این رسانه با ارسال یادداشت هایی حمایت خود را از صدای معلم بیان کردند . ( این جا )

تاکنون مسئولان وزارت آموزش و پرورش در برابر نامه های این رسانه در مورد عملکرد خویش سکوت کرده اند .

آخرین مورد نامه ی صدای معلم به ریاست سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش بود که تاکنون پاسخی به آن داده نشده است . ( این جا )

« مدیر صدای معلم » در دیدار با علیرضا کمرئی مدیر کل ارزیابی و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری معاونان  وزیر  آموزش و پرورش و رؤسای سازمان‌ها در اردوگاه منظریه تهران ( شهید باهنر )، سالن شهید فهمیده به موضوع ارسال نامه ی این رسانه در مورد مشکلات مدیریت آموزش و پرورش بناب و عملکرد مدیر کل  آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و ثبت آن در این اداره کل اشاره کرد و خواهان پاسخ آن اداره کل گردید .

به این نامه هم پس از گذشت بیش از یک ماه پاسخی داده نشده است .

پیش تر از آن و در 19 دی ماه سال گذشته صدای معلم در گزارشی با عنوان : " پرسش و البته درخواست صدای معلم در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی از مسئولان اداره آموزش و پرورش بناب آن است که اسامی افراد ( حقیقی – حقوقی ) به همراه قراردادنامه ها و اجاره نامه ها به انضمام "فیش های واریزی " به صورت کامل همراه با جزئیات یا برای صدای معلم ارسال گردد و یا در پرتال این اداره منتشر گردند "
اداره آموزش و پرورش بناب شفاف سازی کند ! ( این جا ) ؛ خواهان رسیدگی و پاسخ مسئولان اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گردید . به این گزارش هم پاسخی داده نشده است .

« صدای معلم » بار دیگر بر بر اساس منشور حقوق شهروندی و اصل گردش آزاد اطلاعات مسئولان وزارت آموزش و پرورش را به پاسخ گویی و مسئولیت پذیری در برابر عملکرد خویش فرا می خواند .

با این حال بر اساس ابلاغیه ای که شعبه 101 کیفری دادگاه کیفری دو شهر  بناب برای علی پورسلیمان مدیر صدای معلم ارسال کرد خواسته شده بود تا 28 اسفند ماه ساعت 9 صبح در آن جا حضور پیدا کند . ( این جا )

یادداشت « مینو امامی » همکار صدای معلم را می خوانیم .

شکایت مهدی بهرامی اقدم روحانی بنابی از صدای معلم

به طور مختصر جهت استحضار خوانندگان محترم ، اشاره می کنم که : مطلبی با عنوان " نامه ی فرهنگیان بناب به صدای معلم " در سایت درج گردید ، انتشار این نامه موجب شد تا اداره آموزش و پرورش بناب علیه تعدادی از " معلمان " شکایت کند. در 24 دی ماه 97 گروهی از فرهنگیان شهرستان بناب خطاب به وزیر آموزش و پرورش در حمایت از تنها رسانۀ مستقل ، نامه ای نوشتند.
عنوان مطلب صدای معلم چنین بود : " اعتراض فرهنگیان شهرستان بناب نسبت به دخالت افراد و نهادهای غیرمسئول و غیر پاسخ گو : آقای پاشایی ! انفعال تا چه حد" ؟!
بر اساس ابلاغیه ای " مهدی بهرامی اقدم " روحانی و مؤسس مدرسه قرآن و عترت بناب از مدیر صدای معلم به اتهام " نشر اکاذیب در فضای مجازی " شکایت کرد. اولین شکایت در 12 دی ماه 97 صورت گرفت و ادامۀ آن در آخرین روز سال 97 ، انجام شد.

نیک می دانید که تمامی نامه های گزارش شده به این سایت با قبول مسئولیت امضا کنندگان آن ، درج می گردد و مسئولیت راست و دروغ آن با مدیر سایت نیست. در سراسر جهان ، روزانه چندین خبر از طریق رسانه های ملی و رسمی ، تأیید و یا تکذیب می گردد ، هیجان رسانه به رساندن اخبار رسیده به مخاطبین است. در این میان مدیر سایت از مدیر کل استان آذربایجانشرقی و وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان وزارتخانه از جمله طی نامه ای خطاب به رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش ، تقاضای پیگیری و پاسخگویی به موضوع را نموده اند ، که صد البته تاکنون هیچ ندا و صدایی در پاسخ داده نشده است . هر چند که این امر دور از انتظار هم نیست چون وزارتخانه فاقد واحد روابط عمومی است لذا برقراری ارتباط دوسویه ناممکن است.

شکایت مهدی بهرامی اقدم روحانی بنابی از صدای معلم

جناب آقای مهدی بهرامی اقدم ،

شما می توانستید طی نگارش یادداشتی به صدای معلم ، موضوع را از ادارۀ آموزش و پرورش شهرستان و یا استان مربوطه با ارائه ادلّه و مدارک دال بر خلاف ادّعای معلمان بنابی ، تعقیب نمائید ، تا هم روال پیگیری ادّعا ، سریع و معمولِ قانون بود و هم از تعدّد شکایات علیه سایت صدای معلم ، پرهیز می شد.

نیک می دانید که تنها مرجعِ قانونی که از سوی وزارت ارشاد مجوز سنگ صبور گشتن آلام و حسرت ها و مشکلات متنوع فرهنگیان را دارد همین سایت است و بس . واقعِ امر وقتی مدیر و خود سایت در سطح کشور چنین دستمایۀ نامهربانی قرار می گیرد ، دلِ ما فرهنگیان برای اما و اگرهای احتمالی می لرزد و شروع به نگرانی های استرس زایی می کند که مبادا چاه مولای متقیان امیرالمؤمنین "ع" را از دست بدهیم و غمباد بگیریم و بدون خالی شدن درون و بدون حامی و فریادرس تنهای تنها بمانیم .

آری ، صدای معلم برای ما معلمان فلسفۀ چاه مولا را دارد و یقین دارم دلیل صدورِ مجوزِ قانونی به آن نیز در تعقیب همین سیاست است. جایی خلوت و خصوصی به دور از محافل رسمی و غیررسمی در جامعه برای پرهیز از احتمال تشدید اعتراضات افکار عمومی ،که در آن معلمان خود با یکدیگر گفت و گو کنند و بیندیشند و تأمل کنند و راهکار بجویند و حتی اگر لازم شد جیغ بنفش سر دهند اما سالم سر کلاس ها برای آموزش نونهالان کشور حاضر شوند.

اما شما با اصرار در شکایت ، گوشۀ دل ما را می لرزانید و ما از سکوت کُشندۀ مسئولین نگرانیم . هر چند آنان در بسیاری از مواقع فریاد ما را نمی شنوند چه رسد به صدا ! اما ما از این همه بی بهایی ، هم نگرانیم و هم رنجور! ما به منزلۀ جوجه اردک زشت هانس کریستیان آندرسن هستیم که نه زمین و نه آسمان ایران ، قبول مان ندارد و در چنین مواقعی بیشتر از مدیر سایت و خانوادۀ محترم ایشان ، ما فرهنگیان هم در زلزله های چند ریشتری نامهربانی ، تَرک برمی داریم . چگونه این همه استرس و ناملایمات را بر ما حلال می بینند ؟ انگشت به دهان حیرانیم. مگر ما یتیم و یا وصلۀ ناجور فعالان کشوریم ! و گر نه عدالت اجتماعی از ما دریغ نمی شد و سر تأمین صد تومن بیشتر برای تأمین رفاه خانواده هایمان ، چندین دهه چنین چانه زنی و گمانه زنی انجام نمی شد.

هر چند ما معلمان عزت و اعتلای خود را با صداقت در تدریس و اخلاص در به کارگیری تمامی قوا برای تعلیم و تربیت کودکان این سرزمین ، به دست می آوریم و تقویت می کنیم و تعمیم می دهیم . اما فرزند خوانده هم برای خود حق و حقوق قانونی دارد ، همۀ ما امروز و دیگر همکارانمان در گذشته ، تمامی انسان های این جامعه را تعلیم داده ایم ، اما کل پاداش آن به پای ما معلمان نوشته نمی شود. چون اصولا خوب ها را کمتر در حساب ما می نویسند اما بدها را به گردن ما می نهند آن هم با بزرگ نمایی شدید در رسانه های دولتی و غیردولتی و در محافل عمومی و خصوصی !

حال شما به عنوان یک روحانی و یک معلم ایرانی هموطن که مورد خطاب و عتاب فرهنگیان شهرستان خودتان یعنی بناب قرار گرفته اید ، حساب ادّعای انجام شده را قرار است به پای تنها سایت مرجِع عدالت جویی ما معلمان بنویسید ؟ بهتر نبود به جای شکایت از یک سایت فرهنگی ، طی یادداشتی مفصل در همین سایت از اول ، ردّ ادّعا می کردید و به قانونی بودن فرآیندِ انجام شده توسط خودتان ، اشاره می کردید؟

شکایت مهدی بهرامی اقدم روحانی بنابی از صدای معلم

اصولا شکایت در مراجع قانونی ، رسم خلافکاران مجرم است که در صف های طولانی دادگاه ها و دادگستری ، به انتظار اثبات بی گناهی و یا تثبیت جرم و کیفر می نشینند ، نه شِکوۀ معلم از معلم با هر عنوانی در هر سنگری که خدمت به فرهنگ و دین می کنند . ما همگی معلیم نه خاطی .

سال نو از راه رسید و هر چند در اسارت بلیه طبیعی سیل ، خاطره ای تلخ در اذهان ما نگاشت ، اما نو شدن طبیعت و آغاز سالی جدید برای امیدواری های بیشتر ، اهمیت خود را هرگز از دست نمی دهد. امید که شما مسیر پیگیری مسأله را به جای انعکاس دهندۀ خبر ، به سوی منتشرکنندۀ خبر ، تغییر دهید و آرامش و اطمینان و امیدواری فرهنگیان کشور را در تنها فضای فریادرس و گاه حتی دادرس ، تضمین نمایید. فراموش نکنید که مدیر این سایت دبیری با اراده هستند که به صورت خودجوش در سایۀ دانش مدیریت و استعداد و ذوق و علاقه فردی ، طی طریق نموده و برای خود اعتباری کسب کرده اند آن هم با کمترین امکانات فردی و شغلی خویش .
پس اثبات ردّ ادّعا علیه خویش را در مراجع قانونی آموزش و پرورش شهرستان و استانِ مربوطه ، پیگیر باشید. اجازه دهیم تا صواب و ناصواب در مسیر حقیقی خود قرار بگیرد و از تداخل نقش ها و یا تغییر ماهیت موضوع پرهیز نمائیم .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

شنبه, 10 فروردين 1398 13:03 خوانده شده: 1638 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 14:47
در این سال نویی ، قدری انسانیت و عقلانیت
والله بد نیست. خود روحانیون می گویند
کوتاه بیایید و صلوات بفرستید پس صلوات!!
پاسخ + 0 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 15:51
سال نو دلیل نمی‌شود و الا خدا سیل تقدیری یا تنبیهی یا تأدیبی یا دعا شده یا لطف شده به جای زلزله نمی‌فرستاد

عدالت و صلوات هر دو با هم و یا جدا از هم خوبند
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:20
سلام
همکار محترم ، برای انسانیت و عقلانیت
نیازی به اول سال و یا وسط سال نیست.
هر روز از آن خداست و بهره مندی از این
دو نعمت توفیق الهی است.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:26
سلام
همکار محترم ، آمدن سیل به دلیل گرم شدن
زمین اعلام شده است. قرار نیست این همه
بلا سر طبیعت توسط بشر آورده شود و آب
از آب تکان نخورد.
شاید همکارمان بدین جهت به سال نو اشاره
کرده اند که کین و کدورت نزدیک عید و سال
نو به فراموشی سپرده می شود.
اما آقای پورسلیمان در ۲۸ اسفند به دادگاه بناب
فرا خوانده شده بودند.
عدالت معنای خاص خود را دارد و صلوات
ارزش معنوی خود را. تشکر
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1398/01/11 - 08:21
متاسفانه در عمل اقدامی از طرف دولت و مجلس در توجه به مشکلات معلمان و دبیران نمیشود و هنوز مزالبات پرداخت نشده و سازمان نظام معلمی رتبه بندی بیمه تکمیلی موثر و...بلاتکلیف و...
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 14:50
آقای بطحایی،
وقتی اختیار آموزش و فرهنگ را بسپارید به روحانیت ، نتیجه اش نفوذ حکومت آنان در این وزارتخانه می شود. چون پسر خودتان روحانی
است ما هم باید تسلیم این تحمیل شما باشیم.
پاسخ + 0 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 15:48
ده ها فرد شایسته تر از فرزند ایشان هستند

می‌خواهید از یکی از آن افراد شایسته تر بخواهم که نفرین نماید؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:28
سلام
ما ارزش معنوی روحانیت را در عملکرد معنوی
آنان می پسندیم . برخی حیطه ها باید به
کارشناسان خاص خود سپرده شود و آموزش و
پرورش حساسیت های خاص خود را دارد.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:29
سلام
با لعن و نفرین که نمی توان مملکت اداره کرد. تشکر
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 14:56
وزیر به ادارات آموزش و پرورش ، یک سری
بزنید ببینید چه کسانی پشت میز می نشبنند
چه کسانی بار فرهنگ به دوش کشیده اند و
چه بلایی سر فرهنگ و آموزش آورده اند.
مگر وظیفه احزاب و رسانه ها روشنگری نیست
پس چرا تحمل شنیدن واقعیت را ندارید؟
چرا از تنها رسانه ی مستقل فرهنگیان دفاع و یا
حمایت نمی کنید؟ نکند شما هم نگران افشاگری ها
در این سایت هستید؟ سکوت شما یعنی ترس.
پاسخ + 0 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 15:54
امان از ...

یعنی بی ایمانی و غفلت از ید الله فوق ایدیهم
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:30
سلام
گفته هایتان درست است . چگونه می توان
انکار کرد؟ آموزش و پرورش یعنی هویت
یک ملت و کشور. تشکر
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:33
سلام
دست بالای دست بسیار است. بالاترین دست
حکمت و قدرت خداوندی است.
تمیز زیستن و نظیف بودن و در جای خود
قرار گرفتن هم یعنی زیر سایه ی خدا زیستن. تشکر
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1398/01/10 - 15:00
جناب آقای روحانی ، رییس جمهور محترم،
چرا صدایی از هیچ نهاد و سازمان در حمایت
از تنها رسانه ی معلمان شنیده نمی شود؟
پس کو منشور حقوق شهروندی؟"
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:35
سلام
من نیز از این همه سکوت و بی خبری
شگفت زده ام. نادیده گرفته شدن تا
این حد ، چه چیزی را اثبات می کند؟ تشکر
پاسخ + +5 0 --
معلم 1398/01/10 - 15:11
آقای پورسلیمان از خدا برای تان توفیق
و رهایی آرزومندم.
پاسخ + 0 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 16:03
قال امیرالمؤمنین(ع): آنچه از پایین به عالم بالا می‌رود اخلاص است و آنچه از بالا، پایین می‌آید توفیق است.

وقتی فرد به نتیجه نگاه نکند رهاست.
پاسخ + +1 -2 --
دبیر بازنشسته 1398/01/10 - 15:15
همرزمان حمایت حمایت .
همه باید اعتلای معلمان را باور کنند.
بس کنید از ذلیل پنداشتن معلمان.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:36
سلام
تا من و شما خودمان را باور نکنیم ، کسی
دیگر ما را قبول نخواهد کرد.تشکر
پاسخ + 0 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 18:43
هر معلمی دارای اعتلاء نیست

تلک الدار الاخره نجعلها للذین لایریدون علوّ ...
(اشتباهاً در پایین آمده)
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1398/01/10 - 15:30
ورود روحانیت به حیطه آموزش و پرورش
خطای بزرگی بوده که اثرات تخریبی آن را
بیشتر از این شاهد خواهیم بود. تا قبل بطحایی
فقط برای نماز جماعت می آمدند اما الان جسارت
آنها تا حد دخل و تصرف در اموال دولتی پیش
رفته ، منتظر بدتر شدن اوضاع بمانیم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:37
سلام
در بالا جواب دادم. تشکر
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 15:33
ما مسولیت خودمان را نمی توانیم بر دوش
کشیم وای به حال مدیر سایت که به هر کس
و ناکس باید پاسخگو باشد. بی تفاوتی برای
دوری از همین دردسرها ارزنده است. بگو منه نه
خلاص .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:39
سلام
اگر همه قرار باشد تیر خلاص بکشند و بگویند
منه نه ، وای به حال جامعه. عده ای همیشه
به دلیل داشتن شعور و آگاهی و تعهد بیشتر
باید سپر بلای دیگران باشند. تشکر
پاسخ + +1 0 --
رحیم 1398/01/10 - 15:39
مدیر محترم سایت از این که سپر بلای ما
در برابر پایمال کنندگان حقوق رسانه ، گردیده اید
هم شرمنده ایم و هم سپاسگزار. دست به دعاییم.
پاسخ + +1 0 --
یا رب 1398/01/10 - 15:56
هیچ چیز تلخ تر از حصار فرهنگی نیست.
آزادی قلم ، اندیشه و بیان قربانیان این
حصارند.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:28
سلام
قسم خداوند به قلم بزرگترین حجت قداست
آن و دلیل محترم شمردن حریم آزادی آن است.
تشکر
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 15:58
الان جناب پور سلیمان کجا هستند ....که شما آرزوی رهایی برای ایشان دارید ؟؟؟
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 16:03
همکار گرامی سرکار خانم صدای بغض گلوی شما از نوشته هایتان حس میشود قوی باشید و صبور و قانون مند ....... احتیاجی به چاه نیست .......... حتی اگر ریشه ها راهم بسوزانند بذر حقیقت و عدالت خواهی همواره در حال رشد و شکوفایی است در پناه خد اوند باشید
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:45
سلام
بغض که چه عرض کنم. اما برخی از دردها گویی
باید تقسیم شوند. همیشه با خود می گویم نکند
من هم چون شاعران در گذشته ی دور مداحی
سایت و مدیر آن را می کنم و می اندیشم شاید
آنها هم نفهیمده مداحی سلاطین می کردند.
اما چون خویشتن خویش را به نیکی می شناسم
یقین دارم که مداحی نیست. بنده فقط قدر و اهمیت این سایت را بیشتر می فهم و برای همین
در بیش از ده یادداشت ، فقط از اهمیت سایت،
نوسته ام. کاش در زمان اشتغال ما هم چنین
نعمتی وجود داشت. از لطف شما سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:28
نوشته ام
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 09:27
همکار محترم ، تا به امروز ، به یاد ندارم هیچ قانونی را نقض کرده باشم. سخت تابع قانون و نظم هستم. ممنون از دلسوزی تان.
پاسخ + +4 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 16:08
هر معلمی دارای اعتلاء نیست

تلک الدار الاخره نجعلها للذین لایریدون علوّ ...
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:52
سلام
آشنای محترم ، لابد حکمتی در انتخاب این نام
هست . بلی هر معلمی دارای اعتلا نیست ، همانطور که هر کس انسان کامل نیست ،اما ما این واژه را ترجیح می دهیم که مقدس و پاک قبول کنیم. تشکر
پاسخ + +1 -1 --
خادمی 1398/01/10 - 16:12
حوزه را باید از فرهنگ و فرهنگیان جدا کرد
مشکل اصلی همین است که آموزش و پرورش را به دیت اینان دادند و اینان هم سیاسی اش کردند.....هیچ نمی ماند اگر تداوم یابد.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:53
سلام
امر آموزش و پر ورش ، نیروی سیاسی تربیت
می کند اما خود اصلا رنگ و بوی سیاسی
نمی پذیرد. تشکر
پاسخ + +5 0 --
مورچه کوچولو 1398/01/10 - 16:17
اگر مظلوم و بر حقّید نفرین کنید، استجابتش بارها تجربه شده است حتی برای مورچه کوچولو؛ باور نداری نهج الفصاحه را بخوان

ندیدید چگونه پیش از این بر سر قبر مقام حادثه زده‌ای؛ مقاماتی اولیه با لباسهای گوناگون اجتماع کردند! چون سوابقش را با ستمی پنهان خراب کرده بود.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:55
سلام
اخلاقا کاری عبث و مخصوص افراد ناتوان
است. من ترجیح می دهم به دشمن خود نیز
دعای خیر بدهم و بگویم خدایا او را اصلاح نما
تا دیگران از شر او در امان باشند. تشکر
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:03
همکار محترم ،
با این همه ایمان واثق به اثر نفرین ،
امید که ما را مهمان لطف خویش ننمایید. تشکر
پاسخ + 0 0 --
عجب 1398/01/10 - 16:43
اگر جرمی انجام شده بود تا حال حتما مسیر
قضایی طی می شد. پس معلوم است که
صدای معلم حق دارد و جناب روحانی خیر.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1398/01/10 - 16:47
ما تصور کردیم همه چیز به خیر و خوبی
فیصله یافت. مگر قصه ادامه دارد ؟ عجب
زوری !!
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1398/01/10 - 17:23
خدایا خودت به ما معلمان و دبیران و مشکلاتمان کمک کن!!!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:56
سلام
انشا ا.... تشکر.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 19:34
تو نیشستی و گفتی و خدام باور کرد مرد مومن خودت باید سرنوشتت رو عوض کنی این سنت الهی است
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1398/01/10 - 17:37
می شد ایرانی بود.
ایرانی اندیشید.
انسان بود .
انسانی عمل کرد.
خدایا این همه سادگی چرا از برخی به دور است؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:31
سلام
زیستن در سایه ی عشق و دوستی و محبت آنقدر
ساده و راحت است که از رگ گردن نیز به ما نزدیک
است. کاش می توانستیم با آغوش باز از آنها
استقبال کنیم.تشکر
پاسخ + 0 -1 --
خدایا 1398/01/10 - 17:42
دلمان از این همه حرص و ولع برای ماندن پوسید.
روحمان از این همه زد و بند آزرده خاطر است.
کی چه شد به ما ایرانی ها که رسم وفا فراموش
کردیم؟
بس کنید و قدری آزاده باشید. روحانی جماعت و
این همه کین !! اول و آخرش مال دنیاست و قدری
قدرت. پس حساب عبادات معنوی شما روحانی
محترم با کرام الکاتبین.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:32
سلام
همه ی ما می توانیم مسیر درست را فراموش
کنیم. تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 17:57
در این جامعه سرگذشت و سرنوشت کدام
مظلوم محروم برای حضرات مهم است ؟
گویی تمامی منابع و ثروت کشور فقط قرار
است بین تعداد محدودی از افراد تقسیم
گردد و مابقی ملت نه سر پیازند و نه ته
پیاز. هر چند در ادعا ملت خود پیاز است
و اقلیت خدمتگزار ملت ، اما شنیدن کی
بود مانند دیدن. ما فقط به وقت انتخابات
سیاهی لشکریم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:34
سلام
وقت انتخابات ما را به اهمیت سرنوشت سیاسی
و استقلال کشور فرا می خوانند و امروز می بایست
از اهمیت ملت و حقوق ملت و ملزومات ملت از جمله آزادی بیان و قلم ، حمایت کنند. تشکر
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 18:59
سلام
خدمت همکاران محترم ضمن قدردانی از
همراهی شان ، عرض کنم که اگر به برخی
پاسخ نداده ام ، بدان دلیل است که به مدیر
محترم سایت مربوط است و اگر لازم بدانند
خودشان پاسخ مقتضی را تقدیم می دارند. تشکر
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 09:12
با پوزش : همراهی تان
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1398/01/11 - 15:30
سلام خانم امامی بزرگوار ،

از این که ارزش قائل می شوید و برای تمامی کامنت ها ، پاسخ می دهید از شما ممنونیم. بسیاری از پاسخ های شما دریایی از معرفت است که قابل استفاده اند.
امید نوشته های بیشتری از شما ببینیم. در امان خدا
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 16:03
سلام
از لطف حضرتعالی بسیار ممنونم. انجام وظیفه است.
در حد توان تلاشم را می کنم و از تبادل افکار با شما همکاران لذت می برم. سپاس.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 19:14
انتخابات نزدیک است عده کثیری از همکاران فرهنگی باز هم مشتاقانه گرداننده این آسیاب هستند ....حالا مشاهده خواهید کرد که چه طوری برای مبلغ کمی می دوند تا استانداری تا ابلاغ و مجوز بگیرند ......از ماست که بر ماست
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:35
سلام
بیایید تا قدر خود بدانیم. تشکر
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/01/11 - 21:11
شنیدهام گفته اند اینها برا ناهارهم که باشه میان
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 21:20
سلام
همکار محترم ، بیان چنین شنیده ها ، راست
یا دروغ نیز به ضرر خودمان است.تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 19:32
کسی که سرنوشت هشتاد میلیون ملت را ....است چکار دارد که صدای معلم برای ما اهمیت دارد را ندارد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/10 - 19:48
سلام
ما وظیفه داریم که آتش چنین درخواست ها را شعله ور سازیم تا شاید ، شاید ندایی شنیده شود. نومیدی مرگ است. ایمان افراد آنان را به تلاش وا می دارد. پس اگر هستیم اراده و همت باید به خرج
دهیم. بی تفاوتی من و شما به کار عده ای مناسب
است. تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/10 - 21:06
ده یا پانزده نفر آدم بی تفاوت باشند یا نباشند چه فرقی برای کسی که سراپای وجودش را دروغ و ریاع گرفته دارد در ضمن این افراد تمام زندگی ما را اشغال کرده اند و دیگر چیزی برای ما باقی نگذاشتند که بخواهیم به آن امید ببندیم پس بهتر است سرمان را زیر بیندازیم تا از گرسنگی نمیریم
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 07:51
سلام
هر یک نفر بی تفاوت یعنی زنگ خطر . چون مرضی مسری است و عنقریب همه نسبت به هر چیزی
بی تفاوت شوند.
بی تفاوتی سرآغاز بیماری افسردگی و بی خیالی
است. به نظر شما یک معلم بی تفاوت چگونه تدریس می کند؟
بی تفاوتی برای گرسنه نماندن هم دردی دیگر و رنج آور است. تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/11 - 15:17
درود و صد درود بر خانم امامی
منطق و عقل یعنی همین که شما گفتید. احسنت.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 16:05
سلام
بسیار سپاسگزارم. هیچ چیز بدتر از بلاتکلیفی نیست.
امید که بهترین رخدادها در انتظار ما در سال نو باشد.
باز ممنونم.
پاسخ + 0 0 --
دبیر بازنشسته 1398/01/11 - 16:39
یاد ایامی افتادم که معلم عظمت و ابهت و حرمت
داشت. باسوادی برای جامعه ما برخلاف سایر ملل
بدبختی با خود آورد و اولین کسانی که ارزش و
مقام برجسته خود را از دست دادند معلمان بودند.
کی معلم جماعت را می بیند که این روحانی ببیند؟!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 17:24
سلام
افزایش جمعیت باسواد ، حق طبیعی هر ملت
و جامعه است . آنچه که ارزش ها را جابجا و
بی معنا ساخت ، بیسوادی سفید و مدرک زدگی
جماعتی بود که مدعی شدند و توهم زده.
ما خود ، خودمان را می بینیم برایمان بس است
به لطف کس و یا کسانی نیاز نداریم. تشکر
پاسخ + 0 0 --
داود 1398/01/11 - 16:42
با سلام سپاس از شما واقای پور سلیمان به خاطر این که حرف حق را می زنید واز حقوق معلمان دفاع می کنید. در تایید سخن شما با آن تمثیل زیبای جوجه اردک زشت که از معلمان کردید وبه حق وبجا هم گفتید وقصه پر غصه شکایت از سایت وزین صدای معلم وتبعات آن وسکوت قبرستانی سایر رسانه هایاد شعر فروغ افتادم که می گفت:کسی به فکر گلها نیست کسی به فکر ماهی ها نیست کسی نمی خواهد باور کند که باغجه دارد می میمرد که قلب باغجه دز زیر آفتاب ورم کرده است که ذهن باعجه ارام ارام از خاطرات سبز تهی می شودو...ولی چه می توان گفت که :تخم در هر شوره زاری ریختن بی حاصل ااست صبر دارم تا زمین قابلی پیدا شود . گوهر خود را مزن صایب به سنگ ناقصان باش تا جوهر شناس قابلی پیدا شود.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/11 - 17:28
سلام
همکار با ذوق از لطف شما ممنونم. من در این
سایت از تبادل افکار با چون شما فرهیختگانی
به خود می بالم. خوشحالم که معلمم و طرف
حسابم نیز معلمان هستند.
یاد فروغ هم به خیر، ایران جوهرشناس بسیاری
دارد اما میدان بر آنان تنگ است. باز تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/12 - 10:17
تفسیر جوجه اردک زشت برای معلمان
عین واقعیت است. این جامعه ماهیت
وجودی معلم را منکر است چون تصور
می کند همه چیز عبارت از دو قدرت
است : روحانیت و سیاست.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/12 - 17:19
سلام
ناشناس محترم ، از هیچ جامعه ای
حتی عقب مانده ترین آن نمی توان
معلم را نادیده گرفت و یا حذف نمود.
بقای هر جامعه ای به تعلیم و تربیت
معلمان وابسته است. تشکر
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/01/12 - 10:00
البته آنچه که می نویسم فقط یک
ضرب المثل است و قصد اهانت ندارم :
یک دیوانه در چاه سنگی می اندازد که
صدها عاقل از در آوردن آن باز می مانند.
جناب بهرامی، همه مثل شما سوار هواپیما
نمی شوند که از این سر دنیا بلند شده و زحمت
رسیدن به دلخواسته ی شما را تحمل کنند.
امروز با استفاده از ره آوردهای ارتباطات ، برقراری
ارتباط سالم به ثانیه ها رسیده است.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/12 - 17:22
سلام
اگر همه ی امور در مسیر واقعی خود
انجام شود بوروکراسی بیداد نمی کرد.
از شهر شما اطلاعی ندارم اما در شهر
تبریز جلوی دادگستری ها و دادسراها
ماشین های بیشماری پارک می شود
که خبر از زیادی پرونده هاست.
حساب پیاده ها و سوار وسایل نقلیه
عمومی را هم کف دست داشته باشید. تشکر
پاسخ + 0 -1 --
عجب 1398/01/12 - 10:01
بکوبید ، بکوبید فرهنگ کشور را .
یک به یک تنها ایستادگان آگاه را به قتل برسانید.
تا شاید حکومت شما جاودانه شود.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/12 - 17:26
سلام
هر روشن اندیشی که به تولید و غنای
فرهنگی ، مساعدت نماید ، حق حمایت
از سوی تمامی نهادها و سازمانها را دارد.
غفلت و بی اعتنایی ما به این موضوع به
حریم فرهنگ آسیب می رساند. فرهنگ
پدیده ای پویا و دینامیک است نه ایستا.
باید به رشد و باروری آن همه کمک کنند،
که در این میان نقش رسانه های مستقل
و معلمان و دبیران ویژه است. تشکر
پاسخ + 0 0 --
عجب 1398/01/12 - 10:03
اگر این روحانی محترم ، این متن
را مطالعه کرده اند ، پاسخی مستدل
بدهند تا ما از میزان دانش و حقوق
اجتماعی ایشان ، آگاه شویم.
سکوت نشانه ی بیگناهی نیست.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/12 - 17:27
سلام
ما هم مشتاق آشنایی با این روحانی
محترم خطه ی آذربایجان هستیم. تشکر
پاسخ + +2 -1 --
بنابی ها 1398/01/14 - 12:10
از دست این آخوندها و آخوندک ها!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/14 - 15:01
بنابی ها بخاری از خود نشان ندادید
حتی یک پیام در تایید ادعای خود
علیه این روحانی ، ننوشتید ؟!
پاسخ + 0 0 --
سید 1398/01/15 - 11:49
بگردددد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/16 - 13:45
اینجا مساله فقط مربوط به یک سایت
و مدیر آن نیست. موضوع زورگویی
روحانیت به فرهنگ کشور است.
آنچه که این وسط قربانی می شود
فرهنگ و آموزش است.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1398/01/16 - 14:37
سلام
این هم از اهمیت رسالت سایت صدای معلم است.
ما هر چقدر به این سایت بیشتر بها بدهیم، به همان
اندازه حصول مطالبات ما در هر زمینه ای شدنی تر
خواهد بود. آموزش و فرهنگ در دستان توانمند ما
رشد و توسعه می یابد. پس انتخاب معلم اهمیت فوق العاده ای برای جامعه دارد.تشکر

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد مدارس سمپاد ( تیزهوشان) به کدام گزینه نزدیک تر است؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور