صدای معلم

" به این واقعیت تلخ باید اعتراف نمود که این دولت در بُعد نظارت ، بسیار ضعیف عمل می­ کند و استراتژی مشخصی در زمینه نظارت بر عملکرد مدیران و پاسخگو نمودن آنان ندارد "

چرا مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان­ شرقی بر این همه انتقادات و اعتراض ­ها پاسخگو نیست و در انتصابات خود همچنان نمی­ خواهد از دایره قبیله­ ای و دوستانه خود خارج شود؟!

جمشید امیدی/ دبیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز

انتقاداز عملکرد جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان­ شرقی

انتصاب سرپرست آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز که به یقین طی چند روز آینده حکم ریاستش توسط پاشایی ابلاغ خواهد شد بهانه­ ای شد برای نگاشتن این مقاله.

با سر کار آمدن دولت روحانی در سال ۹۲ یکی از نمایندگان وقت تبریز در مجلس ، از فرصت استفاده کرد و با کیش و مات کردن دیگر نمایندگان تبریز یک ­تنه پشت پاشایی ایستاد و به منظور تحکیم تیم تبلیغاتی خود ، سکان تعلیم و تربیت استان را در اختیار فردی گذاشت که نسبت به خیلی از معلمان کمترین رزومه و ضعیف ­ترین عملکرد را داشت.

این مدیر استانی در کنار سایر ناکارآمدی­ هایش در این ۶ سال در انتصاب­هایش نیز چنان در گرداب دوستان و قوم و قبیله هشترودی خود گرفتار شده که عملکردش در این حوزه برای صاحب­ نظران و دلسوزان نظام آموزشی ، قابل قبول و قابل دفاع نیست. مثال­ های زیادی می­ توان آورد که پاشائی فقط دوستان و فامیل­ های خود را از این پست به آن پست جابه جا می­ کند که از حوصله این بحث خارج است.

پاشایی در مدت تصدی این مسئولیت خطیر ، غیر از آشنایان و دوستان ، بر هیچ کدام از ۶۰ هزار معلم استان اعتماد نکرده و فرصت عرض اندام و ابراز وجود نداده است و نتوانست و نخواست چند نفر افراد مستعد ، توانمند و صاحب ایده و اندیشه را شناسایی نماید و در اداره امور مشارکت دهد.

پاشایی در این مدت ٬ بی­ محابا و بدون پاسخ گویی و قانع کردن صاحب­ نظران و منتقدان ، هر کسی را خواسته (از اعضای خانواده خود گرفته تا دورترین دوست خود) مانند مهره­ های شطرنج در پست­ های محتلف جابه جا می­ کند ، ارتقا می­ دهد و هر مدیری را که برخلاف میلش بوده با بهانه­ های پوچ به راحتی عزل می­ کند و متاسفانه کسی هم جلودارش نیست.

انتقاداز عملکرد جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان­ شرقی

این رویکرد مدیر کل آموزش و پرورش استان باعث شده این سازمان مهم و وسیع دچار روزمرگی شده و نشانی از خلاقیت ، ابتکار عمل و برنامه­ ریزی علمی در آن به چشم نمی­ خورد. برای این شیوه مدیریت بسته و استبدادی جعفر پاشایی دلایلی می ­توان بیان نمود که به چند مورد اشاره می­ شود:

۱- به این واقعیت تلخ باید اعتراف نمود که این دولت در بُعد نظارت ، بسیار ضعیف عمل می­ کند و استراتژی مشخصی در زمینه نظارت بر عملکرد مدیران و پاسخگو نمودن آنان ندارد ؛ پاشایی هم با سوء استفاده از این خلا نظارتی ، از همه فرصت­ ها برای اهداف انتخاباتی آتی خود به خوبی سرمایه­ گذاری می ­نماید.

۲- پاشایی به شدت شکاک و بدبین است و همیشه بر این احساس است که اگر فردی خارج از دایره دوستان و فامیل وارد سیستم شود بر علیه وی توطئه کرده و جایگاهش را تصرف خواهد نمود لذا هیچ ­وقت بر غیر خودی ­ها اعتماد نمی­ کند.

۳- جعفر پاشایی برای حفظ مقام خود ، همیشه نقشه ه­ای بکر برای راضی نگه داشتن مدیران مافوق خود دارد و یکی از نقشه­ های تاثیرگذارش آمارسازی­ ها و بزرگ­ نمایی عملکردش می­ باشد ؛ ترس پاشایی از این است که با ورود غیر خودی­ ها به مجموعه ، دستش خوانده شود و موقعیتش به خطر بیافتد.

۴- مسائل مالی آموزش و پرورش استان به ­خصوص در مناقصه­ ها ، قراردادها ، درآمدها از محل باشگاه فرهنگیان ، خانه­ های معلم ، اردوگاه­ ها ، سالن­ های ورزشی ، درمانگاه­ های فرهنگیان و .... غیر شفاف و مبهم است به همین خاطر برای افرادی خارج از حلقه فامیل و دوستان بر کسی اطمینان ندارد و همیشه سعی در سری نگه داشتن اطلاعات مربوطه بوده است.

۵- با توجه به اینکه سبک مدیریت پاشایی ٬ مستبدانه و غیر مشارکتی است لذا اصلا دوست ندارد فردی وارد حوزه مدیریتی ایشان شود که مبتکر ،خلاق ، صاحب ایده و با برنامه است و تا از مطیع و سر به­ زیر بودن فردی اطمینان حاصل نکند هر چقدر توانمند و شایسته هم باشد هرگز به او اجازه و فرصت همکاری نمی­ دهد ؛ برای همین است که تیم مدیریتی ایشان هیچ گونه خلاقیت و ابتکار عمل از خود نشان نمی­ دهند و فقط مجری محض دستورات درست و نادرست پاشایی هستند.

انتقاداز عملکرد جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان­ شرقی

۶- با توجه به شخصیت خود شیفته ای که دارد ، پاشایی کوچک ­ترین نقدی را تحمل نمی­ کند و معمولا علاقه مند است که با تیمی کار کند که مدام به تعریف و تمجید از وی می­ پردازند. این روحیه وی باعث شده که از تربیت مدیر برای آینده که مدیریت جانشین­ پروری یکی از شیوه­ های مرسوم آن است غافل باشد و هم­ اکنون شرایط به گونه­ ای شده که با بازنشسته شدن یک مدیر فردی مناسب برای جانشینی وی پیدا نمی­ شود. متاسفانه در سال­ های پیش ­رو آموزش و پرورش به خصوص در سطح مناطق و مدارس با بحران مدیران شایسته و کار بلد مواجه خواهد شد.

انتقاداز عملکرد جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان­ شرقی

به امید روزی که اولا مسئولان امر در انتخاب مدیران در هر سطح ، دقت کافی داشته باشند و افرادی را در مسئولیت­ ها بگمارند که از حداکثر شاخص­ های شایستگی و توانمندی برخوردار باشند نه از حداقل­ ها.

ثانیا بعد از انتصاب مدیران ، نظارتی دقیق و سیستماتیک بر عملکرد منتصب­ های خود داشته باشند نه نظارت ظاهری و سلیقه­ ای و مردم فریبانه و سیستمی حاکم شود که مدیران را مجبور کند تاوان آسیب­ های مادی و معنوی وارده بر جامعه که ناشی از بی­ مسئولیتی­ هایشان است را بپردازند.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چهارشنبه, 21 فروردين 1398 20:26 خوانده شده: 2101 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1398/01/21 - 21:12
اولا درود و صد درود به جسارت شفاف شما
همکار بزرگوار.
ثانیا ایشان از تاریخ درس عبرت بگیرند که
اولین ضربه را آدم از نزدیکان و هم باندی های
خود می خورد.
ثالثا تداوم ظلم چنین ظالمی که به نظر بنده
با .... هیچ
تفاوتی ندارد ، نشان از وجود ظلم در سطح ملی
است.
پاسخ + +5 -1 --
کاظم زاده 1398/01/21 - 21:18
درود بر شما استاد عزیز
شما در کلاس درس نیز همیشه حرف حق می زدید و شجاعانه موضع گیری می نمودید و همیشه دانشجویان این روحیه شما راتحسین میکردند
پاسخ + +4 0 --
کاظمی 1398/01/21 - 22:23
استاد عزیز گوش فلک کر شد از این همه گفتن ولی چه سود زمانی که گوش شنوایی در کار نیست به قول یکی از بزرگان:
چه چشم پاسخ است از این دریچه های بسته ات
برو که هیچ کس ندا به گوش کر نمی زند
نه سایه دارم و نه بر بیفکنندم و سزاست
اگر نه بر درخت تر کسی تبر نمی زند
پاسخ + +3 0 --
حسن 1398/01/21 - 23:58
عزیز جان کل این سیستم قبیله ای است پس زیاد خودت رو ناراحت نکن چون اگه من هم زندگیم.... پس بیخودی خودت رو خسته نکن و به جای این حرفها دنبال چاه نفت بگرد
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/01/22 - 10:11
باید به حال آموزش و پرورشی که از بیخ و بن مردود است و نه از آموزش زندگی و نه از آموزش تفکر خبری هست و طبق نتایج تیمز و پرلز از آخر اول است و طبق میانگین نتایج کارنامه ی کنکور دانش آموزان رتبه 3- را دارد و این آموزش و پرورش محصول و معلول ....امثال پاشائی هاست که با دروغ گوئی و آمار سازی سعی در حفظ پست خود دارد و معلمان بدبخت با پر کردن دروغین ریزنمرات صد در صد قبولی جاده صاف کن امثال پاشائی ها هستند خون گریه کرد.
پاسخ + +5 0 --
حسن 1398/01/22 - 10:21
برای آموزش و پرورشی که جز افسردگی، بدبختی و استرس برای فرزندان مملکت چیزی به همراه ندارد، امثال پاشائی برازنده تر است و هیچ انسان عاقلی این وضعیت آموزش و پررش را تحمل نمی کند،جز پاشائی. اما او هم باید بداند که این چرخ بی صاحب نیست و بازی های بسیار دارد و ظلم آن هم بر فرزندان معصوم و خون پاک شهدا بر زمین نمی ماند و روزی گریبانش را خواهد گرفت
پاسخ + +2 0 --
افتخاری هریس 1398/01/22 - 11:13
من خو.دم با همه توان واشایستگی هایی که دارم به دلیل واقع شدن در شرایط تنگ نظر ی ها ومحجوریت ها اقای پاشایی را اگر اخرت باشد حلال نخواهم کرد
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/01/23 - 22:15
احسن باید همه چیز را به آخرت سپرد زیرا ما در این دنیا از فرط سر به زیر بودن و مظلوم بودن نباید کاری کنیم چون دیگه اظافه کار بمون نمیدن برو عزیزم کشکت رو بساب اگه مردی تو این دنیا که جای عمل هست کاری بکن وگرنه توی آخرت جایگاه ظالم و مظلوم یکی هست
پاسخ + +3 0 --
یک معلم 1398/01/22 - 11:17
در اموزش وپرورش هریس باند بازی ها بی داد می کند ازیک طایفه سه نفر سام پور ها در اداره پست دارن وشایستگی سالاری هم به قبر شریف ومنور اموزش وپرورش سپرده شده است
پاسخ + 0 0 --
... 1398/01/22 - 12:05
قبر شریف وپر نور واقعا که
پاسخ + 0 0 --
سمیعی 1398/01/23 - 08:33
آموزش پرورش هریس وقتی نابود شد که یک مدیر مدرسه ، مدرسه تحت مدیریتش را به امان خدا رها کرد و آرمانش به دست آوردن کرسی مدیریت منطقه شد و به جای پرداختن به مشکلات مدرسه و دانش آموزانش شبانه روز جهت رسیدن به این آرزو و سالها تلاش کرد اما از راه غلط و ناجوانمردانه در نهایت افتاد دنبال نماینده مجلس و با رها کردن مدرسه به امان خدا برای ایشان سنگ تمام گذاشت و نماینده هم انصافا خوب از خجالت این آقا در آمد و از فردای روزی که وارد مجلس شد تمام توانش را در جهت رییس کردن این آقا به کار بست و امورات حوزه های انتخابیه ش رو به حال خدا رها کرد... دکتر بالازاده رییس توانمند و خوش اخلاق و باتجربه منطقه هریس رو نماینده و فرماندار وقت(که الان معلوم نیست کجاس و اصلا چرا از فرمانداری هریس برکنارشد) با تحریک جناب .... حذف شد رییسی که با وجود سنگ اندازی و کارشکنی های این افراد ولی خوب و عالی فعالیت می کرد و سطح فرهنگ و رضایت و انگیزه شغلی رو در بین همکاران چندین برابر کرده بود و منطقه ما یک رییس بی نظیر رو به بهای رسیدن یک مدیر مدرسه به رویای دیرینه اش از دست داد...
پاسخ + +1 0 --
... 1398/01/22 - 11:22
من خودم اگر چه پست ندارم وهمکاران رده بالایم از بالا نگاه کرده اند وبه اندازه پشه بر بنده تره خرد نکرده اند اما ان اندازه قدرت بیان دارم که می توانم انتخابات هشترود را زیر ورو کنم انشالله به مدت یک هفته تریبون های تبلیغات را بر عهده خواهعم گرفت
پاسخ + 0 0 --
... 1398/01/22 - 12:05
وعده ما انتخابات تا دلمان را به مردم خالی کنیم
پاسخ + 0 0 --
حسن 1398/01/22 - 12:21
زیاد جوش نخور شیرت خشک میشه
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/01/22 - 13:35
جناب حسن روحانی و جناب محمد خان بطحائی، اینجا آموزش و پروش کودکان خلق است یا محل...نفسانیات اعوان و انصار پاشائی ؟ شرمتان باد با این تحفه ی تان که به آذربایجان قالب کرده اید و بنام دین و قرآن و شهدا دمار از روزگار خلق الله درآورده است. در صورت امکان این مدیران مادام العمر را ک آموزش و پرورش ارث پدری آنهاست و سند بنام شان خورد است هر از چندگاهی حداقل جابجا کنید تا خلق الله دمی بیاسایند و نفس راحتی بکشند.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/01/22 - 14:01
مقاله درددلی ازیک واقعیت بوده واقعاعالی بود.لیکن روی سخن من به این نوبخت و وزیراست لطفا مطالبات مون بدهیدما ازفریب کاری هاتون ونپرداختن تون ودادن به جاهای دیگه غیرمعلمین ،هرگز رضایت نداریم .حتی ذره ای ،.چراغی که به خانه رواست حتی به مسجدحرام است.
پاسخ + +5 0 --
ALIREZA 1398/01/22 - 14:07
شاید این مطالب به گوش وزیر برسد. اما کسی که خود را به نشنیدن بزند هیچ وقت نمی شنود آن چه را باید بشنود و آنکه خود را به خواب بزند هیچ وقت نتوان بیدارش کرد.
پاسخ + +5 0 --
ALIREZA 1398/01/22 - 14:08
مدیر سهمیه ای!
پاسخ + +5 0 --
محمد 1398/01/22 - 17:34
از چندی پیش برای نمایندگی مجلس در تلاش است و حامیان پر قدرتی را نیز برای پیروزیش جمع کرده و شماها نیز با این کلمات از پا افتاده و کهنه شده همینگونه ور بروید و ................
پاسخ + +6 0 --
نصیر 1398/01/22 - 23:45
مثل پاشائی مثل کبک است و بدبخت فکر می کند که هیچ کس در هشترود از اعمال و رفتار وی خبر ندارند غافل از این که همه می دانند که او از روحیه ای برخوردار است که بخاطر یک دستمال ... و ای کاش در انتخابات مجلس از هشترود شرکت کند تا میزان تنفر مردمی که پاشائی آنها را هالو حساب می کند برایش معلوم شود.
پاسخ + +5 -1 --
سمیعی 1398/01/23 - 08:35
جناب امیدی همکار محترم و شجاع درود بر قلم توانمند شما که هرچه نوشته اید عین حقیقت هست
پاسخ + 0 0 --
فلک زده 1398/01/23 - 18:13
جوش نخور شیرت خشک می شه تو از کجا میدونی حقیقته چرا هر کی تو این سایت ی چیز می نویسه ملت سرع می گویند احسن ی کم فکر کن بعد نظر بده عمو
پاسخ + 0 0 --
... 1398/01/23 - 10:35
محد خان بطایی وقعا که زمان اقا محمند خان را زنده کرد
پاسخ + +2 -3 --
ناشناس 1398/01/23 - 13:59
این چه طریقه نقد کردنه؟ الان حقوق معلم با این گرونی ها هزارتومن هم بیشتر نشد. بعد شماها دنبال دعواهای بی نتیجه اید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/23 - 22:17
آیامیدانی چرا مردم کشوری باداشتن پنجمین منابع ثروت خدادای درگردابهای هولناک(کشته شدن با پراید، گرسنگی،بیماری،قاضی های ظالم، آموزش و پرورش اسقاطی،سیل و..)هلاک می شوند؟ در مقابل کشوری مثل انگلیس که یک جزیره است بدون داشتن منابع ثروت خدادای پنجمین رتبه ی اقتصاد برتر جهان را دارد؟همه ی این فلاکت ها زیر سر امثال پاشائی ها است که بنام دین و قرآن و شهدا برصندلی انسان ساز ترین نهاد کشور که نه از آموزش زندگی و نه از آموزش تفکر در آن خبری هست تکیه کرده و با این که هر روز شاهد افسرده شدن و از بین رفتن استعدادهای فرزندان ملت هستند بجای تدبیر درست با ارائه گزاش های دورغ وآمار سازیهای غلط سعی درموجه جلوه دادن این وضعیت دارند تا بیشتر و بیشتر از این مردم سواری بگیرندو....مگر پاشائی نمی داند که طبق بخشنامه،آزمون های آموزش و پرورش عملکرد دانش آموز،عملکرد معلم وعملکرد برنامه های وزارتخانه رامی سنجند؟ پس چرا با این که رتبه ایران در آزمو های تیمزوپرلز آخر و میانگین نتیجه کنکور دانش آموزان 3- است ولی آب از آب تکان نمی خورد؟ آیا علت این موارد جز دروغ گوئی امثال پاشائی هاست؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/23 - 22:27
پاشاینین قارینین باشی یارمدی البرکی هشترودان نماینده یازیلماغینان ایستیرکی قالانیندا اوردا دولدورا اما اونان غافیل دی کی داهی مردم او فکر ایلن مردم دیر و یاخشی بولولر که او نه گوشون یومورتاسی دی.
پاسخ + 0 -1 --
نصراله 1398/01/24 - 08:41
ناحیه4 آخرین تیرترکش بود که بازهم به شما چیزی نرسید و حق شماست که بنالییید!!!مرد حسابی در همین دولتی که مدعی رییس ستادش هستین کل مطالبات ما و اضافه تدریس و معوقاتمان پرداخت نشده و جناب نوبخت رییس اعتدالتان موش گربه بازی می کنه!!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/24 - 13:48
هر کسی از ظن خود شد یار من. بیچاره ما مثل شما دنبال نفع شخصی نیستیم. انشاء الله این روند ظالمانه ی و کج مدار که بجز آموزش و پرورش هر اسمی می توان رویش گذاشت و جنابتان سنگ آن را بر سینه می زنی روزی دامن امثال تو و یا نسلهایت می گیرد و آنوقت می فهمی که ما چه می گوییم. فهمیدن این مسائل حالا حالاها برای امثال شما خیلی زود است.
پاسخ + 0 0 --
... 1398/01/24 - 13:36
مر گ بر حزب بازی مر گ بر باند بازی مرگ بر طایفه بازی مرگ بر استبداد رایی مر گ بر خودمحوری مرگ بر از بالا نگاه کردن ها مرگ بر خودشیفتگی بودن
پاسخ + 0 0 --
... 1398/01/24 - 20:11
تنها راه نفوذ اسبداد بر انسان ها و سوار شدن بر آنها جهل انسان هاست. فکر می کنی تا ما از جهل رهایی نیابیم، و خود را از بدبختی نرهانیم، هر کسی و هر حکومتی بیاید، باندباز ،طایفه باز، خود محور، خود شیفته نبوده و از بالا به پایین نگاه نخواهد کرد؟ تا بوده همین بوده و خواهد بود. پس بجای این ها باید گفت مرگ بر جهل، مرگ بر جهل، مرگ بر جهل و...
پاسخ + +1 0 --
ولی 1398/01/24 - 14:23
چرا مردم از نعمت بزرگ فضای مجازی که از آن بعنوان معجزه ی قرن تعبیر می شود نمی توانند استفاده کنند؟ چرا مردم تحمل شنیدن نظری مخالف نظر خود را ندارند و در همچون مواردی زبان به فحاشی می گشایند؟ چرا مردم جز تعریف معلول ها، توان فکر کردن به علت ها را ندارند؟ چرا آموزش و پرورش یک کشور این همه از مسیر خود خارج شده و بجای تعلیم و تربیت انسانها به محل چرای نفسانیات یک عده تبدیل شده؟ چرا گرداب های هلاک کننده ای چون سیل ، پراید ،سرطان، مواد مخدر، قوه ی قضائیه ی نا کار آمد، دزدی، اختلاص ، رانت خواری، فساد و...؟ چرا درماندگی؟ آیا این ها تصادفی اند؟ نه بلکه آگاهانه و طراحی شده اند. برای سوار شدن به یک ملت و چپاول آنها کافی است بزرگترین ابزارشان (تفکرشان را که وجه تمایز انسانیت و حیوانیت باشد) از دست شان بگیری و بعد سناریوهای مهلک را برای آنها اعمال کنی. و تا الی الا بد نتوانندکمر راست کنند و برای اجرا و پهن کردن چنین تورهائی، نامدیرکلانی چون پاشائی ها و معلمان بدبخت جاده صاف کن، ریزنمرات دروغین صد در صد قبولی پرکن، و فرکانس مثبت ارسال کن لازم است. و خلایق هرچه لایق
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/01/24 - 14:34
ببین مملکت چقدر بدبخت و بیچاره گشته که پاشائی که در امورات ساده ی زندگیش مانده، با نامدیریتیش در یک کلانشهر چنان جرأتی پیدا کرده که چون دو قورت و نیمش هم باقی است می خواهد با شرکت در انتخابات نمایندگی یک شهرستان به مجلس راه یابد ؟ کجایند مردان خدائی؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/01/24 - 21:05
اولا از وقتی در و دیوار ادارات و مدارس پر عکس پاشایی شد ، شرکت در انتخابات او محرض بود.
ثانیا برخی از معلمان تصور می کنند اگر به چنین
افرادی در بین خود رای بدهند آنها مجلس رفته و گنج هارون به معلمان هدیه خواهند بخشید.
ما بزرگترین ضربه را از همین قدرت طلبان
می خوریم.
شعورمان قد خواهد داد که رایندهیم و در انتخابات شرکت نکنیم خصوصا برای چنین
افراد خط خطی؟!!!
پاسخ + 0 -1 --
اشنا 1398/01/27 - 08:07
سلام دوستان بنده موردی ندیدم متقن که عملکرد اقایی پاشایی خلاف رسوم دستگاههای اجرایی باشد 1-فامیل بازی 2-تعملق 3-بدبینی 4-ترس ازموقعیت و.....درمیان تمام مدیران هست ددرجواب هرانتقادی حرف دارند می شناسم مسئو لیت پذیرندواز این حرفهای درپیتی صدالبته نیازی به افراد کاربلد نیست که مو دماغ بشه همان قدر بلد باشه که بگه به قربان کفایت می کند درثانی همه خود راخلاق دارای برنامه وشایسته می دانند که پشته به زعم خود ضعف دیگران قائم شده بلبل زبانی می کنند اگه پستی داشته باشند صفحه برمیگردهرخلاف را توجیه وکارانجام نشده رانگذاشتن فقط شایستگی بنده را اندازه گرفته بگوییدشایسته شدم یاباید چکار کنم شایسته بشم اگه خدا ناکرده شایسته شدم افرادخارج ازاموزش وپرورش دخالت کردن چکار میکنیدایام به کام
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/07 - 09:42
جناب پاشایی بهترین فرد حال حاضر در اموزش وپرورش هست لیاقت او وزیر است ولی او دغدقه ریاست نداره اوهم میتواند نماینده مجلس هم از هشترود رای بیاورد ویا از تبریز صدای معلم بخاطر حسا ددت این مطالب را نشر میداد اگر خلافی باشد هم ادارهکل حراست است هم بازرسی هم دیدان عدالت اداری این تهمت ها را نزنید همه حرف های شما بر حسب کدورت است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/10/07 - 11:00
سلام ..نمیدونم اقای پاشایی روز قیامت چطور جواب این همه گناه وعصیانی که در حق معلمین کرده خواهد داد .وعده دیدار روز قیامت ........

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور