صدای معلم

انتقاد از عملکرد مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران

نادری/ فرهنگی

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط یکی از فرهنگیان برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

 

انتقاد از عملکرد مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و منطقه 17 تهران

نیکبخت شخصی است که از ریاست آموزش و پرورش قرچک ورامین عزل شد و توسط فولادوند به تهران منتقل شد.ابتدا سرپرست معاونت مالی منطقه 17 و سپس سرپرست آموزش و پرورش منطقه 17شد.
شهر تهران بیش از 60 هزار معلم دارد که از نظر فولادوند هیچ یک از آنها شایسته ی قرار گرقتن در این جایگاه نبودند. چرا؟ آیا واقعا در تهران قحط الرجال است و یا فولادوند اعتقادی به ظرفیت نیروی انسانی تهران ندارد و یا این انتصابات ناشی از اراده ی فولادوند نیست؟

تعداد نیروهایی که در این روزها از شهرستانهای تهران به طمع پست به تهران می آیند قابل توجه است.

سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل تهران نیز قبلا معاون شهرستانهای تهران بوده است. اگر واقعا نیروی انسانی در شهر تهران تا این اندازه ضعیف است که باید مدیر منطقه و معاون مدیر کل از شهرستانها به اینجا صادر شود !

تهران در آستانه یک فاجعه مدیریتی است که حتما برای آن باید فکری شود.این نوع انتصابات در تهران چه هدفی را دنبال می کند و چه کسانی از تضعیف ظرفیت مدیریتی تهران سود می برند و چه کسی به این سوال پاسخ خواهد داد که این مدیران وارداتی از شهرستانها کارآمد بودند چرا عزل شدند و اگر ناتوان بودند چرا در تهران صاحب پست شدند ؟

اگر تحلیل آماری از تعداد مدیرانی که از چند سال قبل از شهرستانهای تهران به شهر تهران آمده اند انجام شود، نتایج نگران کننده ای را به همراه خواهد داشت. در هر صورت نحوه ورود فولادوند به عنوان مدیر کل شهر تهران و میزان توفیقش از منظر طرفداران دولت به طور عام و نه از منظر باند و گروهی خاص و ارتباط احتمالی انتصاباتی از این دست با جریانات ناشناخته و یا شناخته شده ای نیازمند توجه نیروهای دلسوز نظام و دولت تدبیر و امید است ،چرا که آسیب به حیثیت مدیریتی پایتخت ،وسعتی بیش از یک اداره کل معمول در یک استان را در پی خواهد داشت.

گفته می شود پس از آغاز مدیریت فولادوند در شهرستانهای تهران، نیروهای زیادی از لرستان و همدان به شهرستانهای تهران منتقل شدند. اگر فرض را بر این بگیرم که سبک مدیریتی فولادوند این چنین است، لازم است هزینه فایده چنین سبک خارق العاده مدیریتی را هم که ممکن است تبعات اجتماعی اندک آن عدم توجه به هویت فرهیخته فرهنگیان شهر تهران است را نیز محاسبه کنیم .

البته در نبود مدیر کل بازرسی وزارتخانه و غفلت نیروهای نظارتی دیگر، این گونه رخدادها طبیعی است.

به نظر می رسد قبل از وقوع احساس حقارت در نیروهای شهر تهران، لازم است وزیر فکری برای این شیوه ی مدیریتی محیر العقول جناب فولادوند کرده و جلوی ضرر احتمالی را هر چه زودتر بگیرید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکشنبه, 05 خرداد 1398 15:51 خوانده شده: 3569 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 -4 --
معلم تهرانی 1398/03/05 - 16:33
ماکه مدتهاست به این روش ایشان گله داریم ،متاسفانه تا سطح تغییرمدیران مدارس شهرتهران پیش رفته اند ایشان ،،
پاسخ + 0 0 --
بابا شمس 1398/03/06 - 01:55
این دوستان مدیرکل جهت استراحت تشریف میارن و صد البته جناب مستطاب اخیر الورود !!!! جهت مدیریت سیاسی انتخابات امسال.
پاسخ + 0 0 --
کریم 1398/03/06 - 07:11
هیچ کس نمی تواند مدیر یک مدرسه را بدون دلیل تغییر دهد .جهت اطلاع
پاسخ + 0 0 --
سلام 1398/07/18 - 07:04
والا ما با فولادوند کار نداریم ولی یک مدیر مدرسه داریم که به اصطلاح ۳۰ سال خدمته و کلا" تو همان منطقه بوده و اصلا" ربطی به فولادوند و غیره هم نداره و از زمانی که مدیر مدرسه شده پدر مدرسه که هیچ بلکه پدر کل منطقه را هم در آورده.
پاسخ + +1 -5 --
ناشناس 1398/03/05 - 16:37
فولادوند خودش در حدو قواره یک مدیر مدرسه هم نیس
رفیق بازی پدر آموزش و پرورش رو درآورده
پاسخ + 0 0 --
محمدي 1398/03/06 - 15:45
سلام

شما در اين شب هاي قدر به خودسازي بپردازيد بهتر است
تابع هواي نفس وارباب خود نبا شيد.

ماه پشت ابر نمي ماند.
ناشناس عزيز خودت را به زحمت نداز بالاسري خداست
اگر او بخواهد به نوايي مي رسي
پاسخ + 0 -3 --
یک معلم 1398/03/05 - 17:00
کافیه وضعیت به ریخته منطقه ۱۸ را نگاهی بیندازید. در منطقه ۹ که سومدیریت بیداد می کند . آقای محسنی نسب که حدود ۴۵ سال خدمت را از کرمانشاه آوردند. معاون مالی آن را که ۳۰ سال خدمت دارند و حدود سه سال هست از خرم آباد لرستان تشریف آوردند به تازگی در منطقه ۹ گمارده شده آمد. تا این دوستان با منطقه آشنا شوند ، پوست نیروها کنده خواهد شد. واقعا قحط الرجال داریم


از خرم آباد لرستان تشریف
پاسخ + 0 0 --
امیر اسماعیلی 1398/03/06 - 00:30
سلام دوست وهمکار گرامی ،قطعا در شهری به گستردگی تهران که به نظر بیش از 60هزار نفر معلم دارد وتنوع فرهنگی به دلیل موقعیت خاص آن بیش از سایر مناطق است طبیعی است نیروی غیر بومی زیادی هم مشغول به فعالیت باشند ،واین که بر اساس سوابق وتوانمندی ها افرادی در سمت های مختلف بکار گرفته شوند واتفاقا برخی نیز لرتبار وبه زعم شما خرمآبادی باشند دور از انتظار نیست ...فراموش نکنید فولادوند مدیرکلی همدان ،شهرستانهای وشهر تهران را بعنوان رزومه کاری دارند واین یعنی توانمندی بالای ایشان است که موجب شده است در کسوت مدیرکل مورد اعتماد فرادستان باشد ..ریشه مشکلات آموزش وپرورش نه فردی وطایفه ای بلکه ساختاری است وتا ساختارها اصلاح نشود نباید از اشخاص انتظار معجزه داشت امید آن دارم معلمان تفکر محدود بومی ومواردی از این دست را کناری گذاشته ونگاه دهکده ای که این روزها درحال گسترش است به مسائل آموزش وپرورش ضمن این که تهران بعنوان پایتنخت متعلق به همه مردم ایران است نه مختص بومی های تهران واین وظیفه جنابعالی وبنده است روشنگری کنیم.کاش نقدها شفاف وصریح درج گردد
پاسخ + 0 0 --
اموزگار 1398/03/06 - 01:50
معاون پشتیبانی منطقه ۹ هنوز نیامده ، دفتر دستک خودش را مزین به منشی و درونی ، بیرونی کرده و برای خودش کیا و بیایی راه انداخته که ببین . این دوستان از مدیریت فقط ایجاد مانع و فاصله را یاد گرفته آمد. قبلاً مستقیما وارد اتاق معاون می شدیم و الان باید وقت ملاقات بگیریم .
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1398/03/06 - 01:52
درحال حاضر منطقه نه تهران رو به فناست. از شور و حال افتاده و اکثریت نیروها خسته شدند.
پاسخ + 0 0 --
علوی 1398/03/06 - 15:43
آقای امیر اسماعیلی عزیز درود برشما
فکر نکنم اعتقاد این دوستان بومی گرایی و قبیله گرایی باشد. قطعا بهتر است کسی که در منطقه ای پستی را قبول می کند بهتر است شناخت دقیق و درستی از محل مأموریت خودش داشته باشد.
اینکه اشخاص با درک مشکلات ساختاری نظام آموزشی پست و مقامی را قبول می کنند دلیل بی خودی آنهاست. کسی که از قبل می داند که توان تغییر مثبت را ندارد و قبول می کند حتما جاه‌طلب هست.
اینکه کسی در عرض چند سال چندین سمت پی در پی می گیرد نشان از عدم ثبات مدیریتی ست برادر.این تغییرات پوشاندن و ماست‌مالی کند کشیدن های قبلی آقایان است. چه دلیلی دارد که فرضا آقای فولادوند سالها در همدان یا شهرستان های تهران می ماندند و منشا خیرات و برکات زیاد می شدند و از خود نامی نیک باقی می گذاشتند و صد البته صدقه جاریه ای هم بله .
پاسخ + +1 -1 --
محمدمهدی 1398/03/05 - 17:33
باسلام...هرساله صدها نفر نیروی آموزشی و غیره از سایر استانها به تهران منتقل میشوند و اصولا شهر تهران چندان از نیروی بومی برخودار نیست... بیان اینکه فلان فرد از کجا آمده و یا چرا مانیستیم ناشی از یک فکر توسعه نیافته است...توانایی و کیفیت این نیروها راباید مد نظر قرار داد
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی قدیمی 1398/03/06 - 01:29
دوست عزیز درست می فرمایید. اما حداقل نیروهای جدید الورود چند وقتی در تهران آب بندی و به روز شوند. چنتا خیابان و کوچه رو یاد بگیرند. کارآمد و شایسته تر از قبلی ها باشند شرایط هر منطقه و.. درک کنند و دهها ملاک دیگر. باور کنید با ادراک و بینش یک محیط ساده و شهرستان دورافتاده نمیتوان در محیط پیچیده ای مثل تهران کار کرد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/12 - 10:54
خوب مد نظر قرار بدید . لطفا از کیفیت کار ایشون بگید تا ما هم بشناسیم این نخبه قرچکی را.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/16 - 13:51
حرف بسیار منطقی زدید هر سال حدود چند هزار نفر منتقل میشن تهران و چند هزار نفر بازنشسته میشن . در ثانی برخی چنان القا میکنند که تهران و مناطق آن ارثیه پدری ایشان است...
پاسخ + 0 -3 --
مادردانش آموز 1398/03/05 - 21:27
دقیقاموافقم،درشهرستانهای تهران مدیردبیرستان فرزندم برکنارشدولی قبل صدوررای هیات تخلفات باامضای آقای فولادوندکه آنزمان مدیرکل شهرستانهای تهران بودن منتقلش کردن به تهران،سوال اینجاهست اگرایشون تخلف نداشت که درپست خودش باقی میماندولی حالاکه تخلف ثابت شده چرامنتقلش کردن به یک منطقه درتهران،چرادرهمان شهرستانهای تهران حکمش اجرانشد؟برای اقای فولادوندپیام دادم به شماره ای که خودشون اعلام کردندولی پاسخی داده نشده،
پاسخ + 0 0 --
عاطفه تقی زاده 1398/03/05 - 22:56
به جای تخریب از مراجع مربوطه پیگیری کنید،به حراست شهرستان های استان تهران آقای رزاقی مراجعه کنید،حتماً ایشان و همکاران با تقوای ایشان رسیدگی میکنند.
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1398/03/06 - 16:26
قصدتخریب شخصی روندارم،دراداره کل ووزارتخانه پیگیرشکایت بنده بودند،مدارک ومستنداتم کامل هست،بارهارفتم دفترآقای فولادوندولی موفق به دیدن ایشون نشدم حتی وقتی ازوزارتخانه هماهنگ کردن ایشون روببینم منشی دفترشون بنده روفرستادن دفتریکی ازمعاونین ایشون،عدم نظارت اداره منطقه واداره کل باعث شدکه دردبیرستانی دولتی این تعدادنیروی غیرقانونی وبعضابدون گزینش وبامدارک غیرمرتبط به واسطه آشنایی بامدیرمشغول کارشوندومشکلات روحی ودرسی زیادی روبرای فرزندمن که رتبه اول مدرسه بود وبسیاری ازدانش اموزان به وجودآورند،شک ندارم که خداجای حق هست وهمیشه ازخداخواسته ام خودش قضاوت کندآنچه راکه برماگذشت.
پاسخ + +4 0 --
امیرمحمد 1398/03/05 - 21:33
فولادوند مدیری توانمند و فعال است که در شهرستانهه هم توانست در زمینه های مختلف از جمله ساماندهی موفق باشد.
شهرتهران مگر نیروی بومی دارد که حتما باید از آنها استفاده شود؟
فولادوند را نقد کنید ولی منصف باشید.
پاسخ + 0 0 --
غلامی 1398/03/06 - 01:33
اگر موفق بود که کاش همانجا به روند موفقیت های خودشون ادامه می دادند و شهرستانهای تهران را گل سرسبد کشور می کردند. واقعیت اینکه سوابق نامبرده سرشار از خرابکاری در همدان و .. هست
پاسخ + 0 0 --
شیطون بلا 1398/03/06 - 15:53
اگر بجای توانمند بفرمایید مدیری تنومند هستند قابل پذیرش تره.
حکایت آن زن زشت رویی که سالها برای شوی نابینایش از حسن جمال و زیباییش و اطوار دلربایش تعریف ها می کرد . یک روز طاقت شوهر از اینهمه مجیزگویی به تنگ آمده و گفت : اگر اینهمه زیبا و دلربا بودی قسمت چشم دارها می شدی !!!
اگر فولادوند اینقدر توانمند بودند که با اولین شایعه تغییر در یکی از استانهای مذکور ، هزار هزار همکار و مردمانی از آن بلاد لب به شکایت باز می کردند .
واقعیت اینست که وقتی برای اولین با ایشان از درون مدرسه ای در منطقه ۱۱ تهران به سمت مدیرکلی همدان رسیدند همه دوستان و همکاران و هرکه او را می شناخت شگفت زده و متعجب شده بودند.
پاسخ + +4 -3 --
عاطفه تقی زاده 1398/03/05 - 21:48
نیمه پر لیوان را هم باید دید در دوره ی آقای فولادوند در شهرستان های استان تهران،حراست شهرستان های استان تهران رویکرد اخلاق مدارانه ای در پیش گرفت و مدیر محترم حراست شهرستان ها سعی وافری در ایجاد آرامش و انصاف ایفاء نمود ومانع از صدمه دیدن منتقدان و همکاران اهل قلم شد.آقای فولادوند بابت مدیران با احلاق و صادقی همچون مدیر حراست شهرستان ها ازشما ممنونیم.
پاسخ + 0 0 --
بهرامیان 1398/03/06 - 01:37
شهرتهران سالهاست با رفت و آمد مدیران کل ناکارآمد و سیاست پیشه رو به ویرانی گذاشته. هر دوره مدیریتی آقایان تبدیل به سکوی پرش شده و البته پیشانحالی اداره کل و فشل شدن مناطق تابعه پیامد این تغییرات بی‌حاصل است و صدالبته گوش شنوایی درمیان نیست
پاسخ + +4 -2 --
یک معلم 1398/03/05 - 22:21
سلام
متاسفانه دوستان نظر شخصی شون‌رو اعلام‌فرمودندیک مثال براتون میرنم تا به شایستگی مدیر کل پی ببربم شما اگه‌سال های گذشته رو نگاه بکنید تا مهر وابان‌ساماندهی نیروهای انجام نشده بودولب امسال در خرداد ماه کلیه نیروهای انسانی ساماندهی شده اند
این نشانه تدبیر ایشان است وبه نظر بنده مهمترین کار انجام داده است
پاسخ + 0 0 --
مدیر 1398/03/06 - 01:45
ساماندهی نفرمایید بلکه سرهم بندی. هنوز معلوم نیست چه مقدار خروجی واقعی داریم. چه مقدار ماندگاری نیروهای بازنشسته و.. کلاس های که با نیروهای بازنشسته و حق التدریس اداره می شد از نیمه اسفند ۹۷ تغریبا رها شده بود. بیخود تمجید نکنید . اکثریت کلاس های پایه دوازدهم شهر تهران به خصوص بعد از عید تعطیل بوده آند. تحلیل نمرات نهایی این پایه افت تحصیلی وحشتناک شهر تهران را برملا خواهد کرد. علاوه بر شخص مدیر کل باید اشاره به معاونان ناکارامدشون هاست.
پاسخ + 0 0 --
مروج پور 1398/03/06 - 02:02
جوجه رو آخر پاییز می شمارند. یه کوچولو صبر کنید مشکلات شهریور و مهر و بحران پیش رو خودشو نشون میده. این ساماندهی های آبکی هم در واقع دست و پازدن های بیخودی هستش. با سرهم بندی و پر کردن ظاهری کلاس ها با نیروهای بی انگیزه و ناکارآمد خیلی هنر نمیخاد. میانگین نمرات امتحانات نهایی و خروج وحشتناک دانش آموزان واجب التعلیم از گردونه تحصیل موید وجود فاجعه در درون پوسته نظام آموزشی ست که البته بخش مهمی از آن تحت تاثیر معاونین آموزشی سیاست ورزی و نابلدی شهرتهرانه .
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/03/06 - 02:07
اینقدر مجیزگو نباشید برادر
تو بحبوحه امتحانات ، مدیران مدارس را مجبور کردند فرمهای سازماندهی مدرسه رو تکمیل کنند . تکمیل همینطوری و صوری و ابلاغ زدن در خرداد که اسمش ساماندهی نمیشه. التماس و درخواست از فرهنگیان برای ماندن و رسوب نیروهای خسته و بی انگیزه در کف مدارس که هنر نیست.
پاسخ + 0 0 --
داریوش 1398/03/06 - 08:19
حاج آقا شما حقوق میگری تا در فضای مجازی بحث ها رو منحرف کنید و به این چرندیات بپردازید. بفرمایید چه خدمتی به ارتقای کیفیت آموزش و یادگیری کرده اند. اینجا آپ است نه پادگان نظامی.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/16 - 13:54
صد حیف که مدیر لایقی چون شما را مدیرکل شهر تهران نمیکنند!!!!!!!!!!!
پاسخ + +4 0 --
فرهنگی تهران 1398/03/05 - 23:44
این نوع نگرش به عملکرد و نقد؛ نه منطقی ست و نه بر اساس قواعد درست استوار است. در بین مدیر کل های چند ساله اخیر جناب آقای فولادوند کمترین تغییر و یا جابجایی را درمدیران شهر تهران داشته است. در این نقد غیرمنصفانه که بر تفرقه بنیان نهاده است از تمام توان خود برای همراه کردن فرهنگیان تهران و مطرح کردن نگاه قومیتی برای حمله مدیرکل سوء بهر برده تا شاید بتواند به نیات غیر فرهنگی خود برسد.
پاسخ + +3 0 --
اسفندیار 1398/03/06 - 00:00
جناب مدیر کل فردی درد آشنا در حوزه اموزش و پرورش بوده و هزینه این مهم را نه در حرف که در عمل پرداختند ، در نقد شرط انصاف است اما در تخریب افراد بدون حد و مرز می توانند جولان دهند، اینکه من نوعی در نگرش مدیریتی مسئول ارشدی جایی نداشته باشم علی رعم شاخصه های مثبت، دلیل بر ناکارآمدی سایر افراد یا قحط الرجال نیست. شهر تهران بیش از ۴ دهه توسط افراد غیر بومی اداره شده است و کمتر تیم مدیریتی ای را سراع داریم که تماما ترکیب یکدست تهرانی داشته باشند و بسیاری از ایشان ریشه در شهرستانهای تهران و استانها داشته ، دارند و خودهند داشت.لذا باید در پایان عمر مدیریتی افراد در خصوص عملکرد ایشان بویژه در حوزه گماردن افراد قضاوت کرد ، پاک دستی ، تودنمندی و کارامدی و دغدغه مند بودن ، معمولا شاخص های انتصابات جناب فولادوند در انتخاب تیم مدیریتی بوده که در استان های همدان و شهرستانهای تهران کارنامه قابل قبولی داشته اند، البته هیچ کس از عیب مبرا نبوده و قطعا همه مدیران نیازمند نقد منصفانه نه مغرضانه هستند.
پاسخ + 0 0 --
سالار 1398/03/06 - 16:04
جناب اسفندیار
شب دراز است و قلندر بیدار همه مدیران پر مدعای کشور هم از خودشون کارنامه موفق نشان می دهند. ارزیاب مستقل و منصف نداریم . همه از خودشون و مدیریتشون شرح ها به به چه چه کردن ها دارند. اینهمه کارخرابی و ویرانی نتیجه کار اشباح هست.!!!
پاسخ + +2 0 --
آزاده نیاز 1398/03/06 - 03:22
جانب انصاف را در انتقاد داشته باشیم .تا زمانیکه کارایی انسانها را با قومیت و ... میسنجیم نمیتوانیم دم از سیستم شایسته سالاری بزنیم . ایشان برای هرنوع پارتی بازی در ستاد ثبت نام امسال خط قرمز دارد و تنها برای فرزندان فرهنگی حمایت ستاد را وظیفه دانست آنهم در زمانیکه هیچ قشری در عمل برای معلم و خانواده او احترام قائل نیست . ساماندهی تهران تنها سالی است که نظم را به خود میبیند . آقای فولادوند به این دلیل که مدیر قومیت گرایی است متهم این تهمت اخیر نیست ، بلکه چون منفعت خیلی ها با حضور ایشان به خطر افتاده مورد این بی انصافی قرار گرفته .
لطفا سری به اداره کل تهران بزنید ، کدامیک تهرانی بوده و هست ؟ این چه تهمتی است اکنون؟
جهت اطلاع، من نه تنها لر نیستم بلکه تهرانی هستم که بعد از ۱۴ سال راه دور و بی انصافانه تازه به محل تحصیل خودم برگشته و در محل بومی خودم خدمت میکنم.
منصف باشیم این میزها و پست ها غیر از امتحان چیزی نیست به قول خود آقای فولادوند اگر پشت این میزها ثواب نمی کنید، لااقل گناه نکنید .
پاسخ + +2 -1 --
علی 1398/03/06 - 06:46
فولادوند انسان بزرگیست .بنده که حدود بیست ساله در مدارس شهر تهران خدمت میکنم و مدیران کل زیادی را تجربه کرده ام .تاکنون مدیر کلی با این تسلط بر مسائل آموزشی ندیده ام .معمولا در این مملکت انسان های کاربلد را نمی گذرارند به راحتی کار کنند .شبیه همین کسی که این مطلب را نوشته در نظام آموزش و پرورش ما زیادند و آموزش و پرورش ما را به این روز انداخته اند
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/03/06 - 16:08
چقدر بادمجان دور قاب چینید .
یعنی همه ی قبلی ها بد و این آقا بهترین و خوش آب و رنگ نرینه . زهی بی انصافی . بابا اگر خوب و مسلط و کاربلد بود که تو همون جاهای قبلی می موند. تهران را برای دیگران می گذاشت خراب کنند.
پاسخ + 0 0 --
امیر 1398/03/07 - 22:20
یک نفر یا چند نفر در اینجا میخواهند فولادوند را خراب کنند و هر کسی تعریفی از او می کند با شدت تمام حمله می کنند و غیر اخلاقی تخریب می کنند . آقایان یا خانم های محترم به تفاوت فکر هم کمی بیندیشید وبرای فکردیگران هم احترام قائل باشید .
پاسخ + 0 0 --
رضوان 1398/04/14 - 16:02
واقعامتاسفم براتون که به همچین مدیری گرفتار شدین
ما تو همدان روزی هزار بار لعن و نفرینش میکنیم
پاسخ + +3 -2 --
فرهنگی اسلامشهر 1398/03/06 - 06:49
وزیر محترم لطفا به داد آموزش و پرورش شهرستان های تهران برسید .سو مدیریت داره پدر آموزش و پرورش را در میاره
پاسخ + +2 0 --
احسان سبزی 1398/03/06 - 07:05
باز هم نخبه کشی .باز هم قضاوت های ناعادلانه .باز هم ...
پاسخ + +4 -1 --
شریعتمداری 1398/03/06 - 07:09
واقعا از این نوشته سراسر نقص تاسف خوردم .تو را خدا بزارید مدیران خوب یه ذره کار کنند
پاسخ + +2 -1 --
فرهنگی 1398/03/06 - 09:12
با سلام، شاید اگر از منظر فردی که به مسائل نگاه
قومیتی داشته و در سودای منصبی است که بنا به
دلایلی به ایشان واگذار نشده به مسائل بنگریم حکم
آن مورچه ای را خواهیم داشت که در پیاله ای آب فرو
افتاد و ندا سر داد که دنیا را آب برد. اما یک نگاه
کارشناسی مبتنی بر تحلیل علمی و بررسی امور
از کلیه جوانب می تواند مبنای قضاوت درست باشد.
با نگاهی به شهر تهران و کلیه مناطق آن و همچنین
بافت مدیریتی آموزش و پروش نمی توان نظر این
دوست و همکار محترم را صائب دانست
پاسخ + +3 0 --
فرهنگی 1398/03/06 - 09:13
چرا که در
میان این دستگاه عریض و طویل و کثرت کارکنان
آن اشاره به دو یا چند مورد و تعمیم آن با هدف
ایجاد استقراء ناقص بدور از انصاف است، نه از منظر
رد یا تایید شخصی خاص که مورد اشاره قرارگرفته
است بلکه از این رو که تلاش های مجموعه آموزش و
پرورش شهر تهران در جهت ایجاد تغییرات مثبت مد
نظر قرار نگرفته، شرایط شهر تهران و بافت جمعیتی
شاغل در این دستگاه لحاظ نگردیده و رای از سر شور
با هدف تهییج همکاران و تحریک ملاحظات قومیتی
نزد ایشان صادر گردیده است. کاش در قضاوتها منصف
باشیم و پس از بررسی همه جانبه مسائل نظرات خویش را
ابراز نمائیم.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1398/03/06 - 11:39
چرا کسی نمی پرسد دلیل عزل این آقای نیکبخت در قرچک چه بوده است. کسی که با اسامی مختلف و کامنت های متعدد و حتما بدون اطلاع آقای فولادوند تلاش می کند ذهن ها را از اصل موضوع منحرف کند به این سوال جواب دهد که چطور کسی که کمتر از یک ماه در شهرستانهای تهران عزل شده در منطقه ۱۷ پست می گیرد و کمتر از سه ماه رییس منطقه ۱۷ می شود اما در منطقه ۱۷ کسانی که سالهاست کار می کنند کوچکترین توجهی به آنها نمی شود. کسی از قومیت صحبت نکرد و بعضی جوابها نشان از سابقه ذهنی نویسنده محترم این کامنتها از عملکرد گذشته آقای فولادوند دارد. لطفا از طرف کارکنان شهر تهران قیم نباشید کسی از انتصاب رییس معزول قرچکی در منطقه ۱۷ راضی نیست طوری وانمود نکنید که انگار همه چشم دوختند که ساماندهی آقای فولادوند را با سر و صداهای مخصوص خودش تماشا کنند و از عملکرد او ذوق مرگ شوند. سوال واضح این است : اگر رییس منطقه ۱۷ باید عوض شود چرا رییس معزول یک استان دیگر جایگزین او می شود؟ این رییس اگر به درد بخور بود چرا عزل شده است؟ بروید در قرچک بپرسید چرا این رییس عزل شده است. صدای معلم این ماموریت را از طرف ما معلمان انجام دهد.
پاسخ + 0 0 --
جليل 1398/03/06 - 12:44
سلام
مثل روز روشن است عقده گشايي تازه به دوران رسيده ها
پاسخ + 0 0 --
معلم لر مشهدی 1398/03/06 - 12:37
یه بار به یه بنده خدا که ظاهرا خادم و بنده حرم امام رضا ع هم بود و دقیقا به همین خاطر مسیولیتی به او داده بودند گفتم حضرت علی ع فرمودند که من - به اصرار شما - مسولیت خدمت به شما را بر عهده گرفتم درحالیکه از مال دنیا جز این لباسی که بر تنم هست و این مرکبی که بر آن سوارم چیزی نداشتم. اگر در پایان خدمتم - که نزدیک است - چیزی بیشتر از اینها داشته باشم بدانید که از خیانت کارانم.
پاسخ + +4 0 --
عادل 1398/03/06 - 12:51
سلام
لا عَدلَ اَفضَلُ مِن رَدِّ المَظالِمِ؛

هيچ عدالتى بهتر از بازگرداندن حقوق پايمال شده نيست.
جناب پورسليمان عزيز
باني تنزل جايگاه صداي معلم در بين فرهنگيان توسط عده اي معدود نشويد.
شما مدير كل ديگري براي نقد منصفانه پيدا نمي كني؟
چرا هنگاميكه انسان پاكدستي مانند شهباز بيگي در اداره كل شهرستانها ناجوانمرادنه مورد بي مهري قرار گرفت كجا بودي؟
من به دفاع از آقاي فولادوند نمي پردازم اما نگقتن حقيقت ظلم است.بعد رفتن ايشان پي بردم چه روح بلند و بدون كينه اي داشت.
پاسخ + +4 0 --
عادل 1398/03/06 - 12:59
أَعدَلُ النّاسِ مَن أَنصَفَ مَن ظَلَمَهُ؛


عادل‏ترين مردم كسى است كه با كسى كه به او ظلم كرده با انصاف رفتار كند.
اين صداي معلم نيست ؟
اين رفتار را در جناب آقاي دكتر فولادوند ذر شهرستانها ديدم كه چگونه با جماعتي كه براي حذف ايشان با تبليغات منفي در صداي..... تلاش كردن چگونه رفتار نمود.
حالا با اين همه معاون در اداره كل شهرستانها كسي سوال نپرسيد چرا مدير كل نشدن؟
پاسخ + +6 -2 --
رباط 1398/03/06 - 13:10
سلام
چشم ما روشن
آقاي پور سليمان عزيز چرا فقط به نقد فولادوند مي پردازيد.
تغيرات شهرستانها را ملاحظه فرماييد.
شهرياري چرا از اداره كل شهرستانها رفت؟
مرادي رياست امور اداري؟
شهباز بيگي معاونت پشتيباني؟
ولي پور رياست روابط عمومي؟
حسيني رياست اداره حقوقي؟
مهري رياست اداره استعداد هاي در خشان؟
رحيم معاونت تربيت بدني؟
رياست اداره رباط كريم؟
رياست قرچك؟
راننده؟
حتي مدير دفتر؟
رياست اداره مكاتبات؟
خوب فقط نگهبان دم در مونده؟
فولادوند را منصفانه نقد كنيد نه مقرضانه
من كه الان اداره كل شهرستانها را در وضعيت قرمز مي دانم.
پاسخ + 0 0 --
رباط 1398/03/06 - 16:46
سلام

كلمه مغرضانه صحيح است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی تهران 1398/03/06 - 23:07
جناب رباط چون اتوبوسی اومده بودن شهرستانها اتوبوسی هم رفتند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/06 - 23:11
وضعیت شهرستانها قرمز نیست بلکه وضعیت نیروهای ناکارآمدی قرمزه که هر کدومشون به دلیل ضعف عملکردی خودشونو در خطر می بینن. خیالت راحت باشه که اگر کارتو بلدی و درست انجام میدی با هیچ دلیل غیر حرفه ای قابل حذف نیستی
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/09 - 01:55
بعضی فکرمیکنندتهران ارث پدری آنهااست درحالیکه پایتخت ومتعلق به همه ایرانیان است.دراین کلانشهرتمام اقوام سکونت دارند.کسانی که به نیروهای اتوبوسی اشاره دارندعده ای قلیل اندکه تعدادشان دراداره کل شهرستانهابه تعدادانگشتان دست هم نمیرسد.
پاسخ + +2 0 --
Adal1398 1398/03/06 - 13:13
حضرت علی(ع) هم می فرمایند: «صدق و راستی، استوارترین پایه های ایمان است».

زارش ها و خبرها و مقاله هایی که ریشه در راستی دارند، از عظمت روحی خبر می دهند و کسانی که به این مهم همت می گمارند، درج حقیقت را نه تنها ضعف کار خویش نمی دانند، بلکه نشانه عزّت و صلابت تلقی می کنند. نشریات راست گو معمولاً به وسیله افراد شجاع، دل سوز، صریح، با اخلاص، کم طمع و خالی از تعصب های نادرست و حبّ و بغض های غیر الهی، اداره می شوند. در مقابل، نشر اکاذیب آن هم با ظاهری فریبنده، معمولاً به وسیله افرادی صورت می گیرد که شخصیت رشد نیافته ای دارند، طمع کارند، لجوج و گرفتار تعصب های نابخردانه و غلط هستند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/06 - 17:25
خوب آمار تغییرات را دارید. به نظر من که در شهرستانهای تهران کار می کنم تغییرات کند است و خیلیهای دیگر باید تغییر کنند.
پاسخ + +2 -2 --
ناشناس 1398/03/06 - 13:34
صدای معلم .... و دلیل تمام عزل و نصبهای شهرستانهای تهران بپردازد. اما از سوال اصلی دور نشوید. چرا از بین ۶۰ هزار معلمی که در تهران هستند باید یک رییس معزول که کمتر از سه ماه است به تهران آمده رییس منطقه ۱۷ شود. لطفا صدای معلم با مسيولین شهرستانها مصاحبه ای کند و تمام ابهامات را در مورد عزل و نصب ها طرح کند و پاسخش را به افکار عمومی منتقل کند. لطفا فرافکنی نکن دوست خوبم به سوال اصلی جواب بده و عصبانی هم نشو
پاسخ + 0 0 --
همكار 1398/03/06 - 14:15
سلام
ولا خوبه يه سوزن به خودت بزن ويه خنجري به ديگران

طلب كار هم هستي؟؟؟؟
پاسخ + +2 -2 --
حميد 1398/03/06 - 13:56
در انتقادها باید ادب و احترام مراعات و با نرمی و ملایمت سخن گفته شود و بیانات منتقد با مدارا و محبت توأم باشد. رسول اکرم(ص) فرموده اند: «رفق و مدارا بر امری قرار نمی گیرد، جز اینکه زینت دهنده آن است و از چیزی جدا نمی شود، مگر اینکه باعث زشتی آن می شود

گفته های منتقد، دو مسیر را طی می کند: یکی، متوجه عملی نادرست است. دیگری، شخصی است که رفتار ناروایی از خود بروز داده است. شیوه نادرست در نقد و بررسی، این است که به جای تقبیح خود عمل، به حیثیت افراد خدشه وارد می سازند و این اقدام نه تنها به اصلاح رفتار کمک نمی کند، بلکه بذرهای کینه و خصومت را می افشاند و شخص مورد انتقاد را دچار نوسانات روحی و روانی می کند. در هنگام انتقاد باید از تندگویی، به کار بردن کلمات موهن، مراء و جدال منفی پرهیز شود. در روایتی آمده است که رسول اکرم(ص) فرموده اند: «آدمی قادر نیست حقیقت ایمان را در نهاد خود کامل کند، مگر آنکه از مجادله و بحث های خصومت آمیز بپرهیزد؛ اگر چه حق با او باشد.
براي من جاي سوال است چرا صداي معلم فقط در تهران به دنبال فولاوند و شكار لحظه هاست
آيا طلبي از ايشان دارد؟؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
سعید 1398/03/06 - 16:21
بنده از تخصص جناب فولادوند اطلاعی ندارم اما در دوران ریاست نامبرده در همدان و شهرستانهای تهران همیشه غوغا و اعتراض بوده و ایشان معمولا گرد و خاک راه می اندازد و خودش و چنتا برادرش مثل همینجا از خودشان تعریف و تمجید کرده و سیاوش کشی و نخبه کشی راه می اندازند .
پاسخ + +2 -2 --
الياسي 1398/03/06 - 14:29
سلام
دوستان به اين موارد دقت فرماييد.
دوگانگي صداي معلم
« صدای معلم » انتظار دارد تا « محمد صیدلو » بر اساس آن چه نوشته و به آن معتقد است زمینه های عملیاتی " ایجاد فضای امن و بدون سانسور برای گفت و گو بین مدیران سطوح مختلف تا سطح مدرسه " را فراهم نماید .

و


اختلاف درک مدیران سطوح مختلف از مسائل آموزش و پرورش ، موجب تفرق انرژی آنان شده و مسیر این وزارتخانه را برای رسیدن به اهداف هر سندی طولانی می کند .

احتمالا اين همه تغييرات در راستاي كاهش تنش و تفرقه مي باشد.
انصاف چيز خوبيه اما براي ديگران.
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1398/03/06 - 17:38
سلام

دوست عزیز

1- نیازی به گذاشتن نظرات متعدد با اسامی مختلف از سوی یک شناسه را چگونه باید تفسیر کرد ؟

2- نقدی نوشته شده است .
به جای آسمان ریسمان کردن و متهم کردن رسانه و... همان طور که در ابتدا آمده است با پاسخ و یا جوابیه ، افکار عمومی تنویر گردد .

مگر اداره کل روابط عمومی ندارد ؟!


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
امیر اسماعیلی 1398/03/06 - 20:33
دوست عزیز سلام

رسالت یک رسانه طرح مباحث مختلف است آقای پورسلیمان انسان شریف ،منطقی وواقعا بی طرفی هستند ،بهتر است اندک سرمایه هایی که صادقانه وبدون کمک دیگران هزینه می کنند مسئولانه فرسادهای معلمان را به گوش فرادستان منتقل کنند ،جناب فولادوند به زعم بنده از مدیران توانمند هستند اما به هر حال هر مدیری ممکن است بسته به گستردگی کار نواقصی هم در کارشان باشد وایشان هم یقینا از این موضوع مبرا نیستند ،خواهش بنده این است منصفانه طرح موضوع نمائیم بنده با روحیه ای که از جناب فولادوند سراغ دارم مطمئنم به هیچ وجه راضی به توهین به احدی نیستند ،گاهی دفاع نکردن خیلی بهتراز بد دفاع کردن است
پاسخ + 0 -1 --
میر احمدی 1398/03/06 - 19:26
درود بر همگی.
در قرن بیست و یکم که به عصر جهان وطنی ملقب است ، انحصار گرایی و مرزبندی بین کلان شهر بهم پیوسته تهران و خودو نگری و سطحی نگری در دو مقوله مدیریت آموزشی و نقد و اصلاخ ، و بدون حست نیت ، هم زیبنده قشر فرهیخته بعنوان داعیه داران فرهنگ نیست و هم بنوعی مصداق استقرا ناقص و تعمیم نارواست . زیبنده است حقیر به همکاران ارجمند پیشنهاد میدهم با نقو منصفانه و بدون تعصب و پیش داوری و صرفا از نگا۶ آموزش و نه سیاسی به قضایا نگریسته و شهامت اذعان به صراحت و شفافیت پیش آنده در دوران کوتاه مدیریت فعلی اداره کل شهر تهران را اذعان نمایند . و انصاف همیشگی خود را به نمایش گذارند .
در این شب های گرانقدر برای گذشتن خود از انگاره ها و پیش فرض های همیشگی و قدیمی و رعایت اخلاق بیشتر دعا کنیم .
التناس دعا
ایام بکام
پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1398/03/06 - 19:52
در شهرستانهای تهران
تمام جلسات از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می شود و به طور متوسط دو جلسه حضوری استانی در روز حذف شده که برای هر کدام از آنها ۴ میلیون فقط هزینه ایاب و ذهاب از مناطق بود. این هزینه را اضافه کنید به وقت صرف شده کارمندان در مسیر که بابت آن حقوق می گیرند و هزینه پذیرایی و غذا و... این یعنی کار خوب و بی سر و صدا
تمام خودروهای دولتی با پلاک قرمز جمع شده و هیچ امتیاز ویژه ای برای افراد خاص حتی معاونین مدیر کل وجود ندارد، اگر چه تعدادی از بازماندگان ویژه خوار قبلی از این وضعیت ناراضی اند، اما این یعنی کار خوب و بی سر و صدا
تمام سوییتهایی که در مراکز رفاهی استان یک سال خالی می ماند تا اگر روزی مدیر کل قصد مسافرت داشت سوییت مخصوصش خالی باشد برچیده شده و دستور داده شده که تمام امکانات از طریق سامانه رزرو شود و معلم مدرسه نیز دسترسی اش به این مراکز مانند کارکنان ادارات و حتی شورای معاونین باشد و در هیچ مرکز رفاهی هیچ وی آی پی ای برای هیچ کس نباشد. این یعنی کار خوب و بی سر و صدا
.
پاسخ + 0 0 --
Ali 1398/03/08 - 20:01
دراداره کل شهرستانهابی برنامه بودن موج میزندجناب صیدلوبه پایان سلام کن.
پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1398/03/06 - 19:54
ادب و اخلاق خوب مدیر کل و معاونانش را حتی از خدمتگزاران اداره کل بپرسید تا انصاف به خرج دهید و برای فرار از پاسخگویی در مورد وضعیت تهران دست به تخریب شهرستانهای تهران نزنید. متهم کردن شهرستانهای تهران مشکل شهر تهران را حل نمی کند. برای مدیرانی که از شهرستاها برده اید و سالم بوده اند و مشکل خلا نیرو را در شهرتان حل کرده اند آرزوی موفقیت می کنیم. برادر یا خواهر عزیز که به تنهایی و با کامنتهای مختلف سعی در لاپوشانی مسئله منطقه ۱۷ دارید و با فرافکنی اذهان و اتهام به شهرستانها از موضوع فرار می کنید بدانید که همه مردم را نمی توان برای همیشه فریب داد. شما و همکارانتان به جای سر و صدا کردن بهتر است کار درست انجام دهید. مردم تفاوت را می فهمند
پاسخ + +1 -2 --
فرهنگی تهران 1398/03/06 - 20:57
باسلام آقای فولادوند چه درهمدان وچه درشهرستان های تهران نظام آموزش وپرورش رو به فنا ونابودی برد اکنون خدا به داد معلمان ودانش آموزان پایتخت برسه.ایشون درحد مدیر کل پایتخت نیست.باغوغا سالاری واینکه فلان شخصیت ارمن حمابت میکنن سر همه رو شیره می مالن.
پاسخ + +3 -1 --
اسفندیار 1398/03/06 - 21:10
سلام
ساماندهی شهر تهران باحضور مستقیم مدیرکل و تیم طرح و برنامه در جلسات کمیته برنامه ریزی مناطق نشانه عزم ایشان در بهبود روند ساماندهی در شهر تهران است . فارغ از هر طیف فکری و سیاسی و قومیتی ، تمرکز خود را بر ساماندهی بهتر شهرمان بگذاریم و نگران انتصابات و عزل و نصب ها نباشیم که همواره رویه ای است معمول و حق طبیعی هر مدیری و به همان نسبت پاسخگویی نتایج نیز بر عهده ایشان خواهد بود...تمرکزمان را بگذاریم برمسیولیتهای حوزه وظایف مان تا دانش اموزان بی خبر از این حواشی ، تاوان به بیراهه رفتن تمرکز و توانمانمان را ندهند .
با احترام
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/06 - 22:09
میشه بفرمایید ساماندهی با حضور مدیر کل در مناطق دقیقا چطور انجام میشه؟ مشکل امروز آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی، کمبود نیروست. برای ساماندهی در این شرایط جز عدم اختصاص بعضی نیروها مثل معاون اجرایی، آموزشی و یا پرورشی و یا مربی، مشاور و... راه دیگری نیست که این کار را مناطق خوب بلدند و یک مسئول مقطع هم از پس این کار بر میاد. ایشون وقتی برای ساماندهی در مناطق حاضر میشن دقیقا چیکار میکنن؟ لطفا بگید تا الگویی برای دیگر استانها بشه. برای کسانی که فقط یک سال درگیر کار ساماندهی در این شرایط بودن این کار مسخره است.
پاسخ + 0 0 --
مدیر منطقه ۱۰ 1398/03/08 - 09:08
آقای اسفندیار ..... با جلسه و نشستن و برخواستن با نیروهای ناکارآمد اداری مناطق که مشکلی حل نمی شود. اگر جرات دارید در جلسات مدیران مدارس شرکت کنید و صحبت های آنها را گوش کنید
پاسخ + +4 -3 --
دبير منطقه ١١ 1398/03/06 - 21:16
با سلام
واقعاً متأسفم كه ....مدير كل شهر تهران شده است و با فرهنگي بودن خيلي فاصله دارد.
پاسخ + 0 0 --
سعید 1398/03/09 - 01:40
بعیدمیدانم بااین ادبیات خودت معلم باشی.
پاسخ + +5 -3 --
آموزگار پايه ششم 1398/03/06 - 21:17
سلام عليكم خداوند فولادوند را خوار و ذليل خواهد كرد چون خيلي به معلمان ظالم هستش
پاسخ + 0 0 --
سعید 1398/03/09 - 01:41
تودیگه چه مرگته پرت وپلا میگی.
پاسخ + +5 -2 --
فرهنگي منطقه ١٨ 1398/03/06 - 21:18
جناب مستطاب فولادوند
الملك يبقي مع الكفر و لا يبقي مع الظلم
پاسخ + +5 -2 --
فرهنگي شهرستان تهران 1398/03/06 - 21:21
آقاي فولادوند دخالت شما در آموزش و پرورش شهرستانهاي استان تهران چرا؟؟آيا شما با حفظ سمت مديركل آموزش و پرورش شهرستان هاي تهران و همدان هم هستيد؟
پاسخ + +5 -2 --
معلم دردمند 1398/03/06 - 21:22
آقاي فولادوند آموزش و پرورش شهرستانهاي تهران را به يك خرابه تبديل كرد و رفت،منتظر ويراني شهر تهران هم باشيد!
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/09 - 01:43
اتفاقاالان اداره کل شهرستانهاشبیه یک خرابه شده بااین مدیریت جناب صیدلو.....
پاسخ + +6 -2 --
فرهنگي منطقه ١٣ 1398/03/06 - 21:23
لطفاً از آقاي عبدالرضا فولادوند ٤ تا اصطلاح تخصصي در مورد آموزش و پرورش بپرسيد،ببينيد جواب ها چگونه خواهد بود
پاسخ + +5 -4 --
معلم ستم ديده 1398/03/06 - 21:24
با سلام شك ندارم كه فولادوند در مهر ماه ٩٨ در آموزش پرورش شهر تهران نخواهد بود و كري خواني آن را معلمان با فرهنگ ديگر شاهد نخواهد بود
پاسخ + +5 -2 --
هنرآموز منطقه ١٠ 1398/03/06 - 21:25
باند بازي در شهر تهران با فولادوند دارد به يك تفكر خطرناك غالب تبديل ميشه....به فرياد ما برسييد
پاسخ + +3 -1 --
فرهنگی همدان 1398/03/06 - 21:57
باسلام خدمت فرهنگیان تهران وهمدان من خودقربانی ..... آقای فولادونددرهمدان بوده ام وقتی وارددفترکارایشان شدم بانهایت بی احترامی مراباچشم گریان ازدفترش بیرون انداخت وخداشاهدوناظراست که برای احقاق حقم که توسط دوستانش پایمال شده بودرفته بودم آقای فولادوندجزای کردار ستم پیشگان درقیامت داده خواهدشد.
پاسخ + +3 -1 --
امیر 1398/03/07 - 22:26
فولادوند هر عییب داشته باشد نامرد نیست و تنها فردی که در شهرستانها تغییر داد خانم مدیر اداره ای بود که مشکل مالی داشت .
فولادوند را هرچقدر دوست دارید تخریب کنید اشکالی ندارد ولی به نتیجه ای که میخواهید نمیرسید .
ای کاش به جای تخریب نقد می کردید یا ازایشان سوال می کردید که پاسخ دهد نه اینکه اینجا را مان مناسبی برای عقده گشایی بیبنید .
پاسخ + 0 -2 --
مدیر مدرسه 1398/03/08 - 09:03
حضور مدیرکل و آقای حدادی .... مدل در جلسات ساماندهی نیروهای انسانی مناطق دردی را دوا نمی کند. امسال به هرکسی اعم از شاغل و بازنشسته رو میندازیم بیاد برای تدریس ، فرار می کنه. به جای اینهم فک زدن و روده درازی های مدیرکل بی خاصیت ، حق التدریس همکاران سرموقع پرداخت بشه ، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد
پاسخ + +2 0 --
اداری 1398/03/08 - 20:25
همکاران اداره اکثریت بحث هایشان پیرامون انواع گمانه زنی های ست که ؛ کی قرار بیاد ، چه کسی می‌ره ؟ ، فلان پست رو چه کسی میگیره و .....
آقایان مدارس دولتی را دریابید.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/03/10 - 00:53
عملکرد مدیرانی که چارچوب فکری ثابتی دارند، در دراز مدت موجب اقبال افراد سازمان شده و همه آنها خودشان را با اصول مدیریتی چنین مدیری تنظیم می کنند و سازمان راه خود را پیدا کرده و با کارکنانی که تکلیف روشنی دارند با سرعت بیشتری پیش می رود. این مدیران کمتر دچار احساسات شده و به راحتی اصول مدیریتی خود را زیر پا نمی گذارند. عصبانیت، خوشحالی، بدحالی و دیگر خصائص شخصی چنین مدیری باعث نمی شود گفتارهای متناقض داشته و کارکنان را دچار ابهام و تردید کند. ملاک انتخاب نیرو از نگاه این مدیران استاندارد روشنی دارد و روابط فامیلی و قومی و... این استانداردها را از اولویت خارج نمی کند. این مدیران می دانند که همه را نمی توان راضی نگاه داشت و همه را برای همیشه نمی توان فریب داد. انجام کارهای درست و اتخاذ تصمیمات منطقی معرف کیفیت مدیریتی این دسته از مدیران است. این مدیران اهل هیاهو و تبلیغات کاذب نیستند و...
امیدوارم آقای فولادوند از این دسته مدیران باشند. قضاوت با آنها که او را می شناسند.
پاسخ + 0 -2 --
کارمند شهرستانهای ته 1398/03/10 - 01:41
همکاران خوبی که همراه آقای فولادوند به شهر تهران رفته اید ، ما در شهرستانهای تهران برای شما و آقای فولادوند آرزوی موفقیت می کنیم چرا که موفقیت شما یعنی موفقیت آموزش و پرورش پایتخت . اگر در کار بزرگی که در تهران انجام می دهید اشکال کوچکی وجود دارد رفع کنید و بدون توجه به حرف این و آن کر کنید و دنبال حاشیه نباشید . اما لطفا دست از سر همدان و شهرستانهای تهران بردارید . مگر آموزش و پرورش پایتخت در اختیارتان نیست ؟ تلاش کنید تا کار خوبتان الگویی برای ما و دیگر استانها باشد . به خدایی که همه ما بدان اعتقاد داریم کسی در شهرستانهای تهران حرفی از تهران نمی زند . همانطور که خودتان در اینجا کار کرده اید و می دانید ، مشکل در شهرستانها زیاد است . ما از شما تقاضا می کنیم که هم کار تهران را خوب انجام دهید و هم به شهرستانها کمک کنید مگر نه اینکه قلب همه ما برای ایران می تپد ؟ آقای دکتر فولادوند و آقای صیدلو هیچ مشکلی با هم ندارند لطفا از اظهار نظرهای فتنه انگیز دوری کنید تا آموزش و پرورش کشور عزیزمان رشد کند و دچار دعواهای بیهوده نگردد .
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/03/11 - 01:28
فولاوند یعنی فاجعه مدیریت در کشور آن هم در دولت تدبیر و امید .چنین رویدادی عجبب بود
پاسخ + 0 -3 --
ناشناس 1398/03/16 - 14:01
هم دکتر فولادوند،هم جناب صیدلو و هم جناب نیکبخت عزیز هر سه از شخصیت های دلسوز و بینظیر آموزش و پرورش استان تهران هستند، چرا عده ای به خاطر حب و بغض های شخصی و منافع خویش حاضر میشوند همه چی را زیر سوال ببرند، البته که عده ای نیز از سر بیکاری کارشان همینه چون خودشان از بس بی هنر هستند همواره سعی در تخریب دیگران برمی آیند.
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی منطقه ۱۱ 1398/03/16 - 23:01
سلام مضحک ترین خبری که امروز دربرخی رسانه ها خوندم این خبر بود که در بین گزینه های سرپرستی وزارت عریض وطویل آموزش. وپرورش نام آقای فولادوند هم بود ‌:شتر درخواب بیند پنبه دانه!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/17 - 10:21
دقيقاً
پاسخ + 0 0 --
فرهنگي بازنشسته همدا 1398/03/17 - 10:26
دقيقا
پاسخ + +2 0 --
فرهنگي تهران 1398/03/17 - 10:11
سلام
يك بار جستي فولادوند،دوبار جستي فولادوند،آخرش بركناري فولادوند.
برايم بسيار خنده آور بود وقتي ديدم با غوغا سالاري مديركل شهر تهران خودش را در ميان گزينه ها آن هم رده هاي آخر سرپرستي وزارت آموزش و پرورش جا داده بود چه خيال باطلي
آقاي فولادوند فعلا خدارو شكر كن تا تعيين سرپرست از بركناري جستي!!!
پاسخ + 0 0 --
كارمند شهر تهران 1398/03/17 - 10:33
سلام
من هم از شنيدن اين خبر تعجب كردم البته بايد بگم كه قبلا هم چنين خبر هايي در مورد ايشان به گوشمان مي رسيد و بعد كه متوجه مي شديم مي ديديم خود ايشان طراح اين خبر ها بودند،اگر اين خود بزرگ بيني كم بود ايرادي نداشت اما واقعاً آدم حس مي كند سر ايشان جايي خورده است :))))))
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/17 - 10:40
آرزو بر جوانان عيب نيست!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/04/19 - 09:11
سلام پاداش بازنشستگان را کی می دهید بازنشسته منطقه ۹ هستم خبری از پاداش آخر خدمت نیست البته اگر اختلاس نکنند
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/04/19 - 09:13
سلام خواهش می کنم بیشتر رسیدگی در منطقه ۹ شود یک کارمند حسابداریش که از معلمان بیچاره حسابی پول گرفت و خورد و فرار کرد هیچ کس هم نتوانست پیدایش کند بیشتر رسیدگی شود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/21 - 12:08
با سلام واحترام سوال از اقای فولاد وند این است اینهمه جابه جایی چه دردی را دوا کرده است هر روز شاهد تغییر رییس منطقه و...هستیم اگر افراد منتخب را از افراد فرهیخته وبا توجه به اصل شایسته سالاری انتخاب می فر مایید فضا را برای انجام بر نامه ها باز بگذارید نظارتها بایستی درراستای اجرای بر نامه ها باشد این زیر اب زنی ها باید جمع شود برای انتخاب روسا ملاک ومعیار درستی در دستور کار قرار بگیرد تو روخدا مدیران را سفارشی /سیاسی /بومی انتخاب نفر مایید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/05/24 - 09:52
یه سوال اساسی از مدیر کل عزیر :روسایی که ابتدا بسم ا...هستند وجزء بهترینها هستند چگونه یکدفعه پر از مشکل ومتخلف و...می شوند؟؟؟بعد عزل می شوند وپس از مدتی یه پست بالتر می گیرند یا در منطقه ای دیگر همان پست قبلی را می گیرند تو روخدا ادم ها را ادم ببینید ادم ها مهره نیستند تو روخدا مافیای قدرت ب ای خودتان درست نکنید ادم های شایسته وکاردان زیاد است ولی تمی دانم ان بالاها چه خبر است که نمی گذارید کسی وارد شور بابا همه ما برای این کشور هستیم این بازیهای قومی وایلی وخانوادگی چیست که به راه انداختید.؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
امید 1398/05/26 - 10:52
سلام لطفا میتونید کمک کنید رشته ای مورد علاقم رو ن اوردم باید علوم انسانی رو می اوردم ولی ن اوردم هنراستان افتادم
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی سرخورده 1398/07/16 - 21:53
من بعنوان یک فرهنگی شاغل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران با تمام وجود از نگرش و عملکرد سازمان متاسف و شرمسارم
_ خیانت کردیم از سکوت در برابر سیاسی شدن سیستم و فراموش کردن وظیفه اصلی
_ظلمی که به خانواده دانش آموزان کردیم و معلم فرمایشی را به جای معلم لایق به کلاس فرستادیم
_ستم روا داشتیم به همکارانمان که حقوق به حقه ی انها را در انتقالهای نابجا و ظالمانه سبستم خانواده آنها را در سخت ترین شرایط نادیده گرفتیم

دو سال اینده خواهید فهمید همه نیرو کشی های مدیران نالایق ولی سیاسی سیستم عزم ولایت میکنن و با آیین نامه فشل و ظلم مکتوب سیستم ناکارآمد در لوای استقبال از انتقال از کلانشهر به شهرهای خود برمیگردن و باز هم فشار ظالمانه سازمان نگون بخت بر گرده بدبختان شهرستانها باقی می ماند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی سرخورده 1398/07/16 - 21:55
وقتی توجیه یک مدیر در ناله یک مادر که چه ظلمی است ۱۵ سال تردد به شهرستان برای من ، در سیستم فرهنگی (بخوانید فشل و بی فرهنگ )

" حاج خانم صدتا از شما بدتر هم (بدبخت تر) هم داریم"

مدیر نالایق این جمله افتخار و توجیه ندارد داشتن بدبخت بیشتر نشانه ناتوانی و نالایقی شماست .

.این قصه سر دراز دارد
درد ما
سر از بهارستان
و پا از پاستور دارد
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/08/12 - 11:55
مدیر کل تهران جناب فولادوند اومد تابستان حلسه مدیران متطقه 4سخنرانی کرد دکتر ناصری که انسان فرهیخته که باسوادی است بعد از رفتن باتمسخر خندید ازمدیران سئوال کرد شما متوجه شدید ایشان چی گفت من که نفهمیدم همه مسخره اش می کرده اند والا دولت تدبیر وامیده دیگه
پاسخ + 0 0 --
رضا 1398/09/11 - 14:09
با سلام نمونه بارز مدیریت اقای فولادوند و دوستان ایشانانتخاب اقای نظریان درمنطقه 6 می باشد و به دنبال ان انتصاب یک فرد.... در سمت معانت اموزشی است که موجب افت شدید در این حوزه شده است بحث قومی گرایی را بیشتر خود دوستان لر دامن می زنند که در بالا اشاره شد.
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/09/11 - 18:57
سلام و عرض خدا قوت
تو را به خدا به داد ما فرهنگیان منطقه ی 8 تهران برسید
با این که آزمون مدیریت در این منطقه در سال تحصیلی 97-98انجام گردید اصلا توجهی به آن نشد و همچنین از
افرادی که دارای سو مدیریت در بومهن و پردیس و بخش مرکزی داشتند را بدون آزمون و با حفظ مدیرت رهسپار بزرگترین مدارس منطقه ی 8 نموده ویا مدارسی راهم ادغام کردند وبه یک نفر بخشیدندو تا توانستند از افرادی که آشناتر و برایشان سوددهی بیشتر را داشته بدون در نظر گرفتن اشخاصی که آزمون مدیریت را دادند و قبول و تایید شدند بر مسند مدیریت مدارس گمارده اند
ویادرزمانه ای که جوانان مستعد و کوشا را در آموزش و پرورش با تحصیلات عالیه داریم را به کنارگذاشته و افرادی که گویا مدرسه ارث پدری شان است در حدود 36 سال خدمت اصلا نمی خواهد میز خدمت شان را ترک و به جای آن از جوانان استفاده شودباز هم خواستار
ادامه ی کار مدیریت می باشند در حالی است که 27 نفر به عنوان نیروی تازه وارد در عرصه ی مدیریت مورد تایید و قبول در آزمون می باشند
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/09/11 - 19:19
سلام و عرض خدا قوت
تو را به خدا به داد ما فرهنگیان منطقه ی 8 تهران برسید
با این که آزمون مدیریت در این منطقه در سال تحصیلی 98-97
انجام گردید اصلا توجهی نگردید
از طرفی افرادی را با سو مدیریت از بخش مرکزی و بومهن و پردیس
بدون آزمون و باحفظ سمت رهسپار بزرگترین مدارس منطقه ی 8 نمودند
ودر این موقعیت زمانی که جوانان با تحصیلات عالیه با سابقه ی 15 سال به بالا در آزمون موردتایید واقع شده اند را کنار گذاشته و مدارس که به عنوان
ارث پدری برخی محسوب می شود را قریب به 36 سال خدمت درآموزش وپرورش خیال بازنشستگی ندارند و این طور عنوان می کنند که
می خواهند رد مظلمه کنند واین میز ریاست را رها نمی کنند
در صورتی که اگر واقعا می خواهند نیت خیر داشته باشند برای تدریس در کلاس ها کار خدا پسندانه انجام بدهند
وهمین طور تا توانستند چندین مدرسه را ادغام و به یک نفر مسئولیت آن را سپردند مدارس شیفت صبح را دائما مدیر سرکشی می کند و مدارس بعد از ظهر را به امان خدا سپردن

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور