صدای معلم

جناب قاسمی ! کلاهتان را از آن هم بالاتر بگذارید!

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز پاسخ گو باشند !

حسن عسگری/ البرز

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط یکی از فرهنگیان استان البرز برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

انتقاد از مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و سند 2030

به یاد دارم روزهای آخر اردیبهشت ۱۳۹۶ مراسمی توسط ستاد انتخابات مرکزی دکتر حسن روحانی با اعضای ستادهای انتخاباتی ایشان در سراسر کشور به مناسبت انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی و پیروزی ایشان جشنی برگزار شد.
این مراسم در میان ابراز احساسات و خوشحالی اعضای ستادهای کشوری و دکتر حسن روحانی که به عنوان رییس جمهور منتخب سخنرانی می کردند که در نوع خود جالب بود. صریح ترین اعتراضات و ناراحتی ایشان از رقیبش در کارزار انتخابات سوء استفاده انتخاباتی از سند ۲۰۳۰ بود که معلوم بود خیلی به ایشان سخت گذشته است که از تریبون به رقیب گفتند :

"من از هرچه بگذرم از این داستان سند ۲۰۳۰ گذشت نخواهم کرد"

حال شما خود بخوانید از این مجمل حدیث مفصل را.....
برایم جالب بود که آن اعتراض و ناراحتی به فاصله دوسال چگونه می تواند به اینجا ختم شود  ...در دولت تدبیر و امید ایشان مقدمات محکومیت آموزش و پرورش در استان البرز در خصوص سند ۲۰۳۰ از سوی نهادی که عموما گرایش به رقیب ایشان با همداستانی کارمندان آموزش و پرورش اتفاق می افتد؟!
بعید می دانم جناب رییس جمهور بداند که در دولت ایشان در استان البرز بیشتر از اینکه مدیران مومن به تدبیر و امید باشند طبق معمول سوداگران پستها و اصحاب شنبه هستند که با لابی گری و معامله های پس پرده موقعیت هایی مثل مدیرکلی استان البرز را بدون هیچ سهم و استحقاقی در البرز به دست آورده اند. (که البته غفلت حضرات مسوولین ستاد دکتر روحانی در البرز در جانمایی و کادر سازی و الباقی موثرین از دولتی و رسمی تا فعالان استانی خود در این ماجرا بی تاثیر نیست )
رییس محترم جمهوری اسلامی ایران مطلع نیستند که از برکات انتصابات همین مدیرکل پیش نویس قطعنامه ای در نماز جمعه شهرستان نظرآباد در تاریخ ١٣٩٨/۰٣/۰٣ با مضمون محکومیت آموزش و پرورش البرز مبنی بر اجرای سند ۲۰۳۰ تهیه شد که با مقدمه چینی و تدارک کارمندان دولت در آموزش و پرورش نظراباد که از نزدیکان مدیر منتصب جدید آقای قاسمی می باشند.

باید گفت چشمتان روشن جناب رییس جمهور که از وضعیت نیروی انسانی بدنه مهمترین وزارتخانه بی اطلاع هستید و شمایی که در حلقه دوم مدیرانت به خواست و نظر شما در انتصابات احترام نمی گذارند چطور عامل منویات شما در اجرای برنامه هایتان خواهند بود و چقدر فکر می کنید موفق عمل خواهید کرد.

انتقاد از مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و سند 2030

قطعا در این میان جناب وزیر  سابق آقای بطحایی که نقش داشته اند ملتفت نبوده اند منویات رییس جمهور باید به درستی و به طور کامل به بدنه مدیران میانی تفهیم می شد که شام اعتدالی و پست اصلاح طلبی می خورید و خوش خدمتی پایداری و تندروان را می کنید....
البته جناب قاسمی در دوران تصدی گری همین سمتش در قزوین نیز کارنامه پر شائبه ای در انتصاباتشان دارند چون به صورت کاملا اتفاقی یکی از مدیران مناطق ایشان برادرشان می شوند.
اینها البته به استان البرز مربوط نمی باشد تا اینکه در انتصابات اخیر در اداره کل مسوول محترمی برای روابط عمومی برگزیده اند که بیشتر نقش گوبلز را دارند و با ادعاهای عجیبشان در خصوص گزینه بعدی وزارت بیشتر مخاطبان را یاد حکایت آن بنده خدایی می اندازند که در دهات راهش نمی دادند سراغ کدخدا را می گرفت!
شنیده ها حاکیست جناب مدیرکل یحتمل کاندیدای مجلس آینده از قزوین خواهند شد
اینگونه تبلیغات برای باد کردن و بزرگ جلوه دادن قاسمی توسط بادمجان دور قاب چینان ایشان را بایست با رویکرد مصرف استان کاندیداتوری قزوین ارزیابی کرد که باید برای آن کارزار خوش رنگ و عطر بشوند
اما تیم انتخاباتی و مشاورین آقای قاسمی از این نکته نغز شاعر غافلند که گفت:
مشک آن است که خود ببوید
نه آنکه عطار بگوید....

جناب قاسمی!

لطفا غیر از توضیح عملکرد مدیر اخیرش در نظرآباد بفرمایند که این سودا به سر داشتند (کاندیداتوری) چرا استان البرز و فرهنگیان محترم آن و فرزندان این استان مستعد را معطل مطامع خویش قرار داده اند؟
آقای قاسمی کلاهتان را از آن هم بالاتر بگذارید...


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

انتقاد از مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و سند 2030

یکشنبه, 26 خرداد 1398 07:50 خوانده شده: 285 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1398/03/27 - 14:26
سلام
اقای قاسمی کاندیدای مجلس نخواهد شد
اینقد دل نگران فرهنگیان وبچه ها نباشید
بفرمایید آقای ساکی تویک دهه مدیریتشون چه گلی به سر ما زدند
آموزش وپرورش ما همیشه سیاسی مدیریت شده الان هم....
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/04/21 - 01:47
این آقای قاسمی در استان قزوین ما هم هیچ قدم مفیدی برنداشت و البته ایشان کوچکترین جایگاه و ارزشی هم در بین معلمان قزوینی ندارند.
یک انتصاب سفارشی و بدون لیاقت کافی!
ایشان تا چند سال پیش از مدیر کل شدن در قزوین، مشاور یک دبیرستان ساده و معمولی در قزوین بودند که اکثر دانش آموزان آن از اخلاق تند و خشن وی شاکی بودند! بغضی چیزها واقعاً خنده دار است!!!!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما درباره حذف زبان انگلیسی از برنامه درسی مدارس و تفویض آن به موسسات خصوصی با مسئولیت خود والدین چیست ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور