صدای معلم

انتقاد یک آموزش دهنده سوادآموزی از عملکرد مسئولان ؛

تحمیل آزمون ورودی با منابع تخصصی سازمان سنجش بر گروه آموزش دهنده نهضت سوادآموزی بی عدالتی محض است

پروانه همتی

گروه استان ها و شهرستان ها/

یکی از مطالبات آموزش د هندگان سوادآموزی در تجمع دو روزه در مقابل سازمان امور اداری و استخدامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 10 و 11 تیرماه ( این جا ) برگزاری آزمون برای همه گروه های 4 گانه و عدم اعمال تبعیض برای آموزش دهندگان بود .

یکی از آموزش دهندگان نامه ی در این خصوص برای صدای معلم ارسال کرده است .

آزمون ورودی با منابع تخصصی سازمان سنجش و انتقاد آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

احتراماً به استحضار مسئولین کشور از نماینده مجلس، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و طراح طرح تبصره ۱۰ ماده ۱۷، مسئولین وزارت آموزش و پرورش و غیره می رساند آموزش
دهندگان مشمول تبصره مذکور در سخت ترین بخش آموزش و پرورش فعالیت می کنند و چهار سال است که رزومه کاری این افراد نقل محفل مسئولین وزارت، دولت و مجلس شده است.

تحمیل آزمون ورودی با منابع تخصصی سازمان سنجش بر گروه آموزش دهنده نهضت بی عدالتی محض است و آموزش دهنده علت این تبعیض فاحش و عدم تبدیل وضعیت در سه سال اخیر طبق قانون ۹۵/۰۶/۰۳ را کاملا ملتفت است.

اگر تحمیل آزمون به دلیل بی تجربگی آموزش دهندگان در تدریس است که این گروه در بخشی از آموزش و پرورش ورود کرده اند که به دلیل سختی کار هر کسی ورود نمی کند و علاوه بر این اکثر این افراد در دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای، مدارس غیر انتفاعی و غیره هم تدریس می کنند.

اگر آزمون به دلیل بی سوادی بر آموزش دهندگان تحمیل شده است که باید بگوئیم صاحبان این نظریه اول به خود اهانت کرده اند چون آموزش دهنده هم در سیستم آموزشی که تحت مدیریت شما مسئولین بوده است تحصیلات عالی را کسب نموده اند و با سه گروه دیگر مشمول تبصره که از آزمون ورودی تبرئه شده اند در مدارس و دانشگاه ها همکلاس بوده اند.پس با این تصمیمات تحمیلی و شرایط ناعادلانه هر انسان خردمندی به این نتیجه می رسد که یا آموزش دهندگان در کشوری غیر از کشور ایران که سیستم آموزشی ضعیفی داشته است تحصیل علم نموده اند و یا سیستم آموزشی کشور برای گروه آموزش دهنده چیزی جدا از سیستم آموزشی سه گروه دیگر مشمول بوده است.

لذا از مسئولین محترم تقاضا داریم قبل از اینکه انگشت اتهام بی سوادی و بی کفایتی به سوی آموزش دهندگان اشاره دهند به سه انگشت دیگر که به سوی خودتان برگشته و اشاره به مدیریت ضعیف و سیستم آموزشی ناکارآمد دارد بنگرید.

اگر با خود فکر می کنید آموزش دهنده این بی عدالتی و آزمون تحمیلی را پذیرفته است باید به عرضتان برسانیم که محال است چون این گروه به وضوح می دانند که علت این همه بی مهری و تبعیض و اجحاف از کجا سرچشمه می گیرد ولی دریغ که این همه ظلم و بی عدالتی و تبعیض حق این گروه به دلیل ورود از کانال نهاد انقلابی نبود! دریغ که این جوانان علاقه مند به حرفه معلمی را به شیوه های مختلف سرکوب نمودید! دریغ که قدر این ایثارگران عرصه علم و فرهنگ و ادب را ندانستید!

این گروه در سرنوشت انتخاباتی شما نمایندگان و دولت تدبیر و امید نقش شایانی را ایفا نمودند به چه جرمی آنها را سه سال از حق قانونی خود محروم کرده اید؟

به چه جرمی با شرایط ناعادلانه مورد تبعیض قرار می دهید؟به چه جرمی بین جوانان این کشور از چهار گروه مشمول اختلاف انداخته و آنها را رو در روی هم قرار داده اید؟ فرق و امتیاز مربی پیش دبستانی که نهایت فعالیتش بازی و نقاشی با کودکان است بر آموزش دهنده که پایه اول تا ششم ابتدایی را تدریس می کند؛ چیست که بدون آزمون استخدام می شود؟ فرق و امتیاز معلم حق التدریس که در آزمون ورودی سال ۹۰ حدنصاب نمره قبولی را کسب نکرده است بر آموزش دهنده چیست که بدون آزمون استخدام می شود؟

ما به این امر آگاهیم که تمام این تفاوت ها از اختلافات حزبی مسئولین است که یک عده جوان بی طرف و بی گناه علاقه مند و کوشا در حرفه معلمی را قربانی کرده است ولی آگاه باشید که این سیاست غلط در حق یک عده جوان مظلوم منطق پذیر و انسانی نیست. اگر امروز با تحمیل شرایط ناعادلانه اتهام بی سوادی به این گروه با اراده می زنید بدانید جایگاه فعلی شما مسئولین مجلس و دولت بی ربط به این گروه نبوده است.

خوب است به خاطر مبارک خود یادآوری کنید که حضور پرشور این گروه به همراه دیگر جوانان کشور در ستادهای انتخاباتی؛ شما مسئولین را بر کرسی نشانده است که امروز اجازه ورود به جوانان در عرصه های مدیریتی و دولتی و سمتی را ندهید!

در پایان باید بگویم ظلم و بی مهری که در این دوره چهار ساله بر گروه آموزش دهنده روا داشتید و عدم حمایت از این گروه و امضای طرحی که در آن تبعیض آشکار را بر این گروه به دلیلی که انسانی و منطقی نبود را تا قیام قیامت فراموش نخواهیم کرد و شک نکنید که خداوند چشم از این ظلم نخواهد پوشید و نگرانی و دغدغه چهار ساله گروه آموزش دهنده را فراموش نخواهد کرد.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آزمون ورودی با منابع تخصصی سازمان سنجش و انتقاد آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

سه شنبه, 25 تیر 1398 23:36 خوانده شده: 997 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 21:17
لطفا صدای ما آموزش دهنده ها را به گوش مسئولین برسانید به کدامین ظلم محکوم شده ایم به آزمون اگر قرار برازمون هست چهار گروه باید باهم آزمون بدهیم تا مشخص شود چه گروهی سوادشان کمتر هست
پاسخ + 0 0 --
حق التدریس مظلوم 1398/04/28 - 22:07
همکار عزیز کاری به نظر بقیه ی همکاران حق التدریس ندارم اما با وجود ظلمی که در سال های گذشته در حقم شده حاضرم در یک آزمون استاندارد و عادلانه با شما همکار محترم رقابت کنم.
پاسخ + 0 0 --
زنبور آخرالزمان 1398/04/29 - 03:36
لازم است که همگی آزمون دهند و همگی بیش از 4 گروهند
من حاضرم با سرپرست فعلی آموزش و پرورش و وزرای پیشین آزمونی جامع در علوم مختلف دهم تا نه در کارم خطشه ای وارد شود و نه در تفنگم خدشه ای
این سرپرست خود چگونه وارد آوپ شده است که از حق التدریسها و شرکتی ها حاضر نیست آزمون دهد؟
پاسخ + 0 0 --
حق التدریس ومربی پیش 1398/07/26 - 11:59
بزرگترین ظلم تاریخ به مربیان پیش دبستان قبل۹۱ درمدارس دولتی شده وقتی که قرار بود بعد گذشت ۱۰ سال رسمی بشوند بالغو این تبصره ایی براشون باتلاش بسیار تصویب کردند که نهضت فرد به فرد درآن جایی نداشتند که بازهم با کارشکنی ها تعداد۱۰۰هزارنفر فرد به فرد را به آن به اجبار اضافه کردن ....واما درباره تدزیس در پیش دبستانی....
پیش دبستانی بیش از ۳۰ واحد کار راهنمای تدریس دارد که خلاصه ایی از ۶ سال ابتدایی در آنها گنجانده شده است قشر باادب!نهضت اگر اینرا تابحال نمی دانستید بدانید که درپیش دبستانی حتی آزمایش علوم هم وجود دارد اینرا می توانید از مربیان ماهر واستاد بپرسید وتدریس واقعی پیش دبستانی را از نزدیک ببینید نه مربی ای که مثل بعضیا هیچ ی جز نقاشی بلد نیست وتسلط به روش تدریس های پیش دبستانی را ندارد.
سختی کار پیش دبستانی دراینست که خلاصه مطالب ۶سال ابتدایی که درکتابها وروش تدریسها گنجانده شده را بایست با ساده ترین روشها بیان کند وآموزش دهد که برخی افراد امی وبیسواد اینرا درک نمی کنند.
پاسخ + 0 0 --
حق التدریس مربی پیش 1398/07/26 - 12:10
پیش دبستانی بیش از ۳۰ واحد کار راهنمای تدریس دارد که خلاصه ایی از ۶ سال ابتدایی در آنها گنجانده شده است قشر باادب!نهضت اگر اینرا تابحال نمی دانستید بدانید که درپیش دبستانی حتی آزمایش علوم هم وجود دارد اینرا می توانید از مربیان ماهر واستاد بپرسید وتدریس واقعی پیش دبستانی را از نزدیک ببینید نه مربی ای که مثل بعضیا هیچ ی جز نقاشی بلد نیست وتسلط به روش تدریس های پیش دبستانی را ندارد.
سختی کار پیش دبستانی دراینست که خلاصه مطالب ۶سال ابتدایی که درکتابها وروش تدریسها گنجانده شده را بایست با ساده ترین روشها بیان کند وآموزش دهد که برخی افراد امی وبیسواد اینرا درک نمی کنند.
پاسخ + +3 -1 --
علی 1398/04/27 - 21:18
معلم ردی ازمون سال 90 با کدام عدالت 4سال است در مدرسه فرزند من بی آزمون تدریس میکند و قرار است بی آزمون استخدام شود؟اولیا این دانش آموزان بدبخت ساکت نخواهند ماند
پاسخ + 0 0 --
حق التدریس مظلوم 1398/04/29 - 09:21
از شیوه ی بیانتون پیداست و شک ندارم که یکی از همکاران نهضتی هستین در آخرین جلساتی که با اولیای تحصیل کرده و محترم داشتم از نتیجه ی کارم راضی بودن و اینکه اصرار داشتند سال آینده همون کلاس رو بگیرم.
در مورد آزمون: همکار عزیز بفرمایید این گوی و اینم میدون، بازم تکرار می کنم حاضرم در یک آزمون استاندارد و عادلانه با شما همکار محترم رقابت کنم نه مانند آزمون سال ۹۰ صبح روز اعلام نتیجه پذیرش و دعوت به کار و عصر اون روز به خاطر جذب بدون آزمون گروههای دیگه ردمون کردند.
همون وزیر محترم سابقی که خدشه رو تایپ می کنه خطشه چنین ظلمی در حق نیروهای شرکتی آن زمان مرتکب شد.
در آخرین روزهای وزراتش از کلیه نیروهایی که در اون آزمون بهشون ظلم شده بود حلالیت طلبید زمانی که دیگه خیلی دیر شده بود.
«به امید موفقیت تمامی جوانان تحصیل کرده ایران اسلامی»
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/29 - 13:04
آزمون از آحاد علاقمند ملت ایران
هر کس که معلمی هنر اوست و جامعه از هنر او محروم است
پاسخ + +1 -2 --
باقری 1398/04/27 - 21:21
این حرف دل همه ماست .لطفا رسیدگی و پیگیری شود .
پاسخ + +1 -1 --
Kashmari 1398/04/27 - 21:24
ما آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی بعد از سه سال انتظار منتظر اجرای عدالت علوی مسئولین در مورد مصوبه 95هستیم به چه مجوزی از سه گروه دیگر بکارگیری شد ولی آموزش دهندگان نهضت بلا تکلیف ماندند؟؟؟؟!!!دلیل این تبعیض و بی عدالتی چیست؟؟؟؟ چرا بعد از این همه انتظار فقط گروه آموزش دهنده باید آزمون بدهد؟؟؟؟
پاسخ + +1 -1 --
الف موحد 1398/04/27 - 21:25
اجرای مصوبه 95 برای گروه آموزش دهنده الزامیست.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 21:29
خواسته تمام اموزش دهندها اجرای عدالت است در پیشگاه خدای متعال باید جواب گو باشید چهارسال انتظار ازمون نهایت ظلم است در حق اموزش دهندهاست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/27 - 21:35
تعلل بیش از این جایز نیست،عمر مارفت،خدایامددی
کسانی که به هردلیل وعنوانی چوب لای چرخ مامیگذارند به هوش باشند روزقیامتی هم هست
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 21:41
لطفا صدای ما باشید به کدام دلیل آموزش دهنده که سطح تحصیلات بالا دارند باید بیسواد خوانده شوند به کدام دلیل باید از بین چهار گروه آموزش دهنده ها آزمون بدهند اگه آزمون باشد چهار گروه باید آزمون بدهند نه فقط آموزش دهنده ها این ظلمی که هیچ وقت بخشودنی نیست
پاسخ + 0 -1 --
Elham 1398/04/27 - 22:27
ماآزمون خودرا۸سال پس دادیم بازجروزحمت مبارزه بابی سوادی بدون هیچ ادعایی باکمترین دستمزدبعدازیک سال بدون بیمه ،شاگردانی که ازتحصیل بازمانده بودندوهمین معلمان حق التدریس نتوانستندآنهارابه راه علم بکشانندآموزش دهنده نهضت باصبروحوصله این شاگردان بازمانده ازتحصیل رابه مراتب عالی دانشگاهی ازطریق نهضت سوادآموزی رساند.آیاهمه این هاآزمون نبودن؟؟؟؟
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 22:29
واسته ی همه ی آموزش دهندگان اجرای عدالت برای چهار گروه می باشد مسئولین و کسانی که سنگ می اندازن جلوی اجرای مصوبه ۹۵ فردای قیامت باید جوابگوی حقوق ما آموزش دهندگان باشن. ما از حقمان نمی گذریم خدای ما هم نمی گذرد.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 22:57
ما خواهان اجرای عدالت بعد از سه سال برای آموزش دهندگان هستیم
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/27 - 23:02
ما خواهان اجرای مصوبه 95هستیم چرا گروه های دیگر بدون آزمون استخدام میدن ما آموزش دهندگان با بیش از ده سال سابقه حالا دوباره باید آزمون بدیم دور از انصاف و عدالت هست حق ما رو ضایع کنید
پاسخ + 0 -1 --
Sara 1398/04/27 - 23:35
اجرای مصوبه۹۵حق قانونی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی است.
امیدواریم مسئولین وزارت ازتبعیض دست بردارندومهر۹۸دلهای آموزش دهندگان بعداز۳سال شادشود
پاسخ + 0 -1 --
سهیلا 1398/04/27 - 23:43
ما اگه بیسواد هستم چگونه بیسواد را آموزش میدهیم؟؟
کدام یک از مسئولین کشوری حاضرن بیسوادی باسن بالای سی سال را آموزش دهنده؟؟
هرکدام موفق در آموزش بیسوادی شدن ،جلوی همه ی ملت ایران حاضر شوند وبا ذکر نام شخص مورد نظر ،بگویند ما چنین کاری را کردیم
پاسخ + 0 -1 --
S 1398/04/27 - 23:46
جناب دکتر محمد زاده و سایر مسولین در سازمان نهضت سواد آموزی آگاه باشند چنانچه کارگروه استانی تشکیل نشود و مستندات ما تا آخر تیر ماه به تایید نرسد درب سازمان نهضت سواد آموزی تحصن خواهیم کرد .
بیش از این تعلل جایز نیست .
پاسخ + 0 -2 --
عدالت 1398/04/28 - 01:46
ان اندازه ای که آموزش دهندگان نهضت ارشد و دکترای بهترین دانشگاههای سراسر کشور را دارند خود کمسیون اموزش و تحقیقات ندارد که امروز با تحمیل ازمون به اموزش دهندگان نهضت و فراری دادن 3گروه از ازمون ,به آموزش دهندگان نهضت توهین نموده است
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/04/28 - 01:59
مجلس در راس امور نیست. چرا این همه هزینه می شه قانون تصویب می شه ولی وزارت اجرا نمی که. خواسته ما از وزارت اینکه که حداقل یکیشون بیاد جلو رسانه دلیل این که قانون سال 95 مجلس رو که برای چهار گروه بود. فقط برای نهضت اجرا نکرد.اآیا این دهن کجی به نمایندگان مجلس نیست. آیا بی احترامی به سخن رهبر فقید این انقلاب نیست. که فرمودن مجلس باید در راس امور باشد
پاسخ + +4 0 --
زنبور آخرالزمان 1398/04/28 - 04:25
بی عدالتی محض اینست که تمامی آ و پ و غیر آوپ از نو آزمون ندهد! این می‌شود محض!
پاسخ + 0 0 --
جواب زنبور 1398/04/28 - 19:34
اگر عزیز ترین فرد زندگی شما در همین سیاست گرفتار باشد چطور قضاوت میکنید .آیا شما برای اثبات باسوادی خود حاضرید آزمون فرمالیته ای را قبول کنید که اسامی قبولی ها از قبل مشخصه ؟آیا بازیچه دست ابهامات یک عده نماینده وچند مسیول کار نشناس بیوفتید ودست وپا بزنید چه احساسی دارید .به راحتی شعار می دهید ؟!اگر چنین است به زودی قضاوت خواهید شد
پاسخ + 0 0 --
زنبور آخرالزمان 1398/04/29 - 03:28
دقت بفرمائید گاهی انسان جمله خبری را با کنایه می گوید
یا گذاشتن علامت سوال در جمله پرسشی را فراموش می کند
یا خودش را به تجاهل و نادانی می زند که جواب حقی برآید
متاسفانه بی سنجش (آزمون و مصاحبه) ایراد است
سوابق کاری هم دلیل قطعی شایسته سالاری نیست
آزمونهای برگزارشده و برگزارشونده هم پر ایرادند، هم از نظر علمی و هم از نظر مصاحبه

من برای اثبات با سوادی خود حاضرم حتی آزمون فرمالیته بدهم و بارها داده ام و خواهم داد و با سوادیم بارها اثبات شده است و برای اثبات می روم و آزمون می دهم و ...
این که می گویید اسامی قبولی ها از قبل مشخصه همین است که گاهی اوقات نمی گذارند آزمون بدهم مثل آزمون جهاد دانشگاهی برای نهضت
ابهامات که گفتی اسناد کتبی دارد
مسئول کار نشناس فاجعه‌ای اثبات شده است در گذشته و حال است
آنچه نوشتم شعار نبود، شعور بود ، تمامی آوپ و غیر آوپ باید سنجش (آزمون و مصاحبه) شوند؛ حتی سرپرست فعلی از این واضحتر و کاملتر؟ چه بسا بازنشستگانی که حقوقشان حلال نیست
آزمون و مصاحبه همگانی
پاسخ + 0 0 --
زنبور آخرالزمان 1398/04/29 - 03:39
همگی ما به زودی قضاوت خواهیم شد، در مسیر سرای آخرت، معاد نزدیک است.
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1398/04/29 - 09:28
به آزمونهای سازمان سنجش چقدر مطمینید ؟ آیا از نحوه ی آزمونجهاد اطلاع کافی داشتید ؟آیا بااصل آزمون موافقید اما تمام حواشی که در آزمونهای کشور می بینید را قبول ندارید ؟آیا ندیدید برسر یک آزمون استخدامی وپرکردن نیاز منطقه چه پارتیها وچه حق الناسها انجام شد ؟ آزمون جهاد فقط الکترونیکی ومجازی بود ودر جایی که ما ازمون دادیم باچندین مراقب انجام شد قطعی برق واشکالات سیستمی باعث کم شدن نمرات ما شد بااین حال از حد حدنصاب ۷۰ پایینتر نبودیم .اما در آزمون ماده ۲۸ باوجود امتیاز بالااستخدامیها از قبل انتخاب شده بودند در منطقه واین هست ازمونهایی که فقط جز هزینه برای ما وسرازیر شدن پول در جیب برگزار کنندگان هیچ سودی نخواهد داشت .آزمون حقیقی در ایران وجود ندارد!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
مینو 1398/04/28 - 07:30
با سلام ممنون از این همکار محترم بابت نامه ای که نوشتن و بسیار قدردانی دارم از صدای معلم که حقیقتاً صدای آموزش دهندگان شدند.
مسئولین محترم لطفاً پیگیری بفرمایید.
پاسخ + 0 0 --
ماهک 1398/04/28 - 10:03
با سلام
اجرای مصوبه ی 95برابر با سه گروه دیگر الزامیست.
مسئولین هر چه سریعتر نسبت به اجرای این مصوبه اقدامات لازم را انجام دهند تا بیشتر از این شاهد تبعیضات بین آموزش دهنده ها با سایر گروه ها نباشیم و روح آموزش دهنده ها بیشتر از این جریحه دار نشود.
با سپاس
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/04/28 - 10:03
مصوبه ۹۵ باید اجرا گردد اموزش دهندگان باید در مهر۹۸ تعیین تکلیف گردند استخدام حق زحمت کشان نهضت سواد آموزی می باشد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/28 - 10:04
معلمی که یه بار آزمون داده و رد شده چطور میخواد فرزندان ما رو از لحاظ علمی بالا بکشد.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1398/04/28 - 11:23
ظلمی که به آموزش دهندگان شد نه بخشیده میشود نه فراموش میشود،چون گذاشتن آزمون فقط برای یک گروه هیچ منطق و توجیهی ندارد.روز قیامت چه جوابی دارین؟؟؟
پاسخ + 0 -2 --
مظلوم 1398/04/28 - 11:51
مصوبه 95 باید اجرا گردد، استخدام حق زحمت کشان نهضت سوادآموزی می باشد .به امید اینکه مسولین به این انتظارپایان بدهند
پاسخ + 0 -1 --
بیاتی 1398/04/28 - 12:12
برادر وخواهر نهضتی اصلا نگران ورود به آموزش وپرورش نباش
اسال نشد سال بعد حتمی است.
در ۵سال آینده قریب به۳۵۰هزار نفر بازنشسته داریم
هیچ برنامه ای هم برای جایگزین ندارند کی بهتر از شما!!!
تازه بغیر شما سرباز معلم برادران طلبه،برادران بسیجی،ماده۲۸ نگران نباشید برای همه جای نشستن هست ی سفره ونون پنیری هست باهم می خوریم اصلا نگران نباشید....
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1398/04/28 - 19:36
کوتاهی مسئولان وتبعیض آشکار وبازی های سیاسی آزار دهنده است و عمری که هییییییچ جایگزینی ندارد
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1398/04/28 - 19:42
زمانی که برنامه برای به صدا دراوردن نیروی خاصی باشد یعنی از پیش زیر اجاق ها روشن شده وهیزمهای زیادی برای این آتش فراهم شده توسط نمایندگانی که خود را کارشناس معرفی می کنند .وازجمله مسیولین حزب باز وزارتی که دست دردست نمایندگانی دادند که نه تنها به مطالبات مردمی توجه نمی کنند به فکر اقوام وخویشان و...خود هستند که از این قوانین تازمانی که به نفعشان هست استفاده کنند والباقی را به راحتی کنار بزنند .
پاسخ + 0 -2 --
اسدی 1398/04/28 - 12:19
سلام.جناب دکتر محمد زاده و سایر مسولین محترم در وزارت و سازمان نهضت سواد آموزی آگاه باشند چنانچه کارگروه استانی تشکیل نشود و مستندات ما تا آخر تیر ماه به تایید نرسد درب وزارت وسازمان نهضت سواد آموزی تحصن خواهیم کرد.چرا با اینکه قوانین تصویبی سه سال پیش رو اجرا نمیکنید و دم از رعایت و عدالت قانون میزنید؟؟؟چرا مردم رو به دستگاههای حکومتی و نظام بی اعتماد و بی اعتنا میکنید.این پدران و مادران ما ها بودند که پای انقلاب واسلام و کشور مانده و هستن خواهشا خواهشا حق شان رو با انواع عدم بی عدالتی ضایع نکنید.
بیش از این بی عدالتی و حق کشی وزور گفتن و بد اندیشی جایز نیست.درآخرمصوبه ۹۵ بعد سه سال باید اجرایی شود.
پاسخ + +3 0 --
شهاب 1398/04/28 - 18:06
درآ.پ را گل بگیرید چرا در جذب معلم اینقدر تساهل تسامح می کنیدمعلم قرار است سرمایه انسانی این کشور را آموزش دهد متاسفانه به دلیل صرفه جویی مالی به هرکسی اجازه ی تدریس می دهند
پاسخ + 0 0 --
مظلوم 1398/04/28 - 22:01
حق با شماست خیلی جالبه رتبه های ۴۰هزار و ۷۰ هزار دانش آموختگان جدید دانشگاه فرهنگیان و البته درصدای صفر و در در برخی دروس به خوبی گویای این مطلب که آ پ به سمت خصوصی سازی و بی سوادی پیش می ره
این وسط هم ی عده با کلی ادعا کارشناس شدن که راه ورود نیرو در آ پ فقط و فقط دانشگاه فرهنگیان و بس و مابقی دانشگاه ها از اعتبار لازم ساقطن
پاسخ + 0 0 --
زنبور آخرالزمان 1398/04/29 - 03:04
که متاسفانه صرفه جویی مالی نیست
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1398/04/29 - 09:35
اقای خنیفر چه امتیازی به شما رسیده که دانشگاه فرهنگیان را اولویت قراردادید وبرای سرکوبی عده ای که قانون مجلس شاملشان شده نقشه می کشید تا نیازها را برطرف کنید وچهار گروه را بلاتکلیف بگذارید اولین کسی که باید بازخواست شود جناب خنیفر بوده که با وارد کردن معلمان بی سواد به جامعه با گرفتن امتیازات ویژه درحال تخریب دوباره ی آموزش وپرورش است .
پاسخ + +2 -2 --
ناشناس 1398/04/29 - 02:16
ما زمانی آزمون می‌دهیم که سه گروه هم در کنار ما آزمون بدهند تا مشخص شود کدام گروه بیسواد هست
پاسخ + 0 0 --
ESMAIL 1398/04/29 - 08:32
هر 4 گروه
پاسخ + 0 0 --
مهدوی 1398/05/10 - 12:43
اتفاقا باید از شما و امسال شما ارمون بگیرند با ۵یا۶ نفر سواد دار کلاس تشکیل دادید و بابتشون هرنفری۷۰۰ شما و ۳۰۰ سواددار ه پول گرفتیه اید و حالا جای یک نفر دوره دیده و ازمون دا ه که ۳ سال منتطر ردیف و ابلاغ را بگیری خانم محترم. ازمون میدهید هر کی با سواد بود میاید
پاسخ + 0 0 --
اسکندری پور 1398/05/10 - 12:47
یه اموزش دهنده ورودی نهصت نمی تونه شرط برای اموزش و پرورش بزاره کی گفته باید به جای نیروی جوان و تحصیل کرده به روز و دوره دیده باید پیرو پتولها و بی سوادان نهصت وارد دوره ابتدایی بشوند. از سال ۷۲ که مراکز تربیت معلم و دانشسراهای مقدماتی را تعطیل کردند هرچه بیسواد و دیپلمه اون روز بود و پیر و پتول وارد دوره ابتدایی شدند در ورودی آموزش ابتدایی را تربیت معلم و دانشگاه باز کنید نه نهصت سواداموزی این قرائتی فسیل نمیخواهد برود اون دنیا شاید فرجی شد.
پاسخ + 0 0 --
احمدی پوریان مهر 1398/05/21 - 00:23
خانم همتی از ازمون می ترسید خب حق دارید من مربی و آموزش دهنده صدها نفر از شماها بوده ام حیف نان. به نا می گفتند به اینها نمره قبولی بدهید بازم حیف نان. نسل اینده را کیها می خواهند تربیت کنند. خانمی در یکی از شهرهای استان اصفهان با رانت شوهرش که الان اخراج شده آز کانال نهضت که اون موقع با ازمون بود بدون هیچ ازمونی و فرمالیته کلاس برایش درست کرد وارد شده و اینقدر شوهرش رابطه داشته و دارد که الان دانشجوی ارشد هست و مسئول مرکز تحقیقات معلمان. اما گند فساد اخلاقی شوهرش چی.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از نظر شما دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در امور آموزش و پرورش از نوع " تخصصی " است ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور