صدای معلم

" نمی توان گفت آموزش و پرورش به روزمرگی دچار شده است "

توضیحات مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در مورد گزارش صدای معلم

گروه رسانه/

چندی پیش گزارشی در صدای معلم با عنوان  : " آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در روزمرگی کامل ! استعفای تعدادی از مدیران مدارس متوسطه پسرانه در منطقه 9 تهران " ( این جا ) منتشر گردید .

« علی اکبر محسنی نسب » طی یادداشتی به این گزارش پاسخ داده است .

این رسانه ضمن تشکر از پاسخ گوئی این مدیر آموزش و پرورش عین جوابیه را مننشر می کند .

 

توضیحات مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در مورد گزارش صدای معلم

" به نام خداوند پوشاننده عیب ها "

مدیریت محترم سایت وزین و پاسخگوی صدای معلم

سلام علیکم

با تشکر از درج مطالب آموزش و پرورش خاصه منطقه 9 جهت اطلاع همکاران محترم و فرهنگیان عزیز و به منظور تنویر افکار عمومی لازم می دانم پاسخ مطالب را در چند سطر خدمت حضرتعالی جهت درج در سایت منعکس نمایم . انشاءالله نشر نمایید.

1-اشاره نموده بودید مدیران مدارس استعفا نوشته اند که به استثناء یک مورد تکذیب نموده و به جرات می توانم بگویم که هیچ کدام از آقایان به جز یک مورد آن هم به خاطر مشکلات جسمی و سنوات بالا خدمت آن هم هنوز موافقت نشده بقیه مشغول به خدمت می باشند. ( و ای کاش قبل از درج هر گونه پیامی از صحت و سقم آن مطلع شوید بعد آن را درج نمایید)

2-در ارتباط با معرفی نام جهت ثبت نام برای مصوبه شورای معاونین قرار شد بر اساس محدوده جغرافیایی و برای جلوگیری از سردرگمی دانش آموزان این امر محقق شود و اگر نامه ای داده شده تنها در این راستا بوده و لاغیر و مدیر هم مکلف به ثبت نام چرا که همه ما برای پشتیبانی از دانش آموزان به کار گرفته شده ایم.

3-در خصوص خانم همکار حسابدار برای چندین بار اشاره می کنم این امر مربوط به سنوات 94 بوده و اگر همکاری با ایشان قرار مالی داشته مربوط به اداره نبوده و نیست. اما با توجه به تعهد اخلاقی و مدیریتی پیگیری از طریق مراجع صورت گرفته و برخی همکاران (وام گیرنده) به صورت تهاتر نسبت به قسمتی از مشکل آنها اقدام لازم از سوی اداره و اداره کل پیگیری شده است .

4-در ارتباط با اردوی مدیران ( معلمان ) با توجه به مشکلات اقتصادی و نبود اعتباری خاص و حتی عدم پرداخت سرانه دانش آموزی مانع انجام خیلی از ماموریت های آموزش و پرورش شده، لذا نبود اعتبار خود مانع این امر شده و اگر هم اعتباری در اختیار بود ترجیح می دادم در اختیار آموزشگاه ها باشد تا این که من تعداد محدودی را اردو ببرم.

5-تنها ماموریت و مسئولیت وزیر در معرفی خود توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بوده و هست و در آنجا که رهبر معظم انقلاب هم توجه جدی به سند را جزء وظایف مهم آموزش و پرورش تلقی می کند، آیا انصاف است که مدیر محترمی می فرماید آموزش و پرورش به روزمرگی افتاده، مجری سند همکاران عزیز صف مدیران، معلمین دلسوز هستند پس نمی توان گفت آموزش و پرورش به روزمرگی دچار شده بلکه باید گفت اگر کسی برنامه برای این امر نداشته گناه بی برنامگی خود را نباید به گردن دیگران اندازد و به لطف خدا، قاطبه همکاران عزیزم در مدارس با برنامه و انگیزه بسیار متعالی پیگیر و با جدیت دنباله رو بیانات مقام معظم رهبری و مقام عالی وزارت در اجرایی شدن سند هستند.

در پایان از خداوند متعال برای همکاران فرهنگی عزیز توفیق در انجام فعالیت ها و سربلندی و سلامتی را مسئلت داشته و از خداوند متعال عاقبت به خیری همگان را خواهانم.

  با تقدیم احترام

محسنی نسب

دوشنبه, 14 مرداد 1398 13:43 خوانده شده: 1013 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/14 - 14:19
معلمین و مدیران منطقه ۹ پاسخ گو باشند لطفا
پاسخ + +4 -1 --
ناشناس 1398/05/14 - 14:21
علی اکبر محسنی نسب خدا خیرت بدهد اینطور که میگویی اداره گل و بلبل است. و مرغان خوش الحان دارند تجربیات مدیریتی حضرتعالی را در اکناف عالم میپراکنند. عنقریب از روسیه دوست و برادر کونیست و چین مائویست و سوریه بعث میایدند برای کسب علم در محضرتان توصیه میکنم فکر یک حوزه علمیه باشید.چون امثال شما در این 40 ساله دیده ایم که در یکی از این سه خراب شده ماو.ا گزیده اند بخاطر رایحه خوش خدمت!!!
پاسخ + 0 0 --
تبریزی 1398/05/14 - 14:49
خواهشمند است بفرمایند درآمدهای منطقه صرف چه اموری می شود؟ سالنهای متعدد منطقه از طلوع خورشید تا پاسی از شب در اجاره هستند. کانون های فرهنگی ، زایرسرای مشهد، خانه معلم ، واحد‌های تجاری اطراف بلوار استاد معین و تهرانسر ، دو مرکز مشاوره ، سفره خانه و ..به اینها بودجه ها و ردیف های مال اداره کل در کجا هزینه می شود ؟
پاسخ + 0 0 --
سندری نیا 1398/05/14 - 16:25
جناب تبریزی بغیر از حدود یک میلیارد تومان درآمد منطقه ، مبالغی که به بهانه های مختلف از مدارس اخذ می شود را اضافه کنید.
بیخود از این پولها نپرسید . کسی جوابگو نیست. فقط به معلم می رسند می گویند نداریم ، بودجه نیست، سرانه اختصاص پیدا نکرده ......
پاسخ + 0 0 --
امیرزا 1398/05/15 - 14:58
سلام جناب تبریزی
متاسفانه کسی پاسخگوی این درآمد های چندصدمیلیونی نیست‌ ....برای کمک به مدارس و تکریم معلم ، جیب خالی را نشان می دهند .
پاسخ + 0 0 --
باریک بین 1398/05/15 - 17:25
درآمد های اختصاصی منطقه بیش از اینهاست. عواید حاصله از مزایده اموال مازاد، اجاره مدارس . دریافت از درصد مدارس غیردولتی، سرویس مدارس، بوفه مدارس و....
به ما معلمان می رسند خودشون را به نداری می زنند.
پاسخ + +2 -2 --
مهدی 1398/05/14 - 15:23
به اردو بردن معلمین، در نفس عمل همان به اردو بردن و خدمت به دانش آموز است. چون وقتی روحیه ی پرسنل تازه و باطراوت بشه، تاثیرش مستقیما به دانش آموزان بر میگرده. حال اینکه فعلا هزینه ای وجود نداره، خب مشکل دیگه ای است که به شما حق باید داد. با تشکر از پاسخگویی شما.
پاسخ + 0 0 --
سینا 1398/05/14 - 16:27
مهدی جان اردوی معلم ؟؟؟!!!! اینهمه نق می زنند پووووول نیست.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/05/14 - 19:27
در پس هر اردویی هزاران سند و فاکتور غیر واقعی نهفته محسنی نسب اهل تبلیغ از بودجه منطقه برای خود نیست معلم هم کودک نیست که دلش به اردو خوش باشد
در سریال هیولا هزینه خیرمقدم گویی به رئیس جدید ۸۰ میلیون شده بود در حالی که یک بسته چایی و یک بسته قند خریده بودند
حکایت همایش ها و گردش ها یی که به ظاهر برای معلمان تدارک دیده می شود همین است کسی دلش برای معلم نسوخته
پاسخ + 0 0 --
سعید 1398/05/16 - 09:20
سلام خیلی ساده انگاری است که فکر کنیم در آمد منطقه چی می شود دستگاه ههای نظارتی هر روز نسبت به ثبت ورسیدگی در آمدها رسد داشته لذا از زدن حرف های عامه پسند خود داری کنیم و سر گرم مسایلی که اطلاعی نداریم و تحقیق نشده خودداری کنیم لطفا اطلاعات را بالا ببرید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/16 - 12:09
با درامد کل منطقه کاری ندارم منطقه به نسبت درامد هزینه هایی هم دارد .ولی در کل شمایید که فکر می کنید بقیه مطلع نیستند و جانماز آب می کشید فاکتورسازی که مثل آب خوردن است همه راه و رسم آن را می دانند دستگاه نظارتی هم فاکتورها را با بودجه بررسی می کند اعداد صحیح باشد مشکلی نیست از طرفی اگر بخواهد صحت فاکتور را بررسی کند با فروشنده تماس می گیرد چون سالهاست با فروشنده طرف حسابید و بده بستان دارید فاکتورها تایید می شود ،در ثانی از هر فروشنده ای که خرید می کنی بدون اینکه خودت بگویی می پرسد فاکتور را چقدر بیشتر بزنم
عامه پسندتر و ساده تر بگویم یا قانع شدید
پاسخ + 0 0 --
دادپور 1398/05/16 - 18:32
آقا سعید لطف کنید شما که اطلاع دارید بفرمایید اینهمه درآمد اختصاصی منطقه چه می شود که خیرش به منطقه و معلم نمی رسد. آقا سعید قضیه آهن آلات و ضایعات دومدرسه امام موسی صدر و اسوه که فروخته شد و با صورتجلسه بچه های اداره می خواستند سروتهش رو هم بیارن چی شد.؟
پاسخ + 0 0 --
ح 1398/05/16 - 22:18
برادران گرانقدر از معلم از همه جا بی خبر مایه نگذارید معلم نه انتظاری دارد نه اردوی کذایی میخواهد در تقسیم منابع دچار مشکل شدید پای معلم را وسط نکشید این سهم خواهی ها به خودتان و منطقه تان ربط دارد نارضایتی تان را مطرح کنید بدون اینکه به ظاهر حامی معلمان باشید مرد و مردانه بگویید سهم من از ...کو ؟ مشکلات معلم متفاوت از مشکلات شماست ، معلم در سطوح پایین در مرداب مشکلاتی که ایجاد کرده اید دست و پا می زند و به دنبال سهم خواهی از بودجه منطقه نیست
پاسخ + 0 0 --
همدم 1398/05/19 - 19:48
آقا سعید وجناب دادپور گرامی بنده شنیدم که سر قضیه ....فروش آهن آلات دو مدرسه اسوه و موسی صدر . رییس کارپردازی کله پا شد و امین اموال اداره هم لبه تیغ هست چرا که حاضر به همکاری نشدند. لابد این هم مال زمان ربوشه هست. پس حراست کجاست. ؟ اگر راست باشه که والای
پاسخ + 0 0 --
ز ح 1398/05/26 - 02:55
جناب همدم محترم
رییس حراست هم کنار آنهاست
درزمان رییس قبلی یکی از بانوان کازشناس اداره دزدی هایی داشت فاخرو مقبول آن یکی خانم هم رشوه هایی میگرفت دندان گیر
اولی را بامال دزدی ودومی رابا فیش بانکی رشوه تحویل مسوول حراست دادیم! چه شد؟
ایشان فرمودند خاک رویش بریزید وهمین جا موضوع را خاک کنید!
چون وسیله ی سرقتی بایاری یکی از اقوام نزدیک رییس حراست که کارمند خدماتی اداره بود از اداره خارج شده بود.
جالب اینکه حراست در توجیه کار خود نه تنها وسیله را به اداره برنگرداندودزد را در پستش ابقا کرد بلکه مدعی شدآن وسیله بیت المال نبوده و از اموال شخصی کارشناس گروه های آموزشی بوده .
ومورد دوم هم مبرا شد چرا که بعد از برملا شدن قضیه خانم محترم وجه را به حساب مدیر مدرسه غیر دولتی برگرداند
وبعدها گوش مدیران دیگر را میبریدند وتا هدیه ی سکه وپتو و...نمیگرفتند بعضی مدیران غیر دولتی بی نوا را داخل اتاق راه نمیدادند
وباز وقتی تخلفات مالبشان محرز شد وبا پی گیری اداره کل ووزارت لب پرتگاه پاسخگویی قرار گرفتند .جناب محسنی نسب سریع باز نشته شان کردند.
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1398/05/14 - 15:26
راستی نظرتان درباره اینکه آموزش و پرورش مناطق بره زیر نظر شهرداری اون منطقه چیه؟؟؟؟ از نظر اقتصادی خیلی رشد حاصل میشه.
پاسخ + 0 0 --
زح 1398/05/26 - 02:56
هیچی دیگه نورعلی نور میشه
پاسخ + 0 0 --
الهیاری 1398/05/15 - 05:46
درود بر همگی
بدون اینکه بخواهم در مورد شخصیت دوست داشتنی جناب محسنی نسب خدشه ای وارد کنیم ، باید گفت که در مدت ریاست ایشان بر منطقه اکثریت مدیران متوسطه دوره دوم ، استعفا یا تقاضای بازنشستگی داده آمد .از این تعداد با تعدادی موافقت شده ، یا موافقت شده و یا اصولاً پاسخی داده نشده. البته این موارد حتما به دلیل عملکرد برادر بزرگوار جناب آقای محسنی نسب نیست.
از طرف دیگر همانند طلاق عاطفی ، واقعا استعفا و کنارکشیدن عاطفی، روانی یا اجتماعی نیز وجود دارد !!!!
غر زدن ها، گلایه ها، غیبت ها ، بی توجهی ها ، عصبانیت ها ، استرس و... موجب پایین آمدن سطح انگیزشی مدیران و کاهش بازدهی عملکردشان می شود. در این بخش متاسفانه ریاست منطقه و کارمندان اداری کارنامه مخدوشی داشته و در جهت افزایش ظرفیت های روحی مدیران کاری موثری نداشته و به بهانه های بودجه و بدهی های ربوشه و.. از زیر بار مسولیت شانه خالی می کنند
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/05/15 - 10:38
روزمرگی در همه ادارات آموزش و پرورش وجود دارد مختص منطقه ۹ نیست و و ربطی به شیوه مدیریت اقای محسنی نسب ندارد .مدیر تحول گرا همیشه راهکاری برای افزایش سطح انگیزه معلمان دارد هر مسئولیتی سختی هایی به همراه دارد مدیریت اجباری نیست هر کس ظرفیت و توان این مسئولیت را ندارد می تواند آن را رها کند وبا توجه به کمبود نیرو کلاسهای درس با آغوش باز مدیر را می پذیرند .هیچ مدیری به کلاس درس باز نمی گردد!!! که نشان می دهد شرایط کاری معلمان سخت تر و ملال آورتر از مدیران است و نابسامانی و بی انگیزگی معلم زمانی به اوج خود می رسد که با بی توجهی عوامل اداری مدیری بدخلق برای مدرسه تعیین می شود تا مدرسه را با زندان ابوغریب اشتباه بگیرد و شوربختی معلم تکمیل شود
پاسخ + 0 0 --
ژاله 1398/05/15 - 15:13
معلم عزیز سلام.
دقیق گفتید نظام آموزشی به روزمرگی و بطالت افتاده اما انکار ریاست منطقه جای تعجب دارد. قصه مدیران هم گلایه از ناکارامدی نیروهای منطقه نسبت به مدارس هست. لطفاً به بند ۲ جوابیه رییس محترم منطقه دقت کنید، ؛:« مدیر مکلف به ثبت نام دانش آموزان است ... ». متاسفانه بعلت کمبود نیروی انسانی ، آقایان اداری برای از سرباز کردن مردم ، مرتب معرفی‌نامه می دهند و دانش آموز برای ثبت نام میفرستند. این امر ازدحام کلاس ها و از کنترل خارج کردن را در پی دارد. اعصاب معلم در کلاس شلوغ خرد و معاون عوامل اجرایی به دردسر می افتند. نابخردی سیستم در این است که برای معلم و کلاسش احترام و استاندارد قایل نیستند. گلایه مدیران از ندادن تجهیزات به مدارس است که این امر کیفیت آموزشی معلم را کاهش می دهد. شما شاید از مدیر خاصی گله داشته باشید و شاید حق هم با شما باشد اما بحث ما مدیریت آموزشی مدارس هست. عوامل درون مدرسه در یک صف واحد هستند .
پاسخ + 0 0 --
دبیر بازنشسته 1398/05/15 - 15:32
سیاست های نابسامان منطقه و اوامر متعدد و متناقض همکاران مدرسه را به جان هم می اندازد. در این حالت جمعی که باید باهم دوستانه و انسانی رفتارکنند ، به دشمنان مبدل می سازد. کلاس های که باید ۲۵ نفره باشد ، به بالای ۴۰ نفر می‌رسد. فشار اداره برمدیران موجب این امر شده و معلمان به علت بی مردی مسولان اداری به ستوه می آورد.
پاسخ + 0 0 --
.ذره بین 1398/05/15 - 09:14
www.rajanews.com › news › آموزش-...
نتایج وب
آموزش و پرورش گرفتار روزمرگی و سیاست‌زدگی است | پایگاه اطلاع رسانی رجا
https://khabarfarsi.com › ...
ابتلای آموزش و پرورش به روزمرگی - شهردار آنلاین | خبر فارسی
https://www.irna.ir › news › رئیس-م...
رئیس مركز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش: روزمرگی باعث مرگ روابط عمومی ...
لینک های زیر انتخابی از نظرات دانشگاهییان و حتی معاون وزیر ا پ هست. چطور منطقه برعکس این حجم نظران متخصصین تعلیم تربیت منکر این چالش آشکار می شوند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/15 - 10:39
خودتان اعتراف می کنید که چالش ها مختص این منطقه نیست همه مناطق درگیر شده اند
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/05/15 - 10:42
به مهر ماه نزدیک شده ایم در حالی که آموزش و پرورش وزیر ندارد و هر کاندید وزارتی یک و عده دروغ می دهد شما انتظار دارید در این آشفته بازار منطقه ۹ بدرخشد خانه از پای بست ویران است ، حفظ روزمرگی هم در این شرایط دشوار است
پاسخ + 0 0 --
پرویز مصباحی 1398/05/16 - 18:40
اقای رییس ، معاون محترم آموزشی
هرچی گواهی ثبت نام در رشته انسانی صادر کردیم رودست اولیا مونده . مردم محور مهرآباد و آذری به تنگ اومدن. مدیران متوسطه دوره دوم بیشترازیک کلاس ثبت نام نمی‌کنند. دلیلشان هم نداشتن معلم هست. ظاهراً مدیران متوسطه دوم واقعا به ستوه آمده آمد.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1398/05/17 - 03:04
هرچی عرض می کنیم اعصاب مدیران داغونه و منطقه نه بلبشو هست کسی باورش نمیشه. اولین هاگیر و واگیر چقدر خوشخیالید که می فرمایید : همه چی آرومه ... من چقدر خوشبختم .
منطقه از دست رفت
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/05/17 - 10:27
هر شغلی سختیها و مشکلات خاص خود را دارد کارگران ،معلمان و مدیران که مثل سایر اقشار جامعه تحت فشارند ولی این دلیل قانع کننده ای برای بروز هر رفتاری از جانب مدیر نیست به ویژه رفتار ناشایست با همکاران
گاهی مدیر در شرایط خاصی که بی قانونی از طرف منطقه نظم مدرسه را بهم می زند کلافه می شود و نه تنها خود بلکه شرایط معلم ها هم برای او مهم است که باید به چنین مدیرانی خدا قوت گفت
گاهی بخاطر ویژگی های روانی، فردی عصبانی وپرخاشگر است و معلم از دست و زبان نیش دار او در امان نیست و هر بار بهانه ای برای رفتار زشت خود می آورد و توجیه می کند بین این دو باید تفکیک قائل شد نفر دوم باید مدیریت را رها کند تا مردم از شرش در امان باشند
پاسخ + +1 -1 --
همکار 1398/05/17 - 17:40
آقای محسنی نسب خواهشا یک ارزشیابی درست از معاونین اداره و مدیران مدارس داشته باشید. باور بفرمایید مدیر مدرسه شهدای معلم مهرآباد که خود را خیلی مومن و نشان می‌دهد بسیار ضعیف است و ....
پاسخ + 0 0 --
همکارمنطقه۹ 1398/05/17 - 21:17
سلام
اتفاقا بسیار مدیرتوانمندی است
شما ازمدیریت چیزی سردرمیاری....
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/06/30 - 23:24
سلام همکار کاش حرف حق را میزدید حالا که اینطور میگوید من هم بگویم حرف حق این است که کاش بدون غرض ورزی صحبت میکردید خروجی های قوی که از مدرسه شهدای معلم چه در بخش آموزش و چه پرورشی که ایشان هدایت میکند شاهد این مدعاست می توانید از مدیران دوره دوم درباره تربیت و آموزش بچه ها که ایشان با کمک همکاران مدیریت کردن شاهد این حرف بنده است .
من همکار که فرزندم سه سال شاگرد مدرسه شهدای معلم است واقعا در طول این سه سال جز خوبی و برنامه های قوی مدیریت وهمکاران خوب شهدای معلم که دائم زیر نظر منطقه و اداره کل قرار دارد چیزی ندیدم
پاسخ + +2 0 --
همکار 1398/05/17 - 22:14
همکار عزیز شما حق تفتیش عقاید همکارتان را ندارید ایمانش به خودش ربط دارد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/20 - 15:20
متاسفم
پاسخ + 0 -1 --
فرهنگی 1398/05/18 - 21:28
سلام
با امدن اقای محسنی آموزش و پرورش منطقه ۹ از نظر کارهای اداری خیلی بهتر شده و این مسئله هم به خاط ریاست خوب اقای محسنی است که مدیر اجرایی خوبی هستند .
ولی باید به آموزش منطقه و به خصوص متوسطه ۲ نظر بیشتری داشته باشند و این امر محقق نمی شود مگر اینکه تحولی تو مقطع متوسطه ۲ به وجود اید .
تغییر معاون و کارشناس مسئول متوسطه و جذب نیروهای دبیر خوب و توانمند برای دبیزستانها به خصوص پسرانه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/18 - 23:25
اینهارو باید از معلمان همون مدرسه پرسید. منم ایشون رد میشناسم. اصلا لیاقت مدیریت ندارند.
پاسخ + 0 -3 --
فرهنگی 1398/05/18 - 21:34
اقای محسنی برادر محترم
لطفا کمی بیشتر در ارتباط با باندهایی که در اداره هستند و باعث آزردگی خاطر مدیران متوسطه ۲ می شوند که معلوم نیست که چه افکار پلیدی در سر دارند باشید .
خواهشا از بعضی از مدیران خانم و اقا مشورت بگیرید
پاسخ + 0 0 --
سلامی 1398/05/19 - 19:18
عالی فرمودید. کاش برادر محسنی نسب اهل مشورت و نظرخواهی از افراد خارج از دوستان نالایق اداری بودند.
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/05/19 - 21:21
آقای محسنی نسب به هر طرف رو بگرداند عده ای فرصت طلب و مجیز گو منتظرش هستند از هرکه نظر بخواهد منافع خود را به منافع سازمان ترجیح داده اشتباه راهنمایی اش می کنند مدیران چاپلوس خسارتشان کمتر از اداری های چاپلوس نیست
پاسخ + 0 0 --
همکار منطقه ۹ 1398/06/28 - 00:47
راستی شما همان همکار نیستید که چند سال در شهدای معلم بودید و اکثر اولیا اعتراض کردند و با حکم بازرسین و اعتراض اولیا و نارضایتی دانش آموزان از آن مدرسه اخراج شدید
پاسخ + +10 0 --
ناشناس 1398/05/19 - 00:03
مدیر مدرسه شریعتی فاقد .... مدیریت و اخلاق حسنه است ‌با وجود ضعفهای فراوان به دلیل نامعلوم در کمال تعجب مدیریت دو مدرسه را همزمان به وی سپرده اید ( قابل توجه مسئول خویشتن دار و فارغ البال )
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1398/05/19 - 01:24
نمیدانم منطقه ۹ کی قرار است ارام وقرار گیرد
جناب آقای محسنی مردخوبی است
ولی مدیر خوبی نیست .راستش قرار بود با رفتن آقای ربوشه آن کلونی فساد ورانتی که منطقه را احاطه کرده بود از بین برود .جلوی دزدیها گرفته شود.!
معاونینی که در عین بی درایتی منسوب شدند ومنطقه را قرق کردند تغییر کنند !
مشکل ما رییس منطقه نبود که با رفتن ایشان خیالمان راحت شود! مشکل معاونین وکارشناس مسولانی هستند که الحق والانصاف این پستها برایشان خیلی بزرگ است. معاونی که تا چند سال قبل کارشناس ساده ای بود و خانم کارشناس مسوولش حتی کلید در اتاقش را به اونمیداد حالا شده همه کاره ی اداره!؟ البته کاش از سر لیاقت این منصب را قصب میکرد نه به خاطر قحط الرجال در منطقه ی ۹.!
ما شاهدیم که پس از ورود وزارتخانه واداره کل و.... کج دستیهای تعدادی از همکاران وکارشناس مسولان و..روشد وفریادهای چندین ساله ی عزیزان به ثمر نشست اما چه فایده که تنها استراتژی مدیریت جدید بازنشسته نمودن سراسیمه وفوری خلافکاران بود تا .....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/19 - 11:05
شما بچسب به معاونت مدرسه در امور اداری دخالت نکن
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1398/05/26 - 22:45
ادب داشته باشید
واگر جسارت دارید خود رامعرفی کنید
آیدی من را آقای پور سلیمان دارند ومرا خوب میشناسند اگه لازم باشه درخدمتم
والبته بنه معاون مدرسه نیستم .
ا
پاسخ + +1 0 --
ف ح 1398/05/19 - 01:25
ادامه
مبادا دامن ایشان هم تر شود!
به جرات میتوان گفت نارضایتی های الان درمنطقه ۹ بیشتر از زمان ریاست آقای ربوشه است
وآقای محسنی نسب در این مدت کاری پرونده درخشانی ندارد !
چرا که همان اشخاصی که آقای ربوشه را احاطه کرده وباعث رفتن اوشدند ایشان راهم وادار به رفتن خواهند کرد.با این تفاوت که دکتر ربوشه به سبب دیسیپلین و وجاهتی که داشت ، علی الظاهر به منطقه ی برخوردارتری رفت.
ولی آقای محسنی اگر بروند ، به کجا خواهند رفت؟
خدا میداند!
پاسخ + +1 0 --
همکار 1398/05/19 - 07:51
تلاش برای حفظ پست و قدرت ( فرصت طلبی و ناکارآمدی ) .
گروه و مجموعه ای که هیچ برنامه و هدفی برای آموزش و تربیت ندارند .
فقدان دانش و هوش و توانایی نسبت به وظایف .
عدم توانایی (ناتوانی ) در مدیریت بحران ( مدیرانی که خود آنان و انتخابشان بحران آفرین شده است ) .
گستاخ شدن مدیران مدارس در عدم تبعیت از قانون ( ضعف نظارت )
ترجیح نافع شخصی بر منافع سازمانی .
عدم جسارت و شجاعت مدیریت در حذف افراد ناکارآمد در سطح منطقه .
مجموعه ای قرون وسطائی که فقط به فکر حفظ وضع موجود به نفع خودشان می باشند .
قانع بودن به وضع موجود و محافظه کاری و عدم اراده و کفایت در تغییر افراد و شرایط .
تسلیم شدن و خودکامگی و تنبلی در میان مجموعه ی مدیریت و مدیران .
سکوت و بی تفاوتی در درک واقعیات و حل مشکلات آموزشی و تربیتی دانش آموزان .
مدیریت فعلی چرخه ای معیوب با عناصری ضعیف هستند که نه علاقه ای به تلاش دارند و تمایلی به اصلاح وضع موجود و با عوامل بی انگیزه و بی خاصیت در درون مجموعه خود مقابله نمی کنند .
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1398/05/26 - 22:54
با احترام وادب
متن شما نه فاعل دارد نه مقدمه نه ....
اگرچه متن ارزنده ای است!
لطفا ویرایشش ونید تا همه فهم تر شود.
پاسخ + +5 0 --
آموزگار 1398/05/19 - 11:10
محبت پور راحت به صندلی اش تکیه زده و یک جمله را تکرار می کند من مدیران را انتخاب نکردم پس مسئولیتی ندارم برادر من وقتی قدرت و حوصله تغییر نداری برو کنار یکی بیاد که بتونه این مدیران رو کنترل کنه فعلا مسئول تویی و عملکرد مدیرانت مردم را کلافه کرده
پاسخ + 0 0 --
م ع 1398/05/21 - 06:48
اقای محسنی برادر محترم
آموزش در منطقه ۹ بسبار پایین است لطفا فکری به حال این موضوع بکنید متاسفانه معاونت های آموزشی در مقاطع هیچ برنامه ای برای پیشرفت مسائل آموزشی ندارند خواهشمندیم که در انتخاب معاونین آموزشی و کارشناس مسئولین مقاطع به خصوص متوسطه ۲ که خروجی منطقه هستند تجدید نظر کنید .
فدهنگی شاغل در منطقه ۹ و ولی دانش آموز مقطع متوسطه ۲
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1398/05/26 - 22:52
خدا شاهد است اگر این پست را به من وشما هم بدهند
بهتر که نیستیم
بدتر هم همل میکنیم
عزیز ارجمند کمی ادب را رعایت کنید
احترام به دیگران بیانگر احترام وشان جبلی وذاتی ماست ...
کاش کمی از امور اداری سر در نی آوردید .
آنوقت میفهمیدین که انتصاب یا عزل مدیر زک پروسه ی منشوری وچند جانبه است که خیلی هم در اختیار آقای محبت پور نیست
ومستقیم زیر نظر ریاست منطقه است!
از طرف دیگر من نمیدانم کدام مدیر ودر کجای منطقه ۹ باشما سر ناسازگاری داشته که اینچنین کمر به تحقیر وتوهین بسته اید!؟
این خودخواهی نیست؟!
چون درقبال نظرات منفی شما نظرات مثبتی هم نسبت به ایشان دیده میشود!؟
چرا دنیا باید باب میل من ومنها بچرخد واگر غیر این شد به خود اجازه توهین وتهمت بدهم؟!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/27 - 17:48
دوست عزیز گاهی اوقات پرگویی و تکرار مکررات نتیجه عکس دارد
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1398/05/28 - 14:53
اتفاقا من هم همین نظر رو دارم ودیدم در حجمه های عمدی والبته با اسامی ناشناس وتکراری خیلی اغراق شده این کار رو کردم
پاسخ + 0 0 --
م ت 1398/06/07 - 17:17
احسنت
پاسخ + 0 0 --
م ع 1398/06/10 - 04:36
متاسفانه در این چند سال اخیر آموزش در متطقه امر فراموش شده است و منطقه ۹ نه تنها از نظر اموزس پیشرفتی ندارد بلکه بسبار ضعیف هم شده است معلمین نا کار امد و عدم برنامه ریزی در معا ونین اموزشی مقاطع به خصوص متوسطه ۲ و دخالتهای بی مورد کارشناسی های دیگر قسمتها در امر آموزس و عدم پشتیبانی از طرح و بر نامه های اموزشی مدیران از طرف مقاطع ضربه بزرگی به منطقه در این چند سال اخیر وارد کرده است

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور