صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

رضا مرادی - کارشناس ارشد علوم سیاسی :

سخنی با دوستان سایت وزین سخن معلم

دوستان اندیشمند و مدیرمسئول توانا و دلسوز سایت سخن معلم

با سلام و احترام

راه اندازی و شروع فعالیت سایت سخن معلم ،عمل بسیار هوشمندانه و راهبردی جهت نیل و تحقق منویات و مطالبات فرهیختگان فرهنگی است و از این اقدام شایسته و به جا کمال تشکر و امتنان حاصل است ؛  لذا جهت اثربخشی ، فرا گیری و برد گسترده تر سایت سخن معلم موارد ونکاتی را در ذیل تقدیم می نمایم تا با هم اندیشی ومعاضدت ، زمینه ها و اقدامات شایسته جهت همکاری و عنایت ژرف تر معلمان معزز به آن سایت وزین و راهبردی و اثرگذار فراهم گردد .

1- فراخوان جهت ارائه سازو کارهای موثر و کارآمد جهت ارتباط و همکاری اثربخش همکاران فرهنگی با یکدیگر.

2-به کارگیری ظرفیت موجود در رسانه های گوناگون به ویژه تبلیغ در مطبوعات به منظور تشویق همکاران فرهنگی به آشنایی و بذل توجه و ارتباط و همکاری با سایت مذکور.

3-برپایی گردهمایی و هم اندیشی عزیزانی که با قلم توانای خود به خلق محتوا و مطالب پرارزش سایت سخن معلم همت می گمارند درمقاطع زمانی معین و سازماندهی ایشان در کارگروه ها با موضوعات مشخص

4-ظرفیت سازی و تبدیل سایت سخن معلم به رسانه ای مورد اطمینان و جذاب جهت انجام اقدامات مشترک و هماهنگ به منظور دست یابی واقعی به مطالبات معقول و به حق فرهیختگان فرهنگی ازجمله تنظیم فهرستی ازمعلمان داوطلب و حائز شرایط  جهت نامزدی مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و توفیق حداکثری آنان در این گونه کنش های مدنی و سیاسی که لازمه ی نیل به مطالبات و حاکمیت برسرنوشت خود است.

امیدوارم با توجه به مطالب فوق  ،مدیرمسوول محترم و همکاران ارجمند در واحدهای آموزشی با ارائه موارد وموضوعات در راستای مطالب و درخواست های مذکور اقدام عاجل فرمایند تا سایت سخن معلم به معنی حقیقی به عضوی از اعضای پرنشاط و اثربخش خانواده ی معزز و مکرم فرهیختگان فرهنگی تبدیل شده و با عقلانیت و وحدت عمل به اهداف ارزشمند که همانا سعادت مندی ، رفاه و توسعه ی پا یداردرتمامی ابعاد انسانی واجتماعی است دست یابیم.

رضا مرادی

کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

جمعه, 14 آذر 1393 ساعت 13:28 خوانده شده: 1474 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +14 -1 --
زعفرانی 1393/09/15 - 00:08
با سلام
بسیار پیشنهادات معقول و ارزشمندی را ارائه نمودید به امید خداوند روز به روز همکاران فرهنگی به همدیگر نزدیکتر شوند ونشان دهند در سرنوشت خود ومملکت خود بعنوان بزرگترین وزارت خانه با بیشترین افراد تحصیل کرده تاثیر دارند
پاسخ + +2 -10 --
معلم دبيرستان نمونه 1393/09/18 - 09:58
جالب است سايت سخن معلم تبديل شده به سايت مقاله نويساني كه در دولت قبل هشت سال مدير دبيرستان بوده اند(نويسنده مقاله ) و به جرم ... عزل شده اند و اكنون اعتدال گرا شده اند خوب است كمي هويت هم داشته باشيد ويا حواستان جمع تر باشد.
پاسخ + +4 -4 --
معاون سابق شما 1393/09/18 - 10:02
آقاي رضا مرادي خوب است براي آقاي پورسليمان دليل عزل شدنت را از دبيرستان نمونه امام صادق (ع) بگويي تا ايشان در درج مقالات ... شما اندكي تامل كند
پاسخ + +6 -1 --
رضا مرادی 1393/09/18 - 15:47
با سلام و احترام
اینجانب در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی
به مدیریت دبیرستان نمونه ی امام صادق (ع)منصوب شدم و در
حدود پنج سال آخراحمدی نژاد بر کنار شدم. مدیران محترم مدارس
منطقه ی 9 که در ادیبهشت سا ل 88 درسالن فجر منطقه حضور
داشتند شاهد ومستمع سخنان نقادانه وشفاف اینجانب نسبت
به عملکرد وسخنان مدیرمحترم منطقه ورئیس وقت آموزش وپرورش شهرتهران بودند که با تشویق آنان مواجه گردید که بعداز
آن سخنان ازجانب مسئوول حراست مورد استیضاح وازجانب مدیر منطقه وادار به استعفاء شدم وایشان به بنده گفتند در این
خصوص با آقای یازرلو هماهنگ کرده ایم.درصورت ضرورت مطالب عدیده ای است که جهت تنویر افکا روروشن شدن سره از ناسره آماده تقدیم می باشم.
الخیرو فی ما وقع
پاسخ + +2 -1 --
شاگرد جناب مرادی 1393/09/18 - 17:34
دوست عزیز معلم دبیرستان نمونه این فضا فضای انتقام و مسائل شخصی نیست. نظرات نگارنده نگرش شخصی ایشان است شما فرافکنی نکنید. برای بنده که در حال حاضر بعد از فارغ التحصیلی به جرگه تدریس پیوستم و در این فضاها بارها طعم چاپلوسی و کارشکنی بعضی از همکاران را دیده ام این نوع نگاه و نگارش شما پر بیراه نیست . در رابطه با مسائل و مقالات علمی صحبت کنید و نگاه جناحی نداشته باشید. با سپاس...
پاسخ + +3 -1 --
ایرج چایچی 1393/09/18 - 18:56
اینجانب به عنوان دفتردار دبیرستان نمونه ی دولتی امام صادق (ع)
که ده سال درآن واحد آموزشی با آقای رضا مرادی کار کرده ام و
الان هیچ گونه رابطه کاری ندارم شهادت می دهم ایشان مرتکب
هیچ تخلف آموزشی، پرورشی ،اخلاقی ومالی نشده و عزل او
تنها و تنها از روی حسادت و نا عادلانه بود. از خدا بترسید.
پاسخ + +2 -1 --
داود سهرابی 1393/09/18 - 20:50
چرا حق را نمی گویید؟
باهمین دروغ هاو تهمت ها مانع انتصاب آقای مرادی مظلوم ومتعهد که ده سال درآن مدرسه خودرا پیرکرد به عنوان مدیرمنطقه شدید . تاکی عمر خودرا چراگاه شیطان می کنید.
پاسخ + +2 -1 --
همکار مدرسه نمونه 1393/09/18 - 21:01
سلام
عزل جناب مرادی کاملا سیاسی بود این را اولیا، داش آموزان و کادر آموزشی همه می دانند اگر دست آقای ... رئیس وقت منطقه بود آقای مرادی را از آموزش و پرورش که هیچ از کشور اخراج می کرد.
پاسخ + +1 -1 --
رضا مرادی 1393/09/18 - 21:34
همکاران ، دوستان ودانش آموختگان معزز دبیرستا ن نمونه ی امام صادق (ع) ضمن تشکر ازتماس های فراوان شما عزیزان درخصوص اعتراض به بیان مطالبی بی اساس تحت عناوین جعلی معلم ومعاون علیه حقیر واقدام قانونی در این رابطه ،ضمن تشکراز شما که قلبم به عشق خداوند سبحان وشما بند گان شریفش می تپد، مصرانه تقاضا می نمایم موضوع را فراموش وبه خداوند عادل بسپارید. به یاد و نیت کاشی و نامی صلوات
پاسخ + +6 -1 --
فرهنگی منطقه 9 1393/09/18 - 21:51
سلام
جناب مرادی
قطعا جناب عالی از افراد صاحب نظر در زمینه مسائل سیاسی و اجتماعی هستید .
اما برای من واقع سوال است که چرا شما در مورد نحوه عزل تان توضیح کافی و وافی نمی دهید ؟
چرا از عملکرد مدیران قبل منطقه و اداره کل و از محتوای سخنان اعتراضی تان ، سخنی نمی گویید ؟
این نحوه پایان ، ممکن است خدای ناکرده شائبه هایی ایجاد کند .
در پناه حق
پاسخ + +3 -1 --
سید ابراهیم موسوی 1393/09/18 - 23:00
باسلام خدمت تمامی عزیزان فرهنگی از تمامی جناح ها وخط ها که دل در گرو ارزش های اسلامی دارند و برای اعتلای کلمه الله و تحکیم دستاوردچهارده قرنی مکتب خونین تشیع یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می نمایند . خوشبختانه اینجانب سابق آشنایی دیرینه با برادر و عزیز ارجمند جناب آقای آقارضا مرادی دارم و ایشان را از انقلابیون معتقد وپرشور که حق گویی صفت ممیزه شان است می دانم . فردی که به اقتضای شرایط اقدام عقلانی و مناسب در پیش می گیرد و تمام هم خود را برای نظام آموزشی رسمی کشور مصروف داشته و اگر مسئولیتی هم می گیرد در همین راستا است . در حرکت عقلانی ایشان همین بس که به اشارت بر ظلم بر خود سخن گفته که "الحبیب یکفیه البشاره "و بر ستم پیشگان نیز ناروایی را روا ندانسته که از "کرام الناس" جز این انتظار نیست. ایشان در مسایل سیاسی و اجتماعی نیز اهل مطالعه وصاحب نظرند. خداوند یاور ایشان و خانواده محترمشان باشد .آمین.
پاسخ + +4 -1 --
رضا تقی وند 1393/09/19 - 08:02
این جانب معاون سابق آقای رضا مرادی هر گونه سخن ناروا و اتهامات به ایشان را رد و تکذیب می نمایم .
پاسخ + 0 0 --
Hossein Vakily 1393/09/20 - 20:31
با سلام.
اینجانب با آقای مرادی در دبیرستان استقلال سابق (نمونه دولتی امام صادق ع ) تحصیل می کردم.از آن زمان تا به حال که همکار ایشان هستم ؛ایشان را جز نیروهای خوش فکر و با انگیزه در حوزه آموزش و پرورش می شناسم حوزه ای که متاسفانه امثال آقای مرادی با کینه ورزی های شخصی و ناآگاهانه درحاشیه قرار می گیرند تا افراد ضعیف که در پست ها و مسولیت هايي قرار دارند راحت تر تنفس نمایندّ.
پاسخ + 0 0 --
علی مهدوی 1393/09/21 - 00:21
با سلام
دوست عزیز مرادی در خط و مسیر اصلاحات است و بنده به عنوان یکی از اعضای فعال ستاد حسن روحانی شهادت میدهم راه روحانی از راه اصلاحات جدا نیست اما وای به حال شما که در هر دوره ای رنگ عوض میکنید و این شعار را مصداق کارتان کرده اید که تا اطلاع ثانوی جان فدای آنکه هست بروید پی همان احمدی نژاد که الحق و الانصاف شماها اورا به خاک سیاه نشاندید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

بلی - 15.5%
خیر - 84.5%

مجموع آرا: 614

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور