صدای معلم

در اولویت قرار دادن فرزندان فرهنگیان (شاغل و بازنشسته )مشمول تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس

رضا ارجمند | آذربایجان شرقی

در اولویت قرار دادن فرزندان فرهنگیان (شاغل و بازنشسته )مشمول تبصره 10 ماده 17  قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس

بسمه تعالی
با سلام و عرض ادب خدمت سرپرست محترم وزارت آموزش و پروش
احتراما به استحضار می رساند با توجه به کمبود شدید نیرو در آموزش و پروش و بازنشستگی خیل عظیمی از فرهنگیان عزیز در سال جاری و سالهای بعدی و با استناد به برنامه های خودتان برای تحول در آموزش و پرورش که یکی از برنامه های جنابعالی و شاید مهمترین برنامه هم باشد با محوریت ارزش نهادن و منزلت فرهنگیان محترم آموزش و پرورش است ،فلذا با توجه به اینکه از مشمولان تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیفی معلمان حق التدریس بخش قابل توجهی هم فرزندان همین عزیزان و از خانواده فرهنگیان می باشند استدعا داریم در تعیین تکلیف نیروهای مذکور ،فرزندان فرهنگیان را در اولویت استخدامی قرار دهید تا موجبات رضایت همه فرهنگیان کشور را فراهم گردانید ؛به عبارت بهتر اگر توانایی تامین نیازهای فرهنگیان را از نظر مادی ندارید لااقل با اولویت دادن به فرزندان مشمول آنان تاحدودی موجبات رضایت آنان را فراهم گردانید
با تشکر از جنابعالی


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

در اولویت قرار دادن فرزندان فرهنگیان (شاغل و بازنشسته )مشمول تبصره 10 ماده 17  قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس

خوانده شده: 502 دفعه شنبه, 19 مرداد 1398 18:41

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
مهران 1398/05/22 - 15:17
بعضی از مسئولان غیرخودی و بی سواد اموزش و پرورش تا دیروز میگفتن استخدام و اولویت برای فرزندان فرهنگیان کاری ناپسند و نژادپرستانه س و ازین حرفا...یعنی در مورد همه ادارات این قانون به نوعی حاکمه ولی وقته به آموزش و پرورش میرسه میگن خدا قهرش میگیره. الان بنده از مسئولان وزارتخونه یک درخواست دارم شما میگفتید ورود به اموزش و پرورش باید با ازمون باشد و در شرایط برابر اولویت با فرزندان فرهنگیان است خوب الان که بعضی از مشمولان قانون تبصره 10 ماده 17 فرزندان همین فرهنگیان هستند و داخل مجموعه هستند خوب اگه راست میگید و برای فرهنگیان و همکاران خودتون ارزش قائلید همینارو استخدام کنید.
پاسخ + +3 0 --
محمودمحقق 1398/05/24 - 19:07
فرهنگی که این شرایط مالی وارزشی را ببیند وفرزندش را در این راه قرار دهد بزرگترین خیانت را به او کرده است اگر آموزش و پرورش ارزش استخدام داشت خود مسئولان اجازه ی استخدام به کس دیگر غیر از فرزندان خودرا نمی دادند فرزندان خودرا بدبخت نکنیدتورو خدا مگه ما چه خیری واحترامی دیدیم از این وزارتخانه ودولتهای حال وگذشته ؟
پاسخ + 0 0 --
مهران 1398/05/25 - 21:02
فرهنگی که با این دید به حرفه و شغل شریف خودش یعنی معلمی نگاه بکنه فرهنگی نیست بلکه یه غیرفرهنگی است و همینه که میگم نباید غیر فرهنگی وارد مجموعه ا پ بشه .
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/24 - 20:00
هیچ تفاوتی نبایستی میان فرزند فرهنگی و غیر فرهنگی بگذاریم چون با این کار میشود همان زمانی که بچه رایت میبایست رایت زاده میماند ایا شما با این خواسته میخواهید به خیلی ها ظلم شود
پاسخ + 0 0 --
مهران 1398/05/25 - 20:55
اتفاقا تنها ارگانی است که بهتر و مناسبتر است فرزند بعداز پدر یا مادر فرهنگی در ان مشغول شود.هر کس و ناکسی رو نباید اجازه ورود به ا پ بدهند .تربیت فرزند فرهنگی و کلا محیطی که یک فرزند فرهنگی در ان بزرگ شده با فرزند غیرفرهنگی بسیار متفاوت است.وزرا و مسئولان ارشد وزارت ا پ با جذب بی ضابطه افراد غیر فرهنگی در ا پ کسانی رو در سمتهایی وارد اپ کردند که به خود فرهنگیان هم بها نمی دهند و تعصبی ندارند .ا پ متعلق به فرهنگیان است و غیر فرهنگی لیاقت ندارد وارد ان بشود .
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/28 - 09:47
سلام همکاران عزیزم با جناب مهران خوان کاملا موافقم
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته دکتر ع.ر 1398/05/28 - 23:03
مگه اموزش و پرورش مسئول استخدام نیروهای بیکار و فرزندان دیگر وزارتخانه هی حقوق دهها میلیون بگیری است. اونها حداقل یک فرزند سان را تو وزارتخانه خودشان استخدام کردند. حداقل یکی از فرزندان ما بازنشسته ها را بگیرید بچه های ما هم مثل خودمان حقوق گنجشکی هستند. حداقل از تجربه و امکانات رایگان ما در کسب تخصص هم در منزل استفاده می کنند.
دکترای تکنولوزی اموزشی . ع.ر. چون جناح چپم کلاسی در دانشگاه فرهنگیان بهم ندادند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/29 - 23:24
جناب بازنشسته عزیز وبزرگواراقای دکتر ع ر
خداکریمه من تعجب میکنم ازاین طرز تفکر افراد ک فقط چسبیدن به راست گرا یا همون اصولگرای بی اصول اخه اینها چ دسته گلی ب سر ملت زدن ک چپی ها نزدن
چپی ها زمانی ک سیاست وارد اموزش شد الفاتحه
حالا همین طورشده خدابه دادبچه هامون برسه
پاسخ + 0 0 --
رضا 1398/05/31 - 20:46
پیشنهاد بسیار خوبی است ولی ازونجایی که بی فرهنگها در راس امور وزارتخانه هستند بها نمیدن.تنها چیزی که بهش بها نمیدن خود فرهنگیان هستند.معلمی شریف ترین و سخت ترین شغل دنیاس و فرزندان فرهنگیان هم مناسبترین افراد برای ادامه راه والدینشان هستند.هر کی میگه یک تبعیضه ،اونا حرف مفت زیاد میزنن یا نماینده مجلس هستن که میخوان رای غیر فرهنگیارو داشته باشن یا مقامی هستن که میخوان با این جور خودشیرینیا ترفیع مقام بگیرن یا ریاست جمهوری ثبت نام بکنن و یا بیکار و الافن و میخوان بیکار نباشن .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از نظر شما دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در امور آموزش و پرورش از نوع " تخصصی " است ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور