چاپ کردن این صفحه

همگام ؛ اپلیکیشن اختصاصی آموزش و پرورش

یوسف زارع | آذربایجان شرقی

همگام اپلیکیشن اختصاصی آموزش و پرورش

حدود یک سال قبل بود که پیشنهاد ایده انتشار اپلکیشن همگام را برای استفاده بلندمدت و نیز در مواقع تعطیلی مدارس دادم.‌ زیرا آموزش و پرورش زیرساختهای نرم افزاری ، سخت افزاری ،پایگاههای اطلاعاتی ، سایتها و پورتالهای زیادی دارد و می تواند مستقلا یک نرم افزار جامع را تولید و برای استفاده دانش آموزان و معلمان منتشر نماید.

هم اکنون سایت همگام مدارس، گسترده ترین مجموعه سایتها و ماژولها را در اختیار مدارس و ادارات آموزش و پرورش قرار داده و لازم است در عصر اپلکیشنها، نرم افزار دکستاپی، اندوریدی ، مک اینتاش ، اپل و... ارائه دهد و جای خالی آن کاملا مشهود است.

امروزه و در دوران تعطیلی مدارس به دلیل شیوع تاج ویروس(کوویت۱۹) که ضرورت استفاده از پیام رسانها ، سایتها ، نرم افزارهای تعاملی آموزشی کاملا محرز شده است و اکثر پیام رسانها و سایتها خارجی است و حتی پیام رسانهای داخلی مثل سروش و روبیکا (شاد) هم زیرنظر آموزش و پرورش نیستند لذا باید یک اپلیکیش اختصاصی برای آموزش وپرورش ایجاد شود و پیشنهاد این است که چون همگام مدارس و اطلاعات آن در دسترس همه کاربران آموزش و پرورش قرار دارد اپلیکیشن همگام و همسو با آن ایجاد گردد.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

همگام اپلیکیشن اختصاصی آموزش و پرورش

خوانده شده: 233 دفعه یکشنبه, 17 فروردين 1399 17:51