صدای معلم

توجه و رسیدگی جهت استخدام معلمان نیروی آزاد مدارس غیرانتفاعی

معصومه | خراسان رضوی

استخدام معلمان نیروی آزاد مدارس غیرانتفاعی

با سلام و احترام
یک معلم نیروی آزاد مشغول در مدارس غیرانتفاعی هستم  . ما معلمان مدارس غیرانتفاعی که با کمترین حقوق حتی کمتر از معلمان حق التدریس در کلاسها دلسوزانه و از صمیم قلب خدمت می کنیم .
البته با دریافت حقوق بسیار کم با این وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه سر می کنیم ، ما حتی در تابستان از حقوق و بیمه محروم هستیم .

باور کنید مبلغ حقوق ما طوری است که حتی خجالت می کشیم وقتی از ما می پرسند که شما با این همه فعالیت چقدر حقوق می گیرید ، پاسخ بدهیم. متاسفانه بعضی اوقات به ما می گویند که شما چقدر بدبخت و... هستید که با این حقوق ناچیز دارید اعصاب و روان خود را صرف این کار بدون دستمزد می کنید !
به خدا قسم ما با مدارک لیسانس و فوق لیسانس به اندازه ی همکاران رسمی کار و فعالیت حضوری و مجازی داشتیم. و هر آنچه در توان داشتیم در ارائه تدریس با تمام خلاقیت و عشق به آینده فرزندان ایران عزیز و..... در طبق اخلاص نهاده و تقدیم فرزندان ایران عزیز کردیم .
وقتی اخبار فرهنگی را دنبال می کنم همه جا صحبت از استخدام نیروهای نهضت سواد آموزی - پیش دبستانی و معلمان حق التدریس که حداقل امیدی برای این بزرگواران هست ولی متاسفانه از ما هیچ کس صحبتی نمی کند یعنی در ناامیدی مطلق به سر می بریم .

باور کنید تدریس در مدارس غیرانتفاعی خیلی سخت است چون علاوه بر فشار کاری ، راضی نگه داشتن اولیای که هزینه می پردازند واقعا بسیار سخت هست ولی تلاش داریم که کلاسی شاد و پرانرژی همیشه داشته باشیم .
آیا وقت آن نشده به حق خودمان برسیم؟
از اینکه امنیت شغلی نداریم خیلی نگران هستیم ؛ لطفا به ما هم توجه داشته باشید .
وزارت محترم آموزش پرورش خواهشی که از شما داریم اینکه ما را هم در این جامعه ببینید تا ما با امید و انگیزه بیشتر به فرزندان این سرزمین خدمت داشته باشیم . شرایط سنی ما بالا رفته این باعث شده که انگیزه استخدام ما هم به صفر برسه.

از شما تمنا داریم حتی با برگزاری یک آزمون بدون در نظر گرفتن شرط سنی ، امید استخدام را در ما هم ایجاد کنید. چرا کمبود نیرو در آموزش و پرورش ازطریق ما معلمان غیرانتفاعی جبران نمی شود، باورکنید ما تمام دوره های ضمن خدمت را سپری کردیم و تلاش کردیم از تجربه تمام پیشکسوتان این حرفه استفاده لازم در کلاسهای درسی خود داشته باشیم تا شرمنده دانش آموزان این سرزمین نباشیم.
کاش این موضوع در صحن علنی مجلس بررسی و پیگیری شود تا شاهد عدالت بیشتر بین معلمان باشیم

پیشاپیش صمیمانه از توجه شما بزرگواران کمال تشکر داریم.

امیدوارم شما بزرگواران باعث امید بسیاری از ما معلمان نیروی آزاد مدارس غیرانتفاعی و خانواده هایمان باشید....

اجرکم عندالله


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

استخدام معلمان نیروی آزاد مدارس غیرانتفاعی

خوانده شده: 223 دفعه جمعه, 06 تیر 1399 09:20

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 0 --
معصومه کاشانی 1399/05/14 - 09:07
باسلام و احترام، 23 سال در آموزش و پرورش با کمال افتخار و علاقه وافر کار می کنم ولی در غیرانتفاعی .چرا با گذشت 23 سال سال و تجریه زیاد در کار معاونت اجرایی ،از ما برای استخدام دولتی استفاده نمی کنندوکسانی که از گرد راه نرسیده و هیچ آشنایی با کامپیوترو نرم افزار ندارند سریع جذب می کنندآیا این واقعاً انصاف است؟ کسانی را می شناسم در مدرسه دولتی
که استخدام شده اندولی هیچی نمی دانند ودائماً زنگ می زنندو از بنده سوال می کنند این واقعاً عدالت است ؟ شما با همه این درایتها و تفکرها چرا سری به مدرسه غیر دولتی نمی زنید و از نیروی مجرب و کار ورزیده استفاده نم کنید که همه تایید وگزینش آموزش و پرورش هستند؟ واقعاً متاسفم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور