چاپ کردن این صفحه

نامه ی یک معلم از شهرستان ماکو

معلم | آذربایجان غربی

نامه ی یک معلم از شهرستان ماکو

شهر محل خدمت ما معلمان ماکویی از آذربایجان غربی اسمش گذاشتن منطقه آزاد تجاری خیلی خوب!! حال که این نامه را می نویسیم جز نگرانی،  تورم ، بدبختی ، گرانی های کمرشکن زمین و مسکن به خاطر فقط وفقط اسم منطقه آزاد تجاری برای مردم و ما فرهنگیان سودی نداشته و ندارد و نخواهد داشت جز یک عده میلیاردرها که بازار و منطقه را دستشون گرفتن و هرطور دلشون میخواد می چرخونن .

حال طبق مصوبات شورای عالی مناطق آزاد و قانونا" یک فوق العاده مناطق آزاد که کارمندان کیش وارس و.... که جزء مناطق آزاد هستن از این فوق العاده برخوردارن و ضمنا" تا چندسال از مالیات حقوق برخودارن اما در ماکو آموزش پرورش پیشقدم شده و از حقوق تیرماه معلمان با این شرایط گرانی و کرونایی مبالغ زیادی مالیات کسر نموده و مشکلات معیشتی معلمان منطقه آزاد ماکو را مضاعف کرده لذا عاجزانه از ریاست محترم جمهور خواستاریم مانه فوق العاده مناطق آزاد که به حمدالله پرداخت نشده میخواهیم و نه به خاطر اسمی مناطق آزاد ماکو که هیچ منفعت و سودی برای مردم وعلی الخصوص معلمان ندارد و نخواهدداشت لغو فرمایند تا به عنوان یک شهرستان معمولی مردم به زندگی خودادامه دهند .

سپاسگزاریم.


« دیدگاه ها و نظرات افراد و گروه ها لزوما نظر صدای معلم نیست ؛ این رسانه آماده انتشار پاسخ مسئولان و افراد مخاطب می باشد »

« آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم »

کانال تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

نامه ی یک معلم از شهرستان ماکو

خوانده شده: 157 دفعه دوشنبه, 06 مرداد 1399 19:00