صدای معلم

جناب وزیر مچکریم !

حسن | بوشهر

فانی مچکریم  پس از اطلاع رسانی جناب وزیر در مورد افزایش حقوق معلمان و طرح رتبه بندی در برنامه مجله خبری شبکه یک سیما خواستم از جناب وزیر محترم به خاطر این شفاف سازی ایشان تشکر کنم و همچنین از معاونان ایشان که هر کدام در این چند ماه به شدت در حال اطلاع رسانی در مورد افزایش سر سام اور حقوق معلمان هستند .

به فرهنگیان عزیز تبریک می گویم که چنین وزیر فعال و کار بلدی دارند و همجنین تبریک به جناب وزیر به خاطر داشتن چنین معاونان شایسته ای .
اما گله ای دارم از دیگر وزرا مانند وزیر نفت ،صنعت معدن و تجارت، برق و نیرو،امور خارجه،دفاع، اطلاعات، و غیره....که چرا آنها مانند وزیر آموزش وپرورش هر سال و هر ماه و هر هفته و هر روز و هر ساعت گزارش لحظه به لحظه ی افزایش حقوق کارمندانشان را در صدا وسیما جار نمی زنند !
چرا کم کاری می کنند ؟!

الان به لطف وزیر آموزش وپرورش در کشوری که فوتبالیست میلیاردی می گوید رقم قرار داد باید محرمانه بماند وکسی اطلاع دقیقی از میزان حقوق وزرا ونمایندگان محترم مجلس ودیگر مدیران کل ندارد همه از میانگین حقوق معلمان با خبر هستند همچنین همه می دانند در اول مهر ماه قرار است معلمان صد وپنجاه هزارتومان بیشتر بگیرند .
خلاصه اینکه دیگر وزیران کم کاری نکنند و همچنین صدا وسیما هم به آنها این فرصت را بدهد که ملت را از میزان افزایش حقوق کارمندان شان هر سال مطلع کنند باشد که این سنت حسنه ای را که وزرای آموزش وپرورش در تمام ادوار با همکاری صدا وسیما بنا نهاده اند مورد توجه دیگر وزرا ی محترم هم قرار بگیرد .

خوانده شده: 2346 دفعه یکشنبه, 18 مرداد 1394 06:44

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1394/05/24 - 14:05
سلام حسن آقا کاملا درست فرمودید من هم معتقدم تفاوت فاحشی بین افراد فهیم وزارت خانه ما(آموزش وپرورش) وسایر وزارت ها وجود دارد نمی دانم چرا؟

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور