صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

هشدار به کاندیداهای مهربان، دلسوز و مردم دوست امروز و دولتمردان آتی

ع.ا.ق.م از همدان از " شهر شهید حاج حسین همدانی ها | همدان

فرهنگیان و انتخابات ریاست جمهوری سال 96

هشدار به کاندیداهای مهربان، دلسوز و مردم دوست امروز، و دولتمردان آتی
از اینکه در هر دوره ای عده ای با شعارهای جذاب و دلنواز و... کاندیدای ریاست جمهور شده و حاضر می شوند به هر شکل ممکن از مردم رای جمع کنند و متاسفانه پس از اینکه منتخب و دولتمرد می شوند، وقتی به هر دلیلی از انجام رسالت، وظایف، عاجز می شوند و از عهده عمل به تعهدات و تحقق وعده های خود برنمی آیند، بلافاصله مسائل و مشکلات خود را بر عهده و گردن دولتمردان قبلی و... می اندازند!!!!!
سوال اساسی ما صاحب نظران و مردم از این حضرات این است که : 

1- آیا این حضرات موقع نیاز سنجی ها و برنامه ریزی های شخصی، خانوادگی و در جلسات حزبی و جناحی و... قبل از ثبت نام در این امر خطیر واقعا متوجه نشدند که دغدغه های رهبر معظم انقلاب و مسائل و مشکلات مملکت ما و دغدغه ها مردم کشور چی بوده است؟!

اگر خدایی نکرده چنین بوده و این حضرات بدون مطالعه و... به این صحنه خطیر وارد شده اند. جای بسی تاسف وتاثر دارد. باید گفت: "انالله و انالیه راجعون"
2- اگر این حضرات نسبت به مسائل داخلی و خارجی و دغدغه های رهبر معظم انقلاب و مسائل و مشکلات مملکت ما و مشکلات مردم کشور واقف بوده و همه این امور را قبول کرده و به وجدان خود، مردم و ... قول داده اند که این مسائل را حل کنند! پس این بهانه ها به چه دردی می خورد؟ !

به عنوان نمونه، به مطالب ذیل عنایت کرده و خود قضاوت کنید:
صدای معلم/گروه اخبار
تمام زمانی که دولت یازدهم وزارت آموزش و پرورش را تحویل گرفته چیزی حدود 5 هزار میلیارد تومان این وزارتخانه بدهی داشت که حجم انبوهی از آن مربوط به سازمان‌های بیمه‌گر، مطالبات معوق فرهنگیان و پرداخت معوقات رفاهی بوده است/ این مطالبات آن قدر زیاد بود که در اوایل کار دولت یازدهم مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کردند که حتی به بسیاری از استخر‌ها و رستوران‌های شهر بدهکارند و این موضوع هم به خاطر تصمیمات عجولانه و شتاب زده مسئولان سابق بوده است/ دولت سابق چیزی در حدود 2 هزار و 500 میلیارد ریال بدهی فقط در زمینه تجهیز فضای آموزشی روی دست مدیریت کنونی آموزش و پرورش گذاشته است/ این وزارتخانه 2 هزار میلیارد ریال به سازمان‌های بیمه‌گر بدهکار است/ مطالبات پرسنلی و غیر پرسنلی از سال 87 تا 95 بر وزارت آموزش و پرورش تحمیل شده است/ دولت دهم برای ما چیزی در حدود 5 هزار میلیارد تومان مطالبه گذاشت که این مطالبات شامل پرداخت‌های وزارتخانه به یک سری از نهادها، پرداخت به کمیته امداد امام خمینی، پرداختی به وزارت نیرو، احکام‌های اجرایی وزارتخانه ، پرداختی‌های مدارس قلع و قمعی و مطالبات حقوقی وزارتخانه بوده است.
به گزارش خبرنگار «ایران»، وزارت آموزش و پرورش کارش تعلیم و تربیت است اما در این سال‌ها مدیران ارشدش مدام در حال پاسخ گویی حجم گسترده‌ای از مراجعات طلبکاران بودند که بابت مطالباتشان به وزارتخانه می‌آمدند یا معلمانی که مطالبات عقب مانده بسیاری داشتند. آن‌طور که مسئولان این وزارتخانه می‌گویند زمانی که دولت یازدهم وزارت آموزش و پرورش را تحویل گرفته چیزی حدود 5 هزار میلیارد تومان این وزارتخانه بدهی داشت که حجم انبوهی از آن مربوط به سازمان‌های بیمه‌گر، مطالبات معوق فرهنگیان و پرداخت معوقات رفاهی بوده است.
خسته نباشید: عجب !!!!!.... عجب .... !!!! عجب ....!!!!! عجب ....!!!!!! ع .... ج.............ب .... عجب .... ع......ج ...... ب .... عجب .... ع.... ج.... ب .... عج .... ع ....
3- امیدواریم! کاندیداهای مهربان، دلسوز و مردم دوست امروز، به هوش و به گوش بوده و با چشم و گوش باز به صحنه آمده باشند و وقتی جزء و دولتمردان آتی شدند، این اشتباهات و توجیهات و .... را تکرار نکنند که در غیر این صورت، به هیچ وجه مرضی خدا، مقبول و محبوب مردم به ویژه فرهنگیان نخواهند بود ! "علی برکت الله"

ع.ا.ق.م از همدان از " شهر شهید حاج حسین همدانی ها


آخرین اخبار و تحلیل ها در حوزه آموزش و پرورش ایران و جهان در صدای معلم
گروه تلگرامی صدای معلم


ارسال مطلب برای صدای معلم

خوانده شده: 272 دفعه پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 05:51

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

بلی - 15.5%
خیر - 84.5%

مجموع آرا: 614

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور