صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" صدای معلم گزارش می دهد "

حاشیه های سفر محمود احمدی نژاد به قزوین و ماجرای خشونت فیزیکی دو فرهنگی ؟!

گروه استان ها و شهرستان ها/

ماجرای ضرب و شتم یک معلم در سفر محمود احمدی نژاد به قزوین

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق برای شرکت و سخنرانی در یادواره شهید رجایی به قزوین سفر کرد.  این سخنرانی با حاشیه هایی پر رنگ تر از متن همراه بود. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از یک ساعت قبل به شروع این مراسم حدود 200 نفر از قشرهای مختلف مردم در مسجد غدیر قزوین منتظر آمدن رئیس جمهور پیشین هستند و لحظه به لحظه به تعداد شرکت کنندگان نیز اضافه می‌شود و  برگزارکنندگان هم در حال توزیع بروشور و روزنامه در بین مردم هستند.پوسترهای احمدی نژاد با عنوان " مقدم احمدی نژاد گلباران" میان مردم توزیع می شد.

تعدادی از جوانان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون "دروغ با هاله نور معنا پیدا کرد" و" 16 میلیاردی که احمدی نژاد بخشید، کجاست؟ " مقابل مسجد الغدیر، به حضور رئیس دولت های نهم و دهم واکنش نشان دادند. جمعیت داخل مسجد به هزار نفر می رسد. بیرون از مسجد هم دست کمی از درون ندارد .

منتقدان احمدی نژاد که بیرون از مسجد تجمع کرده اند که با هدایت نیروهای انتظامی به 300 متر دورتر از مسجد به بوستان معلم منتقل کردند. ساعت نزدیک 6است؛ هنوز خبری از احمدی نژاد نیست. مداحی درباره مدافعین حرم و کارشکنی رژیم آل سعود در مسائل منطقه ای در حال پخش است. بلندگوها طوری در خیابان "دانشگاه" تعبیه شده اند که صدای داخل مسجد در سراسر آن شنیده می شود.

روح الله عباسپور و رجب رحمانی نمایندگان پیشین بویین زهرا و تاکستان در مجلس شورای اسلامی در مسجد دیده می شوند. این دو امسال به مجلس راه نیافتند. هر جا احمدی نژاد باشد، سر و کله نامه و دستی برای نامه نگاری پیدا می شود.

فردی در میان مردم می چرخد و نامه ها را جمع آوری می کند. ساعت 18:40دقیقه؛ احمدی نژاد وارد مسجد می شود. شعارهایی که به گوش آشنا هستند ناگهان بلند می شود. "صلی علی محمد بوی رجایی آمد". "به جون  هر چی مرده احمدی برمی گرده."

احمدی نژاد در ابتدای صحبت های خود ضمن تقدیر از مردم قزوین، مثل همیشه پیرامون عدالت و تفاوت حکومت های مردمی و غیرمردمی صحبت کرد. احمدی نژاد در ادامه سخنانش به طور غیرمستقیم منتقدانش را مورد هجوم قرار داد و گفت: با اینکه شهید رجایی صاحب علم و معرفت و در آن زمان از نظر علمی در مرتبه بالا بود، اما مخالفین بی مقدارش او را بی سواد خطاب می کردند.

اما یکی از حواشی سفر ، ضرب و شتم یک جوان قزوینی بود. در آستانه ورود احمدی نژاد به محل سخنرانی جوان قزوینی به نام (م- ی ) نسبت به چپاول منابع ملی در دولت های نهم و دهم به رییس جمهور سابق اعتراض می کرد که آقای ( ط – م ) که در دوره احمدی نژاد رییس یک کانون آموزشی وابسته به آموزش و پرورش بود و الان نایب رییس مجمع عالی یک نهاد قزوین  است با حمله به سمت این جوان وی را مورد ضرب و شتم قرار داد.

اما نکته این است که بر اساس تحقیق صدای معلم این جوان "مهدی یعقوبی" کارشناس مسئول اداره کل و خواهر زاده سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش قزوین است.

روایت طرف دیگر ماجرا هم از این قرار است : "مهدی یعقوبی، خواهرزاده سالار قاسمی ( رئیس ستاد روحانی در سال ۹۲ و مدیرکل آموزش و پرورش قزوین) با هتاکی به مردم قزوین، واکنش جمعیت را برانگیخت که جریان نفاق با مظلوم نمایی از ضرب و شتم او گفتند !

در سفرهای محمود احمدی نژاد حاشیه پررنگ تر از متن است و این حاشیه ها باعث می شود که این سفرها تبدیل به خبر شوند.

پایان گزارش/

شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 17:05 خوانده شده: 2062 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +26 -7 --
ali 1395/06/06 - 17:43
پس سالار قاسمی رئیس ستاد روحانی بوده که بعدا تونسته مدیر کل بشه عجب شایسته سالاری هست تو دولت های ما .ربطی هم نداره تو کل دولتها بوده ، هست وخواهد بود
پاسخ + +21 -28 --
دزفول 1395/06/06 - 18:22
با اینکه از احمدی نژاد متنفرم ولی برا اینکه از شر فانی نوبخت لاریجانی روحانی و بقیه اطرافیانش راحت بشیم وبرا اینکه چهار سال امیدمان رو نا امید کردن میگم زنده باد احمدی نژاد
پاسخ + 0 0 --
شهسوارزاده 1395/06/06 - 23:57
به نام دوست
استاد گرانقدر جناب آقاي ذزفول
قسم شما را باور کنيم يا دم خروس را نگاه کنيم .


شما براي اينکه از شر ( اصولگرا ها ، اصلاح طلبان ، اعتداليون ، مستقل ها و ... ) راحت بشويد به اردوگاه عوام فريبان فرصت طلب تکيه مي نماييد !

مگر ملتي از يک سوراخ نيش خورده است ! دوباره مرتکب همان خطاي تاريخي مي شود؟

با تقديم شايسته ترين احترامات ارادتمند شما شهسوارزاده
پاسخ + 0 0 --
دزفول 1395/06/07 - 01:22
جناب آقای شهسوار زاده میشه بگید چه فرقی بین احمدی نژاد و روحانی هست میشه بگید تو این سه سال دولت روحانی کی و کجا به حرف ما فرهنگیان گوش کرده اتفاقا امثال شما همه چیز رو سیاسی میبینید از نظر شما چون فانی و روحانی و ....همفکر شما هستن باید چشم بسته از اونا حمایت کنید دولت روحانی دولت تبعیض و حقوق نجومی و .... است دیگه بسته تا کی بایدمعلما نردبان ترقی امثال نوبخت و فانی و باشند خواهش میکنم یه مقدار واقع بین باشید
پاسخ + 0 0 --
فدایی 1395/06/07 - 13:37
امیدوارم از شر فانی هر چه زودتر راحت بشویم اما نه با رای دادن به کسی مثل احمدی نژاد .
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1395/06/07 - 16:43
همکار محترم آقا یاخانم دزفول :
عجب !اونوقت 4 سال دیگه اگه ستمی از احمدی نژاد دیدین و روحانی کاندید شد دست به دامان روحانی میشد ؟!
جالبه این جریان مرده باد زنده بادهای شما آدم رو یاد دایره ...عصاری میندازه !
پاسخ + 0 0 --
سعید 1395/06/08 - 14:19
سلام من هم برای اینکه از شر نوبخت و دولت دروغ گوی اعتدال و میر نجومی پرور متضاد فرهنگیان به روحانی رای نخواهم داد.
پاسخ + +18 -17 --
بازنشسته فرهنگی 1395/06/06 - 19:04
استقبال مردمی از آقای احمدی نژاد دلیل پر کار بودن ایشان و دولت هاب نهم و دهم و زحماتی است که برای رفاه مردم محروم ایران اسلامی کشیده اند و یکی از ذلایل محبوب بودن ایشان این است که در آن زمان تبعیض و بی عدالتی کمتر بود و مردم و مسئولین احساس نزدیکی می کردند اما در سه سال دولت روحانی مدیران نجومی و میلیاردی عرصه را بر مردم تنگ کردند و تبعیض مضاعفی ایجاد شده است نمونه عینی آن وضعیت بازنشستگان فرهنگی است که از تبعیض و بی عدالتی ایجاد شده می نالند و کسی پاسخگو نیست .به عنوان یکی از کسانی که برای ستاد روحانی فعالیت زیادی کرده ام در دوره بعد به ایشان رای نخواهم داد.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1395/06/07 - 00:06
خوب حالا فهمیدم پس تو ما رو به این فلاکت انداختی
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1395/06/07 - 11:59
جالب است یکی از شگردهای تبلیغاتی اطراف داران احمدی نژاد برای تاثیر گذاری در خوانندگان اینست که خودرا ابتدا اطرافدار روحانی معرفی می کنند که از ایشان قطع امید کردند ولی انتها شروع حمایت و برشمردن خدمات بعضا کذیی ایشان می کنند. تا خوانندگان را مجاب انتخاب ایشان بکنند
پاسخ + 0 0 --
مهران 1395/06/08 - 17:34
بی انصافی نکنید بین اقای روحانی واحمدی نزاد فرق زیاد است ببینید احکام شما در طول سه سال روحانی چقدر اضافه شده در زمان احمدی نزاد چقدر با این حال که در زمان احمدی نزاد در امد دولت چند برابر الان بوده وتورم ان زمان هم کمر شکن حتما اقای دزفولی در زمان احمدی نزاد پستی داشتی که ازت گرفتند که این قدر عصبی به نظر میرسی ودر ضمن اقای احمدی نزاد جزء فقر وفلاکت هیچ سودی برای ما فرهنگیان نداشت ودر ضمن اینو هم بگم بنده چه در زمان احمدی نزاد وچه الان فقط تدریس کردم
پاسخ + +21 -13 --
معلم 1395/06/06 - 19:17
هنوز هستند کسانی که شیفته سخنان عوامفریبانه و سرتاسر دروغ و مکر احمدی نژاد که با خود تحجر و جمود فکری را یدک میکشد.احمدی نژاد فرد نیست!احمدی نژاد یک تفکر منحوس و سرتاسر پوپولیستی است!احمدی نژاد یک تهدید بزرگ بر تمامیت ارضی است!احمدی نژاد یعنی رانت وقاچاق بی رویه!احمدی نژاد یعنی تحریمهای کمر شکن شورای امنیت!احمدی نژاد یعنی ضعف سیاست خارجی و اختلاسهای چندین هزار میلیاردی!احمدی نژاد یعنی تورم 100 درصدی!
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1395/06/06 - 22:12
دلیل بر پر کار بودن دولت ایشان در چپاول منافع ملی و ایجاد فاصله ی طبقاتی و رانتها و فسادهای بی حد و حساب منظورتونه درسته؟؟؟؟آخه برادر من چرا انقد با تعصب کورکورانه به همچی برخورد می کنید؟؟بنده نه وابسته به گروهی خاصیم نه طرفدار کسی.هرفردی که گره ای از مشکلات بیشمار این مردم زجر دیده بازکنه صد البته قابل تقدیره اما قطعا و به گواه تاریخ و اسناد وافشاگری های خود احمدی نژادی ها؛این دولت یکی از فاسدترین دولتها بوده تاحالا.این که مردم جمع میشن هنوز،مساله ای طبیعیه.مردم ما از زور بدبختی و فشارمشکلات همیشه دنبال یه ناجی و قهرمان میگردن.کی بهتر از احمدی نژاد که رگ خوابشونو خوب بلده و میدونه چی بگه تا جمعیت عوام تهییج بشن.برادر من ،فرهنگی عزیز منطقی فکرکن و اسیر احساس و جوزدگی نشو.ماوظیفه داریم نسلی آینده ساز تربیت کنیم به شرطی که خودمون بافکرواندیشه باشیم نه جو زده وتعصب مدار
پاسخ + +13 -3 --
جمشید 1395/06/06 - 19:38
ضمن تشکر از صدای معلم که مسائل معلمان می پردازد اما تاسف از اینکه چرا به هاشیه های نا امید کننده می پردازید !!!
پاسخ + +14 -6 --
تقی 1395/06/06 - 22:21
آخه ایهاالناس مگه قحطع الجال است چرا اساتید دانشگاه پا پیش نمی گذارند یعنی ازبین 80 میلیون جمعیت به اندازه انگشتان دو دست شایستگی کاندیدای ریاست جمهوری نداریم ؟ چطوره از چین واردکنیم ؟!
پاسخ + +6 -1 --
ناشناس 1395/06/06 - 23:25
متاسفم براي خواهرزاده مدير کل محترم و برادر مدير کل محترم
پاسخ + +3 -2 --
معلم 1395/06/07 - 00:44
همکار گرامی جناب حسینی بنده اسیر احساسات نشده واز روی غرض حرف نزده ام چرا که نزدیک به یک دهه با واقعیتهای جامعه ودر بطن آن زندگی کرده ام که تحت مدیریت پرچمدار عدالت و ظلم ستیزی جناب دکتر احمدی نژاد بود.آیا نه این است که با درآمدهای چند صد میلیارد دلاری کم سابقه تاریخ صنعت نفت ایران در دولتهای نهم ودهم آموزش و پرورش هر روز مثل یک بیمار صعب العلاج نحیف و نحیفتر شد؟
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1395/06/07 - 17:17
دوست گرامی سلام.روی حرفای من با صحبت های دوست "بازنشسته ی فرهنگی" بود
پاسخ + +7 0 --
شیخ مدد 1395/06/07 - 09:26
اقایان هر وقتی که قداست الهی به حوزه افراد خاکی کشیده شد مصیبتهایی از این دست زیاد میشود. مردمی که چفیه متبرک میگیرند و به چشمان خود میکشند مردمانی که چای نمیخورده بزرگان را برای شفا سرمیکشند و مردمی که از قندان بزرگان قند برمیدارن و در طول عمرشان نگه میدارند و هنگام سردرد روی سرشان میگذارندتا شفا یابند از اسلام بویی نبرده اند که قران صریحا گفته:وَ إِذَا مَرِضْتُ‌ فَهُوَ يَشْفِينِ‌ . خداوند قوم ضالمین را هدایت کند که گمراهیشان بر اهل عالم اشکار است. اینها شقی ترین جنبندگان هستند.
پاسخ + +2 -2 --
شاهی 1395/06/07 - 15:59
متأسفم که با تجربه هشت ساله ای که از احمدی نژاد داریم هنوز برخی از مردم و نیز فرهنگیان عزیز به امثال ایشان امید بسته و امیدوارند که ایشان مجددا نزول اجلال بفرمایند !!
مگه در دوران طلایی ایشان دیگه چیزی موند که از دست ندیم؟
هشت سال بیشترین درآمدها روداشت اما دریغ از یک ذره توجه به آموزش پرورش و معیشت معلم! سرانه مدارس که زمان ایشان قطع شد و یا بصورت قطره چکانی پرداخت شد ، افزایش حقوقها هم که همینطور
درسته که این دولت کاری برامون نکرده ولی این دلیل نمیشه که پناه بیاریم به یک فرد کم سواد و عامی وهوچی
پاسخ + +4 0 --
معلم متنفر ازفانی 1395/06/07 - 16:21
به زودی انتخابات 96 همه چیز را روشن میکنه...

یک ناامید از دولت تبخیر امید
پاسخ + +2 -1 --
غلامی 1395/06/07 - 16:26
جالبه هنوز بعضی از دوستان مدافع کابینه دزد واختلاس پرور احمدی نژادن !!!!!!!
پاسخ + +2 0 --
معلم 1395/06/07 - 20:10
سه سال پسرفت درآموزش وپرورش
پاسخ + +5 -2 --
یک معلم 1395/06/08 - 08:08
ما معلمان شهرستان فیروزکوه «شهرستان های تهران» به احمدی نژاد رای می دهیم چون بعد انتخابات همان نیروهای ایشان بر مسند هستند و تغییری نکردند این نشان از نفوذ و قدرت ایشان بعد از چهار سال دارد و ما خوشحالیم که نیروهای وفادار ایشان هنوز بدون ترس و قدرت ادامه می دهند به جون هر چی مرده احمدی بر می گرده
پاسخ + +3 0 --
مهراب 1395/06/08 - 11:14
بله هر کسی هم که مدیر مدرسه میشه و محیط کاری مدارس رو به گند میکشه و اعصاب همکاران خودش رو داغون میکنه و مدارس رو به لجن می کشند

جز باند ریاست جمهوری یا نمایندگان مجلس هستند
پاسخ + +3 -1 --
ابوالفضل 1395/06/09 - 00:08
سلام مگه اوباما بعد از 4سال دوباره کاندیدای ریاست جمهوری امریکا میشه امثال احمدی نژاد و رفسنجانی و اوباما هر چی بلد بودن انجام دادن اگه از روحانی ناراضید دلیل نمیشه به مسئولین
گذشته فکر کنیم باید بفکر ی گزینه باصلاحیت تر گشت اگه هم ندیدید تو انتخابات بخاطر ضعف در گزینش افراد شرکت نکنید تا دقت لازم بیشتر بشه هر کی که انتصاب کردن خودشون اخر سر گفتن دزد و بی بند وبار و....

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور